Meet Info
GBSSA Track & Field 2008
May 21, 2008
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (221.37 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
1
Rebecca Arsenault
Almaguin Highlands S S
2
Kelly Butson
Almaguin Highlands S S
3
Marcella Campos
Almaguin Highlands S S
4
Emma Decloe
Almaguin Highlands S S
5
Caitlin Deevey
Almaguin Highlands S S
6
Sabrina Droof
Almaguin Highlands S S
7
Robyn Ferrante
Almaguin Highlands S S
8
Tanay Fry
Almaguin Highlands S S
9
Chandon Griffin
Almaguin Highlands S S
10
Jenna Hanselman
Almaguin Highlands S S
11
Sarah Hubbert
Almaguin Highlands S S
12
Shannon Hubbert
Almaguin Highlands S S
13
Madison Kidd
Almaguin Highlands S S
14
Megan Lawes
Almaguin Highlands S S
15
Katie Maeck
Almaguin Highlands S S
16
Ashley Murdock
Almaguin Highlands S S
17
Krista Nelson
Almaguin Highlands S S
18
Christine Phillips
Almaguin Highlands S S
19
Ashli Putman
Almaguin Highlands S S
20
Jasmine Putnam
Almaguin Highlands S S
21
Korina Trudel
Almaguin Highlands S S
22
Justine Vidal
Almaguin Highlands S S
23
Leah Wood
Almaguin Highlands S S
24
Meranda Wood
Almaguin Highlands S S
25
Drake Berger
Almaguin Highlands S S
26
Thomas Culp
Almaguin Highlands S S
27
Jordan Eastman
Almaguin Highlands S S
28
Brandon Gilpin
Almaguin Highlands S S
29
Matt Hellam
Almaguin Highlands S S
30
Scott Hubbert
Almaguin Highlands S S
31
Eric Langford
Almaguin Highlands S S
32
Kurtis Lawes
Almaguin Highlands S S
33
Matt Love
Almaguin Highlands S S
34
Chris Moore
Almaguin Highlands S S
35
Jesse Nestler
Almaguin Highlands S S
36
Riley O'Donnell
Almaguin Highlands S S
37
Ryan Peters
Almaguin Highlands S S
38
Ethan Reaman
Almaguin Highlands S S
39
Philip Reich
Almaguin Highlands S S
40
Chad Schmidt
Almaguin Highlands S S
41
Nick Stenabaugh
Almaguin Highlands S S
42
Eddie Tofflemire
Almaguin Highlands S S
43
Derrick Trudel
Almaguin Highlands S S
44
Beau Vidal
Almaguin Highlands S S
45
Lyle Walkinshaw
Almaguin Highlands S S
46
Autumn Barrett-Morgan
Banting Memorial H S
47
Samantha Bird
Banting Memorial H S
48
Kelsey Breedon
Banting Memorial H S
49
Maddison Dombronski
Banting Memorial H S
50
Alexandra Gallager
Banting Memorial H S
51
Amber Gould
Banting Memorial H S
52
Arlannah Pugh
Banting Memorial H S
53
Rachelle Young
Banting Memorial H S
54
Adrian De Rango
Banting Memorial H S
55
David Fletcher
Banting Memorial H S
56
Collin Hutterer
Banting Memorial H S
57
Jeremy Morrison
Banting Memorial H S
58
Graeme Nicol
Banting Memorial H S
59
Frank O'Leary
Banting Memorial H S
60
Jeff Penny
Banting Memorial H S
61
Tristian Persaud
Banting Memorial H S
62
Landon Robinson
Banting Memorial H S
63
Tyler Shibley
Banting Memorial H S
64
Graeme Smienk
Banting Memorial H S
65
Matthew Snider
Banting Memorial H S
66
Justin Spalvieri
Banting Memorial H S
67
Lindsay Anderson
Barrie Central C I
68
Ashley Mavreas
Barrie Central C I
69
Trai Carlson
Barrie Central C I
70
Rachel MacDonald
Barrie North C I
71
Chelsea Wright
Barrie North C I
72
Brooke Zavitz
Barrie North C I
73
Andy Algar
Barrie North C I
74
Jordan Cross
Barrie North C I
75
Shane Downie
Barrie North C I
76
Ryan Dunlop
Barrie North C I
77
John Galloway
Barrie North C I
78
Nick Rowe
Barrie North C I
79
Tyler Smith
Barrie North C I
80
David Tran
Barrie North C I
81
Derek Wright
Barrie North C I
82
Briar Bach
Bear Creek S.S.
