Meet Info
Birchmount Relays
Hosted by Birchmount Park High School
May 7, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
1235
Marina Gisana
Villanova College
1236
Hannah Moore
Villanova College
1237
Tianna Redhead
Villanova College
1238
Ak Asalu
Villanova College
1239
Gene Spagnuolo
Villanova College
1240
Stefano Spagnuolo
Villanova College
1241
Micahel Steele
Villanova College
1242
Anna Prouzos
W. A. Porter - Scarborough
1243
Fayaz Fazly
W. A. Porter - Scarborough
1244
John Godon
W. A. Porter - Scarborough
1245
Macklin Kelly
W. A. Porter - Scarborough
1246
Ayman Omar
W. A. Porter - Scarborough
1247
Joanne Thai
W.L. MacKenzie - North York
1248
Kolen Aban
W.L. MacKenzie - North York
1249
Norman Boudarga
W.L. MacKenzie - North York
1250
Felipe Carvalho
W.L. MacKenzie - North York
1251
Uday Chandan
W.L. MacKenzie - North York
1252
Kevin Covelli
W.L. MacKenzie - North York
1253
Kevin Covelli
W.L. MacKenzie - North York
1254
Matthew Del Bove
W.L. MacKenzie - North York
1255
Matthew Del Bove
W.L. MacKenzie - North York
1256
Rocky DiBratto
W.L. MacKenzie - North York
1257
Philip DiVizio
W.L. MacKenzie - North York
1258
Asher Farley
W.L. MacKenzie - North York
1259
Akiva Goldberg
W.L. MacKenzie - North York
1260
Akiva Goldberg
W.L. MacKenzie - North York
1261
Peter Huang
W.L. MacKenzie - North York
1262
Peter Huang
W.L. MacKenzie - North York
1263
Andras Orioli
W.L. MacKenzie - North York
1264
Alex Zomfarelli
W.L. MacKenzie - North York
1265
Keervaani Bhrapakaran
West Hill - West Hill
1266
Renelda Dauphin
West Hill - West Hill
1267
Leah Jones
West Hill - West Hill
1268
Nadiya Memraj
West Hill - West Hill
1269
April Samms
West Hill - West Hill
1270
Sivajini Sivaranjan
West Hill - West Hill
1271
Allison Yuen
West Hill - West Hill
1272
Cassian Alleyne
West Hill - West Hill
1273
Jahlan Ambursley-Johnson
West Hill - West Hill
1274
Ashvin Balendran
West Hill - West Hill
1275
Jonathan Bent-Ford
West Hill - West Hill
1276
Matthew Brown
West Hill - West Hill
1277
Kemar Burrell
West Hill - West Hill
1278
Kacey Campbell
West Hill - West Hill
1279
Greg Carrington
West Hill - West Hill
1280
Daniel Dindyal
West Hill - West Hill
1281
Jordan Grannum
West Hill - West Hill
1282
Demetri Irving-Darkman
West Hill - West Hill
1283
Randall Joseph
West Hill - West Hill
1284
Kyle Kiefhaber
West Hill - West Hill
1285
Duncan Mansell
West Hill - West Hill
1286
Eric Mansell
West Hill - West Hill
1287
Elijah McLarty
West Hill - West Hill
1288
Frederick McPherson
West Hill - West Hill
1289
Jhovan McPherson
West Hill - West Hill
1290
Hiram Mwaura
West Hill - West Hill
1291
Mohammed Osumah
West Hill - West Hill
1292
Kevin Persaud
West Hill - West Hill
1293
Tommy Peter
West Hill - West Hill
1294
Devin Ragbirsingh
West Hill - West Hill
1295
Brendan Shivratan
West Hill - West Hill
1296
Conor Varga
West Hill - West Hill
1297
Daniel Williams
West Hill - West Hill
1298
Kennedy Boyle
Wexford CSA- Scarborough
1299
Ella Gao
Wexford CSA- Scarborough
1300
Gemaliya Hunt-Joseph
Wexford CSA- Scarborough
1301
Melody Salmon-Hastick
Wexford CSA- Scarborough
1302
Lillie Sun
Wexford CSA- Scarborough
1303
Natalie Vaughan-Graham
Wexford CSA- Scarborough
1304
Arif Hassan
Wexford CSA- Scarborough
1305
Andrew Koberstadt
Wexford CSA- Scarborough
1306
Demika Allen
Wilfrid Laurier- Scarborough
1307
Tina Dixon
Wilfrid Laurier- Scarborough
1308
Cheyenne Jankulouski
Wilfrid Laurier- Scarborough
1309
Jennifer Macpherson
Wilfrid Laurier- Scarborough
1310
Nadeem Abdi
Wilfrid Laurier- Scarborough
1311
Demal Antoine
Wilfrid Laurier- Scarborough
1312
Steve Dwyer
Wilfrid Laurier- Scarborough
1313
Estefan Fikre
Wilfrid Laurier- Scarborough
1314
Braden Morrison
Wilfrid Laurier- Scarborough
1315
Damien Paris
Wilfrid Laurier- Scarborough
1316
Patrick Pierre
Wilfrid Laurier- Scarborough
1317
Osman Yousaf
Wilfrid Laurier- Scarborough
1318
Eid Aisha
Woburn - Scarborough
1319
Kathyrn Bower
Woburn - Scarborough
1320
Sarah Mitton
Woburn - Scarborough
1321
Krithika Ragupathi
Woburn - Scarborough
1322
Danny Doan
Woburn - Scarborough
1323
Nitheesh Kumar
Woburn - Scarborough
1324
Lee-dillon Shaqeem
Woburn - Scarborough
1325
Danesh Teluckdharry
Woburn - Scarborough
1326
Kwok Tony
Woburn - Scarborough
1336
Tyler Neverson
Agincourt - Agincourt
1337
Kabilan Thasarathan
Agincourt - Agincourt
1338
Bobby Wan
Agincourt - Agincourt
1339
Jamilah James
Birchmount Park - Scarborough
1340
Dara Karakolis
Birchmount Park - Scarborough
1341
Simi Komolafe
Birchmount Park - Scarborough
1342
Karina Pronski
Birchmount Park - Scarborough
1343
Paulina Pronski
Birchmount Park - Scarborough
1344
Montana Smith
Birchmount Park - Scarborough
1345
Krystine Sora
Birchmount Park - Scarborough
1346
Victoria Wheeler
Birchmount Park - Scarborough
1347
Zubair Abdenur
Birchmount Park - Scarborough
1348
Vahid Andrews
Birchmount Park - Scarborough
1349
Kavantye Bailey
Birchmount Park - Scarborough
1350
Cody Bridger
Birchmount Park - Scarborough
1351
Angelli Brown
Birchmount Park - Scarborough
1352
Ben DeVito
Birchmount Park - Scarborough
1353
Ryan Ellis
Birchmount Park - Scarborough
1354
Spencer Harrison
Birchmount Park - Scarborough
1355
Quentin Herbert
Birchmount Park - Scarborough
1356
Jack Lawrence
Birchmount Park - Scarborough
1357
Alex Lei
Birchmount Park - Scarborough
1358
Luke Mackrell
