Meet Info
Running with the Stars
May 1, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (46.26 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
1
Jade Johnson
Abbey Park High School
2
Corinne Smith
Abbey Park High School
3
Nat Green
Abbey Park High School
4
Nat Green
Abbey Park High School
5
Mike Trnkus
Abbey Park High School
6
Leonae Nichol
Applewood Hts S S
7
Wayndale Bennett
Bishop P.F. Reding S S
8
Jonelle Bell-Spence
Bramalea S S
9
Sarah Krapez
Brampton Christian
10
Kaitlyn Forde
Cardinal Leger S S
11
Janiegh Jackson
Cardinal Leger S S
12
Shanise Plummer
Cardinal Leger S S
13
Leah-Marie Ramalho
Cardinal Leger S S
14
Jenelle Richards
Cardinal Leger S S
15
Laura Sinclair
Cardinal Leger S S
16
Starr Walker
Cardinal Leger S S
17
Daniel Bright
Cardinal Leger S S
18
Dantae Chance
Cardinal Leger S S
19
Ian Hamilton
Cardinal Leger S S
20
Kahmall McCabe
Cardinal Leger S S
21
Dalton Rismay
Cardinal Leger S S
22
Sarah Drury
Cawthra Park S S
23
Alix Tier
Cawthra Park S S
24
Wesley Chau
Cawthra Park S S
25
Ehis Adada
Chaminade College
26
Joe Gennaro
Chaminade College
27
Alberto Tavolieri
Chaminade College
28
Jake Graham
Crescent School
29
Emma Ewing-Nagy
Erindale S S
30
Alistair Moona
Erindale S S
31
Vanessa M McLeod
Father Redmond C S S
32
Matthew Antilla
Francis Libermann
33
Noel Aquino
Francis Libermann
34
Joshua Belita-Clamahoy
Francis Libermann
35
Xavier Biggs
Francis Libermann
36
Matthew Chin
Francis Libermann
37
Lem De La Cruz
Francis Libermann
38
PJ Gonzalez
Francis Libermann
39
Denson Jude
Francis Libermann
40
Jordan Miller
Francis Libermann
41
Daniel Remulla
Francis Libermann
42
Eric Brathwaite
Heart Lake S S
43
Jordan Young
Individual
44
Anif Freckleton
John Cabot C S S
45
Luca Geiser
John Cabot C S S
46
Orest Kowalik
John Cabot C S S
47
Stanley Lubinic
John Cabot C S S
48
Kaitlyn Bennett
Mentor College
49
Kara Griffiths
Mentor College
50
Callie Graham
Nelson H S
51
Steven Murray
Nelson H S
52
Nadine Wyczolkowski
Philip Pocock S S
53
Kevin Marinov
Philip Pocock S S
54
Marko Mavra
Philip Pocock S S
55
Nickola Obradovic
Philip Pocock S S
56
Pavel Petrov
Philip Pocock S S
57
Joseph Raya
Philip Pocock S S
58
Michael Wlodarczyk
Philip Pocock S S
59
Trayl Bharath
St Marcellinus Secondary Schoo
60
Monique Genard
St Marcellinus Secondary Schoo
61
April Looije
St Marcellinus Secondary Schoo
62
Kendall Montieth
St Marcellinus Secondary Schoo
63
Christina Natale
St Marcellinus Secondary Schoo
64
Cassandra Pascal
St Marcellinus Secondary Schoo
65
Jasmine Patterson
St Marcellinus Secondary Schoo
66
Andrea Picco
St Marcellinus Secondary Schoo
67
Ashley Schipani
St Marcellinus Secondary Schoo
68
Michael Boehang
St Marcellinus Secondary Schoo
69
Dennis Butcher
St Marcellinus Secondary Schoo
70
Nick Cartaginese
St Marcellinus Secondary Schoo
71
Jonathan Clarke
St Marcellinus Secondary Schoo
72
Christiaan Collarile
St Marcellinus Secondary Schoo
73
Andrew Draganjac
St Marcellinus Secondary Schoo
74
Andrew Hastings
St Marcellinus Secondary Schoo
75
Mike Montecalvo
St Marcellinus Secondary Schoo
76
Ekoma OJ
St Marcellinus Secondary Schoo
77
Colton Ponzo
St Marcellinus Secondary Schoo
78
Dejuan Smith
St Marcellinus Secondary Schoo
79
Daniel Sourtzis
St Marcellinus Secondary Schoo
80
Carlisle Stanford
St Marcellinus Secondary Schoo
81
Joey Timpano
St Marcellinus Secondary Schoo
82
Kdee Warner
St Marcellinus Secondary Schoo
83
Melani Moylan
St. Aloysius Gonzaga
84
Amanda Sheppard
St. Aloysius Gonzaga
85
Joel Leon
St. Aloysius Gonzaga
86
Philippe Parot-Migas
St. Aloysius Gonzaga
87
Ali McCart
St. Augustine S S
88
Michelle Miles
St. Augustine S S
89
Samantha Spike
St. Augustine S S
90
Chrisena Whyte
St. Augustine S S
91
Kyle Bennett
St. Augustine S S
92
Jerdaine Foster
St. Augustine S S
93
Kwasi Gyamfi
St. Augustine S S
94
Aaron Johnson
St. Augustine S S
95
Andre McDowell
St. Augustine S S
96
Joseph Ndububa
St. Augustine S S
97
Ike Omoruna
St. Augustine S S
98
Brendon Rodney
St. Augustine S S
99
Everald Smeikle
St. Augustine S S
100
Brandon Tomlinson
St. Augustine S S
101
T'Keyah Dumoy
St. Joseph S S
102
Joshuelle Solomon
St. Joseph S S
103
Josephine Tavares
St. Joseph S S
104
Artur Draus
St. Joseph S S
105
J.P. Flores
St. Joseph S S
106
Jerome Yumul
St. Joseph S S
107
Horace Finnikin
St. Marguerite d'Youville
108
Horatio Finnikin
St. Marguerite d'Youville
109
Tyreek Phillips
St. Marguerite d'Youville
110
Terron Rhooms
St. Marguerite d'Youville
111
Joseph Triumbari
St. Marguerite d'Youville
112
Andrea Farkas
St. Thomas Aquinas
113
Sade Lewis
St. Thomas Aquinas
114
Simone Martin
St. Thomas Aquinas
115
Taylor Brisebois
The Humberview S
116
Sophie Macrae
The Humberview S
117
Megan Pratt
The Humberview S
118
Trish Shurrie
The Humberview S
119
Jamie Skimming
The Humberview S
120
Nat Brioschi
The Humberview S
121
Ali Barras
The Woodlands S S
122
Tammy Duong
The Woodlands S S
123
Antya Elliott
The Woodlands S S
124
Hannah McCurdy-Adams
The Woodlands S S
125
Dylan Moore
The Woodlands S S
126
Richard Noel
The Woodlands S S
127
Steven Tran
The Woodlands S S
128
Jeff Stone
Individual
129
Ben Osmow
St Marcellinus Secondary Schoo
130
Marc Conteduca
St Marcellinus Secondary Schoo
131
Christian Ruiz
Philip Pocock S S
Last updated Mon, 11 May 2009 14:56:12
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en