83
Allison Bell
Bear Creek S.S.
84
Juliana Bergin
Bear Creek S.S.
85
Katja Bergin
Bear Creek S.S.
86
Michelle Burns
Bear Creek S.S.
87
Tiffany Bush
Bear Creek S.S.
88
Andrea Chomyk
Bear Creek S.S.
89
Arielle Fewer
Bear Creek S.S.
90
Jessica Fullerton
Bear Creek S.S.
91
Taylor Fullerton
Bear Creek S.S.
92
Julie Gordon
Bear Creek S.S.
93
Tiara Johnson
Bear Creek S.S.
94
Kaleigh McIlveen
Bear Creek S.S.
95
Jordyn Merkley
Bear Creek S.S.
96
Aly Mooney
Bear Creek S.S.
97
Amanda Murphy
Bear Creek S.S.
98
Jill Robertson
Bear Creek S.S.
99
Alexis Ryman
Bear Creek S.S.
100
Melissa Smith
Bear Creek S.S.
101
Janine Tebokkel
Bear Creek S.S.
102
Karen Ugart-Bravo
Bear Creek S.S.
103
Chris Allard
Bear Creek S.S.
104
Wes Burbidge
Bear Creek S.S.
105
Josh Clarke
Bear Creek S.S.
106
Ryan Clarke
Bear Creek S.S.
107
Chirs Currie
Bear Creek S.S.
108
Kyle Graves
Bear Creek S.S.
109
Matt Henderson
Bear Creek S.S.
110
Riley McFadden
Bear Creek S.S.
111
Mitch Minhinnick
Bear Creek S.S.
112
Daniel Morgan
Bear Creek S.S.
113
Nick Morrison
Bear Creek S.S.
114
Marshall Quinn
Bear Creek S.S.
115
Mike Smith
Bear Creek S.S.
116
Kelly Buller
Bracebridge & M L S S
117
Jessica Curry
Bracebridge & M L S S
118
Jocelyn Fry
Bracebridge & M L S S
119
Sam Fry
Bracebridge & M L S S
120
Christina Hemmens
Bracebridge & M L S S
121
Stef Hill
Bracebridge & M L S S
122
Jessica Kuehn
Bracebridge & M L S S
123
Amanda Lang
Bracebridge & M L S S
124
Kathleen Mackinnon
Bracebridge & M L S S
125
Kayla Ross
Bracebridge & M L S S
126
Lindsay Wright
Bracebridge & M L S S
127
Rob Creasor
Bracebridge & M L S S
128
Jordan Leach
Bracebridge & M L S S
129
Nicki French
Bradford D H S
130
Kate Henry
Bradford D H S
131
Bethany Matheson
Bradford D H S
132
Brad Matheson
Bradford D H S
133
Ryan Schmider
Bradford D H S
134
Giulia Battistin
Collingwood C I
135
Kelsey Gammie
Collingwood C I
136
Jackie Gilpin
Collingwood C I
137
Kalli Green
Collingwood C I
138
Shelby Greer
Collingwood C I
139
Ashley Heenan
Collingwood C I
140
Ashlyn Karosas
Collingwood C I
141
Kandace Kriese
Collingwood C I
142
Kiri Langford
Collingwood C I
143
Michaela Martin
Collingwood C I
144
Steph Procenko
Collingwood C I
145
Sydney Redpath
Collingwood C I
146
Meg Sinclair
Collingwood C I
147
Tabitha Tempelaar
Collingwood C I
148
Christie Van Beest
Collingwood C I
149
Lauren Walkden
Collingwood C I
150
Meaghan Wessel
Collingwood C I
151
Tyler Barker
Collingwood C I
152
James Crocker
Collingwood C I
153
Ryan Ferguson
Collingwood C I
154
Taylor Fox
Collingwood C I
155
Kyle Heatherington
Collingwood C I
156
Steve Maxwell
Collingwood C I
157
DJ West
Collingwood C I
158
Jonathan Wolf
Collingwood C I
159
Jaclyn Bregg
Eastview S S
160
Carly Curry
Eastview S S
161
Montana Johnson
Eastview S S
162
Madi Johnston
Eastview S S
163
Amanda Kelsall
Eastview S S
164
Debra Kelsall
Eastview S S
165
Catharine Lansing
Eastview S S
166
Megan Lowry
Eastview S S
167
