Meet Info
SOSSA 2018 Championship
Track and Field
May 24, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
603
Rylie Abbott
Orchard Park
295
Dawson Abrahams
Eden High School - St. Cath
318
Maria Abril
ESC Jean Vanier - Welland
104
Jessica Acaster
Centennial - Welland
691
Abigale Acheampong
St. Michael - Niagara Falls
622
Janea Achioso
Saltfleet
1
Larissa Adamo
A.N. Myer - Niagara Falls
139
Lauren Adamson
Denis Morris Catholic HS -St.
325
Allison Addy
Governor Simcoe Secondary
553
Tobi Adebutu
Niagara Christian Collegi
554
Abi Adesola
Niagara Christian Collegi
726
Jeremy Agayre
Thorold - Thorold
140
Erika Aguilera
Denis Morris Catholic HS -St.
786
Brenna Ainslie
Westlane - Niagara Falls
555
Igbagdo Ajagunna
Niagara Christian Collegi
692
Muhamad Alali
St. Michael - Niagara Falls
623
Noah Albano
Saltfleet
65
Kiera Alderson
Blessed Trinity H S
695
Erik Alexandropov
St. Michael - Niagara Falls
403
Nicholas Alkema
Guido de Bres
360
Liam Allcroft
Greater Fort Erie Secondary Sc
141
Amari Allen
Denis Morris Catholic HS -St.
170
Kaylee Allen
Dundas Valley
2
Sofia Allen
A.N. Myer - Niagara Falls
171
Ahmed Alreada
Dundas Valley
648
Riana Anderson
Sir Winston Churchill
649
Daniel Andric
Sir Winston Churchill
172
Lexie Annonech
Dundas Valley
361
Mason Arbic
Greater Fort Erie Secondary Sc
66
Cole Arnold
Blessed Trinity H S
650
Sierra Arsenault
Sir Winston Churchill
681
Jared Atkinson
St. Francis - St. Cath
654
Jared Attema
Smithville Christian High Scho
3
Nadia Austin
A.N. Myer - Niagara Falls
556
Damisi Ayodabo
Niagara Christian Collegi
727
Dapo Babajipe
Thorold - Thorold
105
Emily Babyak
Centennial - Welland
296
Amy Baggs
Eden High School - St. Cath
391
Jake Baker
Grimsby - Grimsby
67
Victoria Balassone
Blessed Trinity H S
4
Justice Ball
A.N. Myer - Niagara Falls
326
Nick Balyk
Governor Simcoe Secondary
362
Karah Bannon
Greater Fort Erie Secondary Sc
619
Miguel Banuelos Franco
Robert Land Academy
604
Amy Barlow
Orchard Park
392
Mackenzie Barnard
Grimsby - Grimsby
529
Domenic Barresi
McKinnon Park Secondary
35
Sophia Barrow
Ancaster High
36
Blake Barry
Ancaster High
404
Hailey Bartels
Guido de Bres
405
Luke Bartels
Guido de Bres
406
Samantha Bartels
Guido de Bres
319
Evan Bartok
ESC Jean Vanier - Welland
320
Lukas Bartok
ESC Jean Vanier - Welland
173
Jessica Barz
Dundas Valley
868
Aziz Basic
Winston Churchill - St. Cath
106
Elizabeth Beach
Centennial - Welland
68
Nicole Beach
Blessed Trinity H S
363
Andrew Beam
Greater Fort Erie Secondary Sc
393
Lauren Beaulieu
Grimsby - Grimsby
702
Reece Beaupit
St. Paul - Niagara Falls
327
Ryan Beauregard
Governor Simcoe Secondary
791
Matthew Begbie
Westmount
636
Cree Bell
Sir Allan MacNab
53
Eric Bell
Beamsville - Beamsville
787
Ty Bennett
Westlane - Niagara Falls
159
Jonnathon Berisha
DSBN Academy
174
Regan Berlin
Dundas Valley
160
Maggie Bernier
DSBN Academy
231
Sarah Bernier
E. L. Crossley - Fonthill
823
Joshua Bezanson
Winston Churchill - St. Cath
788
Joshua Bigelow
Westlane - Niagara Falls
54
Autumn Bigger
Beamsville - Beamsville
757
Raiyan bin Sayeed
Westdale
175
Laura Bishop
Dundas Valley
508
Heloise Blais
Laura Secord Secondary
792
Sarah Bland
Westmount
407
Owen Blokker
Guido de Bres
624
Malik Blunt
Saltfleet
758
Liam Boatsmith
Westdale
759
Meaghan Boatsmith
Westdale
655
Jake Boekestyn
Smithville Christian High Scho
450
Joshua Boisvert
Hagersville Secondary
364
Matthew Bolton
Greater Fort Erie Secondary Sc
328
Jeremiah Bondoc
Governor Simcoe Secondary
451
Ruth Ann Bos
Hamilton District
656
Ryan Bos
Smithville Christian High Scho
161
Felicia Bouaban
DSBN Academy
222
Jayden Bousfield
Dunnville Secondary
408
Jackson Bouwman
Guido de Bres
409
Jamie Bouwman
Guido de Bres
742
Camryn Bowler
Waterdown
365
Juilanne Bowles
Greater Fort Erie Secondary Sc
142
Christian Bradley
Denis Morris Catholic HS -St.
824
Sadie Braun
Winston Churchill - St. Cath
223
Maddy Breadner
Dunnville Secondary
452
Shaun Brennan
Hamilton District
354
Charlize Breukelman
Great Lakes Christian High
94
Aidan Bridge
Cayuga Secondary
530
Kiernan Bridge
McKinnon Park Secondary
366
Zachary Briggs
Greater Fort Erie Secondary Sc
143
Jordyn Britton
Denis Morris Catholic HS -St.
