Meet Info
GBSSA Track & Field Meet
May 16, 2007
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (231.74 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
606
Krystal Abotossaway
Patrick Fogarty S S - gbpf
423
Alex Ackerson
Innisdale S S - gbid
454
Mike Al
Jean Vanier C HS - gbjv
300
Tyson Alexander
Eastview S S - gbev
181
Andy Algar
Barrie North C I - gbbn
461
Nicolette Allan
Midland S S - gbmi
211
Chris Allard
Bear Creek S S - gbbr
168
Allicia Alleyne
Barrie Central C I - gbbc
356
Raquel Almeida
Holy Trinity H S - gbht
715
Kendra Altenburger
St. Theresa S S - gbst
442
Holly Anderson
Jean Vanier C HS - gbjv
169
Lindsay Anderson
Barrie Central C I - gbbc
658
Cassie Anton
St. Joan of Arc H S - gbja
731
Mike Antoniak
St. Theresa S S - gbst
124
Zale Apramian
Almaguin Highlands S S - gbah
357
Anne Aschwanden
Holy Trinity H S - gbht
358
Sofie Aschwanden
Holy Trinity H S - gbht
424
AJ Atkinson
Innisdale S S - gbid
425
Chad Atkinson
Innisdale S S - gbid
586
Edwin Atz
Parry Sound H S - gbpa
508
Brittany Ayerst
Orillia District C V I - gbor
769
Danielle Bader
Twin Lakes S S - gbtl
745
Jillian Bailey
St. Thomas Aquinas S S - gbta
170
Marla Bailey
Barrie Central C I - gbbc
389
Jerimiah Baker
Huntsville H S - gbhv
191
Sara Baker
Bear Creek S S - gbbr
676
Sydney Bakker
St. Joseph's H S - gbsj
765
Justine Ball
Stayner C I - gbsy
455
Jacob Balon
Jean Vanier C HS - gbjv
677
Carolyn Banting
St. Joseph's H S - gbsj
443
Diana Bany-Klupsas
Jean Vanier C HS - gbjv
366
David Barbosa
Holy Trinity H S - gbht
547
Lindsay Bardon
Park Street C I - gbpk
587
Brody Barks
Parry Sound H S - gbpa
359
Kayla Barney
Holy Trinity H S - gbht
353
Angelaina Bartosik
Nouvelle Alliance E S - gbna
530
Nike Bates
Orillia District C V I - gbor
626
Hillary Baxter
Penetanguishene S S - gbpn
153
Jessica Beardsall
Banting Memorial D H S - gbba
588
Cody Beasley
Parry Sound H S - gbpa
462
Ann Beck
Midland S S - gbmi
716
Kaylyn Belanger
St. Theresa S S - gbst
426
Kyle Belasco
Innisdale S S - gbid
531
Evan Bell
Orillia District C V I - gbor
248
Katie Bell
Collingwood C I - gbco
271
Mike Bell
Collingwood C I - gbco
327
Jessica Bennett
Elmvale D HS - gbel
192
Juliana Bergin
Bear Creek S S - gbbr
193
Katja Bergin
Bear Creek S S - gbbr
572
Kori Betts
Parry Sound H S - gbpa
615
Thomas Bialas
Patrick Fogarty S S - gbpf
573
Lynsey Bialkowski
Parry Sound H S - gbpa
488
Nadine Bilawski
Nantyr Shores S S - gbns
548
Victoria Binns
Park Street C I - gbpk
509
Claire Bisset
Orillia District C V I - gbor
360
Megan Black
Holy Trinity H S - gbht
760
Darren Blacklaws
St. Thomas Aquinas S S - gbta
746
Emily Blacklaws
St. Thomas Aquinas S S - gbta
747
Alanna Blake
St. Thomas Aquinas S S - gbta
748
Kaitlyn Blake
St. Thomas Aquinas S S - gbta
182
Craig Blankhorn
Barrie North C I - gbbn
335
Eric Bolton
Elmvale D HS - gbel
470
Jesse Bond
