Meet Info
NEOAA X-Country Championship
Championnat AANEO XC
Oct 27, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Media Full Results (421 B)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
801
Marshall Ball
Englehart - Englehart
802
Brandon Margueratt
Englehart - Englehart
803
Ben Marshall
Englehart - Englehart
804
Caleb Minnett
Englehart - Englehart
805
Mitchell Shortt
Englehart - Englehart
806
Jake Stickney
Englehart - Englehart
807
Jorah Taylor
Englehart - Englehart
808
Mac MacIvor
ESP Renaissance - Timmins
809
Aiden Fontaine
IFSS X-Country
810
Remington Sturdy
IFSS X-Country
811
Cameron Blueboy
O'Gorman - Timmins
812
Nathan Curley
O'Gorman - Timmins
813
Lucas Dolanjski
O'Gorman - Timmins
814
Marven Hunter
O'Gorman - Timmins
815
Gregory Nakogee
O'Gorman - Timmins
816
Wyatt Sackaney
O'Gorman - Timmins
817
Zachary Vincze
O'Gorman - Timmins
818
Matthew Wilkinson
O'Gorman - Timmins
819
Spencer Lacroix
Roland Michener - S. Porcupine
820
Cooper Taylor
Roland Michener - S. Porcupine
821
Riley Brousseau
Theriault - Timmins
822
Taylor Buczkowski
Theriault - Timmins
823
Carson Cavalieri
Theriault - Timmins
824
Adam Delage
Theriault - Timmins
825
Reece Deschamps
Theriault - Timmins
826
Branden Dubosq
Theriault - Timmins
827
Vincent Gauthier
Theriault - Timmins
828
Ryan Godda
Theriault - Timmins
829
Riley Gravelle
Theriault - Timmins
830
Philippe Johns
Theriault - Timmins
831
Mackenzie Marks
Theriault - Timmins
832
Brennen Martel
Theriault - Timmins
833
Mathieu Plamondon
Theriault - Timmins
834
Kyle Price
Theriault - Timmins
835
Isaac Rondeau-McNair
Theriault - Timmins
836
Cameron Date
Timiskaming District Secondary
837
Zack Doupe
Timiskaming District Secondary
838
Darian Gervais
Timiskaming District Secondary
839
Liam Kelly
Timiskaming District Secondary
840
Charlie Koosees
Timiskaming District Secondary
841
Josh Landry
Timiskaming District Secondary
842
Alex Mackey
Timiskaming District Secondary
843
Jacob Mackey
Timiskaming District Secondary
844
Noah Rowe
Timiskaming District Secondary
845
William Rowe
Timiskaming District Secondary
846
Luc St Laurent
Timiskaming District Secondary
847
Spencer Baptise
Timmins High - Timmins
848
Jeff Iserhoff
Timmins High - Timmins
849
Thomas Iserhoff
Timmins High - Timmins
850
Justin McDowell
Timmins High - Timmins
851
Landon McGrath
Timmins High - Timmins
852
Shayne Meunier
Timmins High - Timmins
942
Ki?me MacIvor
ESP Renaissance - Timmins
943
Leah Blain
O'Gorman - Timmins
944
Ally Ferguson
O'Gorman - Timmins
945
Trinity Jette
O'Gorman - Timmins
946
Annabelle Lamarche
O'Gorman - Timmins
947
Julian Linklater
O'Gorman - Timmins
948
Tatum Nakogee
O'Gorman - Timmins
949
Deanna Vien
O'Gorman - Timmins
950
Zoe Wabano
O'Gorman - Timmins
951
Ashley Wilkinson
O'Gorman - Timmins
952
Kylee Bertrand
Roland Michener - S. Porcupine
953
Lisa Dampier
Roland Michener - S. Porcupine
954
Shelby Deacon
Roland Michener - S. Porcupine
955
KarLee Lefebvre
Roland Michener - S. Porcupine
956
Grace Manol
Roland Michener - S. Porcupine
957
Baylee Stevens
Roland Michener - S. Porcupine
958
Brandi Tripp
Roland Michener - S. Porcupine
959
Emily Bartolomucci
Theriault - Timmins
960
Joelle Bedard
Theriault - Timmins
961
Gabrielle Benson
Theriault - Timmins
962
Meghan Boileau
Theriault - Timmins
963
Makayla Charette
Theriault - Timmins
964
Jocelyne Claveau
Theriault - Timmins
965
Gabrielle Dagenais
Theriault - Timmins
966
Veronic Delage
Theriault - Timmins
967
Maxine Dupuis
Theriault - Timmins
968
Olivia Ginglo-Robert
Theriault - Timmins
969
Julia Kim
Theriault - Timmins
970
Kristen Kornell
Theriault - Timmins
971
Maia Kvas
Theriault - Timmins
972
Kiana Labranche
Theriault - Timmins
973
Alexa Madore
Theriault - Timmins
974
Reanne Maisonneuve
Theriault - Timmins
975
Alley Perrier
Theriault - Timmins
976
Julie-Anne Pilon
Theriault - Timmins
977
Isabelle Rondeau
Theriault - Timmins
978
Emma Tremblay
Theriault - Timmins
979
Cheyenne Henry Robinson
Timiskaming District Secondary
980
Rainbow Kester
Timiskaming District Secondary
981
Emily Lacroix
Timiskaming District Secondary
982
Sally Potter
Timiskaming District Secondary
983
Madyson Sharp
Timiskaming District Secondary
984
Hannah Story-Korman
Timiskaming District Secondary
985
Mikayla Caldwell
Timmins High - Timmins
986
Emma Etherington
Timmins High - Timmins
987
Mackenzie Forest
Timmins High - Timmins
988
Bralee Gordon
Timmins High - Timmins
989
Hanna Hickey
Timmins High - Timmins
990
Becky Jezic
Timmins High - Timmins
991
Tishanna Letang
Timmins High - Timmins
992
Sydney Lia
Timmins High - Timmins
993
Meredith MacFarlane
Timmins High - Timmins
Last updated Tue, 27 Oct 2015 18:18:45
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en