728
Tyler Broderick
Thorold - Thorold
233
Hailey Bronn
E. L. Crossley - Fonthill
703
Thomas Brooks
St. Paul - Niagara Falls
743
Zoe Brotherston
Waterdown
640
Zachary Brown
Sir John A MacDonald
509
Brooke Bruegeman
Laura Secord Secondary
610
Bruce Bryan
Port Colborne - Port Colborne
531
Jason Bryce
McKinnon Park Secondary
321
Heather Buller
ESC Jean Vanier - Welland
641
Zubin Bulsara
Sir John A MacDonald
329
Cameron Burgess
Governor Simcoe Secondary
704
Cian Burke
St. Paul - Niagara Falls
95
Lorelai Burke
Cayuga Secondary
234
Norah Burns
E. L. Crossley - Fonthill
5
Kayleigh Bush
A.N. Myer - Niagara Falls
176
Jenna Button
Dundas Valley
355
Camryn Bylsma
Great Lakes Christian High
705
joey Caimpo
St. Paul - Niagara Falls
107
Ashtyn Caldwell
Centennial - Welland
177
Megan Cameron
Dundas Valley
825
Eric Campbell
Winston Churchill - St. Cath
565
Evan Carbert
Nora Henderson
475
Jimmy Carbonel
Holy Cross - St. Cath
744
Madilyn Carey
Waterdown
108
Noah Carl
Centennial - Welland
162
Joseph Carpenter
DSBN Academy
330
Shawn Carr
Governor Simcoe Secondary
367
Adriel Castellanos
Greater Fort Erie Secondary Sc
178
Megan Castro
Dundas Valley
453
Jaylan Caxton-Iduwo
Hamilton District
676
Chris Ceide
St. Catharines - St.Catharines
760
Dax Chamot
Westdale
826
Charolette Chan
Winston Churchill - St. Cath
745
Jacob Chant
Waterdown
532
Owen Chapman
McKinnon Park Secondary
746
Wesley Chapman
Waterdown
789
Olivia Chen
Westlane - Niagara Falls
637
Leikeze Cheruiyot
Sir Allan MacNab
557
Tiffany Cheung
Niagara Christian Collegi
682
Jack Chios
St. Francis - St. Cath
729
Tristan Christie
Thorold - Thorold
179
Jenna Chrstianson
Dundas Valley
144
Logan Ciancio
Denis Morris Catholic HS -St.
827
Jacob Cieien-Gough
Winston Churchill - St. Cath
706
Matteo Cimato
St. Paul - Niagara Falls
109
Dylan Cipriano
Centennial - Welland
510
Brenden Clark
Laura Secord Secondary
235
Aidan Clarke
E. L. Crossley - Fonthill
693
Kaitlin Clarke
St. Michael - Niagara Falls
236
Paige Clements
E. L. Crossley - Fonthill
180
Cash Cobb
Dundas Valley
611
Madison Coleman
Port Colborne - Port Colborne
145
Melissa Coleman
Denis Morris Catholic HS -St.
828
Jenna Coles
Winston Churchill - St. Cath
829
Riley Coles
Winston Churchill - St. Cath
581
Nelson Collee
Notre Dame College - Welland
110
Jackson Collins
Centennial - Welland
331
Carter Coman
Governor Simcoe Secondary
37
Holly Connor
Ancaster High
730
Mya Conway
Thorold - Thorold
533
Ben Cooper
McKinnon Park Secondary
534
Grace Cooper
McKinnon Park Secondary
830
Ryan Cormier
Winston Churchill - St. Cath
6
Mateo Corritore
A.N. Myer - Niagara Falls
111
Isaac Cousineau
Centennial - Welland
287
Michael Cowan
Eastdale - Welland
7
Alexander Cowen
A.N. Myer - Niagara Falls
181
Emily Cox
Dundas Valley
831
Noah Crawford
Winston Churchill - St. Cath
707
Justin Cristi
St. Paul - Niagara Falls
8
T.J. Cronkwright
A.N. Myer - Niagara Falls
146
Jayden Cruz
Denis Morris Catholic HS -St.
582
Samuel Csuka
Notre Dame College - Welland
237
Gwen Cudmore
E. L. Crossley - Fonthill
793
Vanna Culjak
Westmount
731
Alexis Cunningham
Thorold - Thorold
476
Emma Currie
Holy Cross - St. Cath
761
Sarah Cushnie
Westdale
762
Evan Czarmuch
Westdale
332
Nathan D'Costa
Governor Simcoe Secondary
511
Brenden Damiano
Laura Secord Secondary
512
Mackenzie Damiano
Laura Secord Secondary
477
Tinashe Dandato
Holy Cross - St. Cath
832
Ryan Daniel
Winston Churchill - St. Cath
566
Dema Darwish
Nora Henderson
605
Shanice Davis
Orchard Park
224
Connor Davison
Dunnville Secondary
69
Mathijs De Graaf
Blessed Trinity H S
147
Jaden De Lima
Denis Morris Catholic HS -St.
478
Kaley De Sousa Mackay
Holy Cross - St. Cath
238
Brock Deba
E. L. Crossley - Fonthill
410
Kristen deBoer
Guido de Bres
70
Madeline Deboer
Blessed Trinity H S
657
Monica DeBoer
Smithville Christian High Scho
658
Esther DeHaan
Smithville Christian High Scho
411
Chris DeJong
Guido de Bres
454
Justin DeJong
Hamilton District
659
Jana DeKlerk
Smithville Christian High Scho
356
Jeremy Denbok
Great Lakes Christian High
747
Prince Deol
Waterdown
871
Lindsay Deptuck
Blessed Trinity H S
867
Meredith Deroos
Winston Churchill - St. Cath
620
Kolby Deschner
Robert Land Academy
368
Molly Devereux
Greater Fort Erie Secondary Sc
112
Dylan DeVinney
Centennial - Welland
113
Blake DeVinny
Centennial - Welland
9
Jordyn Devries
A.N. Myer - Niagara Falls
748
Niraj Dhaliwal
Waterdown
794
Luke Diamond
Westmount
333
Sadie Dick
Governor Simcoe Secondary
513
Kevin Diep
Laura Secord Secondary
535
Abbey Dikaitis
McKinnon Park Secondary
148
Bleona Dimiri
Denis Morris Catholic HS -St.
