Meet Info
Legion District E
Jun 22, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
135
Sean Adams
Newmarket Huskies Track Club
273
Ceildh Aho
York Region Runners Club
118
Griffen Allen
Elmvale District High School
101
Keira Arnold
310 Running
123
Ivana Atem
Flying Angels Academy
258
Kaitlyn Austin
Unattached
136
Tiki Barber
Newmarket Huskies Track Club
184
Taelor Bartlett
South Simcoe Dufferin T.F.C.
185
Teaghan Bartlett
South Simcoe Dufferin T.F.C.
284
Markus Basmadjian
York University Track & Field
253
Jeanette Bateman
St Theresa's High School
137
Peyton Bates
Newmarket Huskies Track Club
138
Maisyn Battams
Newmarket Huskies Track Club
139
Mikayla Battams
Newmarket Huskies Track Club
119
Jessica Bell
Elmvale District High School
102
Cameron Bennett
310 Running
140
Dean Bernardo
Newmarket Huskies Track Club
182
Ashantai Bollers
Project Athletics T.F.C.
186
Devin Bolyea
South Simcoe Dufferin T.F.C.
259
Emma Braney
Unattached
169
Ella Brown
Peak Velocity Athletics
274
Esme Brown
York Region Runners Club
170
Rhyse Brown
Peak Velocity Athletics
141
Kimberly Browne
Newmarket Huskies Track Club
187
Jessie Buck
South Simcoe Dufferin T.F.C.
188
Anna Burt
South Simcoe Dufferin T.F.C.
285
Jordan Cardenas
York University Track & Field
131
Eve Carreau
Muskoka Algonquin Runners
243
Declan Casey Chang
Speed Academy Athletics Club
189
Kenny Champ
South Simcoe Dufferin T.F.C.
142
Juliet Chieduch
Newmarket Huskies Track Club
190
Emma Chilton
South Simcoe Dufferin T.F.C.
275
Jeanue Chung
York Region Runners Club
260
Breanna Cochrane
Unattached
191
Ben Cornell
South Simcoe Dufferin T.F.C.
192
Holly Cornforth
South Simcoe Dufferin T.F.C.
193
Kathleen Corsini
South Simcoe Dufferin T.F.C.
194
Megan Corsini
South Simcoe Dufferin T.F.C.
195
Charles Crompton
South Simcoe Dufferin T.F.C.
120
Sean Crooker
Elmvale District High School
196
Jack Czerny
South Simcoe Dufferin T.F.C.
286
Rachel Dai
York University Track & Field
132
Cooper De Haan
Muskoka Algonquin Runners
133
Tilson De Haan
Muskoka Algonquin Runners
197
Tiago De Oliveira
South Simcoe Dufferin T.F.C.
171
Joshua Denes
Peak Velocity Athletics
172
Julia Denes
Peak Velocity Athletics
198
Taylor Derlis
South Simcoe Dufferin T.F.C.
109
Alissa Diemert
Bear Creek Secondary School
287
Sierra Dimarino
York University Track & Field
199
Evelyn Doupe
South Simcoe Dufferin T.F.C.
200
Kathryn Draves
South Simcoe Dufferin T.F.C.
173
Brody Duncan
Peak Velocity Athletics
201
Sierra Duncan
South Simcoe Dufferin T.F.C.
129
Alisha Edington
Innisdale Secondary School
261
Quinn Essig
Unattached
202
Amber Fisher
South Simcoe Dufferin T.F.C.
110
Kristy Fisher
Bear Creek Secondary School
254
Julio Forget
St Theresa's High School
203
Elissa Frielink
South Simcoe Dufferin T.F.C.
244
Athavan Gananathan
Speed Academy Athletics Club
245
Elijah Gardner
Speed Academy Athletics Club
246
Isaiah Gardner
Speed Academy Athletics Club
143
Noah Gazmin
Newmarket Huskies Track Club
262
Jace Gilbert
Unattached
111
Corey Gilmore
Bear Creek Secondary School
144
Dakota Goguen
Newmarket Huskies Track Club
204
Jessica Goodwin
South Simcoe Dufferin T.F.C.
205
Zahnee Grant-Bingling
South Simcoe Dufferin T.F.C.
206
Levi Griffin
South Simcoe Dufferin T.F.C.
207
Kileigh Harrington
South Simcoe Dufferin T.F.C.
145
Damian Harvey
Newmarket Huskies Track Club
174
Kelsey Hayhoe
Peak Velocity Athletics
113
Sam Hayhoe
Bolton Pole Vault
208
Claire Hendriks
South Simcoe Dufferin T.F.C.
146
Amanda Hornick
Newmarket Huskies Track Club
147
Tanner Hueglin
Newmarket Huskies Track Club
263
Moriah Hutchings
Unattached
209
Alexander Ing
South Simcoe Dufferin T.F.C.
255
Savanna Inman
St Theresa's High School
210
Lucas Ippolito
South Simcoe Dufferin T.F.C.
272
Max Jacobs
University Of Toronto Tc
134
Anna Jaklova
Muskoka Algonquin Runners
121
Spencer Jameson
Elmvale District High School
103
Katie Jelaca
310 Running
148
Ryan Jensen
Newmarket Huskies Track Club
104
Tara Johannink
310 Running
115
Keith Johnson
Central Ontario Rogues
149
Eleanor Jones
Newmarket Huskies Track Club
264
Anjali Juneja
Unattached
291
Mikayla Kallian
Unattached
150
Rahul Kamboj
Newmarket Huskies Track Club
211
Holly Kapteyn
South Simcoe Dufferin T.F.C.
276
Olivia Karlo
York Region Runners Club
212
Jadyn Keeler
South Simcoe Dufferin T.F.C.
213
Ziya Kennedy
South Simcoe Dufferin T.F.C.
