Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 26, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 100 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Elizabeth Martin
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.04
12.41
6
Jazmine Oliver
St. Edmund Campion
12.70
12.62
5
Angelisa Wallace
Rick Hansen - Mississauga
NT
12.73
4
Mya Hastings
St. Edmund Campion
13.00
12.90
3
Kariah Lyttle
St. Edmund Campion
13.29
12.97
2
Kyra Chang-Lewis
Cawthra Park - Mississauga
NT
13.01
0.50
Beyonce Robinson
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.80
13.01
0.50
Onome Gbnije
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.00
13.28
Elyse Armstrong
Brampton Centennial - Brampton
14.00
13.49
Georgia Parshuram
St. Clement's School
NT
13.59
Cassidy Dass
Rick Hansen - Mississauga
NT
13.67
Lynn Indjike Bell
ES Sainte-Famille - Mississaug
13.20
13.68
Janelle Ellis
St. Edmund Campion
12.95
13.70
Tjai Henry
St. Edmund Campion
13.65
13.78
Shyanne Burrowes
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.40
13.79
Chloe Vukosa
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.25
13.85
Shawn Carr
Governor Simcoe-St. Catharines
13.80
13.90
Jacinta Arnold
Holy Trinity School- Richmond
NT
13.94
Mary Adewa
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.50
14.00
Tionne Clarke
Brampton Centennial - Brampton
15.00
14.02
Jaida Hector
St. Edmund Campion
13.90
14.10
Raven Christie
Ascension of Our Lord-Miss
13.41
14.15
Kay Fung
Unionville - Markham
NT
14.19
Brianna Ward
St. Augustine - Brampton
13.60
14.19
Shian Grant
Ascension of Our Lord-Miss
13.66
14.23
Stephanie Liczner
St Martin CSS - Mississauga
NT
14.25
Anu Popoola
Holy Trinity School- Richmond
NT
14.30
Aislinn Huang
Rick Hansen - Mississauga
NT
14.56
Habeeba Ramos
St. Augustine - Brampton
13.90
14.62
Trichelle Wright
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.00
14.62
Claudia Dass
Rick Hansen - Mississauga
NT
14.66
Sandra Jaskowiak
St Martin CSS - Mississauga
NT
14.68
Victoria Manias
Robert F. Hall - Caledon East
14.00
14.74
Andrea Stewart
St. Clement's School
NT
14.78
Tala Aljeliani
Rick Hansen - Mississauga
NT
14.79
Mariola Garcia
Holy Trinity School- Richmond
NT
14.80
Oviya Sritharan
Unionville - Markham
NT
15.03
Yashairah Minto
Ascension of Our Lord-Miss
13.91
15.13
Brenna Giordano
Holy Name of Mary College Scho
NT
15.25
Julia Kneis
St. Clement's School
NT
15.32
Abigail Williams
St. Thomas Aquinas - Brampton
13.50
15.38
Richelle Brown
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.50
15.40
Gabby Olmedo
Iona Catholic - Mississauga
NT
15.44
Eternity Hervatin-Stanberry
St Martin CSS - Mississauga
NT
15.60
Rawan Amar
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
15.69
Leah Stanley
Cawthra Park - Mississauga
NT
15.73
Johanna Mitchell
St Martin CSS - Mississauga
NT
15.84
Inaara Ahmed-Fazal
St. Clement's School
NT
16.02
Karen Zhuang
St. Clement's School
NT
16.13
Natalia Kot
Cawthra Park - Mississauga
NT
16.15
Selena Stuckless
Robert F. Hall - Caledon East
NT
16.17
Christine Gaoiran
Rick Hansen - Mississauga
NT
16.19
Lisa-Marie Johnson
Rick Hansen - Mississauga
NT
16.40
Vivian Trinh
Cawthra Park - Mississauga
NT
16.49
Jenna Stratigeas
Rick Hansen - Mississauga
NT
16.51
Riley Shanks
Iona Catholic - Mississauga
NT
16.52
Kayla Goodridge
St. Clement's School
NT
16.84
Clarisssa Griffith
St. Joseph - Mississauga
15.00
16.87
Samantha Kam
St. Clement's School
NT
17.30
Mikaela Sifflet
St Martin CSS - Mississauga
NT
17.51
Ragelle Dumlao
St Martin CSS - Mississauga
NT
17.61
Gaganpreet Behal
The Woodlands - Mississauga
NT
17.64
Alexandra Kwapien
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNF
Megan Huang
Holy Trinity School- Richmond
NT
DNS
Ashley Ong
W.L. MacKenzie - North York
NT
DNS
Himani Gladstone
Rick Hansen - Mississauga
NT
DNS
Jacqueline Wu
The Woodlands - Mississauga
NT
DNS
Kaitlynn Martins
Unionville - Markham
NT
DNS
Destiny Harper
Ascension of Our Lord-Miss
13.55
DNS
Jennifer Tram Su
Cawthra Park - Mississauga
NT
DNS
Donna Xue
Univ of Toronto Schools - Toro
NT
DNS
Kailyn Yoon
St. Clement's School
NT
DNS
Kiki Hammill
Etobicoke Arts - Toronto
NT
DNS
Nyssa Duncan
Mayfield - Brampton
13.50
DNS
Delveenya Anton
St Martin CSS - Mississauga
NT
DNS
Mika Lontoc
St Martin CSS - Mississauga
NT
DNS
Jessica Mlinaric
Lorne Park - Mississauga
12.60
DNS
Katie Ruch
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Alicia Kells
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Elizabeth Maramieri
St Martin CSS - Mississauga
NT
DNS
c
Last updated Wed, 16 May 2018 16:39:13
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en