trackdatabase.com logo







Junior Girls 1500 Metre Run

Final
Name Team/SchoolSeed TimeFinalPoints
Leslie Sexton Markville S S4:50.004:52.6410
Lauren Simeson Paul Dwyer C H S4:50.004:55.078
Sabrina Lefort Theriault E S5:02.005:02.676
Katie Toomsalu Dunbarton H S4:58.005:03.764
Caitlin Tino Malvern C I5:10.005:10.602
Rachel Hannah Innisdale S S5:00.055:11.021
Kali Gawinski Widdifield S S5:30.005:11.52
Natalie Desimini Michael Power/St.Joseph's5:08.005:15.80
Kyla Douros Senator O'Connor CollegeNT5:16.25
Kelsey Nemeth Sinclair S SNT5:18.10
Rosalind Pyper Birchmount Park C I4:55.005:18.42
Laura Elmhirst Country Day School5:40.005:24.24
andrea kurzawa Chippewa S S5:34.005:26.16
Claire Truesdale Birchmount Park C I5:30.005:27.05
Amanda Mowedanz Paul Dwyer C H S5:10.005:29.87
Lindsay Gill Holy Trinity H S5:29.005:30.38
Kristen Hoeller Markham D H S5:35.005:32.50
Jackie Hermanowsky Holy Trinity H S5:43.005:34.41
Marina Cortese Trafalgar Castle School5:35.005:34.63
Sonya Silva Pope John Paul I INT5:35.60
Nadia DiGiorgio Michael Power/St.Joseph's5:40.005:41.10
carly clattenburg Aurora H S5:20.005:44.10
Jill Edmunds R.S. McLaughlin C & V I5:35.005:51.32
Heather Samantha Markham D H S5:42.005:53.33
amee laronde Chippewa S S5:54.005:55.07
Brittany Wiese Country Day School5:40.005:57.38
Laura McLean Paul Dwyer C H S5:15.005:57.81
Brittany Emery Country Day School6:00.006:00.11
Amber McKean St. Clement's SchoolNT6:00.93
Taryn Dickins Malvern C I5:40.006:01.24
Lynsey Bordne Sir Oliver Mowat C INT6:04.39
jenn mackenzie Chippewa S S6:00.006:05.23
Stephanie Crawford Senator O'Connor CollegeNT6:07.93
Erika Cook Orangeville D S SNT6:09.59
Kim Davy St. Clement's SchoolNT6:09.63
Christina Pietrangelo Michael Power/St.Joseph's5:50.006:09.91
Nicole Murphy Cardinal Carter S SNT6:10.98
Susie Ward Langstaff S S6:17.006:14.35
Caitlyn Harlow Senator O'Connor CollegeNT6:27.64
Leah Ko Pope John Paul I INT6:29.63
Ann Beathy Woburn C INT6:30.39
Mirella Nikolova Malvern C I6:00.006:44.99
Natasha Vichnevetski University of Toronto Sch6:00.006:45.76
Rebecca Harnam Uxbridge S S5:50.006:53.05
Christine Vinette St. Clement's SchoolNT6:57.01
Heather Henry Brother Andre C H SNT7:11.60
Yang Wang Don Mills C INT7:24.24
Nadini Dukhu Woburn C INT7:25.74
Amanda Chan St. Clement's SchoolNT7:34.51
Gabriella Care St. Joan of Arc C H SNTDNS
Sara D'Arpino Sgrignellli St. Joan of Arc C H SNTDNS
Kelly McKenna St. Clement's SchoolNTDNS
Adriana Sitina St. Joan of Arc C H SNTDNS
Carolyn Fauteaux Cardinal Carter S SNTDNS
Jen Ricks Bear Creek SS5:30.00DNS
Liz Hunter Branksome Hall6:00.00DNS
Ashley Wotten R.S. McLaughlin C & V I5:45.00DNS
Allison Au Don Mills C INTDNS
Melissa Broese Woburn C INTDNS
Jenny Fung Don Mills C INTDNS
Karen Mann Don Mills C INTDNS
Robyn Graham Alexander MacKenzie H S6:00.00DNS
Julia Teskey Brother Andre C H SNTDNS
Chiara Cautillo Lawrence Park C INTDNS
Kate Foulds Lawrence Park C INTDNS
Marie Lunny De La Salle CollegeNTDNS
Laera Gattoni Langstaff S SNTDNS
Jennifer Farmer Sir Oliver Mowat C INTDNS
Cathy Reilly Philip Pocock S S6:00.00DNS
Jackie Small Innisdale S S5:00.15DNS
Last updated Sun, 04 May 2003 20:00:00
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.