Birchmount Park - Scarborough
1359
Aidan Mallany-Stanley
Birchmount Park - Scarborough
1360
Kercy Mandaku
Birchmount Park - Scarborough
1361
Joe Mark
Birchmount Park - Scarborough
1362
Evan McClenaghan
Birchmount Park - Scarborough
1363
Ramy Mohamed
Birchmount Park - Scarborough
1364
Thier Nunguwenimana
Birchmount Park - Scarborough
1365
Rashed Rajeh
Birchmount Park - Scarborough
1366
Jake Sinopoli
Birchmount Park - Scarborough
1367
Troy Thompson
Birchmount Park - Scarborough
1368
Nicholas Tralli
Birchmount Park - Scarborough
1369
Collin Wareham
Birchmount Park - Scarborough
1370
Thomas Wilson
Birchmount Park - Scarborough
1371
Carter Wood
Birchmount Park - Scarborough
1372
Harrison Wood
Birchmount Park - Scarborough
1373
Aubrie Allen
Branksome Hall - Toronto
1374
Andrea Edan
Branksome Hall - Toronto
1375
Gabi Lachman
Branksome Hall - Toronto
1376
Kate MacMillan
Branksome Hall - Toronto
1377
Kristina Wagram
Branksome Hall - Toronto
1378
Robinson Jude Ranjan
Brebeuf - Willowdale
1379
Tanesha Bolton
C. W. Jefferys - North York
1380
Tanya Campbell
C. W. Jefferys - North York
1381
Nardia Downey
C. W. Jefferys - North York
1382
Sarah Munro
C. W. Jefferys - North York
1383
Nicole Osayande
C. W. Jefferys - North York
1384
Attiena Scarlett
C. W. Jefferys - North York
1385
Tia Sinclair
C. W. Jefferys - North York
1386
Adan Arnaud
C. W. Jefferys - North York
1387
Khaalid Blackman
C. W. Jefferys - North York
1388
Ben McEyeson
C. W. Jefferys - North York
1389
Panason Nguyen
C. W. Jefferys - North York
1390
Rotimi Osagie
C. W. Jefferys - North York
1391
Lester Philp
C. W. Jefferys - North York
1392
Sean Paul Salmon
C. W. Jefferys - North York
1393
Trevis Simon
C. W. Jefferys - North York
1394
Paige Belo
Cardinal Leger - Brampton
1395
Daniela Casas
Cardinal Leger - Brampton
1396
Micaela Cox
Cardinal Leger - Brampton
1397
Brian Jaimes
Cardinal Leger - Brampton
1398
Daniel Linardic
Cardinal Leger - Brampton
1399
Josh Morales
Cardinal Leger - Brampton
1400
AJ Palumbo
Cardinal Leger - Brampton
1401
Chris Thistle
Cardinal Leger - Brampton
1402
Christiana Agustin
Cardinal Newman - Scarborough
1403
Erin Kinninmont
Cardinal Newman - Scarborough
1404
Zoey Leslie
Cardinal Newman - Scarborough
1405
Meghan Muldoon
Cardinal Newman - Scarborough
1406
Eamonn Cairns
Cardinal Newman - Scarborough
1407
John Gratton
Cardinal Newman - Scarborough
1408
Franco Tucci
Cardinal Newman - Scarborough
1409
Eunice Boateng
Cedarbrae - Scarborough
1410
Gabriela Carew
Cedarbrae - Scarborough
1411
Mikaela Francis
Cedarbrae - Scarborough
1412
Tia Lugg
Cedarbrae - Scarborough
1413
Keidre Malcolm
Cedarbrae - Scarborough
1414
Doubra Odede
Cedarbrae - Scarborough
1416
Nefeterie Walker
Cedarbrae - Scarborough
1417
Matthew Brown
Cedarbrae - Scarborough
1418
Tomas Rotbauer
Cedarbrae - Scarborough
1419
Bertha Almeida
Central Commerce - Toronto
1420
Theresa Michel
Central Commerce - Toronto
1421
Mariella Reidak Pena
Central Commerce - Toronto
1422
Neal Attard
Central Commerce - Toronto
1423
Chris Derro
Central Commerce - Toronto
1424
David Marcelino
Central Commerce - Toronto
1425
Kevin Otoo
Central Commerce - Toronto
1426
Daniel Wallace
Central Commerce - Toronto
1427
Sam Baulet
Chaminade College - Toronto
1428
J.P. Bonello
Chaminade College - Toronto
1429
Henrique Custodio
Chaminade College - Toronto
1430
Matthew Diamanti
Chaminade College - Toronto
1431
Jefferson Ilunga
Chaminade College - Toronto
1432
Placide Ilunga
Chaminade College - Toronto
1433
Xavier Jehovah
Chaminade College - Toronto
1434
Ramon Laraun
Chaminade College - Toronto
1435
Jamiel ` Moore Williams
Chaminade College - Toronto
1436
Thomas Nguyen
Chaminade College - Toronto
1437
Anthony Pagniello
Chaminade College - Toronto
1438
Matthew Panzini
Chaminade College - Toronto
1439
David Tran
Chaminade College - Toronto
1440
Kofi Aduse
Dante Alighiere - Toronto
1441
Ramon Baltazar
Dante Alighiere - Toronto
1442
Prince Canto
Dante Alighiere - Toronto
1443
Aldair Jimenez
Dante Alighiere - Toronto
1444
Jeremy Sia
Dante Alighiere - Toronto
1445
Linda Ben
Don Mills - North York
1446
Raihona Khabibi
Don Mills - North York
1447
Alyssa Nikkel
Don Mills - North York
1448
Kristina Popadich
Don Mills - North York
1449
Yuting Shen
Don Mills - North York
1450
Ayman Abdalla
Don Mills - North York
1451
Majed Afiouni
Don Mills - North York
1452
Pavle Burazor
Don Mills - North York
1453
Jonathan Chang
Don Mills - North York
1454
Ezana Debalkew
Don Mills - North York
1455
Patrick Du
Don Mills - North York
1456
Musay Lessanu
Don Mills - North York
1457
Brett Neumann
Don Mills - North York
1458
Marko Perendija
Don Mills - North York
1459
Jonathan Shibeshi
Don Mills - North York
1460
Shawn Zhang
Don Mills - North York
1461
Shree Gandhi
Earl Haig - North York
1462
Daniella Konina
Earl Haig - North York
1463
JingWen Lin
Earl Haig - North York
1464
Luciana Terebiznik
Earl Haig - North York
1465
Ashtyn Tse
Earl Haig - North York
1466
Nicole Zhao
Earl Haig - North York
1467
Nathan Chandler
Earl Haig - North York
1468
Jerry Dou
Earl Haig - North York
1469
Rudy Nakashima
Earl Haig - North York
1470
Jack Su
Earl Haig - North York
1471
Adrian Wong
Earl Haig - North York
1472
Oonagh Webster
Eastern Commerce - Toronto
1473
Kadre Gray
Eastern Commerce - Toronto
1474
Trevor Hutton
Eastern Commerce - Toronto
1475
Jason Macdonald
