Meet Info
St. Marcellinus Spirit Classic
May 3, 2018 to May 4, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Destiny Eriamiatoe
St. Marguerite d'Youville-Bram
11.52
11.41
Isaiah Holung
St. Roch - Brampton
12.13
11.48
Ryan Francis
St. Marcellinus - Mississauga
14.00
11.71
Kofi Danso
Lorne Park - Mississauga
11.50
11.80
Peter Magdic
Robert F. Hall - Caledon East
NT
12.01
Sanjay Pilgrim
Philip Pocock - Mississauga
12.40
12.09
Brian Brown
Mayfield - Brampton
11.88
12.24
Kyle Nyamali
Brampton Centennial - Brampton
12.50
12.24
Khristan Castillo
St. Joseph - Mississauga
12.00
12.28
Marcus Sue-Wah Sing
St. Marcellinus - Mississauga
14.00
12.34
Timothy T Lekas
David Suzuki SS - Brampton
25.00
12.36
Christopher Romero
Fr Michael Goetz - Mississauga
13.00
12.37
Alex Onate
Iona Catholic - Mississauga
12.50
12.42
Joshua Kim
Bishop Allen Academy-Etobicoke
11.80
12.45
Amani Sloley
Central Peel - Brampton
12.50
12.47
Justin Santos
St. Marcellinus - Mississauga
14.50
12.47
Shavon Satchel
St. Joseph - Mississauga
12.00
12.53
Rene Romulado
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
13.02
12.57
Brent McIntosh
St Martin CSS - Mississauga
11.01
12.64
Joshua Galang
St. Marcellinus - Mississauga
15.00
12.65
Sunjot Kooner
Chinguacousy - Brampton
12.80
12.70
Jared Leung
St. Marcellinus - Mississauga
15.00
12.73
Sharoz Khan
Stephen Lewis - Mississauga
12.50
12.74
Joseph Jarasz
Port Credit - Mississauga
12.50
12.74
Tyler Wong
St. Marcellinus - Mississauga
14.00
12.87
Daniel Clark
St. Marcellinus - Mississauga
14.00
12.89
Jeremy Coria
St. Joan of Arc - Mississauga
13.00
12.99
Michael Marcuzzi
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
12.00
13.03
R.J. Haye
Philip Pocock - Mississauga
12.40
13.08
Denniel Sterling
Rick Hansen - Mississauga
NT
13.09
Ralph Robes
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.20
13.09
Terrique Duhaney
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.40
13.25
Fady Kryacos
St. Joan of Arc - Mississauga
14.55
13.25
Markos Brown
Notre Dame - Brampton
13.00
13.25
Prince Dhiman
Central Peel - Brampton
12.50
13.35
Muhammad Zohaib
Iona Catholic - Mississauga
12.50
13.45
Mikhail Smith
Glenforest - Mississauga
13.00
13.53
Johnathan Lozano
Philip Pocock - Mississauga
12.50
13.56
Ratib Tinani
Rick Hansen - Mississauga
NT
13.60
Yaw Amoakohene
Castlebrooke SS - Brampton
12.50
13.62
Calvin Johnson
Meadowvale - Mississauga
12.50
13.63
Matthew Soesito
St. Joan of Arc - Mississauga
13.50
13.72
Lazaros Trifondis
St Martin CSS - Mississauga
12.50
13.75
Jushawn Henderson
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
13.78
Abhi Pathak
Castlebrooke SS - Brampton
14.00
13.85
Shaun Pangilinan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.65
14.00
Youssef Sibak
Stephen Lewis - Mississauga
14.00
15.08
Daniel Ghobrial
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
21.85
Meena Ibrahim
Our Lady of Mount Carmel-Missi
22.00
29.91
Aldwyn Intalan
St. Marcellinus - Mississauga
14.50
NT
Jimmy Vang
St. Augustine - Brampton
12.40
NT
David Omiyi
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
12.00
NT
Brandon Barrow
Clarkson - Mississauga
11.50
NT
Keiran Davis-Armstrong
Brampton Centennial - Brampton
13.50
NT
Michael Ogunsakin
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.00
NT
Isaiah Robinson
Iona Catholic - Mississauga
12.50
NT
Mukund Rana
Chinguacousy - Brampton
13.90
NT
Farzan Faisal
Stephen Lewis - Mississauga
14.50
NT
Yuvin Kavisinghe
Chinguacousy - Brampton
12.90
NT
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Destiny Eriamiatoe
St. Marguerite d'Youville-Bram
11.41
11.52
Isaiah Holung
St. Roch - Brampton
11.48
11.65
Kofi Danso
Lorne Park - Mississauga
11.80
11.77
Ryan Francis
St. Marcellinus - Mississauga
11.71
11.85
Kyle Nyamali
Brampton Centennial - Brampton
12.24
11.97
Peter Magdic
Robert F. Hall - Caledon East
12.01
12.03
Brian Brown
Mayfield - Brampton
12.24
12.07
Sanjay Pilgrim
Philip Pocock - Mississauga
12.09
12.28
c
Last updated Thu, 28 Jun 2018 13:28:43
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en