Midland S S - gbmi
491
Daniel Bone
Nantyr Shores S S - gbns
101
Amber Booth
Almaguin Highlands S S - gbah
125
Jacob Booth
Almaguin Highlands S S - gbah
301
Jaime Borgmeyer
Eastview S S - gbev
373
Stephanie Bourbeau
Huntsville H S - gbhv
717
Stephanie Bourque
St. Theresa S S - gbst
510
Rebecca Bouwhuis
Orillia District C V I - gbor
732
Jake Bradshaw
St. Theresa S S - gbst
471
Scott Brandon
Midland S S - gbmi
718
Jackie Bray
St. Theresa S S - gbst
282
Jaclyn Breg
Eastview S S - gbev
249
Allison Brett
Collingwood C I - gbco
589
Jason Briggs
Parry Sound H S - gbpa
774
Richard Brisco
Twin Lakes S S - gbtl
272
Jon Bristow
Collingwood C I - gbco
770
Gayle Brooking
Twin Lakes S S - gbtl
212
Caleb Brown
Bear Creek S S - gbbr
213
Chris Brown
Bear Creek S S - gbbr
775
Josh Bucan
Twin Lakes S S - gbtl
463
Kelsey Buckley
Midland S S - gbmi
214
Nathan Burbidge
Bear Creek S S - gbbr
511
Alison Burrell
Orillia District C V I - gbor
512
Gillian Burrell
Orillia District C V I - gbor
719
Jen Burtch
St. Theresa S S - gbst
102
Kelly Butson
Almaguin Highlands S S - gbah
237
Eric Buwalda
Bracebridge & Muskoka - gbbm
302
John Byles
Eastview S S - gbev
651
Gary Cameron
St. Dominic C S S - gbsd
103
Megan Campbell
Almaguin Highlands S S - gbah
720
Montana Campbell
St. Theresa S S - gbst
427
Steven Campbell
Innisdale S S - gbid
702
Nick Canzius
St. Peter's S S - gbsp
668
Gianni Cappelanno
St. Joan of Arc H S - gbja
183
Chris Carr
Barrie North C I - gbbn
464
Melanie Carrigan
Midland S S - gbmi
513
Elizabeth Carter
Orillia District C V I - gbor
532
Elliott Carter
Orillia District C V I - gbor
636
Jordan Cascagnette
Penetanguishene S S - gbpn
574
Brittney Cascanette
Parry Sound H S - gbpa
194
Jessica Casey
Bear Creek S S - gbbr
692
Catherine Cashin
St. Peter's S S - gbsp
761
Cole Catney
St. Thomas Aquinas S S - gbta
428
John Catton
Innisdale S S - gbid
429
Calvin Cepacaur
Innisdale S S - gbid
575
Jody Chantler
Parry Sound H S - gbpa
576
Kaitlin Chantler
Parry Sound H S - gbpa
472
Ben Chapman
Midland S S - gbmi
473
Jared Chapman
Midland S S - gbmi
749
Steph Charbonneau
St. Thomas Aquinas S S - gbta
336
Josh Chase
Elmvale D HS - gbel
195
Andrea Chomyc
Bear Creek S S - gbbr
196
Nadine Chomyc
Bear Creek S S - gbbr
577
Joette Chookomoolin
Parry Sound H S - gbpa
444
Maggie Christie
Jean Vanier C HS - gbjv
374
Taryn Christie
Huntsville H S - gbhv
645
Webster Christopher
Pretty River Academy - gbpr
549
Jessica Clark
Park Street C I - gbpk
197
Hannah Clarke
Bear Creek S S - gbbr
390
Jon Clarke
Huntsville H S - gbhv
616
Jon Clarke
Patrick Fogarty S S - gbpf
215
Ryan Clarke
Bear Creek S S - gbbr
184
Tim Clements
Barrie North C I - gbbn
406
Kaitlyn Collver
Innisdale S S - gbid
474
Michael Columbus
Midland S S - gbmi
533
Evan Connor
Orillia District C V I - gbor
678
Katie Cook
St. Joseph's H S - gbsj
430