Eastern Commerce - Toronto
1476
Khoseem Simpson
Eastern Commerce - Toronto
1477
Obeng Marfo
Father Henry Carr - Rexdale
1478
Tracey Yeboah
Father Henry Carr - Rexdale
1479
Jonathan Obiri-Yeboah
Father Henry Carr - Rexdale
1480
Madeline Arnold
Father Redmond - Toronto
1481
Sydney Arnold
Father Redmond - Toronto
1483
Emily Barber
Father Redmond - Toronto
1484
Natalie Blysniuk
Father Redmond - Toronto
1485
Olivia Campbell
Father Redmond - Toronto
1486
Stephanie Cestnik
Father Redmond - Toronto
1487
Georgina Coste-Ramsay
Father Redmond - Toronto
1488
Azora De Filippis
Father Redmond - Toronto
1489
Maggie Dwyer
Father Redmond - Toronto
1490
Paige File Murby
Father Redmond - Toronto
1491
Emily Kumer
Father Redmond - Toronto
1492
Chanelle McLeod
Father Redmond - Toronto
1493
Stephanie Neatby
Father Redmond - Toronto
1494
Amanda Perri
Father Redmond - Toronto
1495
Zoe Proulx
Father Redmond - Toronto
1496
Rachel Santini
Father Redmond - Toronto
1497
Angelee Weathers
Father Redmond - Toronto
1498
Spencer Amaral
Father Redmond - Toronto
1499
Audrius Azubalis
Father Redmond - Toronto
1500
Eduardo Cegielski
Father Redmond - Toronto
1501
Adam Chojecki
Father Redmond - Toronto
1502
Sam Elzinie
Father Redmond - Toronto
1503
Christian Fredericks
Father Redmond - Toronto
1504
Nathan Garcia
Father Redmond - Toronto
1505
David Islam
Father Redmond - Toronto
1506
Mateo Menalo
Father Redmond - Toronto
1507
Jacob Mendoza
Father Redmond - Toronto
1508
Malik Metivier
Father Redmond - Toronto
1509
Chima Njoku
Father Redmond - Toronto
1510
Kelsey Okpi
Father Redmond - Toronto
1511
Jordan Reid
Father Redmond - Toronto
1512
Michael Senior
Father Redmond - Toronto
1513
Andrzej Sienkiewicz
Father Redmond - Toronto
1514
Donovan Stewart
Father Redmond - Toronto
1515
Andrew Vandyke
Father Redmond - Toronto
1516
Samuel Weathers
Father Redmond - Toronto
1517
Janet Chukwu
Forest Hill - Toronto
1518
Giulia Saudno
Forest Hill - Toronto
1519
Vlad Dubrovsky
Forest Hill - Toronto
1520
Andrea Fabiano
Forest Hill - Toronto
1521
Luka Knezevic
Forest Hill - Toronto
1522
Jacob Maurutto-Robinson
Forest Hill - Toronto
1523
Aniah A Akal
Francis Libermann- Scarborough
1524
Nyika N Campbell
Francis Libermann- Scarborough
1525
Georgia G Cobbold
Francis Libermann- Scarborough
1526
Alethea A Georgeson
Francis Libermann- Scarborough
1527
Sandra S Gomez
Francis Libermann- Scarborough
1528
Sheya S Hendricks
Francis Libermann- Scarborough
1529
Anesa A Scott-Sebastian
Francis Libermann- Scarborough
1530
Latoya L Thomas
Francis Libermann- Scarborough
1531
Olivia O Yaw
Francis Libermann- Scarborough
1532
Rolf R Cabarles
Francis Libermann- Scarborough
1533
Raven R Carandang
Francis Libermann- Scarborough
1534
Arnold A Cuevas
Francis Libermann- Scarborough
1535
Natshon N DeFreitas
Francis Libermann- Scarborough
1536
Frederic F Dimalanta
Francis Libermann- Scarborough
1537
Matthew M Dos Santos
Francis Libermann- Scarborough
1538
Kevin K Galleta
Francis Libermann- Scarborough
1539
Balaké B Garby
Francis Libermann- Scarborough
1540
Lheonell L Guese
Francis Libermann- Scarborough
1541
Jeante J Jones
Francis Libermann- Scarborough
1542
Ryan R Kuo
Francis Libermann- Scarborough
1543
Michael M Morales
Francis Libermann- Scarborough
1544
Michael M Morales
Francis Libermann- Scarborough
1545
Byron B Reyes
Francis Libermann- Scarborough
1546
Jeremiah J Tomate
Francis Libermann- Scarborough
1547
Tyrone T Wilson
Francis Libermann- Scarborough
1548
Omid Ebrahimi
Georges Vanier - North York
1549
Caitlin Kicinski
Greenwood College
1550
Dan Brady
Greenwood College
1551
Jacob Denyes
Greenwood College
1552
Grace Acan
Havergal College - Toronto
1553
Caprice Herjavec
Havergal College - Toronto
1554
Madi Kennedy
Havergal College - Toronto
1555
Lauren Kingsmill
Havergal College - Toronto
1556
Caroline Lampard
Havergal College - Toronto
1557
Caroline Lampard
Havergal College - Toronto
1558
Ashley Lee
Havergal College - Toronto
1559
Tessa Leuty
Havergal College - Toronto
1560
Martha MacDonald
Havergal College - Toronto
1561
Taylor O'Driscoll
Havergal College - Toronto
1562
Kennedy Parham
Havergal College - Toronto
1563
Jane Park
Havergal College - Toronto
1564
Karina Rebellato
Havergal College - Toronto
1565
Holly Rueter
Havergal College - Toronto
1566
Orli Silverberg
Havergal College - Toronto
1567
Marie Syriopoulos
Havergal College - Toronto
1568
Rachel Tontodonati
Havergal College - Toronto
1569
Taylor Veres
Havergal College - Toronto
1570
Stephanie Emmanuel
John Polanyi CI-North York
1571
Faduomo Heneke
John Polanyi CI-North York
1572
Claudia Howard
John Polanyi CI-North York
1573
Janet Marcos
John Polanyi CI-North York
1574
Hilary Nguyen
John Polanyi CI-North York
1575
Shea Nugent
John Polanyi CI-North York
1576
Anna Ouckama
John Polanyi CI-North York
1577
Jamilah Reeves
John Polanyi CI-North York
1578
Shazreh Salam
John Polanyi CI-North York
1579
Alexia Salmon Alexander
John Polanyi CI-North York
1580
Sabrina Tran
John Polanyi CI-North York
1581
Helen Trinh
John Polanyi CI-North York
1582
Jennyca Vilamor
John Polanyi CI-North York
1583
Joseph Ahn
John Polanyi CI-North York
1584
Fazel Behnejad
John Polanyi CI-North York
1585
Delano Cada
John Polanyi CI-North York
1586
Antonio Ciccone
John Polanyi CI-North York
1587
Dylan Dhanasar
John Polanyi CI-North York