Mandy Mitchell
Eastview S S
168
Danielle Therrien
Eastview S S
169
Jennifer Veitch
Eastview S S
170
Shannan Wheatcroft
Eastview S S
171
Tyson Alexander
Eastview S S
172
Colin Brown
Eastview S S
173
Evan Cumming
Eastview S S
174
Jordan Downing
Eastview S S
175
Jim Duffy
Eastview S S
176
John Garrett
Eastview S S
177
Nathan Garrett
Eastview S S
178
Corey Graves
Eastview S S
179
Dustin Haenni
Eastview S S
180
Brad Hann
Eastview S S
181
Jamie Hay
Eastview S S
182
Sam Heslip
Eastview S S
183
Nick Hones
Eastview S S
184
Daniel Jennett
Eastview S S
185
David Karas
Eastview S S
186
Mac Kouyoumjian
Eastview S S
187
Tyler Murray
Eastview S S
188
Stephen Pinches
Eastview S S
189
Kyle Plummer
Eastview S S
190
Logan Radford
Eastview S S
191
Scott Robinson
Eastview S S
192
Cullen Schrieter
Eastview S S
193
Taylor Schurman
Eastview S S
194
Andrew Sherman
Eastview S S
195
Alex Taylor
Eastview S S
196
Phil Timms
Eastview S S
197
Ben Todd
Eastview S S
198
Mac Tomkinson
Eastview S S
199
Ryan Walsh
Eastview S S
200
Michael Wright
Eastview S S
201
Katelyn Beauchamp
Elmvale D H S
202
Kelly Edgecomb
Elmvale D H S
203
Elizabeth Fidley
Elmvale D H S
204
Kayla Kellermann
Elmvale D H S
205
Meagan McLean
Elmvale D H S
206
Rhian Morris
Elmvale D H S
207
Candice Murray
Elmvale D H S
208
Cally-Ann Sagan
Elmvale D H S
209
Emma Schepers
Elmvale D H S
210
Sadie Speers
Elmvale D H S
211
Dakota VanderGroef
Elmvale D H S
212
Katie Veenstra
Elmvale D H S
213
Julia Whitfield
Elmvale D H S
214
Jon Grootveld
Elmvale D H S
215
Josh Gunning
Elmvale D H S
216
Colin Henderson
Elmvale D H S
217
Brandon Hofman
Elmvale D H S
218
Mike Kazienko
Elmvale D H S
219
Dane Kelsey
Elmvale D H S
220
Matt Kennedy
Elmvale D H S
221
Justin Kenney
Elmvale D H S
222
Craig Knuff
Elmvale D H S
223
Kyle Knuff
Elmvale D H S
224
Alex MacDonald
Elmvale D H S
225
Justin Massar
Elmvale D H S
226
Ben Moreau
Elmvale D H S
227
Cory Patterson
Elmvale D H S
228
John Ryall
Elmvale D H S
229
Craig Speers
Elmvale D H S
230
Kenny Stephens
Elmvale D H S
231
Dustin Trace
Elmvale D H S
232
Jordan Kuperschmidt
Gravenhurst H S
233
Trevor Smith
Gravenhurst H S
234
Dylan Sontag
Gravenhurst H S
235
Anne Aschwanden
Holy Trinity H S
236
Megan Black
Holy Trinity H S
237
Sonia Carvalho
Holy Trinity H S
238
Melanie Fairbairn
Holy Trinity H S
239
Ashley Finter
Holy Trinity H S
240
Melissa Finter
Holy Trinity H S
241
Lilly Gomes
Holy Trinity H S
242
Jessica Moffitt
Holy Trinity H S
243
Meliss Palermo
Holy Trinity H S
244
Emily Procher
Holy Trinity H S
245
Shawn Davidson
Holy Trinity H S
246
Brett Donnelly
Holy Trinity H S
247
Daniel Ellis
Holy Trinity H S
248
Richard Jansen
Holy Trinity H S
249
Andrew Munro
Holy Trinity H S
250
Scott Walton
Holy Trinity H S
251
Eric Wychopen
Holy Trinity H S
252
Jessica Cotterchio
Huntsville H S
253
Jessica Cuttell
Huntsville H S
254
Elizabeth De Roode
Huntsville H S
255
Julia Ewing
Huntsville H S
256