Jake Cooper
Innisdale S S - gbid
607
Jen Corrick
Patrick Fogarty S S - gbpf
617
Ryan Corrick
Patrick Fogarty S S - gbpf
721
Brianne Corriveau
St. Theresa S S - gbst
590
Parker Coulter
Parry Sound H S - gbpa
733
Dustin Cowan
St. Theresa S S - gbst
250
Avery Crampton
Collingwood C I - gbco
578
Erin Creasor
Parry Sound H S - gbpa
238
Rob Creasor
Bracebridge & Muskoka - gbbm
273
James Crocker
Collingwood C I - gbco
750
Jessie Cromwell
St. Thomas Aquinas S S - gbta
126
Thomas Culp
Almaguin Highlands S S - gbah
283
Ashley Cummer
Eastview S S - gbev
303
Evan Cumming
Eastview S S - gbev
687
Philip Curcione
St. Joseph's H S - gbsj
679
Samanth Curcione
St. Joseph's H S - gbsj
284
Carly Currie
Eastview S S - gbev
680
Kylee Daley
St. Joseph's H S - gbsj
681
Rachel Dangerfield
St. Joseph's H S - gbsj
367
Shawn Davidson
Holy Trinity H S - gbht
175
Birkley Davis
Barrie North C I - gbbn
176
Bryn Davis
Barrie North C I - gbbn
465
Brittany Dawe
Midland S S - gbmi
407
Tanesha Deacon
Innisdale S S - gbid
226
Rachel Decaire
Bracebridge & Muskoka - gbbm
104
Emma Decloe
Almaguin Highlands S S - gbah
127
Josh Decloe
Almaguin Highlands S S - gbah
105
Kaitlyn Deevey
Almaguin Highlands S S - gbah
703
Andrew deGroot
St. Peter's S S - gbsp
579
Marie DeGrow
Parry Sound H S - gbpa
669
Steve Desormeaux
St. Joan of Arc H S - gbja
408
Laura Ellen Devries
Innisdale S S - gbid
580
Lindsay Dixon
Parry Sound H S - gbpa
251
Stepfanie Dobson
Collingwood C I - gbco
581
Meggie Donevan
Parry Sound H S - gbpa
368
Brett Donnelly
Holy Trinity H S - gbht
337
Brandon Dougherty
Elmvale D HS - gbel
751
Courtney Dow
St. Thomas Aquinas S S - gbta
304
Jordan Downing
Eastview S S - gbev
305
Sean Driscoll
Eastview S S - gbev
106
Victoria Dubonnet
Almaguin Highlands S S - gbah
306
Jim Duffy
Eastview S S - gbev
618
Mike Duffy
Patrick Fogarty S S - gbpf
734
Chris Dumais
St. Theresa S S - gbst
185
Ryan Dunlop
Barrie North C I - gbbn
591
Lucas Durocher
Parry Sound H S - gbpa
285
Lauren Dwyer
Eastview S S - gbev
558
Daniel Dyck
Park Street C I - gbpk
752
Laura Eagan
St. Thomas Aquinas S S - gbta
559
Dane Edwards
Park Street C I - gbpk
369
Daniel Ellis
Holy Trinity H S - gbht
172
Greg Ellis
Barrie Central C I - gbbc
762
Devon Elmhirst
St. Thomas Aquinas S S - gbta
375
Julia Ewing
Huntsville H S - gbhv
659
Tolu Fadiya
St. Joan of Arc H S - gbja
409
Amber Fairbank
Innisdale S S - gbid
466
Whitney Faragher
Midland S S - gbmi
514
Alison Fenton
Orillia District C V I - gbor
274
Ryan Ferguson
Collingwood C I - gbco
198
Arielle Fewer
Bear Creek S S - gbbr
670
Eric Filion
St. Joan of Arc H S - gbja
242
Jenna Fines
Bradford D H S - gbbf
361
Ashley Finter
Holy Trinity H S - gbht
376
Karly Fisher
Huntsville H S - gbhv
377
Megan Fitter
Huntsville H S - gbhv
704
Joey Flint
St. Peter's S S - gbsp
286
Katie Forbes
Eastview S S - gbev
550
