trackdatabase.com logo







Senior Boys 100 Metre Run

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Michael Motynewx De La Salle CollegeNT11.14
Kevern Wyles Birchmount Park C I11.3011.15
Antoine Terrelonge De La Salle CollegeNT11.24
Andrew John Philip Pocock S SNT11.31
Derrel Timothy Brother Andre C H SNT11.45
Julian Rouse Victoria Park S S11.2011.47
Hakim Shemsudin Victoria Park S S11.8011.48
Alex Boucaud Woburn C INT11.51
Eric Patterson Widdifield S S11.4011.55
Mark Gregoire Cardinal NewmanNT11.56
Anthony Payne Pope John Paul I INT11.57
Cavin Shand Ascension of Our Lord S SNT11.60
Devon Blair Neil McNeil H SNT11.65
Steve Gardiner Innisdale S S12.0511.70
Steve Domingues Cardinal Carter S SNT11.71
Jermaine McLean Victoria Park S S11.8011.72
Cory Clayton Victoria Park S S11.2011.81
Trevor Beausoleil Pope John Paul I INT11.81
Julian Portelli Michael Power/St.Joseph'sNT11.82
Ogbert Peters Neil McNeil H SNT11.84
Jermaine McKenzie Dunbarton H S11.2011.84
Dan Philips Elmvale D H SNT11.85
Phil Harris Philip Pocock S SNT11.85
Kevin Murry-Show Neil McNeil H SNT11.86
Jeff Charlton Father Henry CarrNT11.94
Rich Daniels-Lee Neil McNeil H SNT11.96
Adam Hrytzak Innisdale S S12.5011.98
Dave Lem Elmvale D H SNT12.02
Kojo Boama Ascension of Our Lord S SNT12.02
Andrew Saunders Bayview S SNT12.03
David Munro Victoria Park S S12.0012.16
Torname Oke St. Michael's CollegeNT12.19
Sean Ashman Bayview S SNT12.20
Justin Barimayena St. Basil The GreatNT12.23
Jason Shrouder-Henry St. Michael's CollegeNT12.33
Shomar Codrington Langstaff S SNT12.34
Paul Thigamuortay Thistletown C INT12.34
Andre Glasgow Ascension of Our Lord S SNT12.54
Jeff Glassford Orangeville D S SNT12.55
Phil Ip St. Michael's CollegeNT12.56
Kiel Tewarie Sinclair S SNT12.60
Andrew Smert St. Michael's CollegeNT12.64
Basil Francis Sinclair S SNT12.69
Jamar Smilie Pine Ridge S S13.0012.81
Steven Black Unionville H SNT12.85
Jordan Mandel Community Hebrew AcademyNT13.05
Mike Kwok Brother Andre C H SNT13.07
Danny Li Markham D H SNT13.20
Alan Sitt Brother Andre C H SNT13.22
Vincent Buensueso Don Mills C INT13.24
Rabeah Karram Brother Andre C H SNT13.47
David Tam Don Mills C INT13.74
Adrian Ip Brother Andre C H SNT13.84
Michael Molnar Markham D H SNT14.23
Navin Nacaine St. Joan of Arc C H SNTDNS
Tim Webber Bear Creek SS12.00DNS
Anthony Morris St. Michael's CollegeNTDNS
Sean De Melo St. Joan of Arc C H SNTDNS
Thomas Tewowlemedhin Oakwood C INTDNS
Natva Aduset Father Henry CarrNTDNS
Philip Nkrumah Ascension of Our Lord S SNTDNS
Nick Markovic Don Mills C INTDNS
Devin Brown Innisdale S S12.30DNS
A Filiatrault Algonquin E SNTDNS
Don Singh Brother Andre C H SNTDNS
Adam Gramonski Neil McNeil H SNTDNS
Ryan Miller St. Andrew's CollegeNTDNS
Kofi Boateng Westview Centennial S SNTDNS
Jeff Ogden R.S. McLaughlin C & V I12.50DNS
Jason Thomas Lester B. Pearson C INTDNS
Mike Levine St. Michael's CollegeNTDNS
Chris Bell Elmvale D H SNT11.50
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Michael Motynewx De La Salle College11.1411.5410Photo
Kevern Wyles Birchmount Park C I11.1511.608Photo
Derrel Timothy Brother Andre C H S11.4511.656Photo
Andrew John Philip Pocock S S11.3111.904Photo
Julian Rouse Victoria Park S S11.4712.052Photo
Hakim Shemsudin Victoria Park S S11.4812.091Photo
Antoine Terrelonge De La Salle College11.2412.11Photo
Alex Boucaud Woburn C I11.51DNS
Last updated Sun, 04 May 2003 20:00:00
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.