trackdatabase.com logo







Midget Girls 100 Metre Run

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Jada Charles Agincourt C I12.6012.90
Jessica Harris Stouffville D H SNT13.39
Thalia Davis Birchmount Park C I13.5013.50
Shakelia Broadbelt Cardinal NewmanNT13.61
Amanda Scott Agincourt C I13.0013.63
Kim Allen J Clark RichardsonNT13.65
Danielle King Country Day School14.5013.69
Deirdre Wood Stouffville D H SNT13.69
Leesa Church Widdifield S S12.5013.75
Lynn Srana-Yegoah Cardinal NewmanNT13.78
Hilary Savin Pine Ridge S S13.3013.81
Octavia Neblett Pope John Paul I INT13.90
Hannah Ehrhard Malvern C INT13.94
Tiffany Shephard Sinclair S SNT13.96
Jenny Vance Aurora H SNT13.99
Vanessa Volcy Pope John Paul I INT14.01
Perpehial Arnin Ascension of Our Lord S SNT14.15
Natalie Russell Brother Andre C H SNT14.16
Luisa Jeffery Branksome HallNT14.16
Melissa Seaforth Pope John Paul I INT14.21
Shelly Blagrove Jean Vanier S S13.5014.21
Josemine Singson Pope John Paul I INT14.22
Melinda Iau Don Mills C INT14.26
Sherell Thomas Pope John Paul I INT14.29
Skeye Oliver Dunbarton H S13.7014.29
Courtney Snyder Robert F. Hall C S SNT14.29
Yana Guitberg Bayview S SNT14.33
Crystal Archer Oakwood C INT14.34
Sarnantha Simmonds Loretto AbbeyNT14.39
Kara Duncan Paul Dwyer C H SNT14.42
Alana Donaghey Brother Andre C H SNT14.44
Lani King Birchmount Park C I14.0014.45
Nicole Townes Elmvale D H SNT14.46
Diane Rudge Country Day School14.6014.47
Karina Turgulova Bayview S SNT14.49
Sharonna Barrow Cardinal NewmanNT14.52
Stephanie Ligeti Country Day School14.6014.54
Nadia Lovat Country Day School15.6014.55
Charlott Bush R.S. McLaughlin C & V I13.5014.55
Kathleen Wells Bear Creek SS13.0014.56
Melissa Tan Agincourt C I12.8014.57
Cyrene Wu Bayview S SNT14.62
Julie McLachlan Elmvale D H SNT14.62
Natasha O'Neil Cardinal NewmanNT14.64
Valerie Bienidra Sinclair S SNT14.66
Suen Francis Oakwood C INT14.67
Carolyn Francis St. Basil The GreatNT14.69
Nancy Leung Victoria Park S S14.0014.69
Fransican Ukposidolo Loretto AbbeyNT14.70
Lori Chong Langstaff S SNT14.76
Laura Mullings Elmvale D H SNT14.80
Stacey Newhook R.S. McLaughlin C & V I13.5014.81
kristen hatt Aurora H SNT14.81
Ashley Clark Cardinal NewmanNT14.90
Amanda Azevedo St. Martin H SNT15.00
Kristina Laschfavo De La Salle CollegeNT15.04
Kaylin Berlett Oakwood C INT15.05
Kristal Bennett Pine Ridge S S13.3015.13
Carly Boyden R.S. McLaughlin C & V I13.5015.15
Ayana McDowell Langstaff S SNT15.17
Sheree Spencer Loretto AbbeyNT15.17
Shanee Goddend Dunbarton H S14.0015.18
Lauren Theodore Philip Pocock S SNT15.18
Jocelyn Schoester Bear Creek SS13.5015.22
Chelsea Wong Branksome HallNT15.22
Marianne Stroz De La Salle CollegeNT15.25
Jessica Romano Langstaff S SNT15.29
Fiona Barnett Sinclair S SNT15.30
Angie Mennen Country Day School14.7015.38
Sara Angelucci De La Salle CollegeNT15.40
T Varatharajah Woburn C INT15.42