Holly Jones
Huntsville H S
257
Jaime Payne
Huntsville H S
258
Cassandra Quan
Huntsville H S
259
Alexandra Reid
Huntsville H S
260
Chelsea Smales
Huntsville H S
261
Megan Tanzos
Huntsville H S
262
Kip Arlidge
Huntsville H S
263
Casey Ascott
Huntsville H S
264
Brett Bullen
Huntsville H S
265
Brandon Janke
Huntsville H S
266
Dylan Jones
Huntsville H S
267
Nicholas Laning
Huntsville H S
268
Nathan McFadden
Huntsville H S
269
Benjamin Osario
Huntsville H S
270
Daniel Rosbottom
Huntsville H S
271
Levi Sinclair
Huntsville H S
272
Connor Stone
Huntsville H S
273
Ocian Archer
Innisdale S S
274
Devonae Bryce
Innisdale S S
275
Katie Collver
Innisdale S S
276
Sarah Haddall
Innisdale S S
277
Rachel Islam
Innisdale S S
278
Claire Lobsinger
Innisdale S S
279
Mai Yeah Ly
Innisdale S S
280
Sarah Mattson
Innisdale S S
281
Samantha McCarthy
Innisdale S S
282
Robyn McCutheon
Innisdale S S
283
Cailey McDonald
Innisdale S S
284
Justine McNichol
Innisdale S S
285
Nicole Meech
Innisdale S S
286
Cassandra Norton
Innisdale S S
287
Suzanne Portlock
Innisdale S S
288
Kinisha Spencer
Innisdale S S
289
Deanna Thomas
Innisdale S S
290
Kelsey Webb
Innisdale S S
291
Kyle Belasco
Innisdale S S
292
Steven Campbell
Innisdale S S
293
Brandon Choghri
Innisdale S S
294
Jake Cooper
Innisdale S S
295
Connor Friary
Innisdale S S
296
Dylan Golow
Innisdale S S
297
Tim James
Innisdale S S
298
Richard MacPherson
Innisdale S S
299
Brock Mattson
Innisdale S S
300
Graham Mieczaniek
Innisdale S S
301
Jordan Moran
Innisdale S S
302
Michael Pesce
Innisdale S S
303
Taylor Pieprzak
Innisdale S S
304
Ben Rowe
Innisdale S S
305
Ed Shrubsole
Innisdale S S
306
Chris Sinkic
Innisdale S S
307
Dave Tomlinson
Innisdale S S
308
Lindsay Carswell
Jean Vanier H S
309
Chantalle Freeborough
Jean Vanier H S
310
Kelsey Gilchrist
Jean Vanier H S
311
Dolena Matthews
Jean Vanier H S
312
Chelsea Mulvale
Jean Vanier H S
313
Jessica Nederend
Jean Vanier H S
314
Laila Stone
Jean Vanier H S
315
Leanne Taylor
Jean Vanier H S
316
Emma Weel
Jean Vanier H S
317
Adam Coulter
Jean Vanier H S
318
Jared Hodgson
Jean Vanier H S
319
Kevin Moran
Jean Vanier H S
320
Keith Roberts
Jean Vanier H S
321
Jesse Seberras
Jean Vanier H S
322
Ben VanAdrichem
Jean Vanier H S
323
Kelsey Buckley
Midland S S
324
Jenna Burns
Midland S S
325
Melanie Carrigan
Midland S S
326
Karolin Diefenbach
Midland S S
327
Rachel Jaworowicz
Midland S S
328
Danielle Mitchell
Midland S S
329
Stephanie Munten
Midland S S
330
Jaqueline Scheffel
Midland S S
331
Petra Szekeres
Midland S S
332
Sydney Webster
Midland S S
333
Jesse Bond
Midland S S
334
Alexander Brown
Midland S S
335
Jared Chapman
Midland S S
336
Michael Dallos
Midland S S
337
Jeremy Forget
Midland S S
338
Gregory Harries
Midland S S
339
Brent Keen
Midland S S
340
Peter Keen
Midland S S
341
Jeff Kussen
Midland S S
342
Ambrose Lam
Midland S S
343
Sam Morphet
Midland S S
344
Taylor Sorgini
Midland S S
345
Jordan Thoms
