Meet Info
South Regionals - 2009
May 28, 2009 to May 29, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (262.03 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 4x100 Metre Relay
Final - Unofficial
Team/School
Seed
Final
Points
1
St. Augustine - Brampton
1.
Kwasi Gyamfi
2.
Kyle Bennett
3.
Jerdaine Foster
4.
Ike Omoruna
5.
Patrick Jones
6.
Anthony Figueroa
45.12
44.72
2
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1.
Kalvin Johnson
2.
Michael Nelson
3.
Jordan Lynch-Roach
4.
Travis Eman
5.
Osei Bonsu
44.08
45.34
3
Nelson - Burlington
1.
Mike Walker
2.
Wes Miller
3.
Steven Murray
4.
Mike Boucher
5.
Doug Corby
6.
Jake Budarick
46.96
45.68
4
St. Jean de Brebeuf - Hamilton
1.
Don Ramos
2.
Adrian Swist
3.
Marco Digiacinto
4.
Levy Palacios
5.
Jeremy Kyei
6.
Cody Herbert
47.76
47.34
5
Fletcher's Meadow - Brampton
1.
Jermaine Stephenson
2.
Deon Watts
3.
Chris Williams
4.
Kwame Peprah
5.
Jameel Brown
46.94
47.69
6
Brampton Centennial - Brampton
1.
Julian Johnson
2.
Dermain Robinson
3.
Brandon Cunningham
4.
Chadwin Allotey
5.
Theophilus Abraham
6.
Jevani Lewis
47.56
47.97
7
St. Marcellinus - Mississauga
1.
Dejaun Smith
2.
Christiaan Collarile
3.
Brandon Tartaglia
4.
Lester Ross
5.
Josh Williams
47.03
48.08
8
Governor Simcoe-St. Catherines
1.
Ryan Chia
2.
Blake McPherson
3.
Ben Bradford
4.
Travis McAlpine
5.
Brandon Rogers
48.28
48.10
9
Waterdown - Waterdown
1.
Jordan Chin
2.
Kurtis Lord
3.
Adam Kuncz
4.
James Parry
5.
Dan DeFranie
6.
Matthew Krizmanick
47.55
48.42
10
Grimsby - Grimsby
1.
Jake Boeck
2.
Jake Turl
3.
Nathanyl Awram
4.
Lucas Spagnuolo
5.
Colin Babb
48.12
49.09
11
Cathedral - Hamilton
1.
Julius Samuel
2.
Zaniel Gilbert
3.
Dennoy Bartley
4.
Yannick Kabisoso
5.
Basil Violin
48.75
49.44
12
Barton - Hamilton
1.
Cameron Jang
2.
Budd Parker
3.
Eddie Lartey
4.
Daniel Gayle
48.42
49.50
13
Assumption - Burlington
1.
Brendan Farrell
2.
Matthew McDonald
3.
Blase Wasser
4.
Damon Morgan
5.
Andrew Agnue
49.27
49.58
14
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1.
Nick Tibollo
2.
Tyler Fazekas
3.
Sam Testa
4.
Clay Grant
5.
Darren Periera
46.53
49.96
0
Abbey Park - Oakville
1.
Brian Tieu
2.
Alex Almer
3.
Karun Tandon
4.
Jinweon Seo
5.
Kevin Ahlin
48.40
DNF
c
Last updated Tue, 02 Jun 2009 8:00:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en