Meet Info
NEOAA X-Country 2013
Oct 22, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
1
Kaitlyn Genier
Cochrane - Cochrane
2
Dylan Berlingeri
Cochrane - Cochrane
3
Tyler Berlingeri
Cochrane - Cochrane
4
Bridget Duffy
Englehart - Englehart
5
Hannah Wylie
Englehart - Englehart
6
Sabastian Grimaldi
Englehart - Englehart
7
Walker Houghton
Englehart - Englehart
8
Ben Marshall
Englehart - Englehart
9
Shamsher Singh
Englehart - Englehart
10
Nathan Wuerch
Englehart - Englehart
11
Ashley Gravelle
ESP Renaissance - Timmins
12
Ryleigh Guindon
ESP Renaissance - Timmins
13
Jacob Boisvert
ESP Renaissance - Timmins
14
Mac MacIvor
ESP Renaissance - Timmins
15
Luke Bennewies
IFSS X-Country
16
Aiden Fontaine
IFSS X-Country
17
Richard Guy
IFSS X-Country
18
Chad McKenzie
IFSS X-Country
19
Michaela Beach
O'Gorman - Timmins
20
Kaitlyn Hunter
O'Gorman - Timmins
21
Kelsey Lefebvre
O'Gorman - Timmins
22
Tatum Nakogee
O'Gorman - Timmins
23
Deanne Vien
O'Gorman - Timmins
24
Lucas Dolanjski
O'Gorman - Timmins
25
Shawn Genereux
O'Gorman - Timmins
26
Colton Labine
O'Gorman - Timmins
27
Theodore Manseau
O'Gorman - Timmins
28
Sarah Carello
Roland Michener - S. Porcupine
29
Gillian Clarke
Roland Michener - S. Porcupine
30
Amelia Cosco
Roland Michener - S. Porcupine
31
Karly Kilbride
Roland Michener - S. Porcupine
32
Dakota Bastien
Roland Michener - S. Porcupine
33
Phil Deacon
Roland Michener - S. Porcupine
34
Josh Etherington
Roland Michener - S. Porcupine
35
Stewart Parnell
Roland Michener - S. Porcupine
36
Kyle Roy
Roland Michener - S. Porcupine
37
Cooper Taylor
Roland Michener - S. Porcupine
38
Alexa Beland
Theriault - Timmins
39
Kayla Boissonneault
Theriault - Timmins
40
Natascha Brunet
Theriault - Timmins
41
Makayla Charette
Theriault - Timmins
42
Rosi Cote-Girard
Theriault - Timmins
43
Veronic Delage
Theriault - Timmins
44
Kari Ethier
Theriault - Timmins
45
Alexie Galipeau
Theriault - Timmins
46
Betina Garito
Theriault - Timmins
47
Ashley Gillies
Theriault - Timmins
48
Olivia Ginglo-Robert
Theriault - Timmins
49
Maia Kvas
Theriault - Timmins
50
Kiana Labranche
Theriault - Timmins
51
France Maisonneuve
Theriault - Timmins
52
Melanie Malette
Theriault - Timmins
53
Marie-Pierre Nadon
Theriault - Timmins
54
Valerie Paquette
Theriault - Timmins
55
Stephanie Rondeau
Theriault - Timmins
56
Karlee Saudino
Theriault - Timmins
57
Ryan Banks
Theriault - Timmins
58
Zachary Beaudin
Theriault - Timmins
59
Bradd Boucher
Theriault - Timmins
60
Nicholas Buczkowski
Theriault - Timmins
61
Taylor Buczkowski
Theriault - Timmins
62
Paul Cote
Theriault - Timmins
63
Kyle Couture
Theriault - Timmins
64
Samuel Delage
Theriault - Timmins
65
Reagan Deschamps
Theriault - Timmins
66
Reece Deschamps
Theriault - Timmins
67
Ryan Deschamps
Theriault - Timmins
68
Ethan Dumas
Theriault - Timmins
69
Levis Fortin
Theriault - Timmins
70
Brandon Gelinas
Theriault - Timmins
71
Jordan Gelinas
Theriault - Timmins
72
Ryan Godda
Theriault - Timmins
73
Philippe Johns
Theriault - Timmins
74
Cedric Leclair
Theriault - Timmins
75
Alex Maisonneuve
Theriault - Timmins
76
Mathieu Plamondon
Theriault - Timmins
77
Jeric Poirier
Theriault - Timmins
78
Eric Raymond
Theriault - Timmins
79
Connor Ritchie
Theriault - Timmins
80
Isaac Rondeau-McNair
Theriault - Timmins
81
Matthew Roy
Theriault - Timmins
82
Jena Ashley
Timiskaming District Secondary
83
Cheyenne Henry-Robinson
Timiskaming District Secondary
84
Danika Katona
Timiskaming District Secondary
85
Hannah Korman-Story
Timiskaming District Secondary
86
Mary-Katherine Rowe
Timiskaming District Secondary
87
Jenna Sanderson
Timiskaming District Secondary
88
Kristen Siermachesky
Timiskaming District Secondary
89
Vanessa Watson
Timiskaming District Secondary
90
Kitlyn Wong
Timiskaming District Secondary
91
Devin Adams
Timiskaming District Secondary
92
Thomas Bowman
Timiskaming District Secondary
93
Evan Burrows
Timiskaming District Secondary
94
Ryan Burrows
Timiskaming District Secondary
95
Zack Doupe
Timiskaming District Secondary
96
DJ Edwards
Timiskaming District Secondary
97
Sam Kester
Timiskaming District Secondary
98
Alex Mackey
Timiskaming District Secondary
99
Curtis MacPherson
Timiskaming District Secondary
100
Patrick Ramsay
Timiskaming District Secondary
101
Noah Rowe
Timiskaming District Secondary
102
Jake Schapelhouman
Timiskaming District Secondary
103
Colin Steis
Timiskaming District Secondary
104
Lucas St-Laurent
Timiskaming District Secondary
105
Karly Ansara
Timmins High - Timmins
106
Allison Armstrong
Timmins High - Timmins
107
Amy Beaven
Timmins High - Timmins
108
Sierra Dubois
Timmins High - Timmins
109
Kyra Hagerty
Timmins High - Timmins
110
Rebecca Jezic
Timmins High - Timmins
111
Eliisa Joiner
Timmins High - Timmins
112
Taylor Kirley
Timmins High - Timmins
113
Tishanna Letang
Timmins High - Timmins
114
Sydney Lia
Timmins High - Timmins
115
Tatiana Morin
Timmins High - Timmins
116
Thea Wucher
Timmins High - Timmins
117
Keldon Smith
Timmins High - Timmins
118
Gavin Wesley
Timmins High - Timmins
Last updated Sat, 26 Oct 2013 22:48:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en