Emily Ford
Park Street C I - gbpk
608
Aimee Fox
Patrick Fogarty S S - gbpf
275
Taylor Fox
Collingwood C I - gbco
199
Jessica Francey
Bear Creek S S - gbbr
186
Ben Francis
Barrie North C I - gbbn
338
Kyle Francis
Elmvale D HS - gbel
753
Christina Frankruyter
St. Thomas Aquinas S S - gbta
445
Chantalle Freeborough
Jean Vanier C HS - gbjv
515
Marlee Freeman
Orillia District C V I - gbor
722
Amanda Freer
St. Theresa S S - gbst
107
Tanay Fry
Almaguin Highlands S S - gbah
227
Jocelyn Frye
Bracebridge & Muskoka - gbbm
228
Sam Frye
Bracebridge & Muskoka - gbbm
475
Sammy Gagnon
Midland S S - gbmi
155
Kevin Gallagher
Banting Memorial D H S - gbba
307
Jesse Gallion-Culp
Eastview S S - gbev
671
Greg Gambino
St. Joan of Arc H S - gbja
378
Alison Garbutt
Huntsville H S - gbhv
128
Matt Garn-Towns
Almaguin Highlands S S - gbah
308
John Garrett
Eastview S S - gbev
693
Cassandra Gerhardinger
St. Peter's S S - gbsp
627
Rachel Gignac
Penetanguishene S S - gbpn
129
Brandon Gilpin
Almaguin Highlands S S - gbah
252
Jackie Gilpin
Collingwood C I - gbco
560
Dale Glad
Park Street C I - gbpk
516
Emma Glasgow
Orillia District C V I - gbor
561
Chris Gleadall
Park Street C I - gbpk
652
Alec Glenn-Cooke
St. Dominic C S S - gbsd
253
Jaimee Glover
Collingwood C I - gbco
254
Stefanie Gogan
Collingwood C I - gbco
446
Jessica Goldsmith
Jean Vanier C HS - gbjv
551
Rebecca Goodier
Park Street C I - gbpk
492
Blake Gooding
Nantyr Shores S S - gbns
200
Julie Gordon
Bear Creek S S - gbbr
216
Mats Gradwell
Bear Creek S S - gbbr
173
O'Neil Graham
Barrie Central C I - gbbc
217
Steven Grant
Bear Creek S S - gbbr
619
Jordan Gravelle
Patrick Fogarty S S - gbpf
309
Corey Graves
Eastview S S - gbev
562
Mike Graziano
Park Street C I - gbpk
255
Kalli Green
Collingwood C I - gbco
256
Shelby Greer
Collingwood C I - gbco
276
Corey Griffin
Collingwood C I - gbco
328
Sarah Grootveld
Elmvale D HS - gbel
628
Tyra Grozelle
Penetanguishene S S - gbpn
310
Dustin Haenni
Eastview S S - gbev
311
Stefan Hajgato
Eastview S S - gbev
108
Danielle Hall
Almaguin Highlands S S - gbah
735
Nick Hamilton
St. Theresa S S - gbst
130
Scott Hampel
Almaguin Highlands S S - gbah
447
Rebecca Hanemaayer
Jean Vanier C HS - gbjv
312
Brad Hann
Eastview S S - gbev
109
Jenna Hanselman
Almaguin Highlands S S - gbah
776
David Harbocian
Twin Lakes S S - gbtl
218
Rehano Harold
Bear Creek S S - gbbr
629
Kelly Harris
Penetanguishene S S - gbpn
688
Kyle Harvey
St. Joseph's H S - gbsj
245
Naeem Hassen
Bradford D H S - gbbf
493
Brandon Hawthorne
Nantyr Shores S S - gbns
379
Maddy Hazelton
Huntsville H S - gbhv
257
Ashley Heenan
Collingwood C I - gbco
287
Nadia Heidman
Eastview S S - gbev
754
Sam Helf
St. Thomas Aquinas S S - gbta
131
Matt Hellam
Almaguin Highlands S S - gbah
494
Mike Hemellar
Nantyr Shores S S - gbns
467
Jen Hendrickson
Midland S S - gbmi
592
Tim Hendry