732
Emma Dinning
Thorold - Thorold
708
Olivia Diodati
St. Paul - Niagara Falls
369
Jessica Dion
Greater Fort Erie Secondary Sc
733
Chantel Dionne
Thorold - Thorold
182
Maddie Disalvo
Dundas Valley
642
Don Do
Sir John A MacDonald
583
Benjamin Doherty
Notre Dame College - Welland
833
Noah Dommasch
Winston Churchill - St. Cath
71
Daryl Donato
Blessed Trinity H S
114
Abby Donofrio
Centennial - Welland
536
Alexis Doolittle
McKinnon Park Secondary
225
Ayden Dorschner
Dunnville Secondary
239
Sydney Doussept
E. L. Crossley - Fonthill
660
Annastasia Droppert
Smithville Christian High Scho
709
Dylan Dumas
St. Paul - Niagara Falls
795
Blake Dunford
Westmount
149
Kyle Duong
Denis Morris Catholic HS -St.
584
Daniel Durkin
Notre Dame College - Welland
537
Jacob Dutcher
McKinnon Park Secondary
638
Abdullah Dwyer
Sir Allan MacNab
334
Sierra Dykstra
Governor Simcoe Secondary
567
Jahnee Edwards
Nora Henderson
455
Lucas Eising
Hamilton District
183
Duncan Eldridge
Dundas Valley
585
Adelle Elefante
Notre Dame College - Welland
694
Alika Elliott
St. Michael - Niagara Falls
150
Anna Emond
Denis Morris Catholic HS -St.
514
Connor Emslie
Laura Secord Secondary
515
Kaelyn Emslie
Laura Secord Secondary
586
Tyler Errington
Notre Dame College - Welland
479
Reuben Eshuis
Holy Cross - St. Cath
480
Luke Etherington
Holy Cross - St. Cath
558
Joshua Etigwe-Uwa
Niagara Christian Collegi
538
Taya Evans
McKinnon Park Secondary
796
Cathy Fan
Westmount
10
Fatima Farhan
A.N. Myer - Niagara Falls
481
Raechelle Farray
Holy Cross - St. Cath
240
Carly Faulds
E. L. Crossley - Fonthill
297
Isaiah Fearon
Eden High School - St. Cath
55
Kerwin Felsbourg
Beamsville - Beamsville
241
Jessie Fennell
E. L. Crossley - Fonthill
242
Donovan Fenton
E. L. Crossley - Fonthill
335
Ivan Fernandez
Governor Simcoe Secondary
370
Madison Ferrara
Greater Fort Erie Secondary Sc
710
Sara Ferro
St. Paul - Niagara Falls
11
Maya Fetic
A.N. Myer - Niagara Falls
163
Devon Fiander
DSBN Academy
625
Meriah Fisher
Saltfleet
456
Fred Fledderus
Hamilton District
568
Autumn Fogal
Nora Henderson
559
Josiah Forde
Niagara Christian Collegi
569
Greg Forester
Nora Henderson
683
Lea Formicuccia
St. Francis - St. Cath
734
DeAndre Fournier
Thorold - Thorold
834
Hannah Fowler
Winston Churchill - St. Cath
835
Oreoluwa Fowler
Winston Churchill - St. Cath
797
Anthony Fraser
Westmount
243
Derian Free
E. L. Crossley - Fonthill
184
Lily Freeman
Dundas Valley
244
Mitchell Frick
E. L. Crossley - Fonthill
684
Jason Friesen
St. Francis - St. Cath
336
Mia Friesen
Governor Simcoe Secondary
798
Emma Frketich
Westmount
226
Kylie Frost
Dunnville Secondary
245
Trent Furlong
E. L. Crossley - Fonthill
246
Emma Fyfe
E. L. Crossley - Fonthill
587
Santiago Gaitan-Caballero
Notre Dame College - Welland
371
Ella Galas
Greater Fort Erie Secondary Sc
372
Olivia Galas
Greater Fort Erie Secondary Sc
115
Grace Garner
Centennial - Welland
836
Devon Garrah
Winston Churchill - St. Cath
539
Greg Garson
McKinnon Park Secondary
696
Payton Gauthier
St. Michael - Niagara Falls
337
Remy Gavanac
Governor Simcoe Secondary
412
Natalie Gelms
Guido de Bres
837
Mckenna Geoffery
Winston Churchill - St. Cath
457
Henrique Ghili
Hamilton District
232
Marissa Giammarco
E. L. Crossley - Fonthill
12
Jordan Gilbert
A.N. Myer - Niagara Falls
247
Amy Gilmore
E. L. Crossley - Fonthill
838
Ethan Girard
Winston Churchill - St. Cath
248
Josh Glen
E. L. Crossley - Fonthill
249
Kyle Glenney
E. L. Crossley - Fonthill
612
Jordyn Goins
Port Colborne - Port Colborne
13
Davis Gollert
A.N. Myer - Niagara Falls
606
Emily Gondar
Orchard Park
116
Williston Goodfellow
Centennial - Welland
516
Sarah Gowan
Laura Secord Secondary
749
Anna Grabowski
Waterdown
711
Jemar Graham
St. Paul - Niagara Falls
151
Maxwell Grant
Denis Morris Catholic HS -St.
712
Michael Gravelle
St. Paul - Niagara Falls
482
Malcolm Graves
Holy Cross - St. Cath
540
Carter Gray
McKinnon Park Secondary
763
Malcolm Green
Westdale
38
Emma Greenhough
Ancaster High
39
John Greenhough
Ancaster High
839
Abigal Greenough
Winston Churchill - St. Cath
840
Spencer Gregson
Winston Churchill - St. Cath
643
Zyanne Griffith
Sir John A MacDonald
250
Sydney Grummett
E. L. Crossley - Fonthill
251
Cate Gualtieri
E. L. Crossley - Fonthill
152
Thomas Gualtieri
Denis Morris Catholic HS -St.