1588
Ricardo Herandez
John Polanyi CI-North York
1589
Jonathan Jones
John Polanyi CI-North York
1590
Nicholas Kriss
John Polanyi CI-North York
1591
Shemar Lee
John Polanyi CI-North York
1592
Simao Marcos
John Polanyi CI-North York
1593
Raymond McCallum
John Polanyi CI-North York
1594
Kaden McCulloch
John Polanyi CI-North York
1595
Tanaka Nhamburo
John Polanyi CI-North York
1596
Vince Revilla
John Polanyi CI-North York
1597
Aaron Reyes
John Polanyi CI-North York
1598
Joshua Santos
John Polanyi CI-North York
1599
Kamran Tayyab
John Polanyi CI-North York
1600
Dawit Tesfagiorgis
John Polanyi CI-North York
1601
Meet Vyas
John Polanyi CI-North York
1602
Fiona Amos
Leaside - Toronto
1603
Isabella Aspiotis
Leaside - Toronto
1604
Maia Belmore
Leaside - Toronto
1605
Natasha Green
Leaside - Toronto
1606
Madison Hilliard
Leaside - Toronto
1607
Sarah Kelly
Leaside - Toronto
1608
Stephanie Linker
Leaside - Toronto
1609
Anastasia Logotheti
Leaside - Toronto
1610
Dee MacKintosh
Leaside - Toronto
1611
Eleri Moynagh
Leaside - Toronto
1612
Nicole Sherwin
Leaside - Toronto
1613
Rachel Thiessen
Leaside - Toronto
1614
Meeko Thomas
Leaside - Toronto
1615
Miryam Yakub Aga
Leaside - Toronto
1616
Paula Zonneveld
Leaside - Toronto
1617
Param Balagameshan
Leaside - Toronto
1618
Mattew Bentley
Leaside - Toronto
1619
Ben Cotterill
Leaside - Toronto
1620
Ben Crawford
Leaside - Toronto
1621
Audley Cummings
Leaside - Toronto
1622
Andrew Duffield
Leaside - Toronto
1623
John Fanjoy
Leaside - Toronto
1624
Jeremie Frey
Leaside - Toronto
1625
Bobby King
Leaside - Toronto
1626
Kristi Kulla
Leaside - Toronto
1627
Kristi Kulla
Leaside - Toronto
1628
Victor Lawal
Leaside - Toronto
1629
Victor Lawal
Leaside - Toronto
1630
Colin Long
Leaside - Toronto
1631
Josh McGillivray
Leaside - Toronto
1632
Duncan McKendrick
Leaside - Toronto
1633
Brock Meakings
Leaside - Toronto
1634
Rafe Osborne
Leaside - Toronto
1635
Robert Petkovski
Leaside - Toronto
1636
Cameron Rowe
Leaside - Toronto
1637
Anthony Sutton
Leaside - Toronto
1638
Henry Van Herk
Leaside - Toronto
1639
Ramanjeet Kaur
Lester B. Pearson- Scarborough
1640
Aarthy Koneswaran
Lester B. Pearson- Scarborough
1641
Celena Seueahai
Lester B. Pearson- Scarborough
1642
Thanujaa Srithayalan
Lester B. Pearson- Scarborough
1643
Sharmila Thasarathan
Lester B. Pearson- Scarborough
1644
Nana Acheampong
Lester B. Pearson- Scarborough
1645
Ajwad Alam
Lester B. Pearson- Scarborough
1646
Lucas Cuff
Lester B. Pearson- Scarborough
1647
Malik Edwards
Lester B. Pearson- Scarborough
1648
Justin Guy
Lester B. Pearson- Scarborough
1649
Kavinan Kanagalinam
Lester B. Pearson- Scarborough
1650
Alexandra D'Oliveira
Malvern - Toronto
1651
Alison Krome
Malvern - Toronto
1652
Nicole Lawson
Malvern - Toronto
1653
Stephanie Musing
Malvern - Toronto
1654
Kersti Sorra
Malvern - Toronto
1655
Billy Clarke
Malvern - Toronto
1656
Will McLean
Malvern - Toronto
1657
Nick Morrow
Malvern - Toronto
1658
Noah Preiano
Malvern - Toronto
1659
Braedan Ream-Neal
Malvern - Toronto
1660
Kasey Bonifacio
Marshall McLuhan - Toronto
1661
Alyssa Cabrido
Marshall McLuhan - Toronto
1662
Rasheeda Gurley
Marshall McLuhan - Toronto
1663
Kamila Haase
Marshall McLuhan - Toronto
1664
Valerie Rodriguez
Marshall McLuhan - Toronto
1665
Lianne Wing-Martins
Marshall McLuhan - Toronto
1666
Michael Adjei-Peters
Marshall McLuhan - Toronto
1667
Tavis Alexander
Marshall McLuhan - Toronto
1668
Santiago Badell
Marshall McLuhan - Toronto
1669
Eric Boszin
Marshall McLuhan - Toronto
1670
Joel Cabral
Marshall McLuhan - Toronto
1671
Nathan Calle
Marshall McLuhan - Toronto
1672
Jason Clarence
Marshall McLuhan - Toronto
1673
Hugh D'Addario
Marshall McLuhan - Toronto
1674
Giorgio Fallico
Marshall McLuhan - Toronto
1675
Erik Ferreira
Marshall McLuhan - Toronto
1676
Pedro Ferreira
Marshall McLuhan - Toronto
1677
Barry Fletcher
Marshall McLuhan - Toronto
1678
Jayzon Ganayan
Marshall McLuhan - Toronto
1679
Gilberto Garcia
Marshall McLuhan - Toronto
1680
Ngige Gordon
Marshall McLuhan - Toronto
1681
Jan Gumayod
Marshall McLuhan - Toronto
1682
Jordan Hamori
Marshall McLuhan - Toronto
1683
June Juan
Marshall McLuhan - Toronto
1684
Jeremy Kama
Marshall McLuhan - Toronto
1685
Jonathan Kama
Marshall McLuhan - Toronto
1686
Zachary Lewis-Williams
Marshall McLuhan - Toronto
1687
Erick Martinez
Marshall McLuhan - Toronto
1688
Diego Mateos
Marshall McLuhan - Toronto
1689
Bryan Meriel
Marshall McLuhan - Toronto
1690
Jason Ngai
Marshall McLuhan - Toronto
1691
Paul Nunez
Marshall McLuhan - Toronto
1692
PJ Palacpac
Marshall McLuhan - Toronto
1693
Brandon Power
Marshall McLuhan - Toronto
1694
Philip Ramlogan
Marshall McLuhan - Toronto
1695
Dave Repatacodo
Marshall McLuhan - Toronto
1696
Joven Santos
Marshall McLuhan - Toronto
1697
Patrick Sinclair
Marshall McLuhan - Toronto
1698
Akeem Stephenson
Marshall McLuhan - Toronto
1699
Conor Thibeault
Marshall McLuhan - Toronto
1700
Paul Urgiles
Marshall McLuhan - Toronto
1701
Ezana Wossen
Marshall McLuhan - Toronto
1702
Kevin Yucor
Marshall McLuhan - Toronto
1703
Michael Zubieta
Marshall McLuhan - Toronto
1704
Ellesor Lucero
Mary Ward - Scarborough
1705
Leon Tam
Mary Ward - Scarborough
1706
Katie Carson
Monarch Park - Toronto
1707
Hannah Lum-Smith
Monarch Park - Toronto
1708
Eleni Pateras
Monarch Park - Toronto
1709
Gillian Plummer