Parry Sound H S - gbpa
243
Meagan Henry
Bradford D H S - gbbf
593
Mickey Henry
Parry Sound H S - gbpa
246
Trevor Henry
Bradford D H S - gbbf
672
Craig Hepditch
St. Joan of Arc H S - gbja
630
Emily Heron
Penetanguishene S S - gbpn
609
Natasha Herron
Patrick Fogarty S S - gbpf
313
Sam Heslip
Eastview S S - gbev
288
Britney Hess
Eastview S S - gbev
517
Tayte Hewson
Orillia District C V I - gbor
763
Ryan Hickey
St. Thomas Aquinas S S - gbta
594
Scott Hill
Parry Sound H S - gbpa
229
Stefanie Hill
Bracebridge & Muskoka - gbbm
646
Max Hirst
Pretty River Academy - gbpr
563
Dustin Hogean
Park Street C I - gbpk
723
Lisa Holden
St. Theresa S S - gbst
736
Steve Holden
St. Theresa S S - gbst
314
Tyler Honeywood
Eastview S S - gbev
391
Jarred Hoo
Huntsville H S - gbhv
230
Emily Hopkins
Bracebridge & Muskoka - gbbm
289
Danielle Horvat
Eastview S S - gbev
380
Courtney Houser
Huntsville H S - gbhv
431
Mitchell Hovey
Innisdale S S - gbid
110
Sarah Hubbert
Almaguin Highlands S S - gbah
132
Scott Hubbert
Almaguin Highlands S S - gbah
258
Jen Hughes
Collingwood C I - gbco
495
Will Hughes
Nantyr Shores S S - gbns
496
Johnny Hunt
Nantyr Shores S S - gbns
201
Ashley Hunter
Bear Creek S S - gbbr
259
Sarah Hutchinson
Collingwood C I - gbco
156
Colin Hutterer
Banting Memorial D H S - gbba
219
Dustin Hyden
Bear Creek S S - gbbr
694
Samantha Irving
St. Peter's S S - gbsp
432
Scott Irwin
Innisdale S S - gbid
410
Rachel Islam
Innisdale S S - gbid
177
Chelsea Jacklin
Barrie North C I - gbbn
631
Jesse Jackson
Penetanguishene S S - gbpn
260
Spencer Jackson
Collingwood C I - gbco
202
Alyssa James
Bear Creek S S - gbbr
647
Emily Janssen
St. Dominic C S S - gbsd
411
Hannah Jarrett
Innisdale S S - gbid
111
Katie Jarvis
Almaguin Highlands S S - gbah
695
Kathy Jasinska
St. Peter's S S - gbsp
468
Rachael Jaworowicz
Midland S S - gbmi
133
Calvin Jeffery
Almaguin Highlands S S - gbah
239
Mack Jenkins
Bracebridge & Muskoka - gbbm
595
Jordan Johnson
Parry Sound H S - gbpa
290
Montana Johnson
Eastview S S - gbev
476
Derek Jolie
Midland S S - gbmi
653
Eric Jones
St. Dominic C S S - gbsd
381
Holly Jones
Huntsville H S - gbhv
534
Stuart Kaija
Orillia District C V I - gbor
456
Karn Kalra
Jean Vanier C HS - gbjv
315
David Karas
Eastview S S - gbev
518
Satbir Kaur
Orillia District C V I - gbor
291
Hayley Kay
Eastview S S - gbev
339
Mike Kazienko
Elmvale D HS - gbel
477
Brent Keen
Midland S S - gbmi
478
Peter Keen
Midland S S - gbmi
292
Amanda Kelsall
Eastview S S - gbev
316
Matt Kennedy
Eastview S S - gbev
340
Matt Kennedy
Elmvale D HS - gbel
497
Russell Kennedy
Nantyr Shores S S - gbns
341
Justin Kenney
Elmvale D HS - gbel
293
Melissa Key
Eastview S S - gbev
112
Maddison Kidd
Almaguin Highlands S S - gbah
113
Sydney Kidd
Almaguin Highlands S S - gbah
610
Kashia Kirkwood
Patrick Fogarty S S - gbpf
724
Christa KleinGebbinck
