Meet Info
ROPSSAA 2011 Track & Field
May 13, 2011 to May 20, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Maya Stephens
St. Roch C.S.S. - Brampton
27.86
26.28
Leya Buchanan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
27.00
26.32
Maya Genard
St. Marcellinus - Mississauga
28.10
26.85
Danika Young
Bramalea - Brampton
27.00
27.22
Keasha Bowen-Charles
Bramalea - Brampton
28.00
27.35
Emilia Grala
Our Lady of Mount Carmel-Missi
28.00
27.40
Leshe Weddeburn
St. Edmund Campion
26.70
27.55
Tianna Thomas
Fletcher's Meadow - Brampton
29.20
27.70
Kimberly Robertson
Central Peel - Brampton
29.00
28.65
Bianca Hosang
St. Edmund Campion
28.00
29.48
Haleigh Michalak
St. Paul's - Mississauga
29.48
27.77
Celina Pusey
Lincoln Alexander- Mississauga
28.76
28.45
Breanna Lee
Rick Hansen - Mississauga
29.81
28.65
Chelsea Lazarus
Cardinal Ambrozic - Brampton
29.80
29.12
Andia Kerr
Erindale - Mississauga
29.19
29.20
Jemela Dos Santos
St. Edmund Campion
28.00
29.35
Chelsea Grant
St. Marguerite d'Youville-Bram
30.50
29.47
O'Shea Michelle
Loyola - Mississauga
30.00
29.50
Andrea Posella
Loyola - Mississauga
30.00
29.50
Kamoi McWhinney
St. Marguerite d'Youville-Bram
30.50
29.53
Rhoda West
Heart Lake - Brampton
29.95
29.60
Ese Osagie
Erindale - Mississauga
30.00
29.62
Taniesha Ruddock
Cardinal Ambrozic - Brampton
29.60
29.69
Sabrina Stadnik
Lorne Park - Mississauga
30.72
29.90
Cassidy Ruddock
Fletcher's Meadow - Brampton
28.20
30.52
Natalia Tkach
Cardinal Leger - Brampton
34.00
30.53
Kiara Gordon
Cardinal Ambrozic - Brampton
30.10
30.66
Tiana Smith
John Cabot
NT
30.81
Jessica Frame
St. Joan of Arc - Mississauga
27.89
31.08
Maryam Mohamed
Central Peel - Brampton
30.50
31.23
Victoria Miles
Our Lady of Mount Carmel-Missi
29.00
31.45
Meagan Mascarenhas
Mentor College - Mississauga
30.11
DNS
Samantha Sells
Applewood Hts - Mississauga
29.16
DNS
Taylor Wilson
Heart Lake - Brampton
29.69
DNS
Tanisha Richards
Fletcher's Meadow - Brampton
29.50
DNS
Oshay Lawes
Erindale - Mississauga
26.29
DNS
Semis
Name
Team/School
Prelim
Semis
Wind
Leya Buchanan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
26.32
26.00
Maya Stephens
St. Roch C.S.S. - Brampton
26.28
26.10
Maya Genard
St. Marcellinus - Mississauga
26.85
26.62
Danika Young
Bramalea - Brampton
27.22
27.00
Leshe Weddeburn
St. Edmund Campion
27.55
27.39
Tianna Thomas
Fletcher's Meadow - Brampton
27.70
27.48
Keasha Bowen-Charles
Bramalea - Brampton
27.35
27.50
Emilia Grala
Our Lady of Mount Carmel-Missi
27.40
27.50
Haleigh Michalak
St. Paul's - Mississauga
27.77
27.77
Kimberly Robertson
Central Peel - Brampton
28.65
27.97
Breanna Lee
Rick Hansen - Mississauga
28.65
28.30
Celina Pusey
Lincoln Alexander- Mississauga
28.45
28.31
Chelsea Lazarus
Cardinal Ambrozic - Brampton
29.12
28.91
Bianca Hosang
St. Edmund Campion
29.48
29.45
Andia Kerr
Erindale - Mississauga
29.20
29.49
Jemela Dos Santos
St. Edmund Campion
29.35
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Semis
Final
Wind
Points
Leya Buchanan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
26.00
26.73
10
Maya Genard
St. Marcellinus - Mississauga
26.62
27.17
8
Maya Stephens
St. Roch C.S.S. - Brampton
26.10
27.41
6
Danika Young
Bramalea - Brampton
27.00
27.56
5
Leshe Weddeburn
St. Edmund Campion
27.39
27.83
4
Emilia Grala
Our Lady of Mount Carmel-Missi
27.50
27.94
3
Tianna Thomas
Fletcher's Meadow - Brampton
27.48
28.15
2
Keasha Bowen-Charles
Bramalea - Brampton
27.50
28.41
1
c
Last updated Tue, 24 May 2011 17:38:03
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en