685
Marissa Hagopian
St. Francis - St. Cath
117
Addie Hambly
Centennial - Welland
373
Andrew Hambly
Greater Fort Erie Secondary Sc
458
Rachel Hambly
Hamilton District
374
Mattaya Hamer
Greater Fort Erie Secondary Sc
135
Bibbian Hamilton
Delta
252
Emilie Hamilton
E. L. Crossley - Fonthill
253
William Hamilton
E. L. Crossley - Fonthill
588
Emily Hamman
Notre Dame College - Welland
570
Logan Harnett
Nora Henderson
841
Ashley Harris
Winston Churchill - St. Cath
459
Miriam Harris
Hamilton District
842
Janee Harrison
Winston Churchill - St. Cath
413
Reuben Harsevoort
Guido de Bres
460
Deborah Hart
Hamilton District
56
Issa Hatu
Beamsville - Beamsville
843
Joylynn Haymes
Winston Churchill - St. Cath
322
Alexandra Hebert
ESC Jean Vanier - Welland
185
Brenden Heeney
Dundas Valley
414
Brody Heeringa
Guido de Bres
415
Matt Heikamp
Guido de Bres
394
Aria Heil
Grimsby - Grimsby
713
Megan Helmeczi
St. Paul - Niagara Falls
541
Kylie Hemlock-Smith
McKinnon Park Secondary
288
Zykira Henderson
Eastdale - Welland
72
Olivia Hendriks
Blessed Trinity H S
73
Victoria Hendriks
Blessed Trinity H S
542
Maximus Hewer
McKinnon Park Secondary
254
Molly Hildebrandt
E. L. Crossley - Fonthill
735
Hally Hildreth
Thorold - Thorold
543
Cara Hill
McKinnon Park Secondary
544
Shirley Hill
McKinnon Park Secondary
40
Natasha Hillman
Ancaster High
74
James Hilton
Blessed Trinity H S
483
Rahshonah Hines
Holy Cross - St. Cath
799
Graden Hodgins
Westmount
800
Emily Holjak
Westmount
844
Ravi Hollo
Winston Churchill - St. Cath
14
Hannah Hong
A.N. Myer - Niagara Falls
416
Jaden Hoogsteen
Guido de Bres
255
Jonathan Hooker
E. L. Crossley - Fonthill
395
Josh Hopman
Grimsby - Grimsby
417
Bailey Hordyk
Guido de Bres
418
Mackenzie Hordyk
Guido de Bres
571
Larissa Howard
Nora Henderson
75
Michael Huber
Blessed Trinity H S
57
Nathan Huisman
Beamsville - Beamsville
419
Megan Hulzebosch
Guido de Bres
863
Carpenter Hunter
Grimsby - Grimsby
864
Scott Hunter
Beamsville - Beamsville
15
Beth Hunter-French
A.N. Myer - Niagara Falls
186
Keona Hussan
Dundas Valley
420
Jared Hutten
Guido de Bres
16
Emily Iudiciani
A.N. Myer - Niagara Falls
17
Michael Ivanov
A.N. Myer - Niagara Falls
497
Evan Jacob
Lakeshore - Port Colborne
498
Johnny Jacob
Lakeshore - Port Colborne
136
Roussel Jacob
Delta
764
Hannah James
Westdale
421
Elijah Jans
Guido de Bres
118
Mackenzie Jasinskas
Centennial - Welland
845
Matt Jeffery
Winston Churchill - St. Cath
256
Tessa Jeffery
E. L. Crossley - Fonthill
589
Atray Johnson
Notre Dame College - Welland
714
Cieara Johnson
St. Paul - Niagara Falls
846
Matt Johnson
Winston Churchill - St. Cath
590
David Jones
Notre Dame College - Welland
76
Hanna Jones
Blessed Trinity H S
77
Owen Jones
Blessed Trinity H S
422
Samuel Jonker
Guido de Bres
801
Cassandra Joseph
Westmount
187
Eric Justason
Dundas Valley
750
Versailla Kahnamoui
Waterdown
257
Emma Kalailieff
E. L. Crossley - Fonthill
626
Johnny Kanagaratnam
Saltfleet
153
Kikudi Kasamba
Denis Morris Catholic HS -St.
847
Katie Kathiresan
Winston Churchill - St. Cath
188
Doug Keen
Dundas Valley
517
Kiefer Keen-Sonnenberg
Laura Secord Secondary
338
Dante Kellar
Governor Simcoe Secondary
375
Owen Kelley
Greater Fort Erie Secondary Sc
677
Cassandra Kemp
St. Catharines - St.Catharines
41
Katelyn Kennedy
Ancaster High
42
Lauren Kennedy
Ancaster High
802
Kelly Keopradith
Westmount
189
Mark Kesman
Dundas Valley
484
Linsy Kester
Holy Cross - St. Cath
697
Abdullah Khan
St. Michael - Niagara Falls
698
Qasim Khan
St. Michael - Niagara Falls
627
Nikki Kim
Saltfleet
298
Tamlyn Kingsley
Eden High School - St. Cath
190
Ian Klassen
Dundas Valley
518
Leah Klassen
Laura Secord Secondary
258
Kate Knafelc
E. L. Crossley - Fonthill
259
Lauren Knafelc
E. L. Crossley - Fonthill
58
Brian Knechtel
Beamsville - Beamsville
803
Anna Knigavko
Westmount
43
Kiernan Knight
Ancaster High
289
Connor Kochony
Eastdale - Welland
423
Jakob Koning
Guido de Bres
424
Meaghan Koning
Guido de Bres
59
Owen Konkle
Beamsville - Beamsville
119
Jon Kort
Centennial - Welland
191
Alex Kosobuvich
Dundas Valley
613
Jennifer Kozelj
Port Colborne - Port Colborne
765
Sage Kraftcheck
Westdale
751
RJ Kroes
Waterdown
299
Cameron Krulik
Eden High School - St. Cath
78
Ella Krushelnicki
Blessed Trinity H S
591
Erik Kuchemann
Notre Dame College - Welland
572
Rachel Kudrenski
Nora Henderson
96
Lily Kuilboer
Cayuga Secondary
628
Nina Kukic
Saltfleet
866
Breanna Kulberg
DSBN Academy
60
Ryan Kulikowski
Beamsville - Beamsville
848
Shayla Kuzyk
Winston Churchill - St. Cath
260
Sofia Labricciosa
E. L. Crossley - Fonthill
79
Maya Lacasse
Blessed Trinity H S
519
Kate LaFleur
Laura Secord Secondary
396
Sienna Lalonde
Grimsby - Grimsby
120
Stanley Lam
Centennial - Welland
376
Isaac Lapp
Greater Fort Erie Secondary Sc
357
Ade Laraiyetan
Great Lakes Christian High
377
Danielle Larocque
Greater Fort Erie Secondary Sc
485
Noah Lavoie
Holy Cross - St. Cath
192
Emily Law
Dundas Valley
261
Tommy Leavens
E. L. Crossley - Fonthill
154
Hansley Leclair
Denis Morris Catholic HS -St.
