Meet Info
Sacred Heart/St. Max. Kolbe Invitational
Feb 16, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (101.16 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for St. Roch - Brampton
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
1452
Deryn Armstrong
16.
Junior Male 400 Metre Dash
NT
DNF
1453
Raheem Balogun
16.
Junior Male 400 Metre Dash
NT
1:05.52
13
1454
Jade Brown
11.
Senior Female 60 Metre Dash
08.82
14
1456
Junia Campbell-Clarke
9.
Junior Female 60 Metre Dash
08.86
09.01
5
4
1457
Briana Carpenter
34.
Midget Female Shot Put
ND
5.98
8
1
1458
Malik Clarke
41.
Open Male Triple Jump
10.
Junior Male 60 Metre Dash
ND
08.16
11.54
5
13
4
1459
Deonthe Corbin
9.
Junior Female 60 Metre Dash
09.22
10
1460
Alliyah Cornwall
7.
Midget Female 60 Metre Dash
DNS
1461
Lasean Cruichshank
39.
Midget Male Triple Jump
8.
Midget Male 60 Metre Dash
ND
08.00
DNF
07.77
2
8
1472
Malcolm Shirley
8.
Midget Male 60 Metre Dash
08.20
11
1462
Kaysen Drummond
11.
Senior Female 60 Metre Dash
08.45
08.43
6
3
1463
Anastasia Guissis
40.
Open Female Triple Jump
9.
Junior Female 60 Metre Dash
ND
09.22
9.23
8
9
1
1464
Fayola Harman
40.
Open Female Triple Jump
11.
Senior Female 60 Metre Dash
ND
08.79
10.46
4
13
5
1465
Isaiah Holung
10.
Junior Male 60 Metre Dash
07.50
07.40
2
8
1467
Monaye Mitchell
11.
Senior Female 60 Metre Dash
08.23
08.23
4
5
1468
Alysha Peddie
13.
Midget Female 400 Metre Dash
NT
1:05.25
1
10
1469
Dimron Phillips
10.
Junior Male 60 Metre Dash
DNS
1470
Christian Rachner
16.
Junior Male 400 Metre Dash
22.
Junior Male 1500 Metre Run
NT
NT
1:03.57
5:12.92
8
5
1
4
1471
Naiylah Shepard
34.
Midget Female Shot Put
ND
9.08
1
10
1466
Russell Lopez
24.
Senior Male 1500 Metre Run
22.
Junior Male 1500 Metre Run
NT
NT
DNF
5:03.06
3
5.50
1455
Aneesa Buchanan
11.
Senior Female 60 Metre Dash
08.20
08.08
2
8
1473
David Williams
8.
Midget Male 60 Metre Dash
08.31
20
1474
Wonu Wonu
7.
Midget Female 60 Metre Dash
09.34
15
1451
Dennis Ajoku
8.
Midget Male 60 Metre Dash
08.28
16
1523
Beyonca Rumbaki
9.
Junior Female 60 Metre Dash
1524
Ashanti Chambers
9.
Junior Female 60 Metre Dash
1525
Sarita Samsodeen
21.
Junior Female 1500 Metre Run
40.
Open Female Triple Jump
NT
ND
6:27.61
9.56
2
6
8
3
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Midget Male 4x200 Metre Relay
SRCSS - Brampton "A"
NT
1:51.04
4
5
Junior Female 4x200 Metre Relay
SRCSS - Brampton "A"
2:04.71
2
8
Junior Male 4x200 Metre Relay
SRCSS - Brampton "A"
NT
DNS
Senior Female 4x200 Metre Relay
SRCSS - Brampton "A"
NT
1:51.22
1
10
Total Points:
111.5
Last updated Sat, 17 Feb 2018 0:15:46
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en