Midland S S
346
Rodney Vance
Midland S S
347
Dirk Vermeulen
Midland S S
348
Brandon Whetham
Midland S S
349
Demi Cartwright
Nantyr Shores S S
350
Cassandra Dickson
Nantyr Shores S S
351
Chloe Major
Nantyr Shores S S
352
Shelby mCNah
Nantyr Shores S S
353
Leah Poirier
Nantyr Shores S S
354
Daniel Bone
Nantyr Shores S S
355
Brad Diceman
Nantyr Shores S S
356
Jevon Dixon
Nantyr Shores S S
357
Ky-Roh Dodd-May
Nantyr Shores S S
358
Blake Gooding
Nantyr Shores S S
359
Brandon Hawthorn
Nantyr Shores S S
360
Saleem Hill
Nantyr Shores S S
361
Taylor Keast
Nantyr Shores S S
362
Russell Kennedy
Nantyr Shores S S
363
Keenan Matrix
Nantyr Shores S S
364
Zac Niemeyer
Nantyr Shores S S
365
Chris Preece
Nantyr Shores S S
366
Jordan Rainey
Nantyr Shores S S
367
Jacky Young
Nantyr Shores S S
368
Ali Archer
Orillia D C & V I
369
Rebecca Bouwhius
Orillia D C & V I
370
Sarah Bulmer
Orillia D C & V I
371
Alison Burrell
Orillia D C & V I
372
Gillian Burrell
Orillia D C & V I
373
Elizabeth Carter
Orillia D C & V I
374
Elizabeth Cowden
Orillia D C & V I
375
Ali Daniel
Orillia D C & V I
376
Jenna Freeman
Orillia D C & V I
377
Marlee Freeman
Orillia D C & V I
378
Emma Glasgow
Orillia D C & V I
379
Katie Jones
Orillia D C & V I
380
Caitlin Lochead
Orillia D C & V I
381
Erin Macfadyen
Orillia D C & V I
382
Taylor Marshall
Orillia D C & V I
383
Amy Miles
Orillia D C & V I
384
Jaina Town
Orillia D C & V I
385
Lesley Tulipano
Orillia D C & V I
386
Amy Van Schepen
Orillia D C & V I
387
Melissa White
Orillia D C & V I
388
Evan Bell
Orillia D C & V I
389
Elliott Carter
Orillia D C & V I
390
Cole Hewett
Orillia D C & V I
391
David Lobsinger
Orillia D C & V I
392
Josh Milligan
Orillia D C & V I
393
Colton Morrsion
Orillia D C & V I
394
Luke Shakell
Orillia D C & V I
395
Ryan Shean
Orillia D C & V I
396
Kurtus Thompson
Orillia D C & V I
397
Alex Van Luven
Orillia D C & V I
398
Mike White
Orillia D C & V I
784
Olivia George-parker
Nouvelle Alliance E S C
785
Shelby Skinner
Nouvelle Alliance E S C
786
Aidan AlizÉ-minty
Nouvelle Alliance E S C
787
Carlos Vieira
Nouvelle Alliance E S C
788
Jacob Wichiciel
Nouvelle Alliance E S C
789
Megan Fisher
Pretty River Academy
790
Danielle Gallinger
Pretty River Academy
791
Callie O'Reilly
Pretty River Academy
792
Samantha Wong
Pretty River Academy
793
Jake Gardner
Pretty River Academy
794
Max Hirst
Pretty River Academy
795
Arman Vaziri
Pretty River Academy
796
Chris Webster
Pretty River Academy
1151
Lindsay Barden
Park Street C I
1152
Taylor Bull
Park Street C I
1153
Jessica Clark
Park Street C I
1154
Angela Easby
Park Street C I
1155
Rebecca Goodier
Park Street C I
1156
Sarah Martin
Park Street C I
1157
Vicky Meyer
Park Street C I
1158
Ashley Moreau
Park Street C I
1159
Kristine Quinn
Park Street C I
1160
Taylor Walters
Park Street C I
1161
Matt Barden
Park Street C I
1162
Andrew DeCola
Park Street C I
1163
Nathan Dix
Park Street C I
1164