804
Bridget LeDonne
Westmount
805
Gabby LeDonne
Westmount
486
Campbell Lee
Holy Cross - St. Cath
121
Jimin Lee
Centennial - Welland
18
Nathan Lefebvre
A.N. Myer - Niagara Falls
766
Nathaniel Leighninger
Westdale
849
Harry Lengyel
Winston Churchill - St. Cath
639
Jevon Lennox
Sir Allan MacNab
715
Joshua Lennox
St. Paul - Niagara Falls
736
Grace Leonard
Thorold - Thorold
737
Will Lepage
Thorold - Thorold
155
Ethan Leroux
Denis Morris Catholic HS -St.
678
Mackenzie Levesque
St. Catharines - St.Catharines
425
Christian Ligtenberg
Guido de Bres
767
Dennis Linkert
Westdale
262
Cassandra Little
E. L. Crossley - Fonthill
316
Rheannon Lockey
ES Confederation - Welland
300
Owen Lockyer
Eden High School - St. Cath
263
Fallon Lodde
E. L. Crossley - Fonthill
290
Kaylin Loeb
Eastdale - Welland
426
Cameron Lof
Guido de Bres
97
Mairi Long
Cayuga Secondary
339
Aidan Lopinski
Governor Simcoe Secondary
862
Chamsie Loum
Grimsby - Grimsby
397
Chris Loum
Grimsby - Grimsby
378
Jackson Louws
Greater Fort Erie Secondary Sc
379
Megan Louws
Greater Fort Erie Secondary Sc
193
Zoe Lowe
Dundas Valley
661
Michelle Ludwig
Smithville Christian High Scho
806
Ken Luong
Westmount
644
Kelvin Luu
Sir John A MacDonald
80
Aeryn Mac Isaac
Blessed Trinity H S
499
Cori Macsai
Lakeshore - Port Colborne
500
Lauren Macsai
Lakeshore - Port Colborne
194
Zach Maharaj
Dundas Valley
752
Clare Malhinha
Waterdown
629
Jonas Mallett
Saltfleet
738
Dylan Maltby
Thorold - Thorold
81
Jason Mannella
Blessed Trinity H S
630
Siddrha Marks
Saltfleet
768
Peyton Marof
Westdale
301
Demi Maroudas
Eden High School - St. Cath
264
Jacob Martin
E. L. Crossley - Fonthill
98
Mackenzie Martindale
Cayuga Secondary
265
Alexa Massey
E. L. Crossley - Fonthill
44
Yash Matharu
Ancaster High
807
Sydney Matheson
Westmount
631
Thomas Matsell
Saltfleet
195
Jordan Matthews
Dundas Valley
99
Braydan Mattice
Cayuga Secondary
302
Katia Matveev
Eden High School - St. Cath
808
Ethan May
Westmount
19
Mayla Mayer
A.N. Myer - Niagara Falls
651
Kiana McBurnie
Sir Winston Churchill
227
Riley McConachie
Dunnville Secondary
61
Abigail McDonald
Beamsville - Beamsville
62
Alexandra McDonald
Beamsville - Beamsville
323
Di'Andre McDonald
ESC Jean Vanier - Welland
156
Isaac McDonald
Denis Morris Catholic HS -St.
340
Emma McDougall
Governor Simcoe Secondary
809
Abby McEwen
Westmount
196
Quinn Mcgregor
Dundas Valley
850
Bella McInnis
Winston Churchill - St. Cath
122
Dominic McIntosh
Centennial - Welland
699
Andrew McIntyre
St. Michael - Niagara Falls
303
Gavin McLaughlin
Eden High School - St. Cath
341
Kanice McLean
Governor Simcoe Secondary
573
Cameron McLeod
Nora Henderson
63
Adam Mcmaster
Beamsville - Beamsville
304
Carter McMaster
Eden High School - St. Cath
545
Ellie McMaster
McKinnon Park Secondary
45
Emma McNabney
Ancaster High
380
Amelia McNamee
Greater Fort Erie Secondary Sc
662
Katrina Meinders
Smithville Christian High Scho
164
Danielle Meissner
DSBN Academy
46
Calvin Melanson
Ancaster High
20
Grace Melnick
A.N. Myer - Niagara Falls
21
Dallas Melnick-Baldrey
A.N. Myer - Niagara Falls
487
Angelique Merrill
Holy Cross - St. Cath
592
Alissa Mete
Notre Dame College - Welland
632
Steven Michael
Saltfleet
266
Ross Michalko
E. L. Crossley - Fonthill
501
Krish-Marc Michel
Lakeshore - Port Colborne
593
Sebastien Michel
Notre Dame College - Welland
381
Payton Midgley
Greater Fort Erie Secondary Sc
471
Josh Miedema
Heritage Christian-Jordan Sta
614
Dean Miller
Port Colborne - Port Colborne
197
Gabe Millikin
Dundas Valley
342
Raiya Millin
Governor Simcoe Secondary
22
Matthew Mills
A.N. Myer - Niagara Falls
574
Kylie Minns
Nora Henderson
228
Reagan Minor
Dunnville Secondary
157
Andrea Miotto
Denis Morris Catholic HS -St.
