Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 26, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 400 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Ashantai Bollers
Unionville - Markham
60.00
1:03.43
6
Alysha Peddie
St. Roch - Brampton
60.00
1:06.37
5
Lee-Anne McLeod
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1:05.00
1:06.81
4
Naomi Henry
Bishop Strachan School
1:08.00
1:07.63
3
Brenna Bourgon
St. Peter's - Barrie
NT
1:07.93
2
Jesse Nobbin
St. Peter's - Barrie
NT
1:08.13
1
Savannah Cook
St Martin CSS - Mississauga
NT
1:09.06
Abby Papadimitriou
St. Peter's - Barrie
NT
1:09.21
Lex Cretu
Etobicoke Arts - Toronto
NT
1:09.28
Kaia Monize
St. Thomas Aquinas - Brampton
1:04.00
1:09.73
Hilary Osler
Bishop Strachan School
NT
1:10.16
Taylor Rasmussen
Mayfield - Brampton
1:07.00
1:10.47
Amelia Neto
Lorne Park - Mississauga
1:05.00
1:10.52
Kyra Smith
Brampton Centennial - Brampton
1:12.00
1:10.95
Leah Stanley
Cawthra Park - Mississauga
NT
1:11.43
Mirrah Maxwell
Brampton Centennial - Brampton
1:12.00
1:11.64
Leah Stewart
Bishop Strachan School
NT
1:12.12
Shakira Fofar
Brampton Centennial - Brampton
1:12.00
1:12.83
Angel Francis
St. Edmund Campion
1:06.50
1:12.91
Jordan Oh
St. Joseph - Mississauga
NT
1:13.33
Ke-Shante Clarke-Hong
St. Joseph - Mississauga
1:04.00
1:13.55
Joyce Lotchuang
ES Sainte-Famille - Mississaug
1:14.00
1:13.81
Ewura Ekua Sackey
St. Edmund Campion
1:08.90
1:14.13
Bronwyn Gould
Bishop Strachan School
NT
1:14.15
Jennifer Peshko
Bishop Strachan School
1:08.00
1:14.50
Okikidaduni Ayoola
Loretto College
NT
1:14.92
Justine Archer
Brampton Centennial - Brampton
1:12.00
1:14.98
Jessica Han
Lorne Park - Mississauga
1:35.00
1:15.03
Meagan Aranha
St. Joseph - Mississauga
1:01.00
1:15.27
Marina Fonseca
Holy Name of Mary College Scho
NT
1:15.51
Mikaela Moore
St. Edmund Campion
1:12.00
1:16.39
Natalia Kot
Cawthra Park - Mississauga
NT
1:16.99
Brianna McFarlane
Brampton Centennial - Brampton
1:15.00
1:18.02
Samantha Su
Unionville - Markham
NT
1:19.02
Amy Fezi
Iona Catholic - Mississauga
NT
1:19.80
Ellaha Abdulzadah
St. Peter's - Barrie
NT
1:19.89
Deanna Taylor
Brampton Centennial - Brampton
1:15.00
1:20.60
Tierra Benfield
St. Edmund Campion
1:11.00
1:20.63
Krystal Parris
St. Edmund Campion
1:09.00
1:20.88
Maxie Hermans
Bishop Strachan School
1:08.00
1:25.24
Guneet Bola
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
1:25.29
Jenna Wu
Bishop Strachan School
NT
1:27.73
Maddy Mackintosh
The York School - Toronto
NT
1:28.29
Hetshree Patel
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
1:30.53
Emmy Kouassi
ES Sainte-Famille - Mississaug
1:14.00
DNS
Rachael Day
St. Joseph - Mississauga
1:14.00
DNS
Alexia Valettas
Lorne Park - Mississauga
1:05.00
DNS
Stephanie Huang
St. Peter's - Barrie
NT
DNS
Anjali Gupta
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
DNS
Yufei Liu
W.L. MacKenzie - North York
NT
DNS
Carolyn Luk
Unionville - Markham
1:10.00
DNS
Hayley Martin
Bishop Strachan School
NT
DNS
Trinity Clarke
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
DNS
Amber Pacheco
St. Edmund Campion
1:15.00
DNS
Saniah Mais
Robert F. Hall - Caledon East
1:05.00
DNS
Keanna Asuncion
St Martin CSS - Mississauga
NT
DNS
c
Last updated Wed, 16 May 2018 16:39:13
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en