Meet Info
Central NEOAA Invitational
Invitation AANEO central
May 17, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Meet Records
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
407
Justin Andrews
Ogorman Intermediate Catholic
785
Kyle Andrews
O'Gorman - Timmins
772
Tianna Andrews
O'Gorman - Timmins
862
Robyn Armstrong
Timmins High
813
Aiden Arquette
Roland Michener - S. Porcupine
408
Geroge Aucamp
Ogorman Intermediate Catholic
880
Spencer Baptise
Timmins High
422
Jordyn Bartolomucci
Timmins Porcupine Track & Fiel
409
Matthew Bastin
Ogorman Intermediate Catholic
401
Moriah Beitz
Ogorman Intermediate Catholic
994
Alina Binias
Kapuskasing District High
881
Spencer Blahey
Timmins High
806
Olivia Blakey
Roland Michener - S. Porcupine
826
Meghan Boileau
Theriault - Timmins
840
Erik Boissonneault
Theriault - Timmins
423
Amelie Bouchard
Timmins Porcupine Track & Fiel
424
Dominique Bouchard
Timmins Porcupine Track & Fiel
807
Emma Boucher
Roland Michener - S. Porcupine
440
Joe Bourdon
Timmins Porcupine Track & Fiel
410
Jamie Brain
Ogorman Intermediate Catholic
441
Hunter Brazeau
Timmins Porcupine Track & Fiel
425
Zoe Brazeau
Timmins Porcupine Track & Fiel
411
Dylan Brosseau
Ogorman Intermediate Catholic
882
Teeghan Brouillard
Timmins High
841
Riley Brousseau
Theriault - Timmins
842
Carson Brunet
Theriault - Timmins
426
Madison Brunet
Timmins Porcupine Track & Fiel
412
Jack Buhler
Ogorman Intermediate Catholic
773
Ally Burke
O'Gorman - Timmins
786
Jimmy Carleton
O'Gorman - Timmins
827
Alexa Caron
Theriault - Timmins
843
Maxim Caron
Theriault - Timmins
844
Zackary Carriere
Theriault - Timmins
814
Matias Chaloux
Roland Michener - S. Porcupine
413
Connor Chenier
Ogorman Intermediate Catholic
883
Jay Chenier
Timmins High
845
Vincent Chenier
Theriault - Timmins
863
Marissa Chiera
Timmins High
442
Brecken Clark
Timmins Porcupine Track & Fiel
815
Dawson Clark
Roland Michener - S. Porcupine
816
Declan Clark
Roland Michener - S. Porcupine
414
Harry Clark
Ogorman Intermediate Catholic
763
Brooke Collins
IroquoisFallsSecondarySchool
443
Felix Collins
Timmins Porcupine Track & Fiel
427
Quinn Collins
Timmins Porcupine Track & Fiel
846
Kyle Couture
Theriault - Timmins
787
Caleb Culhane
O'Gorman - Timmins
808
Cassidy Curley-Lalonde
Roland Michener - S. Porcupine
828
Mikayla Dacosta
Theriault - Timmins
829
Gabrielle Dagenais
Theriault - Timmins
428
Ada Dagg-Labine
Timmins Porcupine Track & Fiel
884
Ryan Dailey
Timmins High
817
William Dampier
Roland Michener - S. Porcupine
774
Lauren Deacon
O'Gorman - Timmins
809
Shelby Deacon
Roland Michener - S. Porcupine
429
Sydney Del Guidice
Timmins Porcupine Track & Fiel
847
Adam Delage
Theriault - Timmins
848
Mathieu Delli Quadri
Theriault - Timmins
864
Hannah Deyell
Timmins High
775
Mya Dolanjski
O'Gorman - Timmins
788
Jon Dube
O'Gorman - Timmins
849
Branden Dubosq
Theriault - Timmins
802
Jeremy Duguay Gagnon
ESP Renaissance-Timmins
789
Colin Duizer
O'Gorman - Timmins
430
Alexi Dupuis
Timmins Porcupine Track & Fiel
830
Maxine Dupuis
Theriault - Timmins
415
Nathan Dutkiewicz
Ogorman Intermediate Catholic
998
Isaac Ellis
Kapuskasing District High
765
Cason Emans
IroquoisFallsSecondarySchool
831
Chloe Emery
Theriault - Timmins
865
Emma Etherington
Timmins High
866
Jada Etherington
Timmins High
867
Cassie Ferron
Timmins High
868
Brooklyn Fleury
Timmins High
885
Joey Florieani
Timmins High
869
Mackenzie Forest
Timmins High
803
Zackary Gagne
ESP Renaissance-Timmins
416
Gavin Gagnon
Ogorman Intermediate Catholic
850
Brent Gauthier
Theriault - Timmins
851
Vincent Gauthier
Theriault - Timmins
790
Parker Gilbert
O'Gorman - Timmins
899
Alicia Gillies
Theriault - Timmins
797
Michelle Girard
ESP Renaissance-Timmins
852
Ryan Godda
Theriault - Timmins
870
Bralee Gordon
Timmins High
995
Sierra Gravel
Kapuskasing District High
798
Ashley Gravelle
ESP Renaissance-Timmins
853
Luc Guenette
Theriault - Timmins
766
Michael Guy
IroquoisFallsSecondarySchool
886
Owen Hagerty
Timmins High
854
Nicholas Hall
Theriault - Timmins
898
Mason Hannah
IroquoisFallsSecondarySchool
887
Kaiden Harrietha
Timmins High
855
Samuel Harterre
Theriault - Timmins
799
Isabella Harvey
ESP Renaissance-Timmins
818
Nick Head
Roland Michener - S. Porcupine