769
Myles Misener-Daley
Westdale
594
Ethan Miskolczi
Notre Dame College - Welland
267
Taryn Mitchell
E. L. Crossley - Fonthill
488
Sidney Mkeyenge
Holy Cross - St. Cath
645
Faisel Mohammed
Sir John A MacDonald
810
Charlotte Molata
Westmount
382
Theodora Mollicone
Greater Fort Erie Secondary Sc
595
Brendan Molnar
Notre Dame College - Welland
560
Anthony Molon
Niagara Christian Collegi
686
Ethan Moodie
St. Francis - St. Cath
305
Alexandra Moran
Eden High School - St. Cath
268
Audrey Morrison
E. L. Crossley - Fonthill
851
Makayla Morrison
Winston Churchill - St. Cath
489
Nicole Moses
Holy Cross - St. Cath
502
Melissa Mott
Lakeshore - Port Colborne
852
Taylor Mowat
Winston Churchill - St. Cath
770
Noah Mulkewich
Westdale
82
Ella Muraca
Blessed Trinity H S
23
Nicholas Murdaca
A.N. Myer - Niagara Falls
716
Jesse Murphy
St. Paul - Niagara Falls
772
Hayley Murray
Westdale
520
Owen Murray
Laura Secord Secondary
646
Samantha Murray
Sir John A MacDonald
83
Olympia Myers
Blessed Trinity H S
198
Derek Nash
Dundas Valley
269
Sam Nawrocki
E. L. Crossley - Fonthill
773
Heidi Nelson
Westdale
774
Alex Nevills
Westdale
270
Mya Newton
E. L. Crossley - Fonthill
271
Sommer Newton
E. L. Crossley - Fonthill
717
Taylor Nicholls
St. Paul - Niagara Falls
383
Ayden Nicoletta
Greater Fort Erie Secondary Sc
427
Ryan Nienhuis
Guido de Bres
306
Micah Nieuwets
Eden High School - St. Cath
307
Joseph Nokeo
Eden High School - St. Cath
687
Sam Nolan
St. Francis - St. Cath
343
Madalyn Noonan
Governor Simcoe Secondary
199
Mike Norris
Dundas Valley
596
Precious Nugent
Notre Dame College - Welland
47
Kai Nunn
Ancaster High
272
Alison O'Connor
E. L. Crossley - Fonthill
561
Faramade Odusanya
Niagara Christian Collegi
521
Tana Ogbor
Laura Secord Secondary
575
Vanessa Olayiwola
Nora Henderson
200
Gerrit Oldejaans
Dundas Valley
490
Chidera Onyegbule
Holy Cross - St. Cath
24
Monika Orsini
A.N. Myer - Niagara Falls
652
Cassie Orvis
Sir Winston Churchill
201
Aislin Osbourne
Dundas Valley
615
Jacobi Oskam
Port Colborne - Port Colborne
562
David Osorio
Niagara Christian Collegi
344
Jonny Othman
Governor Simcoe Secondary
308
Rachael Othman
Eden High School - St. Cath
546
Michael Paine
McKinnon Park Secondary
273
Adrian Papez
E. L. Crossley - Fonthill
123
Destiny Paquin
Centennial - Welland
345
Nadia Parhizgar
Governor Simcoe Secondary
718
Michaela Parker
St. Paul - Niagara Falls
719
Ethan Pasco
St. Paul - Niagara Falls
274
Zach Pasma
E. L. Crossley - Fonthill
291
Krish Patel
Eastdale - Welland
84
Colby Paterson
Blessed Trinity H S
85
Corbin Paterson
Blessed Trinity H S
165
Hayden Paterson
DSBN Academy
775
Lauren Patiakas
Westdale
522
Wyatt Paugh
Laura Secord Secondary
124
Christan Pavely
Centennial - Welland
720
Rae Peel
St. Paul - Niagara Falls
125
Caleb Pelletier
Centennial - Welland
275
Jayden Pelletier
E. L. Crossley - Fonthill
126
Zach Perna
Centennial - Welland
853
Cierra Perron
Winston Churchill - St. Cath
398
Payton Peters
Grimsby - Grimsby
873
Michael Petropolos
Blessed Trinity H S
597
Abigale Phillips
Notre Dame College - Welland
309
Zoe Phillips
Eden High School - St. Cath
688
David Picard
St. Francis - St. Cath
633
Emily Pickles
Saltfleet
523
Desiny Plamondon
Laura Secord Secondary
524
Alexandria Plue
Laura Secord Secondary
547
Nathan Plummer
McKinnon Park Secondary
317
Liam Polden
ES Confederation - Welland
854
Jenna Pollock
Winston Churchill - St. Cath
100
Cole Pont
Cayuga Secondary
607
William Porterfield
Orchard Park
25
Alessia Price
A.N. Myer - Niagara Falls
26
Matthew Protulipac
A.N. Myer - Niagara Falls
27
Owen Protulipac
A.N. Myer - Niagara Falls
28
Tavon Pulema
A.N. Myer - Niagara Falls
202
Alberta Pullin
Dundas Valley
203
Alec Purnell
Dundas Valley
166
Lia Rahmoun
DSBN Academy
167
Tia Rahmoun
DSBN Academy
679
Ali Rajguru
St. Catharines - St.Catharines
811
Hailey Rea
Westmount
812
Daniel Reader
Westmount
204
Lauren Reeves
Dundas Valley
548
Evan Regnerus
McKinnon Park Secondary
865
Josh Reid
Beamsville - Beamsville
700
Daniel Reid-Tavano
St. Michael - Niagara Falls
855
Nick Reimer
Winston Churchill - St. Cath
48
Denver Reitsma
Ancaster High
753
Carter Rhind
Waterdown
616
Jake Richard
Port Colborne - Port Colborne
205
Tristan Richards
Dundas Valley
127
Savannah Richardson
Centennial - Welland
206
Emily Richer
Dundas Valley
86
Ava Ricker-Singh
Blessed Trinity H S
87
Iiena Ricker-Singh
Blessed Trinity H S
168
Omar Ridgeway
DSBN Academy
813
Lily Riley
Westmount
276
Kylee Ring