Dane Edwards
Park Street C I
1165
Josh Foster
Park Street C I
1166
Dale Glad
Park Street C I
1167
Chris Gleadall
Park Street C I
1168
Stephan Goodmurphy
Park Street C I
1169
Mike Graziano
Park Street C I
1170
Derrick Jeffery
Park Street C I
1171
Skylar Marshall
Park Street C I
1172
Shane Martin
Park Street C I
1173
Brett Milley
Park Street C I
1174
Jonathon Nelson
Park Street C I
1175
Adam Perryman
Park Street C I
1176
Scott Ritchie
Park Street C I
1177
Scott Robertson
Park Street C I
1178
Brent Roubos
Park Street C I
1179
Kori Betts
Parry Sound H S
1180
Morgan Bialkowski
Parry Sound H S
1181
Lindsay Dixon
Parry Sound H S
1182
Kylie Donevan
Parry Sound H S
1183
Kat Harrison
Parry Sound H S
1184
Courtney Hill
Parry Sound H S
1185
Meaghan Jones
Parry Sound H S
1186
Laura Shaw
Parry Sound H S
1187
Julie Taylor
Parry Sound H S
1188
Aislinn Woolner
Parry Sound H S
1189
Brody Barks
Parry Sound H S
1190
Cody Beasley
Parry Sound H S
1191
Dallas Coulter
Parry Sound H S
1192
Parker Coulter
Parry Sound H S
1193
Joey DeBruge
Parry Sound H S
1194
Lucas Durocher
Parry Sound H S
1195
Brad Engleking
Parry Sound H S
1196
Josiah Hawkins
Parry Sound H S
1197
Tim Hendry
Parry Sound H S
1198
Scott Hill
Parry Sound H S
1199
Christopher Jones
Parry Sound H S
1200
Ben Kuhn
Parry Sound H S
1201
Jackson Kuhn
Parry Sound H S
1202
Aaron McGarvey
Parry Sound H S
1203
Michael O'Brien
Parry Sound H S
1204
Mitch Robinson
Parry Sound H S
1205
Jeff Rynard
Parry Sound H S
1206
Falko Thonnes
Parry Sound H S
1207
Chris Trufal
Parry Sound H S
1208
Courtney Bruce
Patrick Fogarty S S
1209
Marie Chen
Patrick Fogarty S S
1210
Jen Corrick
Patrick Fogarty S S
1211
Holly Donaldson
Patrick Fogarty S S
1212
Aimee Fox
Patrick Fogarty S S
1213
Danielle Gordon
Patrick Fogarty S S
1214
Natasha Herron
Patrick Fogarty S S
1215
Kashia Kirkwood
Patrick Fogarty S S
1216
Paige McCormick
Patrick Fogarty S S
1217
Jaymee Morris
Patrick Fogarty S S
1218
Alex Schryer
Patrick Fogarty S S
1219
Hayley Warren
Patrick Fogarty S S
1220
Tom Bialas
Patrick Fogarty S S
1221
Jordan Gravelle
Patrick Fogarty S S
1222
Chris Lafleche
Patrick Fogarty S S
1223
Tommy Shoniker
Patrick Fogarty S S
1224
Sheldon Winter
Patrick Fogarty S S
1225
Hillary Baxter
Penetanguishene S S
1226
Kelly Harris
Penetanguishene S S
1227
Kirsty Robitaille
Penetanguishene S S
1228
Jenna Tanti
Penetanguishene S S
1229
Danielle Toms
Penetanguishene S S
1230
Justin Blondin
Penetanguishene S S
1231
Jordan Cascagnette
Penetanguishene S S
1232
Brett Ealey-Borsa
Penetanguishene S S
1233
Jordan Falls
Penetanguishene S S
1234
Colton Johnston
Penetanguishene S S
1235
Dylan Lister
Penetanguishene S S
1236
Jon Mink
Penetanguishene S S
1237
Nathanial Mink
Penetanguishene S S
1238
Ryan Phillips
Penetanguishene S S
1239
Zach Quesnelle
Penetanguishene S S
1240
Alex Rever
Penetanguishene S S
1241
DJ Savoie
Penetanguishene S S
1242
Dillon Shepard
Penetanguishene S S
