Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 27, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 100 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Eunice Boateng
Cedarbrae - Scarborough
NT
12.90
Georgia Campbell
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.25
13.00
Nnenna Ibe
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
13.13
Kariah Lyttle
St. Edmund Campion
12.60
13.63
Juvonne Jaddo
Cedarbrae - Scarborough
NT
13.72
Jenae Downs
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.50
13.81
Kayla Douglas
Cedarbrae - Scarborough
NT
13.88
Angelisa Wallace
Rick Hansen - Mississauga
NT
13.98
Tionna Blake
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
14.00
Tanice Anderson
St. Edmund Campion
13.00
14.06
Massoma Kisob
Branksome Hall - Toronto
NT
14.16
Georgia Parshuram
St. Clement's School
NT
14.20
Latanya Pinock
Cedarbrae - Scarborough
NT
14.27
Angelica Martin
St. Edmund Campion
13.20
14.32
Cassidy Dass
Rick Hansen - Mississauga
NT
14.39
Shyanne Burrows
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.20
14.40
Shannon Black
Brampton Christian - Caledon
13.50
14.42
Kiara Ramlackhan
Erindale - Mississauga
13.00
14.45
Shian Grant
Ascension of Our Lord-Miss
NT
14.46
Victoria Pitters
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.15
14.56
Nancy Ji
Univ of Toronto Schools - Toro
NT
14.57
Sophia Velji
Branksome Hall - Toronto
NT
14.58
Allianna Byfield
St. Joseph - Mississauga
14.00
14.59
Sophia Han
Earl Haig - North York
NT
14.60
Katie Pirie
Havergal College - Toronto
NT
14.66
Melissa O'Neil
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.25
14.71
Nikita Pinto
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
14.74
Idras Bankietana
Cedarbrae - Scarborough
NT
14.82
Claudia Dass
Rick Hansen - Mississauga
NT
14.86
Arrete Cibrain-Rodreguez
Lorne Park - Mississauga
13.60
14.91
Elise Rougier
Thomas A. Blakelock - Oakville
NT
14.91
Olivia Grannum
Earl Haig - North York
NT
14.94
Sarah Downie
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
15.04
Destiny Hibbert-Dean
Cedarbrae - Scarborough
NT
15.06
Tianna Fraynak
East York - Toronto
NT
15.07
Su Ozdemir
Branksome Hall - Toronto
NT
15.07
Jessica Riad
Havergal College - Toronto
NT
15.07
Maria Chronis
East York - Toronto
NT
15.10
Andriene Murphy
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
15.14
Alenandra Kwapien
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.85
15.20
Siarah Castle
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
15.23
Yashairah Minto
Ascension of Our Lord-Miss
NT
15.36
Doan Le
Rick Hansen - Mississauga
NT
15.50
Amanda Jack
Branksome Hall - Toronto
NT
15.55
Julia Kneis
St. Clement's School
NT
15.56
Olivia Seabrook
St. Thomas Aquinas - Brampton
14.00
15.59
Michaela Coleman
Thomas A. Blakelock - Oakville
NT
15.60
Morgan Mizzoni
Earl Haig - North York
NT
15.73
Brenda Malgarejo
Madonna - Downsview
NT
15.74
Eda Ozdemir
Branksome Hall - Toronto
NT
15.75
Chris-Ann Shand
St. Joseph - Mississauga
14.00
15.75
Nicole Pearson
Brampton Christian - Caledon
13.70
15.82
Jimin Kwon
Branksome Hall - Toronto
NT
15.82
Lauren Ing
St. Clement's School
NT
15.83
Elizabeth Alexis Brown
Madonna - Downsview
NT
15.86
Vivian Santizo
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
15.86
Tamar Wolle
Earl Haig - North York
NT
15.90
Leslie Nicholson
Madonna - Downsview
NT
15.98
Kerys Bartnik
Erindale - Mississauga
13.50
16.03
Alicia Pacheco
Heart Lake - Brampton
13.50
16.10
Helen Vuong
Madonna - Downsview
NT
16.11
Ella Beraldo
Port Credit - Mississauga
13.50
16.20
Tasheka Williams
Louise Arbour
NT
16.23
Nicole King
Branksome Hall - Toronto
NT
16.30
Samantha Temple
Branksome Hall - Toronto
NT
16.32
Emily Fezi
Iona Catholic - Mississauga
NT
16.51
Elena Colussi-Pelaez
Abbey Park High School
NT
16.57
Elizabeth Maramier
St Martin CSS - Mississauga
NT
16.57
Mika Lontoc
St Martin CSS - Mississauga
NT
16.64
Katelynn Lee
St Martin CSS - Mississauga
NT
16.64
Corina Picco
Archbishop Romero
NT
16.70
Priyanka Khemraj
Rick Hansen - Mississauga
NT
17.03
Breana Clarke
Louise Arbour
NT
17.11
Naba Malik
Earl Haig - North York
NT
17.20
Gabriela Tjiu
Rick Hansen - Mississauga
NT
17.32
Nina Zhu
Earl Haig - North York
NT
17.60
Diana Chavez
Madonna - Downsview
NT
18.03
Jovana Kornker
Earl Haig - North York
NT
18.13
Clarissa Griffith
St. Joseph - Mississauga
14.00
18.16
Samantha Rebelo
St Martin CSS - Mississauga
NT
18.59
Hafsa Hanif
Rick Hansen - Mississauga
NT
18.96
Isabelle Boodhai
Loyola CSS - Mississauga
NT
DNF
Ese Okpohworho
Loyola CSS - Mississauga
NT
DNS
Ivie John
St. Edmund Campion
12.85
DNS
Synantee Sanderson
St. Edmund Campion
13.50
DNS
Kalisha Brown
St. Edmund Campion
13.90
DNS
Tatiana Junior
Ascension of Our Lord-Miss
NT
DNS
Shyann Richards
Ascension of Our Lord-Miss
NT
DNS
Amina Farid
Cedarbrae - Scarborough
NT
DNS
Akilah Stewart
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.66
DNS
Tracy Maramba
Heart Lake - Brampton
13.75
DNS
Madeleine Dale
St. Clement's School
NT
DNS
Lilly Breton
Jean Vanier - Scarborough
NT
DNS
Natalie Cochrane
Richview - Islington
14.80
DNS
Emily Smith
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Mia Ines
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Vanessa DiCecca
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
DNS
Rachel Murray
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
DNS
Nealiya Shahin
Richview - Islington
14.00
DNS
Britany Ngaw
Earl Haig - North York
NT
DNS
Natasha Sakoor
Earl Haig - North York
NT
DNS
Alexandra Sas
Earl Haig - North York
NT
DNS
Maria Menzies
Richview - Islington
15.00
DNS
c
Last updated Mon, 01 May 2017 21:06:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en