E. L. Crossley - Fonthill
399
Emily Rintjema
Grimsby - Grimsby
491
Max Roberts Ramos
Holy Cross - St. Cath
492
Tess Roberts Ramos
Holy Cross - St. Cath
576
Ashanti Robertson
Nora Henderson
577
Nathalie Robinson
Nora Henderson
578
Ezra Rodil
Nora Henderson
29
Jorge Rodriguez
A.N. Myer - Niagara Falls
814
Jordan Rogers
Westmount
776
Julian Rogers
Westdale
128
Katelyn Romano
Centennial - Welland
777
Xander Roper
Westdale
701
Clayton Roperti
St. Michael - Niagara Falls
207
Alex Rorie
Dundas Valley
525
Ayden Ross
Laura Secord Secondary
277
Hunter Roszell
E. L. Crossley - Fonthill
208
Ethan RotsaertSmith
Dundas Valley
503
Lexie Rowe
Lakeshore - Port Colborne
815
David Rule
Westmount
816
Maddy Rule
Westmount
278
Ian Safranyes
E. L. Crossley - Fonthill
384
Makayla Sahs Bandy
Greater Fort Erie Secondary Sc
598
Callan Saldutto
Notre Dame College - Welland
599
Sarah Saldutto
Notre Dame College - Welland
428
Jeremy Salomons
Guido de Bres
526
Oneich Samuels
Laura Secord Secondary
49
Oliver Sant
Ancaster High
504
Susan Santillan
Lakeshore - Port Colborne
279
Colton Sawatzky
E. L. Crossley - Fonthill
790
Ryan Saxe
Westlane - Niagara Falls
856
Mikayla Scaglione
Winston Churchill - St. Cath
429
Aidan Schenkel
Guido de Bres
721
Devon Schiller-Cleveland
St. Paul - Niagara Falls
870
Kaia Schilte
Blessed Trinity H S
346
Jackson Scholtens
Governor Simcoe Secondary
430
Erin Schuller
Guido de Bres
739
Connor Schuman
Thorold - Thorold
431
Brayden Schutten
Guido de Bres
432
Dawsen Schutten
Guido de Bres
400
Alyssa Scott
Grimsby - Grimsby
401
Victoria Scott
Grimsby - Grimsby
158
Natajah Selman
Denis Morris Catholic HS -St.
608
Rayane Sennaoui
Orchard Park
600
Emily Sergas
Notre Dame College - Welland
493
John Serrano
Holy Cross - St. Cath
30
Nina Shaikh
A.N. Myer - Niagara Falls
722
Dj (david) Shannon
St. Paul - Niagara Falls
549
Breagha Sharpe
McKinnon Park Secondary
663
Nate Shirton
Smithville Christian High Scho
857
Isaak Siemens
Winston Churchill - St. Cath
88
Nicholas Siena
Blessed Trinity H S
229
Jordan Sierdsma
Dunnville Secondary
230
Megan Sierdsma
Dunnville Secondary
778
Shakeele Simon
Westdale
621
Jimmy Singh
Robert Land Academy
129
Sierra Skotniski
Centennial - Welland
433
Kenton Slaa
Guido de Bres
664
Elana Smit
Smithville Christian High Scho
89
Drew Smith
Blessed Trinity H S
50
Hannah Smith
Ancaster High
280
Kaileigh Smith
E. L. Crossley - Fonthill
310
Liam Smith
Eden High School - St. Cath
281
Madysen Smith
E. L. Crossley - Fonthill
169
Payton Smith
DSBN Academy
617
Joel Snider
Port Colborne - Port Colborne
209
Allyson Sober
Dundas Valley
505
Tristan Sorge
Lakeshore - Port Colborne
461
Jonathan Spears
Hamilton District
130
Ethan Speck
Centennial - Welland
689
Teresa Spedaliere
St. Francis - St. Cath
402
Nicole Speller
Grimsby - Grimsby
292
Andy Spironello
Eastdale - Welland
817
Stephanie Spooner
Westmount
472
Lydia Stares
Heritage Christian-Jordan Sta
527
Raymond Stearns
Laura Secord Secondary
647
Nathaniel Steele
Sir John A MacDonald
358
Annie Sterenberg
Great Lakes Christian High
51
Zack Stevens
Ancaster High
528
Benjamin Stewart
Laura Secord Secondary
311
Evan Stewart
Eden High School - St. Cath
550
Kaitlynn Stewart
McKinnon Park Secondary
385
Micah Stewart
Greater Fort Erie Secondary Sc
347
Robbie Stewart
Governor Simcoe Secondary
210
Zach Stulla
Dundas Valley
601
Jacob Succar
Notre Dame College - Welland
211
Finn Sulentic
Dundas Valley
858
Erica Sumbler
Winston Churchill - St. Cath
462
Ethan Summerhays
Hamilton District
725
Nathan Surla
Stamford - Niagara Falls
779
Claire Sutherland-Case
Westdale
780
Declan Sutherland-Case
Westdale
101
Amber Swent
Cayuga Secondary
64
Shannon Swinson
Beamsville - Beamsville
781
Mohsin Syed
Westdale
31
Rosie Tait
A.N. Myer - Niagara Falls
665
Jayden Talsma
Smithville Christian High Scho
666
Marissa Talsma
Smithville Christian High Scho
212
Brady Tanner
Dundas Valley
506
Margaret Taras
Lakeshore - Port Colborne
282
Kira Tarasuk
E. L. Crossley - Fonthill
283
Carter Teal
E. L. Crossley - Fonthill
284
Grace Teal
E. L. Crossley - Fonthill
667
Shannon teBrake
Smithville Christian High Scho
213
Patrice Temush
Dundas Valley
214
Grace Terhljan
Dundas Valley
215
Naomi Terhljan
Dundas Valley
602
Jarod Tessier
Notre Dame College - Welland
359
Zoe Thibault
Great Lakes Christian High
653
Kira Thoburn
Sir Winston Churchill
90
Kristy-Lei Thom
Blessed Trinity H S
137
Nigel Thomas
Delta
782
Cameron Thompson
Westdale
293
Daina Thompson