1243
Graham Smith
Penetanguishene S S
1244
Ian Walter
Penetanguishene S S
1245
Cassie Anton
St Joan of Arc H S
1246
Alexandra Brodka
St Joan of Arc H S
1247
Jessica Shaw
St Joan of Arc H S
1248
Amanda Truelove
St Joan of Arc H S
1249
Stephanie Truelove
St Joan of Arc H S
1250
Trey Alexander
St Joan of Arc H S
1251
Chris Arnold
St Joan of Arc H S
1252
Eric Berry
St Joan of Arc H S
1253
Spencer Daviau
St Joan of Arc H S
1254
Brandon Dorey
St Joan of Arc H S
1255
Pat Korbut
St Joan of Arc H S
1256
Zack Leclair
St Joan of Arc H S
1257
Matt Pierog
St Joan of Arc H S
1258
Pat Soucey
St Joan of Arc H S
1259
Jordan Tackas
St Joan of Arc H S
1260
Aimee Boxall
St. Dominic C S S
1261
Ayla Chassie
St. Dominic C S S
1262
Lisa Fleming
St. Dominic C S S
1263
Emily Janssen
St. Dominic C S S
1264
Robyn Klinkman
St. Dominic C S S
1265
Katie O'Hearn
St. Dominic C S S
1266
Marinna Reekie
St. Dominic C S S
1267
Braedi Waymouth
St. Dominic C S S
1268
Adam Ager
St. Dominic C S S
1269
Travis Bissonette
St. Dominic C S S
1270
Ben Buschke
St. Dominic C S S
1271
Berndt Buschke
St. Dominic C S S
1272
Alec Glen-Cooke
St. Dominic C S S
1273
David Goldthorp
St. Dominic C S S
1274
Eric Jones
St. Dominic C S S
1275
Kyle Jones
St. Dominic C S S
1276
Brett King
St. Dominic C S S
1277
Adam McDermott
St. Dominic C S S
1278
Mike Norsworthy
St. Dominic C S S
1279
Peter Thomson
St. Dominic C S S
1280
Lee Tombs
St. Dominic C S S
1281
Jacob Vanderberg
St. Dominic C S S
1282
Matt Vanderberg
St. Dominic C S S
1283
Samantha Curcione
St. Joseph's H S
1284
Kylee Daley
St. Joseph's H S
1285
Jesse Hargreaves
St. Joseph's H S
1286
Charmaine Howes
St. Joseph's H S
1287
Chelsea Jacklin
St. Joseph's H S
1288
Claire Kodama
St. Joseph's H S
1289
Alanna Kovacs
St. Joseph's H S
1290
Sarah Leitch
St. Joseph's H S
1291
Jordan Leonard
St. Joseph's H S
1292
Adrienne Moreau
St. Joseph's H S
1293
Kyah Schumacher
St. Joseph's H S
1294
Haley Vincent
St. Joseph's H S
1295
Kyle Conahan
St. Joseph's H S
1296
Braden Dasovic
St. Joseph's H S
1297
Adam Kovacs
St. Joseph's H S
1298
Colin MacDonald
St. Joseph's H S
1299
Joe Micks
St. Joseph's H S
1300
Lyndon Sonego
St. Joseph's H S
1301
Patrick Thompson
St. Joseph's H S
1302
Samantha Irving
St. Peter's S S
1303
Katrina Kelbert
St. Peter's S S
1304
Hanna Martin
St. Peter's S S
1305
Jessica Schmidt
St. Peter's S S
1306
Danielle Smith
St. Peter's S S
1307
Meghan Timmins
St. Peter's S S
1308
Danielle Zak
St. Peter's S S
1309
Andrew deGroot
St. Peter's S S
1310
Joey Eira
St. Peter's S S
1311
Logan McCaskill
St. Peter's S S
1312
Cole Murdoch
St. Peter's S S
1313
Stephen O'Brien
St. Peter's S S
1314
John Peslar
St. Peter's S S
1315
Marcus Pickett
St. Peter's S S
1316
Jason Seeley
St. Peter's S S
1317
Stephanie Bourque
St. Theresa S S
1318
Theresa Branton
St. Theresa S S
1319
Jackie Bray
St. Theresa S S
1320
Meghan Brown
St. Theresa S S
1321
Jen Burtch
St. Theresa S S
1322
