Meet Info
Durham Track Classic
May 8, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 4x100 Metre Relay
Final - Official
Team/School
Seed
Final
Points
1
St. Mary - Pickering
1.
Kohbe Clarke
2.
Ethan Smith
3.
Fairclough Jalen
4.
Isaiah Briones-Skeet
NT
43.98
10
2
Pine Ridge - Pickering
1.
Darnelle Peddie
2.
Tajuan Simmonds
3.
Javier Browne
4.
JB Wong
5.
Josh Trought
6.
Derrell McLaughlin-Perreira
NT
44.79
8
3
Brooklin High School
1.
Ethan McLean-Giancoulas
2.
Brett Benham
3.
Brandon Benham
4.
Matthew Laffan
NT
45.31
6
4
St. Stephen - Bowmanville
1.
Peter Akindolire
2.
Alex Fuzesi
3.
Spulnick Christien
4.
Kyron Maloney
5.
Jacob Meiss
NT
46.00
5
5
Pickering - Ajax
1.
Thailer Somerville
2.
Jordan McKenzie
3.
Malcolm Da Silva
4.
Asante Jackson
NT
46.43
4
6
St. John Paul II CSS - Scarbor
1.
Matthew Artwell
2.
Tristan La France
3.
Nathan Alvares
4.
Jermaine Wilson
5.
Nathan Allen
6.
Ashaunie Gayle
NT
46.53
3
7
St. Mary's - Cobourg
1.
Dan Giddings
2.
Nolan Seto
3.
Abe Armstrong
4.
Cameron Shaw
NT
47.02
2
8
Sacred Heart - Newmarket
46.00
47.23
1
9
Neil McNeil - Toronto
1.
Hugh Yarcia
2.
Steven Holder
3.
Ethan Brock
4.
Roger Vilan
47.91
47.49
10
Notre Dame - Ajax
1.
Cameron Reyes
2.
Manasseh Edward-Etafo
3.
Ashton John
4.
Josh Fernandez
5.
Andrew Calderon
6.
Kenneth Trujilo-Tuckler
NT
47.64
11
J. Clarke Richardson - Ajax
1.
Elijah Akinrinsa
2.
Javon Hinds
3.
Phoenix Chung
4.
Deandre Kerr
5.
Navjeev Nagra
NT
47.76
12
St. Peter CSS - Peterborough
NT
48.65
13
Pickering - Ajax
1.
Owen Panyan
2.
Preston Harrison
3.
Nathan Perez
4.
Jonathan Mawaka
NT
48.66
14
Port Perry - Port Perry
NT
49.83
15
Crestwood - Peterborough
1.
Charlie Green
2.
Ethan Malott
4.
Connor Benedict
NT
51.76
16
Holy Cross - Peterborough
1.
Patrick Toth
2.
Nolan Masterson
5.
Michael Clark-Collins
6.
Jon Hughes
NT
53.19
17
Trinity College - Port Hope
NT
54.46
0
G.L. Roberts - Oshawa
1.
Diyab Mahmud
2.
Tyrell Andrews
3.
Braedon Jermey
4.
Travis Northey
5.
Glensen Moon
NT
DQ
0
Dunbarton - Pickering
NT
DQ
0
St. Maximilian Kolbe - Aurora
48.00
DQ
c
Last updated Wed, 09 May 2018 20:36:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en