Monarch Park - Toronto
1710
Kathleen Sheppard
Monarch Park - Toronto
1711
Molly White
Monarch Park - Toronto
1712
Zoe Wright
Monarch Park - Toronto
1713
Wendy Wu
Monarch Park - Toronto
1714
Nick Avison
Monarch Park - Toronto
1715
Devon Bhardwaj
Monarch Park - Toronto
1716
Lucas Borchenko
Monarch Park - Toronto
1717
Samuel Denis
Monarch Park - Toronto
1718
Samuel Denis
Monarch Park - Toronto
1719
Sartaj Javed
Monarch Park - Toronto
1720
Sameer Lahda
Monarch Park - Toronto
1721
Andre Marin
Monarch Park - Toronto
1722
Justin Nguyen
Monarch Park - Toronto
1723
Franklin Perez
Monarch Park - Toronto
1724
Jackson Porter
Monarch Park - Toronto
1725
Jack Poulton
Monarch Park - Toronto
1726
Matt Rudder
Monarch Park - Toronto
1727
Allen Sam
Monarch Park - Toronto
1728
Benjamin Todd
Monarch Park - Toronto
1729
Kendull Dornford
Mother Teresa - Scarborough
1730
Keyanna Edwards-Davis
Mother Teresa - Scarborough
1731
Jessica Fernandez
Mother Teresa - Scarborough
1732
Jasmine Gooljar
Mother Teresa - Scarborough
1733
Dashawn Blackwood
Mother Teresa - Scarborough
1734
Jessie Borden
Mother Teresa - Scarborough
1735
Juwan Codrington
Mother Teresa - Scarborough
1736
Troy Williams
Mother Teresa - Scarborough
1737
Jaime Angeles
Neil McNeil - Toronto
1738
Michael Clemens
Neil McNeil - Toronto
1739
Sam DeSousa
Neil McNeil - Toronto
1740
Joel Dulla
Neil McNeil - Toronto
1741
Nathan Gurrin-Smith
Neil McNeil - Toronto
1742
Victor Ilo
Neil McNeil - Toronto
1743
Ben Ing
Neil McNeil - Toronto
1744
Zen MacLellan
Neil McNeil - Toronto
1745
Michael Malichen-Snyder
Neil McNeil - Toronto
1746
Bronwyn MacLauchlan
North Toronto - Toronto
1747
Spencer Adamson
North Toronto - Toronto
1748
Christine Doyle
Northview Heights - North York
1749
Anita Levitas
Northview Heights - North York
1750
Jenna Longville
Northview Heights - North York
1751
Christiana Oladehinde
Northview Heights - North York
1752
Quinton Estick
Northview Heights - North York
1753
Marquess Griffith
Northview Heights - North York
1754
Abrar Hussain
Northview Heights - North York
1755
Henry Obeng-Nsiah
Northview Heights - North York
1756
Amani Oyebadi
Northview Heights - North York
1757
Abtin Soltani
Northview Heights - North York
1758
J.R. Speed
Northview Heights - North York
1759
Josh Van Ulden
Northview Heights - North York
1760
Takeisha Bovell
Notre Dame - Toronto
1761
Nia Buchanan
Notre Dame - Toronto
1762
Katherine Follis
Notre Dame - Toronto
1763
Oge Otule
Notre Dame - Toronto
1764
Brigitte Tolgajic
Notre Dame - Toronto
1765
Mohogany Brown
Pickering - Ajax
1766
Heniesha Christie
Pickering - Ajax
1767
Bria Dowson-Chance
Pickering - Ajax
1768
Kathleen Farrow
Pickering - Ajax
1769
Holly Harris
Pickering - Ajax
1770
Natasha Heselden
Pickering - Ajax
1771
Madeleine Krupl
Pickering - Ajax
1772
Rebecca Lobban
Pickering - Ajax
1773
Savannah Lowe
Pickering - Ajax
1774
Reneisha Maxwell
Pickering - Ajax
1775
Katelin Phills
Pickering - Ajax
1776
Jasmine Phipps
Pickering - Ajax
1777
Samantha Romano
Pickering - Ajax
1778
Tyra Slater
Pickering - Ajax
1779
Nikita Telesford
Pickering - Ajax
1780
Shanelle Wallace
Pickering - Ajax
1781
Chloe Winslow
Pickering - Ajax
1782
Tréshaun Abrahams-Webster
Pickering - Ajax
1783
Brian Betty
Pickering - Ajax
1784
Tarrick Brissett
Pickering - Ajax
1785
Michael Campbell
Pickering - Ajax
1786
Nathan Chin
Pickering - Ajax
1787
Curtis Finkeldey
Pickering - Ajax
1788
Graham Fong
Pickering - Ajax
1789
Trevor Gooden
Pickering - Ajax
1790
Sean Heselden
Pickering - Ajax
1791
Sean Heselden
Pickering - Ajax
1792
Matthew Lozano
Pickering - Ajax
1793
Nathanael Masson
Pickering - Ajax
1794
Andrew Plummer
Pickering - Ajax
1795
Connor Ryan
Pickering - Ajax
1796
Xavier Thomas
Pickering - Ajax
1797
Matthew Ward
Pickering - Ajax
1798
KJ Weber
Pickering - Ajax
1799
Cyvoush Williams
Pickering - Ajax
1800
Malini Khotsiphom
R.H. King Academy
1801
Lucksha Srirangarajan
R.H. King Academy
1802
Jessie Estwick
R.H. King Academy
1803
Yohance Johnson
R.H. King Academy
1804
Deandre Smith
R.H. King Academy
1805
Kiya Alexis
Riverdale - Toronto
1806
Helen Banh
Riverdale - Toronto
1807
Angela Chen
Riverdale - Toronto
1808
Charlotte Fleming
Riverdale - Toronto
1809
Emiko Graham
Riverdale - Toronto
1810
Tiana Harrison
Riverdale - Toronto
1811
Meaghan Kyi
Riverdale - Toronto
1812
Wendy Lam
Riverdale - Toronto
1813
Mackenzie Leblanc
Riverdale - Toronto
1814
Amanda Morch
Riverdale - Toronto
1815
Ajiah Nguyen
Riverdale - Toronto
1816
Emily Russell
Riverdale - Toronto
1817
Rachel Russell
Riverdale - Toronto
1818
Tina Vulevic
Riverdale - Toronto
1819
Adrian Warren
Riverdale - Toronto
1820
Joan Zheng
Riverdale - Toronto
1821
Alex Hoerner
Riverdale - Toronto
1822
Tristan Lainajanien-Grant
Riverdale - Toronto
1823
German-Zander Rowan
Riverdale - Toronto
1824
Kyle Stevens
Riverdale - Toronto
1825
Tony Xu
Riverdale - Toronto
1826
Fendi Akom
Senator O'Connor - Toronto
1827
Brittany Ediag
Senator O'Connor - Toronto
1828
Caitlin Fontenelle
Senator O'Connor - Toronto
1829
Keiyana Ghent
Senator O'Connor - Toronto
1830
Angelique Jose
Senator O'Connor - Toronto
1831
Krystel Julien
Senator O'Connor - Toronto
1832
Judith Owasuahh
Senator O'Connor - Toronto
1833
Sydney Spooner
Senator O'Connor - Toronto
1834
Nathalie Vitto
Senator O'Connor - Toronto
1835
BG Chuson
Senator O'Connor - Toronto
1837