Eastdale - Welland
818
Jessie Thompson
Westmount
551
Aurora Thorpe
McKinnon Park Secondary
312
Trent Thorpe
Eden High School - St. Cath
91
Logan Toldi
Blessed Trinity H S
859
Mackenzie Tomins
Winston Churchill - St. Cath
668
Belle Tostik
Smithville Christian High Scho
634
Melissa Tougher
Saltfleet
102
Lindsay Townsend
Cayuga Secondary
386
Blake Train
Greater Fort Erie Secondary Sc
216
Katie Travis
Dundas Valley
285
Parker Triano
E. L. Crossley - Fonthill
348
Lucas Trimarchi
Governor Simcoe Secondary
579
DaCosta Trotman
Nora Henderson
103
Heather Tuck
Cayuga Secondary
740
Braydon Turner
Thorold - Thorold
294
Trinity Tutti
Eastdale - Welland
609
Jeevon Twana
Orchard Park
349
Denis Tzvetkov
Governor Simcoe Secondary
52
Kenny Uche Anumba
Ancaster High
350
Samuel Unruh
Governor Simcoe Secondary
494
Izirouwa Usuanlele
Holy Cross - St. Cath
495
Osazomwanogie Usuanlele
Holy Cross - St. Cath
496
Jesse Van De Laar
Holy Cross - St. Cath
463
Loudemina van der Mark
Hamilton District
464
Laura Van Houten
Hamilton District
434
Katie VanDam
Guido de Bres
435
Arissa Vandeburgt
Guido de Bres
436
Melanie Vanderboom
Guido de Bres
437
Calvin Vanderlaan
Guido de Bres
563
Brianna VanderMeer
Niagara Christian Collegi
465
Kaelyn Vanderniet
Hamilton District
438
Andrew Vandervelde
Guido de Bres
439
Daniel Vanderwal
Guido de Bres
669
Nick VanderWier
Smithville Christian High Scho
440
Emma Vanderwoude
Guido de Bres
441
Gideon Vanderwoude
Guido de Bres
442
Justin Vanderwoude
Guido de Bres
783
Isaha Vanduzen
Westdale
473
Drew VanDyke
Heritage Christian-Jordan Sta
860
Lauren Vanecko
Winston Churchill - St. Cath
443
Blake Vanegmond
Guido de Bres
444
Amy VanEs
Guido de Bres
670
Owen VanHuizen
Smithville Christian High Scho
387
Ethan VanNatter
Greater Fort Erie Secondary Sc
131
Jennifer VanSchyndel
Centennial - Welland
445
Beth Vansydenborgh
Guido de Bres
446
Levi VanVeen
Guido de Bres
351
Matthew Varley
Governor Simcoe Secondary
352
Olivia Vasko
Governor Simcoe Secondary
507
Griffin Vaughan
Lakeshore - Port Colborne
671
Mikayla Veldman
Smithville Christian High Scho
869
Nicole Venditelli
Winston Churchill - St. Cath
784
Claire Vernon-Pope
Westdale
217
Kira Verschoor
Dundas Valley
132
Eden Vince
Centennial - Welland
819
Jenah Viquiera
Westmount
447
Henry Vis
Guido de Bres
218
Sara Vogel
Dundas Valley
219
Conrad Vonpalleske
Dundas Valley
448
Ben Vos
Guido de Bres
324
Joseph Wainwright
ESC Jean Vanier - Welland
220
Leah Waite
Dundas Valley
32
Alexander Walters
A.N. Myer - Niagara Falls
672
Max Wang
Smithville Christian High Scho
564
Neil Wangler
Niagara Christian Collegi
872
Victoria Wass
Blessed Trinity H S
680
Joseph Waterman
St. Catharines - St.Catharines
754
Josh Weisbrod
Waterdown
466
Hannah Whetstone
Hamilton District
467
Jane Whetstone
Hamilton District
861
Laura White
Winston Churchill - St. Cath
468
Parson Whitehead
Hamilton District
820
TD Whittaker
Westmount
449
Courtney Widmer
Guido de Bres
33
William Widner
A.N. Myer - Niagara Falls
388
Michael Wiley
Greater Fort Erie Secondary Sc
92
Natasha Willett
Blessed Trinity H S
741
Hope Willey
Thorold - Thorold
723
Kaili Williams
St. Paul - Niagara Falls
821
Tyler Williams
Westmount
313
Hunter Willis
Eden High School - St. Cath
34
Shelby Wilson
A.N. Myer - Niagara Falls
138
Tritinty Wilson
Delta
314
Chris Winstanley
Eden High School - St. Cath
389
Adam Woehl
Greater Fort Erie Secondary Sc
635
Matthew Wolfe
Saltfleet
469
Hannah Wolfenden
Hamilton District
474
Hannah Wolfort
Heritage Christian-Jordan Sta
552
Joey Woodcroft
McKinnon Park Secondary
755
Kylie Woodhall
Waterdown
673
Samuel Woodland
Smithville Christian High Scho
674
Tyler Woodland
Smithville Christian High Scho
580
Craig Woolridge
Nora Henderson
756
Patrick Woolsey
Waterdown
221
Brady Wright
Dundas Valley
133
Emma Wright
Centennial - Welland
134
Kaylie Wright
Centennial - Welland
785
Liam Yoell
Westdale
690
Nicholas Young
St. Francis - St. Cath
390
Richard Young
Greater Fort Erie Secondary Sc
618
Mark Youngblut
Port Colborne - Port Colborne
724
Endy Youyoute
St. Paul - Niagara Falls
93
Halle Zachar
Blessed Trinity H S
286
Emile Zanuttini
E. L. Crossley - Fonthill
315
Aidan Zeglinski
Eden High School - St. Cath
353
Hayden Zeppetella
Governor Simcoe Secondary
822
Jenny Zhao
Westmount
470
Aidan Zimmerman
Hamilton District
675
Spencer Zondag
Smithville Christian High Scho
Last updated Thu, 24 May 2018 23:13:37
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en