Meet Info
Bill Crothers Invitational
May 17, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male Long Jump (May 17)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Marcus Renford
Tommy Douglas Secondary School
ND
6.15
10
Juan Medina
Lawrence Park - Toronto
ND
5.69
8
Athavan Gananathan
Bill Crothers SS - Unionville
ND
5.56
6
Sehan Randil
Bur Oak S.S.
ND
5.47
5
David Sutherland
Individual
ND
5.46
4
Kavin Gnanapragasam
Bill Crothers SS - Unionville
ND
5.37
3
Carson James
Tommy Douglas Secondary School
ND
5.34
2
Edward Ju
Markville Secondary School
ND
5.18
1
David Kekereekun
Cardinal Carter - Aurora
ND
5.17
Haran Ravindran
Markham - Markham
ND
5.15
Justin Chan
Langstaff - Richmond Hill
ND
5.12
Joshua Williams
Tommy Douglas Secondary School
ND
5.12
Graham Tsang
Bill Crothers SS - Unionville
ND
5.11
Ibrahim Rahal
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
5.09
Robert Rugina
Thornlea - Thornhill
ND
5.08
Aden Worton
Tommy Douglas Secondary School
ND
5.06
Carson Altschul
Sutton - Sutton West
ND
5.04
Judiyah Johnson
Bayview - Richmond Hill
ND
5.01
Lejeu Leon
St. Michael's College School-
ND
4.97
Ed Wang
Univ of Toronto Schools - Toro
ND
4.96
Luke Burleigh
St. Andrew's College - Aurora
ND
4.95
Raymond Lam
Tommy Douglas Secondary School
ND
4.87
Sepand Taghizadeh Nouei
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
4.83
Seth Goodman
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
4.82
Aiden Suen
Pickering College
ND
4.72
Sean Leyva
Bayview - Richmond Hill
ND
4.63
Tom Pan
Bayview - Richmond Hill
ND
4.54
Cortez Francis
St. Michael's College School-
ND
4.53
Davis Bray
Bur Oak S.S.
ND
4.52
Ali Witwit
Tommy Douglas Secondary School
ND
4.51
Zachary Yousuf
Aurora High School
ND
4.50
Tony Chen
Unionville - Markham
ND
4.43
Dylan Peressini
Villanova College
ND
4.36
Miguel Correia
Cardinal Carter - Aurora
ND
4.27
Perry Li
Markham - Markham
ND
4.26
Skyler Baxter
Keswick - Keswick
ND
4.23
Andrew Gorny
Cardinal Carter - Aurora
ND
4.20
Jesiyah Johnson
Bayview - Richmond Hill
ND
4.10
Ehsan Safdari
Castlebrooke SS - Brampton
ND
3.73
Nixon Cheung
Markville Secondary School
ND
3.58
Jason Chen
Unionville - Markham
ND
3.55
Joesf Vaccaro
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
3.07
Tristan Belaisis
St. Michael's College School-
ND
FOUL
Mithu Mathanaraj
Fr. Michael McGivney - Markham
ND
FOUL
Chris Wong
Bur Oak S.S.
ND
FOUL
Abhinav Sondhi
Castlebrooke SS - Brampton
ND
FOUL
Henry Nguyen
Tommy Douglas Secondary School
ND
FOUL
Kevon Hyatt
Francis Libermann- Scarborough
ND
DNS
Julian Manahan
Francis Libermann- Scarborough
ND
DNS
Brandon Kim
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
DNS
Anson Yuen
Markville Secondary School
ND
DNS
Kris Klas
Bayview Glen - Don Mills
ND
DNS
Kanwardeep Singh
Tommy Douglas Secondary School
ND
DNS
Daniel Peng
Leaside - Toronto
ND
DNS
Barry Xu
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Dominik Dinok
Jean Vanier - Scarborough
ND
DNS
Jack Pickett
Bayview Glen - Don Mills
ND
DNS
Vito Yang
Bur Oak S.S.
ND
DNS
Ethan Bayfield
St. Michael's College School-
ND
DNS
c
Last updated Mon, 21 May 2018 20:07:46
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en