Brian Hanratty
Senator O'Connor - Toronto
1838
Jordan Burke
Sir John MacDonald - Agincourt
1839
Krista Chiasson
Sir John MacDonald - Agincourt
1840
Kim Clarke
Sir John MacDonald - Agincourt
1841
Karen Do
Sir John MacDonald - Agincourt
1842
Julia Gonsalves
Sir John MacDonald - Agincourt
1843
Carmen Huang
Sir John MacDonald - Agincourt
1844
Theoni Kapetaneas
Sir John MacDonald - Agincourt
1845
Candice Lam
Sir John MacDonald - Agincourt
1846
Sophia Lau
Sir John MacDonald - Agincourt
1847
Havana Liang
Sir John MacDonald - Agincourt
1848
Allison Marcial
Sir John MacDonald - Agincourt
1849
Marie Nikolaidis
Sir John MacDonald - Agincourt
1850
April Pano
Sir John MacDonald - Agincourt
1851
Sara Sotirakos
Sir John MacDonald - Agincourt
1852
Susanna Su
Sir John MacDonald - Agincourt
1853
Kody Sulyok
Sir John MacDonald - Agincourt
1854
Kanitha Uthayakumar
Sir John MacDonald - Agincourt
1855
Jenny Wang
Sir John MacDonald - Agincourt
1856
Helen Ye
Sir John MacDonald - Agincourt
1857
JingJing Zhao
Sir John MacDonald - Agincourt
1858
Richard Cai
Sir John MacDonald - Agincourt
1859
Cody Couture
Sir John MacDonald - Agincourt
1860
Jahlain dePass
Sir John MacDonald - Agincourt
1861
Kevin Ding
Sir John MacDonald - Agincourt
1862
Michael Ezo
Sir John MacDonald - Agincourt
1863
Dylantha Fernando
Sir John MacDonald - Agincourt
1864
Angus Ho
Sir John MacDonald - Agincourt
1865
Daniel Hovey
Sir John MacDonald - Agincourt
1866
CJ Librea
Sir John MacDonald - Agincourt
1867
Edward Liu
Sir John MacDonald - Agincourt
1868
Dante Lyte
Sir John MacDonald - Agincourt
1869
Bradley Marcial
Sir John MacDonald - Agincourt
1870
Marcus Mullings
Sir John MacDonald - Agincourt
1871
Jarod Panganiban
Sir John MacDonald - Agincourt
1872
Ryan Patterson
Sir John MacDonald - Agincourt
1873
Daniel Robinson
Sir John MacDonald - Agincourt
1874
Saieason Satchithananthan
Sir John MacDonald - Agincourt
1875
Nevan Sewell
Sir John MacDonald - Agincourt
1876
Thomas Shakir
Sir John MacDonald - Agincourt
1877
Jonathon Toy
Sir John MacDonald - Agincourt
1878
Chris Wang
Sir John MacDonald - Agincourt
1879
Noah Wright
Sir John MacDonald - Agincourt
1880
Eric Yang
Sir John MacDonald - Agincourt
1881
Bob Zhang
Sir John MacDonald - Agincourt
1882
Patrice Aldave
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1883
Raphaela Amarioarei
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1884
Celia Arrecis
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1885
Raquel Castro
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1886
Madison Cooper
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1887
Vanessa Di Cecca
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1888
Olivia Di Cristofaro
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1889
Olivia Ferrari
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1890
Alexia Furtado
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1891
Avery Garrett-Patterson
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1892
Katie Hill
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1893
Sarah Lashley
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1894
Megan Meechem
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1895
Kayla Messier
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1896
Danielle Molinaro
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1897
Rachel Murray
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1898
Jessica Nowleski
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1899
Adrienne Pereira
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1900
Nikita Pinto
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1901
Ashton Porter
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1902
Paulina Prucinal
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1903
Mackenzie Ruffo
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1904
Klaudia Wojtanowski
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1905
Enzo Arpino
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1906
Gabriel Arpino
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1907
Remo Boscarino-Gaetano
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1908
Greg Butler
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1909
Eric Cecchin
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1910
Gianpiero Collangelo
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1911
John De Leon
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1912
Matthew Dec
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1913
Alfonso Dela Cruz
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1914
Quinn Dudley
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1915
Nick Fazio
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1916
Simon Gyorkos
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1917
Gabriel Iozzo
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1918
Ryan Leon
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1919
Matthew Manocchic
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1920
Daniel Marquis
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1921
M.R. Martin
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1922
Lucas Mauro
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1923
Curtis Richards
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1924
