Meet Info
Cardinal Carter Track Classic
CCTC
May 3, 2003 to May 5, 2003
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (1.44 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 400 Metre Run
Final
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Waleed Berkedele
Birchmount Park C I
55.00
55.80
10
Joseph Awaukye
Jean Vanier S S
59.00
55.97
8
James Rowe
Anderson C & V I
55.00
56.43
6
Andy Arrowsmith
Crescent School
57.00
56.97
4
Sergei Tchourilov
Philip Pocock S S
58.00
57.18
2
Eugene Brusilousky
Alexander MacKenzie H S
56.00
57.23
1
Kyle Speera
Pine Ridge S S
57.50
58.32
Andrew White
St. Theresa S S
NT
58.44
scott simon
Aurora H S
NT
59.42
Paul Ricketts
Paul Dwyer C H S
58.50
59.86
Andre Fabian
Pope John Paul I I
NT
60.36
Alex Melnik
Alexander MacKenzie H S
60.00
1:01.47
derek roldon
Aurora H S
NT
1:01.71
Daniel Battiston
Cardinal Carter S S
58.00
1:01.89
David Biggar
De La Salle College
NT
1:01.91
Jimmy Lu
Malvern C I
1:02.10
1:01.94
Michel Saccone
Cardinal Carter S S
NT
1:02.77
George Athanassion
Sir Oliver Mowat C I
NT
1:03.01
Matt Schmid
Anderson C & V I
60.00
1:03.03
Joseph Carpio
Pope John Paul I I
NT
1:03.26
Jon Radice
Robert F. Hall C S S
NT
1:03.70
Sean Parrinder
Orangeville D S S
NT
1:03.83
Andy Moon
Sir Oliver Mowat C I
NT
1:04.03
Julius Tapper
Sinclair S S
NT
1:06.60
stephen facca
Aurora H S
NT
1:07.61
Andre Strachn-Bent
Sir Oliver Mowat C I
NT
DNS
Chris Michael
Michael Power/St.Joseph's
NT
DNS
Nathan Christian
Michael Power/St.Joseph's
NT
DNS
Allessandro Tenuta
Michael Power/St.Joseph's
57.80
DNS
Azim Panju
Bayview S S
NT
DNS
Abraham Kandu
Father Henry Carr
NT
DNS
Kevin Cato
Markham D H S
1:06.00
DNS
Leo Perez
St. Basil The Great
NT
DNS
Jeff Hicks
Bear Creek SS
58.00
DNS
Justin Darke
St. Basil The Great
NT
DNS
Michael Paternastro
St. Basil The Great
NT
DNS
Daniel Robis
Dunbarton H S
1:05.00
DNS
rory currie
Chippewa S S
1:12.00
DNS
Mike Conner
Sinclair S S
NT
DNS
David Stefopilos
Uxbridge S S
58.00
DNS
Richard Johnston
Alexander MacKenzie H S
1:12.00
DNS
Mathieu Conely
Msgr. de Charbonnel
1:02.00
DNS
Tristan FFrench
Pine Ridge S S
59.00
DNS
Nick Vrbanatz
Cardinal Carter S S
NT
DNS
Brent Tamane
Pine Ridge S S
56.00
DNS
David Toplex
Bayview S S
NT
DNS
Steven Yeo
R.S. McLaughlin C & V I
1:10.00
DNS
Kevon Hall
Westview Centennial S S
NT
DNS
Aaron Zaretsky
Malvern C I
1:03.20
DNS
Joseph Roth
Malvern C I
1:03.50
DNS
Sean Keane
St. Martin H S
1:02.00
DNS
Chris Normandeau
Brother Andre C H S
NT
DNS
Chris Capili
Ascension of Our Lord S S
NT
DNS
Kenneth Ng
Bayview S S
NT
DNS
c
Last updated Sun, 04 May 2003 20:00:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en