Meet Info
Morris Indoor Invtational
Hosted by Francis Liberaman and Marshall McLu
Mar 24, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (118.45 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Garth Williams
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
07.18
Vincent Marshall
Francis Libermann- Scarborough
NT
07.21
Trayvon Conley
Father Henry Carr - Rexdale
06.98
07.22
Genesis Bediako
St. Roch - Brampton
07.37
07.27
Sean Groves
Cardinal Leger - Brampton
NT
07.32
Daniel Guevara-Mann
Sacred Heart - Newmarket
NT
07.38
D'Angelo Rolle
East York - Toronto
07.28
07.39
Kevin Wong
St. Marcellinus - Mississauga
07.35
07.42
Jeante Jones
Marshall McLuhan - Toronto
07.38
07.44
Miguel DeGuzman
Sacred Heart - Newmarket
NT
07.45
Ngige Gordon
Marshall McLuhan - Toronto
07.76
07.45
Samuel Correa
Marshall McLuhan - Toronto
07.40
07.49
Emmanuel Akingbola
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
07.50
Arnold Cuevas
Francis Libermann- Scarborough
NT
07.52
Marcus Shirley
St. Roch - Brampton
08.00
07.54
Grant Richard
Maxwell Heights - Oshawa
07.46
07.56
D'Andre Clarke-Bastien
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
07.57
Jonothan Ocomen
Mary Ward - Scarborough
NT
07.59
Dylan Reyes
Mary Ward - Scarborough
NT
07.60
Thomas Tavares
Marshall McLuhan - Toronto
07.50
07.61
Dennis Adu
Marshall McLuhan - Toronto
07.44
07.62
Patrick Lote
Neil McNeil - Toronto
NT
07.62
Luxshan Arulrajah
East York - Toronto
07.85
07.63
Bryan Hu
Mary Ward - Scarborough
NT
07.63
David Sutton
Mary Ward - Scarborough
NT
07.64
Carmelo Beltran
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
07.65
Daniel Long
York Mills - North York
NT
07.67
David Spence
St. Marcellinus - Mississauga
07.40
07.68
Joojo Paintsil
St. Roch - Brampton
07.25
07.69
Lathu Devanandam
Neil McNeil - Toronto
NT
07.70
Quajuan Jackson
Marshall McLuhan - Toronto
07.87
07.72
Victor Ikonomov
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
07.75
Kemmar Cain
Francis Libermann- Scarborough
NT
07.75
Justin Lee
Birchmount Park - Scarborough
07.90
07.76
Adam Tisdale
Neil McNeil - Toronto
NT
07.80
Joel Cabral
Marshall McLuhan - Toronto
07.64
07.82
Brian Cruz
Mary Ward - Scarborough
NT
07.92
Mikkail Brathwaite
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
07.94
Calvin Rostant
Monsignor Percy Johnson
NT
07.97
Efe Kator
Father Henry Carr - Rexdale
08.22
07.99
Myren Ling
John Fraser - Mississauga
NT
08.00
Andrew Anane
Monsignor Percy Johnson
NT
08.06
Jordan Williams
York Mills - North York
NT
08.17
Ethan Walker
East York - Toronto
07.99
08.17
David Tonelli
St. Maximilian Kolbe - Aurora
07.55
08.19
Alexander A Montiel
Brebeuf - Willowdale
NT
08.19
Tyler T Alexander
Brebeuf - Willowdale
NT
08.37
Edward Smith
Francis Libermann- Scarborough
NT
08.53
David Tripp
John Fraser - Mississauga
NT
08.75
Ivan Domunyan-Ponzel
Sacred Heart - Newmarket
NT
08.86
Riley Schlichting
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
08.96
Latrel Davis
John Fraser - Mississauga
NT
DNF
Kosi Onyeka
St. Roch - Brampton
07.71
DQ
Lance Delfish
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Jacob Wieler
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Nathan Thompson
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Marquez Facey
St. Roch - Brampton
07.32
DNS
Roger Vilan
Neil McNeil - Toronto
NT
DNS
Ashsan Walheed
John Fraser - Mississauga
NT
DNS
Jessie Ofin
Father Henry Carr - Rexdale
07.22
DNS
Emmanuel Richards
Birchmount Park - Scarborough
07.70
DNS
Justin Chiu
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Wenzell Ortiz
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
DNS
Tavis Alexander
Marshall McLuhan - Toronto
08.84
DNS
Brenden McDonald
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Alexander A Montiel
Brebeuf - Willowdale
NT
DNS
Jeremy Hsiu
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Malique Stone
Mary Ward - Scarborough
NT
DNS
Carlos Camiguing
John Fraser - Mississauga
NT
DNS
Carlo Sy
Mary Ward - Scarborough
NT
DNS
Liam Oliver
East York - Toronto
07.35
DNS
Judah Wade
Marshall McLuhan - Toronto
09.55
DNS
Benjamin Pestana
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Nathaniel Tan
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Trayvon Conley
Father Henry Carr - Rexdale
07.22
07.07
10
Vincent Marshall
Francis Libermann- Scarborough
07.21
07.08
8
Garth Williams
Fr. Michael McGivney - Markham
07.18
07.12
6
Genesis Bediako
St. Roch - Brampton
07.27
07.17
5
Sean Groves
Cardinal Leger - Brampton
07.32
07.18
4
Kevin Wong
St. Marcellinus - Mississauga
07.42
07.38
3
Daniel Guevara-Mann
Sacred Heart - Newmarket
07.38
07.41
2
Jeante Jones
Marshall McLuhan - Toronto
07.44
07.41
0.50
Ngige Gordon
Marshall McLuhan - Toronto
07.45
07.41
0.50
D'Angelo Rolle
East York - Toronto
07.39
07.42
Marcus Shirley
St. Roch - Brampton
07.54
07.44
Emmanuel Akingbola
Wilfrid Laurier- Scarborough
07.50
07.45
Miguel DeGuzman
Sacred Heart - Newmarket
07.45
07.50
Arnold Cuevas
Francis Libermann- Scarborough
07.52
07.50
Grant Richard
Maxwell Heights - Oshawa
07.56
07.52
Samuel Correa
Marshall McLuhan - Toronto
07.49
07.58
c
Last updated Tue, 28 Mar 2017 10:54:08
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en