Mickey Tessema
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1925
Nick Vukelic
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1926
Joseph Wahaba
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1927
Evan Watson
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1928
Michael Wolczyk
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1929
Jennifer Boahen
St. Basil The Great - Weston
1930
Meagan Carnovale
St. Basil The Great - Weston
1931
Julianna Cesario
St. Basil The Great - Weston
1932
Melinda Hector
St. Basil The Great - Weston
1933
Tameka Jean
St. Basil The Great - Weston
1934
Michelle Wozniak
St. Basil The Great - Weston
1935
Pavin Flora
St. Basil The Great - Weston
1936
David Furlan
St. Basil The Great - Weston
1937
Juelas Guelas
St. Basil The Great - Weston
1938
Derek Henderin
St. Basil The Great - Weston
1939
Namen Imarthiagbe
St. Basil The Great - Weston
1940
Dianthony Joseph
St. Basil The Great - Weston
1941
Kevin Le
St. Basil The Great - Weston
1942
Jeffrey Martinez
St. Basil The Great - Weston
1943
Alex Monardo
St. Basil The Great - Weston
1944
David Pecile
St. Basil The Great - Weston
1945
Ian Ponce
St. Basil The Great - Weston
1946
Richard Reboja
St. Basil The Great - Weston
1947
Sebastian Rodriguez
St. Basil The Great - Weston
1948
Michael Troeung
St. Basil The Great - Weston
1949
Simon Wong
St. Basil The Great - Weston
1950
Averil Bauer-Kong
St. Clement's School
1951
Alexandra Lee
St. Clement's School
1952
Daniela Melis
St. Clement's School
1953
Victoria Pat
St. Clement's School
1954
Daphne Stone
St. Clement's School
1955
Anna Tisdall
St. Clement's School
1956
Michelle Tompkins
St. Clement's School
1957
Sarah Wong
St. Clement's School
1958
Delana Basanisi
St. Marcellinus - Mississauga
1959
Justine Bedasse
St. Marcellinus - Mississauga
1960
Cierra Bharath
St. Marcellinus - Mississauga
1961
Chyna Campbell
St. Marcellinus - Mississauga
1962
Adriana Colasanti
St. Marcellinus - Mississauga
1963
Veronica Colasanti
St. Marcellinus - Mississauga
1964
Kaitlyn Colonna
St. Marcellinus - Mississauga
1965
Teyonna Daley
St. Marcellinus - Mississauga
1966
Milembe Damian
St. Marcellinus - Mississauga
1967
Oneshia Dedrick
St. Marcellinus - Mississauga
1968
Leonora D'Souza
St. Marcellinus - Mississauga
1969
Kristen Duic
St. Marcellinus - Mississauga
1970
Nicole Duic
St. Marcellinus - Mississauga
1971
Ceara Galli
St. Marcellinus - Mississauga
1972
Maya Genard
St. Marcellinus - Mississauga
1973
Jen Hill
St. Marcellinus - Mississauga
1974
Chinah Hutchinson
St. Marcellinus - Mississauga
1975
Julia Iarusci
St. Marcellinus - Mississauga
1976
Haley-Jean Latham
St. Marcellinus - Mississauga
1977
Anita Mae Le
St. Marcellinus - Mississauga
1978
Krystin Miles
St. Marcellinus - Mississauga
1979
Alexia Morgan
St. Marcellinus - Mississauga
1980
Nicole Morgan
St. Marcellinus - Mississauga
1981
Hazel Olofernes
St. Marcellinus - Mississauga
1982
Tricia Olofernes
St. Marcellinus - Mississauga
1983
Nejada Pottinger
St. Marcellinus - Mississauga
1984
Reanne Raymond
St. Marcellinus - Mississauga
1985
Megan Rodrigues
St. Marcellinus - Mississauga
1986
Giselle Ruiz
St. Marcellinus - Mississauga
1987
Jamilah Sykes
St. Marcellinus - Mississauga
1988
Jasmine Sykes
St. Marcellinus - Mississauga
1989
Erin Taylor
St. Marcellinus - Mississauga
1990
Delton Abbensetts
St. Marcellinus - Mississauga
1991
Aarya Abesteh
St. Marcellinus - Mississauga
1992
Bob Alatrach
St. Marcellinus - Mississauga
1993
Rubin Amoah
St. Marcellinus - Mississauga
1994
Ruddy Amoah
St. Marcellinus - Mississauga
1995
Deion Barker
St. Marcellinus - Mississauga
1996
Aidan Bryla
St. Marcellinus - Mississauga
1997
Andrew Chow
St. Marcellinus - Mississauga
1998
Sherwin Dique
St. Marcellinus - Mississauga
1999
Juan Duarte
St. Marcellinus - Mississauga
2000
Theo Egube
St. Marcellinus - Mississauga
2001
Justin Endo
St. Marcellinus - Mississauga
2002
Nathan Espanol
St. Marcellinus - Mississauga
2003
Marco Figliola
St. Marcellinus - Mississauga
2004
Marcus Fogh
St. Marcellinus - Mississauga
2005
Ryan France
St. Marcellinus - Mississauga
2006
Vince Fuoco
St. Marcellinus - Mississauga
2007
Myles Gardener
St. Marcellinus - Mississauga
2008
Claudio Gioffre
St. Marcellinus - Mississauga
2009
Toney James
St. Marcellinus - Mississauga
2010
Brandon Jim
St. Marcellinus - Mississauga
2011
Nikhil Keswani
St. Marcellinus - Mississauga
2012
Alex Knight
St. Marcellinus - Mississauga
2013
Emmanuel Kusi-Acquah
St. Marcellinus - Mississauga
2014
Jamie Kusi-Acquah
St. Marcellinus - Mississauga
2015
Matthew LeLiever
St. Marcellinus - Mississauga
2016
Dwayne MacIntosh
St. Marcellinus - Mississauga
2017
Spencer Maclennan
St. Marcellinus - Mississauga
2018
Zaid Malik
St. Marcellinus - Mississauga
2019
Charles Nguyen
St. Marcellinus - Mississauga
2020
Peter Nguyen
St. Marcellinus - Mississauga
2021
Marc Pereira
St. Marcellinus - Mississauga
2022
Andre Punongbayan
St. Marcellinus - Mississauga
2023
Douglas Redman
St. Marcellinus - Mississauga
2024
Jackson Reio
St. Marcellinus - Mississauga
2025
Darian Seaton-Tucker
St. Marcellinus - Mississauga
2026
Justin Silang
St. Marcellinus - Mississauga
2027
Dante Sitahall
St. Marcellinus - Mississauga
2028
Andrew Tan
St. Marcellinus - Mississauga
2029
Anthony Vilanueva
St. Marcellinus - Mississauga
2030