Montana Campbell
St. Theresa S S
1323
Toria Charlebois
St. Theresa S S
1324
Brianne Corriveau
St. Theresa S S
1325
Meghan Duckett
St. Theresa S S
1326
Lisa Holden
St. Theresa S S
1327
Becky MacDonald
St. Theresa S S
1328
Lacey McGinnis
St. Theresa S S
1329
Heather Ribout
St. Theresa S S
1330
Micah Robertson
St. Theresa S S
1331
Michelle Robitaille
St. Theresa S S
1332
Robyn Rumney
St. Theresa S S
1333
Camille Smith
St. Theresa S S
1334
Jessica Tinney
St. Theresa S S
1335
Amanda Varley
St. Theresa S S
1336
Brandon Bath
St. Theresa S S
1337
Jake Bradshaw
St. Theresa S S
1338
Alec Brunelle
St. Theresa S S
1339
Mitch Cote
St. Theresa S S
1340
Jonathan Cousineau
St. Theresa S S
1341
Dustin Cowan
St. Theresa S S
1342
Chris Dumais
St. Theresa S S
1343
Daniel Gemmell
St. Theresa S S
1344
Nick Hamilton
St. Theresa S S
1345
Steve Holden
St. Theresa S S
1346
Thomas Johnston
St. Theresa S S
1347
Jona Kanvera
St. Theresa S S
1348
Ryan Leduc
St. Theresa S S
1349
Jordan Lemieux
St. Theresa S S
1350
Jon Mackey
St. Theresa S S
1351
Joseph Mohan
St. Theresa S S
1352
Ryan Moreau
St. Theresa S S
1353
Brad Payne
St. Theresa S S
1354
Shawn Phair
St. Theresa S S
1355
Scott Pilon
St. Theresa S S
1356
Dan Powell
St. Theresa S S
1357
Matt Quilty
St. Theresa S S
1358
Jesse Robichaud
St. Theresa S S
1359
Paul Robitaille
St. Theresa S S
1360
John Walsh
St. Theresa S S
1361
Dan Waugh
St. Theresa S S
1362
Emily Blacklaws
St. Thomas Aquinas S S
1363
Alanna Blake
St. Thomas Aquinas S S
1364
Stephanie Charbonneau
St. Thomas Aquinas S S
1365
Christina Frankruyter
St. Thomas Aquinas S S
1366
Joanne Hernandez
St. Thomas Aquinas S S
1367
Melissa Lampe
St. Thomas Aquinas S S
1368
Grace Lawless
St. Thomas Aquinas S S
1369
Megan Nagy
St. Thomas Aquinas S S
1370
Karline Robinson
St. Thomas Aquinas S S
1371
Crystal Schaule
St. Thomas Aquinas S S
1372
Kelly Stephenson
St. Thomas Aquinas S S
1373
Nicole Trepanier
St. Thomas Aquinas S S
1374
Victoria Van Dyk
St. Thomas Aquinas S S
1375
Katie Wilson
St. Thomas Aquinas S S
1376
Darren Blacklaws
St. Thomas Aquinas S S
1377
Hans Dietrich
St. Thomas Aquinas S S
1378
Andrew Leest
St. Thomas Aquinas S S
1379
Mackenzie Nicoll
St. Thomas Aquinas S S
1380
Thomas Robinson
St. Thomas Aquinas S S
1381
Justine Ball
Stayner C I
1382
Tyler Harvey
Stayner C I
1383
Will Hock
Stayner C I
1384
Terry Korzeniewski
Twin Lakes S S
1385
Hannah Lafayette
Twin Lakes S S
1386
Richard Brisco
Twin Lakes S S
1387
Jacob Borgdorff
Unity Christian H S
1388
Judah Garland
Unity Christian H S
1389
Lucas Triemstra
Unity Christian H S
1390
Dustin Leggett
Almaguin Highlands S S
1391
Cole Hampel
Almaguin Highlands S S
1392
Carley Berko
St. Theresa S S
1393
Emma Carney
St. Thomas Aquinas S S
1394
Allison Garbutt
Huntsville H S
1395
Maddy Hazelton
Huntsville H S
1396
Chris Buf
Bear Creek S.S.
Last updated Fri, 23 May 2008 21:20:44
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en