A Balasabramaniam Woburn C INT15.43
Ashleigh Geothel De La Salle CollegeNT15.44
Sharyn Garth Victoria Park S S14.5015.46
Carmela Sita Senator O'Connor CollegeNT15.50
Amy Parsons Dr. F. J. Donevan C INT15.52
laura venditti Aurora H SNT15.53
Sabrina Maddeaux Unionville H S14.0015.59
ali sacfield Aurora H SNT15.61
valerie crisp Aurora H SNT15.62
Ciara Shanahan Senator O'Connor CollegeNT15.73
Andrea Piluso Senator O'Connor CollegeNT15.74
Tara Sehovic Victoria Park S S14.5015.76
Christine Hatulan Senator O'Connor CollegeNT15.76
Marisa Kalvins Victoria Park S S14.5015.99
Fiona Chan Unionville H S14.0016.49
Katryna Koysh St. Martin H S15.0016.89
Shehara Fernando Paul Dwyer C H SNT17.50
Tessy Igiewe St. Basil The GreatNTDNS
Vera Asare St. Basil The GreatNTDNS
Sarah Amato Cardinal Carter S SNTDNS
Amelia Marchese Cardinal Carter S SNTDNS
Tiffany Suragh Pope John Paul I INTDNS
Reena Charles Pope John Paul I INTDNS
Keisha Barker Pope John Paul I INTDNS
kayleigh rawlings St. Theresa S SNTDNS
Simone King Agincourt C I12.70DNS
Nnolika Daniel Agincourt C I12.50DNS
Xina Tran Victoria Park S S14.50DNS
Diana Romanowsky Langstaff S SNTDNS
Nicole Gosbee Jean Vanier S S13.00DNS
Daney Howard Dunbarton H S13.20DNS
Jenna Swann R.S. McLaughlin C & V I13.50DNS
Chinelle Dunkley Westview Centennial S SNTDNS
Latika Roach Woburn C INTDNS
Sheneiha Russell-Metcalfe Woburn C INTDNS
Sandra Vidovic Woburn C INTDNS
Tara Farquharson Anderson C & V INTDNS
Allison Stockwell Markham D H SNTDNS
S Hinschberger Algonquin E SNTDNS
G Dupuis Algonquin E SNTDNS
T Simard Algonquin E SNTDNS
Tiffany Thompson Ascension of Our Lord S SNTDNS
Alisha Murji Bayview S SNTDNS
Jerviel Baldwin Father Henry CarrNTDNS
Rashalee Green Sir Oliver Mowat C INTDNS
Jessica Evans Philip Pocock S SNTDNS
Alexia Elford Bear Creek SS13.50DNS
Hailey French Branksome HallNTDNS
Yoon Um Branksome HallNTDNS
Tori Lord Branksome HallNTDNS
Danielle Lawless Senator O'Connor CollegeNTDNS
Tessa Balics Senator O'Connor CollegeNTDNS
Christine De Guzman Senator O'Connor CollegeNTDNS
Alana Gennera St. Joan of Arc C H SNTDNS
Vanessa Lianetti St. Joan of Arc C H SNTDNS
Amanda Singh St. Joan of Arc C H SNTDNS
Ramara Mbalia Oakwood C INTDNS
ilona kumpula Aurora H SNTDNS
Claire Cushman St. Clement's SchoolNTDNS
Michela Messina St. Clement's SchoolNTDNS
Allison Jarh Unionville H S14.00DNS
Susan Jones Paul Dwyer C H SNTDNS
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Jada Charles Agincourt C I12.9013.5410Photo
Jessica Harris Stouffville D H S13.3913.588Photo
Thalia Davis Birchmount Park C I13.5013.976Photo
Danielle King Country Day School13.6914.024Photo
Shakelia Broadbelt Cardinal Newman13.6114.042Photo
Kim Allen J Clark Richardson13.6514.061Photo
Amanda Scott Agincourt C I13.6314.30Photo
Deirdre Wood Stouffville D H S13.6914.32Photo
Last updated Sun, 04 May 2003 20:00:00
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.