Meet Info
Cardinal Carter Track Classic
CCTC
May 3, 2003 to May 5, 2003
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (1.44 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female Long Jump
Final
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Desiree Williams
Malvern C I
4.50
5.02
10
Thalia Davis
Birchmount Park C I
ND
4.86
8
Christne Joannou
University of Toronto Sch
ND
4.58
6
Tessy Igiewe
St. Basil The Great
ND
4.51
4
Sarnantha Simmonds
Loretto Abbey
ND
4.46
2
Francis Lananna
Senator O'Connor College
ND
4.43
1
Shelly Blagrove
Jean Vanier S S
ND
4.36
Sarah Tory
Branksome Hall
ND
4.29
Audette James
Lester B. Pearson C I
ND
4.26
carly kussen
St. Theresa S S
ND
4.24
Sadio Matthews
Lester B. Pearson C I
ND
4.11
Jessica Casey
Bear Creek SS
4.40
4.11
Valerie Bienidra
Sinclair S S
ND
4.10
Aimee Gore
Orangeville D S S
ND
4.09
Karina Turgulova
Bayview S S
ND
4.08
Carly Boyden
R.S. McLaughlin C & V I
ND
4.04
Stephanie Hadi
Dunbarton H S
4.80
4.03
Kayla Young
Lester B. Pearson C I
ND
4.02
Ayana McDowell
Langstaff S S
ND
4.01
Kathleen Wells
Bear Creek SS
4.50
4.00
Barbara Mitchell
Philip Pocock S S
ND
3.98
Skeye Oliver
Dunbarton H S
4.50
3.97
Julianne Desiardias
Branksome Hall
ND
3.94
Samantha Murray
Ascension of Our Lord S S
ND
3.91
Jessica Romano
Langstaff S S
ND
3.90
Jenny Vance
Aurora H S
ND
3.89
Jasmine Gabriel
Lester B. Pearson C I
ND
3.86
Jocelyn Schoester
Bear Creek SS
4.50
3.85
Julie Hwang
University of Toronto Sch
ND
3.84
Kara Duncan
Paul Dwyer C H S
ND
3.84
Amy De LaFranier
Acton D H S
ND
3.83
Lisa Li
Unionville H S
ND
3.80
Kerry McKenzie
Philip Pocock S S
ND
3.78
Megan Antonutti
Philip Pocock S S
ND
3.76
laura venditti
Aurora H S
ND
3.74
Emily Thompson
Country Day School
ND
3.73
Laurel Neufeld
Robert F. Hall C S S
ND
3.72
Zehra Kamani
Bayview S S
ND
3.71
Tiffany Shephard
Sinclair S S
ND
3.70
Carmen Chu
Unionville H S
ND
3.67
Yvonne Tsui
Unionville H S
ND
3.62
Lori Chong
Langstaff S S
ND
3.62
Cyrene Wu
Bayview S S
ND
3.54
Shehara Fernando
Paul Dwyer C H S
ND
ND
Fiona Chan
Unionville H S
ND
ND
Ashley AuYeung
Unionville H S
ND
ND
Amanda Rawn
Bear Creek SS
4.00
ND
Shena Clyne
Oakwood C I
ND
ND
Kaylin Berlett
Oakwood C I
ND
ND
valerie crisp
Aurora H S
ND
ND
sheila dervis
Aurora H S
ND
ND
Susan Jones
Paul Dwyer C H S
ND
ND
Ghaja Jayaranjan
Woburn C I
ND
ND
Vera Asare
St. Basil The Great
ND
ND
Joanna Patterson
Holy Trinity H S
4.30
ND
Sarah Amato
Cardinal Carter S S
ND
ND
Amelia Marchese
Cardinal Carter S S
ND
ND
Sandy Jones
Birchmount Park C I
ND
ND
kourtney hirzempa
St. Theresa S S
ND
ND
kayleigh rawlings
St. Theresa S S
ND
ND
Katelyn Brock
Bowmanville H S
ND
ND
Martine Lee
Agincourt C I
ND
ND
Melissa Tan
Agincourt C I
ND
ND
Hiba Shiath
Victoria Park S S
3.70
ND
Sarah Boland
Victoria Park S S
3.50
ND
Diana Romanowsky
Langstaff S S
ND
ND
Marianne Stroz
De La Salle College
ND
ND
Luxmi Karunakaran
Woburn C I
ND
ND
Loheetha Ragupathi
Woburn C I
ND
ND
Jeyda Elsasser
Malvern C I
4.10
ND
Deirdre Wood
Stouffville D H S
ND
ND
Allison Stockwell
Markham D H S
ND
ND
Alana Donaghey
Brother Andre C H S
ND
ND
Kim Kavluk
Brother Andre C H S
ND
ND
G Dupuis
Algonquin E S
ND
ND
T Simard
Algonquin E S
ND
ND
Manda Mitchell
Ascension of Our Lord S S
ND
ND
Breanna Sabo
Michael Power/St.Joseph's
ND
ND
Amana Kremblenisto
De La Salle College
ND
ND
c
Last updated Sun, 04 May 2003 20:00:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en