Meet Info
St. Marcellinus Spirit Classic
May 3, 2018 to May 4, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Korina Black
Philip Pocock - Mississauga
12.58
12.31
Aneesa Buchanan
St. Roch - Brampton
12.88
12.77
Monaye Mitchell
St. Roch - Brampton
12.83
12.90
Anissa A Francis
David Suzuki SS - Brampton
12.00
13.25
Monique M Davidson
David Suzuki SS - Brampton
12.00
13.29
Tahmala Thorpe
Loyola CSS - Mississauga
13.00
13.40
Maureen Gaka
Stephen Lewis - Mississauga
13.50
13.41
Cassidy Dass
Rick Hansen - Mississauga
13.67
13.43
Samantha S Melbourne
David Suzuki SS - Brampton
12.00
13.45
Saraphtha Sasikumar
Notre Dame - Brampton
13.50
13.51
Favour Okpali
Bishop Allen Academy-Etobicoke
13.33
13.56
Alyssaa Hayless
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.00
13.61
Isabella Salfarlie
Brampton Centennial - Brampton
14.50
13.63
Brianna Ward
St. Augustine - Brampton
13.10
13.72
Destiny Harper
Ascension of Our Lord-Miss
13.76
13.97
Elyse Armstrong
Brampton Centennial - Brampton
13.50
14.00
Beyonce Robinson
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.01
14.05
Nicole Jurak
Loyola CSS - Mississauga
13.80
14.08
Ashley Judd Mauhay
Loyola CSS - Mississauga
14.00
14.21
Esther Colosanti
St. Marcellinus - Mississauga
15.00
14.32
Sophia Capuano
St. Marcellinus - Mississauga
16.00
14.42
Claudia Dass
Rick Hansen - Mississauga
14.66
14.44
Pashan McFarlane
Philip Pocock - Mississauga
13.50
14.76
Hannah Quintos
St. Marcellinus - Mississauga
17.00
14.76
Habeeba Ramos
St. Augustine - Brampton
13.60
14.88
Monique Campbell
Philip Pocock - Mississauga
13.50
14.95
Stephanie Ruthmann
Abbey Park - Oakville
15.00
15.11
Farah El-Shayeb
Streetsville - Mississauga
15.47
15.12
Richelle Brown
St. Marguerite d'Youville-Bram
15.00
15.17
Ragelle Dumlao
St Martin CSS - Mississauga
13.75
15.23
Giselle Hinds
St. Joseph - Mississauga
NT
15.26
Rawan Amar
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.50
15.35
Sancavi Jeyamohan
Stephen Lewis - Mississauga
16.00
15.40
Karah Nowensky
Father John Redmond - Toronto
15.15
15.88
Selena Stuckless
Robert F. Hall - Caledon East
16.00
15.94
Kelsie Bartolucci
Philip Pocock - Mississauga
NT
16.06
Joan Nwaefidoh
Central Peel - Brampton
12.00
16.15
Kayla Antunes-Pulsinelli
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
16.38
Traci Strachan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.78
16.76
Esmerelda Penate
John Fraser - Mississauga
NT
17.02
Rashi Parshad
Stephen Lewis - Mississauga
16.00
17.61
Alexis Knowles
St. Roch - Brampton
NT
21.89
Allison Hackett
Clarkson - Mississauga
14.00
NT
Isabella Sciucco
St. Michael - Bolton
15.00
NT
Aislinn Huang
Rick Hansen - Mississauga
NT
NT
Riikka Savoia
Father John Redmond - Toronto
15.90
NT
Onome Gbnije
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.00
NT
Clarisssa Griffith
St. Joseph - Mississauga
15.00
NT
Shian Grant
Ascension of Our Lord-Miss
13.55
NT
Yashairah Minto
Ascension of Our Lord-Miss
13.56
NT
Bianca Goulet
Notre Dame - Brampton
13.50
NT
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Korina Black
Philip Pocock - Mississauga
12.31
12.33
Aneesa Buchanan
St. Roch - Brampton
12.77
12.88
Monaye Mitchell
St. Roch - Brampton
12.90
12.99
Tahmala Thorpe
Loyola CSS - Mississauga
13.40
13.03
Maureen Gaka
Stephen Lewis - Mississauga
13.41
13.44
Cassidy Dass
Rick Hansen - Mississauga
13.43
13.61
Anissa A Francis
David Suzuki SS - Brampton
13.25
13.62
Monique M Davidson
David Suzuki SS - Brampton
13.29
13.81
c
Last updated Thu, 28 Jun 2018 13:28:43
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en