trackdatabase.com logo







Junior Girls 100 Metre Run

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Natoya Whittingham Michael Power/St.Joseph'sNT12.45
Yinka Macaulay Jean Vanier S S13.2012.64
Deanna Fidler Sir Oliver Mowat C INT12.80
Nnolika Daniel Agincourt C INT12.84
Jasmine Geense Stouffville D H SNT12.92
Sarah Peirce Cardinal Carter S SNT13.00
Welsha Johnson Westview Centennial S SNT13.00
Ashley Speller Country Day School13.5013.09
Taryn Skinner Uxbridge S S12.8013.12
raichelle Williams Cardinal NewmanNT13.18
Jenn Kiss Cardinal Carter S SNT13.20
Jasmine Bamford Bayview S SNT13.25
Kaydian Radway Philip Pocock S SNT13.28
Anansa Russel Birchmount Park C I13.8013.29
Tiffany Joseph Cardinal NewmanNT13.41
Yanesi Mingo Westview Centennial S SNT13.44
Sarah Aquilina Loretto AbbeyNT13.50
Tsiou Stapleton Thistletown C INT13.56
Elizabeth Gora Philip Pocock S SNT13.70
Colleen Greer Lawrence Park C INT13.71
Laura Bryan Orangeville D S SNT13.72
Shenelle Todd Ascension of Our Lord S SNT13.78
Vicki Wang St. Clement's SchoolNT13.81
Chirona Sinclair Pope John Paul I INT13.84
Lunny Heather De La Salle CollegeNT13.85
Misha Scoon Pope John Paul I INT13.86
Renee Peters Pope John Paul I INT13.99
Suzeth Campbell Ascension of Our Lord S SNT14.07
Julia Teskey Brother Andre C H SNT14.18
Ryan Asheign Loretto AbbeyNT14.20
Tabbie Trood Orangeville D S SNT14.23
Yasmin Tayag Pope John Paul I INT14.25
Pam Cole Bear Creek SS13.0014.25
Priscilla Agyarko Ascension of Our Lord S SNT14.25
Andrea MacMillian Country Day School14.0014.43
Marcella Chung Brother Andre C H SNT14.45
Jamesha Williams Ascension of Our Lord S SNT14.50
Latoya Barnett Pope John Paul I INT14.51
Jessica Thom Langstaff S SNT14.54
Nerangi Fernando Paul Dwyer C H SNT14.55
Patrice Charles Philip Pocock S SNT14.57
Latoya Martin Pope John Paul I INT14.58
Maureen Malanyaon Philip Pocock S SNT14.59
Tara Benjamin Country Day School14.5014.69
Kim Davy St. Clement's SchoolNT14.78
Toni Francis Woburn C INT14.80
Miko Maurice Dunbarton H S15.0014.85
Latoya Brown Woburn C INT14.91
Samantha Donize Westview Centennial S SNT15.13
Emily Kersey De La Salle CollegeNT15.19
Josephine Kwong St. Clement's SchoolNT15.19
Jacque Bourier Brother Andre C H SNT15.19
Jennifer Talor Uxbridge S S14.5015.35
Candy Chow Langstaff S SNT15.51
Vera So Unionville H SNT15.58
Elaine Kwong De La Salle CollegeNT15.75
Lulu Cheng Woburn C INT15.81
Emma White Loretto AbbeyNT15.82
Crysteil Mariyanayagom Loretto AbbeyNT15.96
Virgina So Unionville H S13.5015.98
Iona Kearns De La Salle CollegeNT15.99
Jenn Irwin Acton D H S16.1315.99
Jessica Stumpo Ascension of Our Lord S SNT16.05
Kellly Wilton Cardinal Carter S SNT16.11
Kate Foulds Lawrence Park C INT16.25
Karen AuYeug St. Clement's SchoolNT16.41
Amy Smart St. Clement's SchoolNT16.42
Lindsay Duffy Paul Dwyer C H SNT16.47
Pooja Punjabi Bayview S SNT16.65
Seema Tejani Bayview S SNT16.91
Hawa Lakoh Westview Centennial S SNT19.75
Vanessa Singeli St. Joan of Arc C H SNTDNS
Monique Majdan Philip Pocock S SNTDNS
Lauren Pasarelli St. Joan of Arc C H SNTDNS
Latisha Fennell Sir Oliver Mowat C INTDNS
Chantel Buscemi St. Joan of Arc C H SNTDNS
Dee Ramsubick Branksome HallNTDNS
Maria Stephania St. Joan of Arc C H SNTDNS
Katie Reiffensten Branksome HallNTDNS
Luciane Katie Michael Power/St.Joseph'sNTDNS
Claire Schneiderman The York School14.80DNS
Aretha Barrett R.S. McLaughlin C & V I13.20DNS
Jenny Fung Don Mills C INTDNS
Karen Mann Don Mills C INTDNS
Lanya Joseph Cardinal NewmanNTDNS
Janet Cunningham Dunbarton H S14.80DNS
Tara Kosurk Dunbarton H S15.50DNS
Rachel Freedman Community Hebrew Acad.T.-R.H.NTDNS
Simone Martin Pine Ridge S S12.60DNS
Mallory PArker Pope John Paul I INTDNS
Andrea Lisi Cardinal Carter S SNTDNS
Nikita Williams Birchmount Park C I13.00DNS
Leighann Allen The York School14.00DNS
Michelle Brown Brother Andre C H SNTDNS
Kristina Smailys Michael Power/St.Joseph's14.70DNS
Aliza Parvwani Bayview S SNTDNS
Mahsa Rejali Bayview S SNTDNS
Heather Henry Brother Andre C H SNTDNS
Hilda Otchere Ascension of Our Lord S SNTDNS
Tanya Glenn Ascension of Our Lord S SNTDNS
Tina Otchere Ascension of Our Lord S SNTDNS
Jahlessa Watson Ascension of Our Lord S SNTDNS
J Beulanger Algonquin E SNTDNS
Steph Mitskinnis Brother Andre C H SNTDNS
Kayla Salesman Pope John Paul I INTDNS
Lisa DeMiranda Brother Andre C H SNTDNS
Christie Archer Elmvale D H S12.5012.42
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Natoya Whittingham Michael Power/St.Joseph's12.4512.8210Photo
Sarah Peirce Cardinal Carter S S13.0013.238Photo
Ashley Speller Country Day School13.0913.406Photo
Nnolika Daniel Agincourt C I12.8413.524Photo
Yinka Macaulay Jean Vanier S S12.6413.722Photo
Jasmine Geense Stouffville D H S12.9213.841Photo
Welsha Johnson Westview Centennial S S13.0013.92Photo
Deanna Fidler Sir Oliver Mowat C I12.80DNS
Last updated Sun, 04 May 2003 20:00:00
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.