Kevin Wong
St. Marcellinus - Mississauga
2031
Adrian Anlacan
St. Michael's College- Toronto
2032
Kyron Bonner
St. Michael's College- Toronto
2033
Marcus Carr
St. Michael's College- Toronto
2034
Tyas Charter
St. Michael's College- Toronto
2035
Cameron Cira
St. Michael's College- Toronto
2036
Adrian Cole
St. Michael's College- Toronto
2037
Adrian Greene
St. Michael's College- Toronto
2038
Alex Hale
St. Michael's College- Toronto
2039
Hugh Hart
St. Michael's College- Toronto
2040
Justyn Knight
St. Michael's College- Toronto
2041
Denzel Kongolo
St. Michael's College- Toronto
2042
Christian Lecce
St. Michael's College- Toronto
2043
Andrew Lovisotto
St. Michael's College- Toronto
2044
Thomas Mead
St. Michael's College- Toronto
2045
Thomas Mienkowski
St. Michael's College- Toronto
2046
Thomas Mienkowski
St. Michael's College- Toronto
2047
Marcus Moore
St. Michael's College- Toronto
2048
Liam Mroueh
St. Michael's College- Toronto
2049
Chris Natale
St. Michael's College- Toronto
2050
Miguel Penny
St. Michael's College- Toronto
2051
Isaiah Prentice -Whyte
St. Michael's College- Toronto
2052
Jonathan Rizzo
St. Michael's College- Toronto
2053
Marco Rotundo
St. Michael's College- Toronto
2054
Taryq Sani
St. Michael's College- Toronto
2055
Matthew Schmidt
St. Michael's College- Toronto
2056
Andy Seo
St. Michael's College- Toronto
2057
Evan Shergold
St. Michael's College- Toronto
2058
Liam Totten
St. Michael's College- Toronto
2059
Brady Turner
St. Michael's College- Toronto
2060
Mitchell Valic
St. Michael's College- Toronto
2061
Noah Wright
St. Michael's College- Toronto
2062
Marcus Yurchuk
St. Michael's College- Toronto
2063
Amina Abdul-Hashim
Stephen Leacock - Agincourt
2064
Amina Ahmed
Stephen Leacock - Agincourt
2065
Sabiya Al-Kisadi
Stephen Leacock - Agincourt
2066
Devisha Binno
Stephen Leacock - Agincourt
2067
Marium Konate
Stephen Leacock - Agincourt
2068
Karen Ka-Liu Leung
Stephen Leacock - Agincourt
2069
Xuan Nguyen-Marshall
Stephen Leacock - Agincourt
2070
Hirah Rara
Stephen Leacock - Agincourt
2071
Neeshell Nicole Vassel
Stephen Leacock - Agincourt
2072
Abdul Ali
Stephen Leacock - Agincourt
2073
Kirklan Smith
Stephen Leacock - Agincourt
2074
Shaig Abduragimov
Upper Canada College - Toronto
2075
Umid Abduragimov
Upper Canada College - Toronto
2076
Brett Beckley
Upper Canada College - Toronto
2077
Emir Belkacem
Upper Canada College - Toronto
2078
Ben Caldwell
Upper Canada College - Toronto
2079
Brendan Chung
Upper Canada College - Toronto
2080
Jacob Givertz-Steel
Upper Canada College - Toronto
2081
Simon Higgins
Upper Canada College - Toronto
2082
Clayton Jeffrey
Upper Canada College - Toronto
2083
Darwin Jimal
Upper Canada College - Toronto
2084
Nathaniel Lee
Upper Canada College - Toronto
2085
Ben McDonald
Upper Canada College - Toronto
2086
Raymond Ng
Upper Canada College - Toronto
2087
Hunter Okubasu
Upper Canada College - Toronto
2088
Jay Potts
Upper Canada College - Toronto
2089
Jordan Rao
Upper Canada College - Toronto
2090
Jake Roseman
Upper Canada College - Toronto
2091
Kal Shaw
Upper Canada College - Toronto
2092
Andrew Sun
Upper Canada College - Toronto
2093
Flynn Tanner
Upper Canada College - Toronto
2094
Blake Thorburn
Upper Canada College - Toronto
2095
Fabian Wat
Upper Canada College - Toronto
2096
Justin Wong
Upper Canada College - Toronto
2097
Akeil Zarudny
Upper Canada College - Toronto
2216
Lauralee Edwards
York Mills - North York
2217
Sophia Koladitch
York Mills - North York
2218
Laura Park
York Mills - North York
2219
Claudia Rusu
York Mills - North York
2220
Hannah Wei
York Mills - North York
2221
Juila Whytock
York Mills - North York
2222
Stephanie Wildfong
York Mills - North York
2223
Keren YU
York Mills - North York
2224
Darrell Baldanado
York Mills - North York
2225
Josh Bierbrier
York Mills - North York
2226
Ali Binesh
York Mills - North York
2227
Russell Blain
York Mills - North York
2228
Riley Cockburn
York Mills - North York
2229
Harry Jacobs
York Mills - North York
2230
Ali Jammal
York Mills - North York
2231
Yifan LI
York Mills - North York
2232
Chris Muradyn
York Mills - North York
2233
Nima Noyan
York Mills - North York
2234
Terren Rule
York Mills - North York
2235
Nader Sabahi
York Mills - North York
2236
Anas Sibaoueih
York Mills - North York
2237
Matthew Tan
York Mills - North York
2238
Aleks Vagners
York Mills - North York
2239
Michael Wickware
York Mills - North York
2240
Tyrone Williams
York Mills - North York
2241
Tarun Yellu
York Mills - North York
2242
Amy Carpenter
Malvern - Toronto
2243
Berkely Willson
Malvern - Toronto
2244
Astyn Tse
Earl Haig - North York
2245
Nevoh Masliah
Earl Haig - North York
2249
Delon Jemmot
Eastern Commerce - Toronto
2250
Shemar Lyn
Agincourt - Agincourt
2251
Jason Wan
Agincourt - Agincourt
2252
Noelle Nkeng
Lester B. Pearson- Scarborough
2253
Bridget Hickey
Notre Dame - Toronto
2254
Luke Dolenc
Senator O'Connor - Toronto
2256
Sophia Tracey
Cedarbrae - Scarborough
2257
Yassin Aitmaatallah
Riverdale - Toronto
2258
Grace Bakker
Father Redmond - Toronto
2259
Tori Sutton
Northview Heights - North York
2260
Daniella Giardetti
Mary Ward - Scarborough
2261
Samin Bahojb
John Polanyi CI-North York
2262
Alex Tan
Earl Haig - North York
Last updated Wed, 07 May 2014 20:30:11
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en