819
Adam Heino
Roland Michener - S. Porcupine
791
Deven Hepworth
O'Gorman - Timmins
777
Mackenzie Hepworth
O'Gorman - Timmins
792
Dante Hoksbergen
O'Gorman - Timmins
856
Austin Hummel
Theriault - Timmins
871
Garin Janiuk
Timmins High
888
Jeremy Jefferies
Timmins High
444
Gabriel Joanisse
Timmins Porcupine Track & Fiel
820
Danny Katic
Roland Michener - S. Porcupine
778
Jenna Katic
O'Gorman - Timmins
431
Jenna Kim
Timmins Porcupine Track & Fiel
445
Justin Kim
Timmins Porcupine Track & Fiel
832
Kristen Kornell
Theriault - Timmins
996
Christina La
Kapuskasing District High
432
Anne-Sophie Labelle
Timmins Porcupine Track & Fiel
433
Daphne Labelle
Timmins Porcupine Track & Fiel
833
Emilie Labranche
Theriault - Timmins
446
Theo Laforest
Timmins Porcupine Track & Fiel
793
Connor Lahaie
O'Gorman - Timmins
447
Nicolas Lajeunesse
Timmins Porcupine Track & Fiel
872
Erin Laneville
Timmins High
434
Danika Lapierre
Timmins Porcupine Track & Fiel
448
Alex Lapointe
Timmins Porcupine Track & Fiel
804
Nathan Larivee
ESP Renaissance-Timmins
889
Tristan Larson
Timmins High
779
Payton Lauzon
O'Gorman - Timmins
890
Kevin Leblonde
Timmins High
417
Julien Lefebvre
Ogorman Intermediate Catholic
810
KarLee Lefebvre
Roland Michener - S. Porcupine
857
Cameron Lemire
Theriault - Timmins
873
Amy Lessard
Timmins High
767
Levi Lukas
IroquoisFallsSecondarySchool
768
Avery Lund
IroquoisFallsSecondarySchool
811
Zoey Maccoy
Roland Michener - S. Porcupine
834
Reanne Maisonneuve
Theriault - Timmins
435
Kayley Malo
Timmins Porcupine Track & Fiel
812
Grace Manol
Roland Michener - S. Porcupine
891
Tyler Marcotte
Timmins High
769
Gavin Martel
IroquoisFallsSecondarySchool
402
Hailey Massicotte
Ogorman Intermediate Catholic
821
Alex Mavrinac
Roland Michener - S. Porcupine
874
Meredith McFarlane
Timmins High
892
Landon McGrath
Timmins High
780
Holly McLean
O'Gorman - Timmins
835
Amelia Melancon
Theriault - Timmins
858
Milan Melchiore
Theriault - Timmins
794
Orion Metatawabin
O'Gorman - Timmins
875
Hunter Millions
Timmins High
893
Ethan Miron
Timmins High
836
Brooklyne Moore
Theriault - Timmins
876
Alexis Moraze
Timmins High
418
Braydon Morin
Ogorman Intermediate Catholic
449
Maxime Morin
Timmins Porcupine Track & Fiel
781
Marli Narduzzi
O'Gorman - Timmins
764
Sheila Nascimento
IroquoisFallsSecondarySchool
770
William Nascimento
IroquoisFallsSecondarySchool
795
Jon Okanmah
O'Gorman - Timmins
796
Jeremy Okonmah
O'Gorman - Timmins
403
Emilia Oliver
Ogorman Intermediate Catholic
404
Kaitlyn Page
Ogorman Intermediate Catholic
822
Hans Parnell
Roland Michener - S. Porcupine
823
Stewart Parnell
Roland Michener - S. Porcupine
999
Alex Passera
Kapuskasing District High
894
Clinton Patrick
Timmins High
800
Kenzie Pelletier
ESP Renaissance-Timmins
859
Mathieu Plamondon
Theriault - Timmins
877
Dana Price
Timmins High
450
Aidan Purificati
Timmins Porcupine Track & Fiel
801
Coralie Quevillon
ESP Renaissance-Timmins
436
Alexa Rice
Timmins Porcupine Track & Fiel
437
Morgan Rickard
Timmins Porcupine Track & Fiel
419
Noah Rimmer
Ogorman Intermediate Catholic
824
Kyle Roberge
Roland Michener - S. Porcupine
837
Ashley Robitaille
Theriault - Timmins
860
Riley Robitaille
Theriault - Timmins
438
Daniella Rochon
Timmins Porcupine Track & Fiel
838
Tatum Romaniuk
Theriault - Timmins
839
Isabelle Rondeau
Theriault - Timmins
861
Isaac Rondeau-McNair
Theriault - Timmins
771
Cohl Ronholm
IroquoisFallsSecondarySchool
997
Cassidy Roobroeck
Kapuskasing District High
895
Tyler Roy
Timmins High
878
Isabella Semadeni
Timmins High
1000
Brandon Somer
Kapuskasing District High
439
Sara Swartz
Timmins Porcupine Track & Fiel
825
Cooper Taylor
Roland Michener - S. Porcupine
405
Macy Turcotte
Ogorman Intermediate Catholic
782
Mallory Turcotte
O'Gorman - Timmins
879
Emily Verbeek
Timmins High
420
Jason Vien
Ogorman Intermediate Catholic
896
Bryce Vincent
Timmins High
421
Ethan Vincze
Ogorman Intermediate Catholic
783
Aalyviah Wawrzaszek
O'Gorman - Timmins
784
Emma Weltz
O'Gorman - Timmins
406
Jadyn Weltz
Ogorman Intermediate Catholic
897
Cameron Wiseman
Timmins High
805
Anthony Zordan
ESP Renaissance-Timmins
Last updated Wed, 17 May 2017 14:28:32
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en