151
Blake Kennedy-Smith
Newmarket Huskies Track Club
130
Brenden Kett
Innisdale Secondary School
214
Zara Milena Khosla-Vucko
South Simcoe Dufferin T.F.C.
215
Luke Kilgour
South Simcoe Dufferin T.F.C.
152
Artiom Kirov
Newmarket Huskies Track Club
153
Anastasia Kirova
Newmarket Huskies Track Club
126
Liam Knoll
Georgian Jumps
216
Grace Koopmans
South Simcoe Dufferin T.F.C.
154
Emily Kroi
Newmarket Huskies Track Club
217
Gordon Laineus
South Simcoe Dufferin T.F.C.
175
Nick Lamont
Peak Velocity Athletics
155
Caden Lee
Newmarket Huskies Track Club
257
Jaidyn Lennon
The Gazelles
247
Dominick Lim
Speed Academy Athletics Club
183
Kiana Linton-Brown
Project Athletics T.F.C.
277
Natalia Liu
York Region Runners Club
124
Blanka Lodi
Flying Angels Academy
125
Csenge Lodi
Flying Angels Academy
156
Noah Lodoen
Newmarket Huskies Track Club
248
Aliyah Logan
Speed Academy Athletics Club
218
Dillinger Long
South Simcoe Dufferin T.F.C.
219
Jonah Loosemore
South Simcoe Dufferin T.F.C.
288
Colin Lutz
York University Track & Field
176
Heather Mactavish
Peak Velocity Athletics
289
Peter Magdic
York University Track & Field
220
Emily Martin
South Simcoe Dufferin T.F.C.
221
Kyla Martin
South Simcoe Dufferin T.F.C.
222
Sophia Martin
South Simcoe Dufferin T.F.C.
177
Paulina Matwiejczuk
Peak Velocity Athletics
105
Aysia Maurice
310 Running
223
Sydney McArthur
South Simcoe Dufferin T.F.C.
265
Jada McCord
Unattached
224
Mason McKeown
South Simcoe Dufferin T.F.C.
127
Sierra McLaren
Georgian Jumps
157
Kaidan McLinden
Newmarket Huskies Track Club
116
Sarah Medcalf
Central Ontario Rogues
158
Mathis Mercier
Newmarket Huskies Track Club
114
Quinn Miller
Bolton Pole Vault
159
Anton Mlynczyk
Newmarket Huskies Track Club
278
Arian Moghaddam
York Region Runners Club
249
Alexandra Morales
Speed Academy Athletics Club
250
Christopher Morales
Speed Academy Athletics Club
225
Avery Murrell
South Simcoe Dufferin T.F.C.
160
Noah Nagy
Newmarket Huskies Track Club
226
Carter Nicolle
South Simcoe Dufferin T.F.C.
106
Thomas Nobrega
310 Running
227
Sofie Ohrling
South Simcoe Dufferin T.F.C.
161
Ashley Olar
Newmarket Huskies Track Club
228
Adaora Olisa
South Simcoe Dufferin T.F.C.
266
Markus Ornhjelm
Unattached
162
Aidan Parke
Newmarket Huskies Track Club
229
Calvin Payne
South Simcoe Dufferin T.F.C.
230
Emma Pereira
South Simcoe Dufferin T.F.C.
231
Hannah Pereira
South Simcoe Dufferin T.F.C.
232
Cali Phillips
South Simcoe Dufferin T.F.C.
233
Mikael Poirier
South Simcoe Dufferin T.F.C.
178
Elle Preweda
Peak Velocity Athletics
163
Nia Prieur
Newmarket Huskies Track Club
164
Connor Raso
Newmarket Huskies Track Club
117
Marcus Renford
Centro Scuola T.F.C.
107
Sierra Rodrigues
310 Running
251
Fiore Salerno
Speed Academy Athletics Club
234
Katie Schaus
South Simcoe Dufferin T.F.C.
271
Justin Schenk
Unity Christian
279
Armand Shahzedah
York Region Runners Club
267
Kieran Smith
Unattached
280
Michael Smith
York Region Runners Club
281
Malcolm Smith-Robs
York Region Runners Club
235
Jonah Solem
South Simcoe Dufferin T.F.C.
108
Maddie Spadzinski
310 Running
256
Bailey Spring
St Theresa's High School
236
Rebekah Stevens
South Simcoe Dufferin T.F.C.
252
Justice Stewart
Speed Academy Athletics Club
165
Mack Stewart
Newmarket Huskies Track Club
237
Sydney Sturgeon
South Simcoe Dufferin T.F.C.
290
Aiden Suen
York University Track & Field
179
Avery Surette
Peak Velocity Athletics
238
Bailey Sutton
South Simcoe Dufferin T.F.C.
166
Noah Van Dyke
Newmarket Huskies Track Club
239
Sally Vanderschee
South Simcoe Dufferin T.F.C.
240
Kate Wadge
South Simcoe Dufferin T.F.C.
112
Caleb Wallis
Bear Creek Secondary School
167
Ryan Ward
Newmarket Huskies Track Club
268
Tynan Webb
Unattached
180
Abby Weening
Peak Velocity Athletics
282
Duncan Whitehead
York Region Runners Club
241
Carson Williams
South Simcoe Dufferin T.F.C.
181
Clare Wilson
Peak Velocity Athletics
283
Daniel Wilson
York Region Runners Club
242
Emmett Woodland
South Simcoe Dufferin T.F.C.
128
Bennett Woods
Georgian Jumps
168
Amy Wright
Newmarket Huskies Track Club
122
Triton Wright
Elmvale District High School
269
Breya Wynhofen
Unattached
270
Ty Wynhofen
Unattached
Last updated Sat, 22 Jun 2019 16:39:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en