Meet Info
OFSAA West Regionals T & F
Results - windsortiming.com
May 26, 2017 to May 27, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Female 4x400 Metre Relay
Final - Unofficial
Team/School
Seed
Final
Points
1
W. F. Herman - Windsor
1.
Adi Traore
2.
Jada Jackson
3.
Taneidra Cain
4.
Tanay Freckleton
5.
Aryanna Brown
6.
Lynnsey Copat
7.
Hannah Grimmell
4:00.62
3:54.60
2
Centennial - Guelph
1.
Kaitlynn Meier-Ross
2.
Amber Champagne
3.
Lauren Zonneveld
4.
Ashlan Best
5.
Jessica Forrest
4:05.47
3:59.11
3
Chatham-Kent - Chatham
1.
Kirsten VanGoethem
2.
Ally Oulds
3.
Chloe Pugh
4.
Payton Sabourin
5.
Camille Blain
6.
Madeline Douma
4:03.51
4:00.06
4
Guelph - Guelph
1.
Tessa Ladhani
2.
Jordyn Farquarson
3.
Madi Jarvis
4.
Sara Farquarson
5.
Sarah Tucker
6.
Sequoia Kim
4:03.31
4:00.44
5
Mother Teresa - London
1.
Julia Gosling
2.
Lauren Tennant
3.
Jessica Forcey
4.
Antonina Struminski-Bodden
5.
Colette Black
6.
Alicia Domingues
4:13.37
4:04.47
6
Sandwich - Windsor
1.
Jessica Hodgkin
2.
Karlie Moore
3.
Jamie Cunningham
4.
Sylvia Dean
4:06.34
4:04.64
7
Holy Names - Windsor
1.
Jerriah Kelly
2.
Mylene Tu
3.
Robin Susko
4.
Marvelous Agbonwaneten
5.
Tiarra Davis
6.
Desiree Byrd
7.
Shae Murphy
4:10.42
4:05.20
8
Sir John A Macdonald SS
1.
Emily Csontos
2.
Claire Perkins
3.
Vanessa Goodman
4.
Tegan Morrison
5.
Marly Verhoeve
6.
Collette Wolfe
4:20.07
4:11.77
9
Strathroy - Strathroy
1.
Gabrielle Urquhart
2.
Alyssa Girardin
3.
Amanda Day
4.
Mikenna Vanderheyden
5.
Bailey Milos
6.
Olivia Gee
4:22.55
4:12.75
10
Catholic Central - London
1.
Laura Parkinson
2.
Mary Tennant
3.
Claudia Wolicka
4.
Alison Hansen
5.
Sydney Lam
6.
Emma Zammit
4:17.55
4:16.36
11
Cameron Heights - Kitchener
1.
Madison Mitchell
2.
Juliette Davies
3.
Paige Sweeney
4.
Jessie Ramseyer
5.
Tomi Bamigbade
6.
Samantha McCrory
4:25.13
4:17.17
12
Vincent Massey - Windsor
1.
Mia Ennis
2.
Chloe Walker
3.
Alanna Olteanu
4.
Trinity Davis
5.
Maya Hannagan
4:19.88
4:17.30
13
London Central - London
1.
Brenna Schmitt
2.
Nele Schumacher
3.
Nadine Osman
4.
Julianna Mereu
5.
Theres Tijo
4:12.18
4:28.66
14
St. James - Guelph
1.
Agatha Godlewski
2.
Tamar Meyers
3.
Tiana LoStracco
4.
Von Davis
5.
Teju Obesisan
6.
Grace Glaab
4:07.70
4:29.94
0
Saunders - London
1.
Julia Vanhoucke
2.
Christy Rizzo
3.
Amera Pratt
4.
Lyla Pratt
5.
Katie Black
4:24.25
DNF
0
Lord Dorchester - Dorchester
1.
Megan Dunn
2.
Bethany Hiemstra
3.
Megan Beaudry
4.
Katie Beaudry
5.
Sierra Scott
4:07.77
DNS
c
Last updated Mon, 29 May 2017 12:17:41
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en