St. Theresa S S - gbst
648
Robyn Klinkman
St. Dominic C S S - gbsd
342
Craig Knuff
Elmvale D HS - gbel
343
Kyle Knuff
Elmvale D HS - gbel
673
Patryk Korbut
St. Joan of Arc H S - gbja
564
Sandor Kormos
Park Street C I - gbpk
114
Kristen Kostuk
Almaguin Highlands S S - gbah
317
Mac Kouyoumjian
Eastview S S - gbev
689
Adam Kovacs
St. Joseph's H S - gbsj
682
Alanna Kovacs
St. Joseph's H S - gbsj
660
Haley Kramer
St. Joan of Arc H S - gbja
329
Lindsay Krant
Elmvale D HS - gbel
261
Kandace Kriese
Collingwood C I - gbco
596
Ben Kuhn
Parry Sound H S - gbpa
597
Jackson Kuhn
Parry Sound H S - gbpa
134
Dustin Kunkel
Almaguin Highlands S S - gbah
755
Sam Lafave
St. Thomas Aquinas S S - gbta
620
Chris Lafleche
Patrick Fogarty S S - gbpf
611
Emily Lafleche
Patrick Fogarty S S - gbpf
135
Eric Langford
Almaguin Highlands S S - gbah
262
Kiri Langford
Collingwood C I - gbco
136
Kyle Langford
Almaguin Highlands S S - gbah
294
Catharine Lansing
Eastview S S - gbev
725
Shyla Latour
St. Theresa S S - gbst
263
Jen Lavers
Collingwood C I - gbco
137
Kurtis Lawes
Almaguin Highlands S S - gbah
498
Chris Lawrence
Nantyr Shores S S - gbns
683
Sarah Leitch
St. Joseph's H S - gbsj
737
Jordan Lemieux
St. Theresa S S - gbst
684
Jordan Leonard
St. Joseph's H S - gbsj
479
David Lesaux
Midland S S - gbmi
174
Courtney Lewis
Barrie Central C I - gbbc
240
Zack Lillie
Bracebridge & Muskoka - gbbm
637
Peter Lister
Penetanguishene S S - gbpn
582
Cheyenne Little
Parry Sound H S - gbpa
382
Kelsey Little
Huntsville H S - gbhv
621
Zach Loader
Patrick Fogarty S S - gbpf
412
Claire Lobsinger
Innisdale S S - gbid
535
David Lobsinger
Orillia District C V I - gbor
138
Matt Love
Almaguin Highlands S S - gbah
295
Megan Lowry
Eastview S S - gbev
433
Joey Luck
Innisdale S S - gbid
178
Cailtynd Lusty
Barrie North C I - gbbn
413
Mai Yeah Ly
Innisdale S S - gbid
115
Kelly Anne M
Almaguin Highlands S S - gbah
344
Alex MacDonald
Elmvale D HS - gbel
726
Becky MacDonald
St. Theresa S S - gbst
536
Connor MacFayden
Orillia District C V I - gbor
519
Erin MacFayden
Orillia District C V I - gbor
448
Emily MacIntyre
Jean Vanier C HS - gbjv
738
Jon Mackey
St. Theresa S S - gbst
296
Brianne MacLean
Eastview S S - gbev
696
Lee MacMillan
St. Peter's S S - gbsp
583
Katie Madden
Parry Sound H S - gbpa
116
Katie Maeck
Almaguin Highlands S S - gbah
489
Chloe Major
Nantyr Shores S S - gbns
520
Simone Manovich
Orillia District C V I - gbor
739
Jake Marchildon
St. Theresa S S - gbst
392
Bryan Markle
Huntsville H S - gbhv
521
Aren Marshall
Orillia District C V I - gbor
697
Hannah Martin
St. Peter's S S - gbsp
264
Michaela Martin
Collingwood C I - gbco
552
Sarah Martin
Park Street C I - gbpk
565
Shane Martin
Park Street C I - gbpk
370
Matthew Massaar
Holy Trinity H S - gbht
345
Justin Massar
Elmvale D HS - gbel
346
Pat Massar
Elmvale D HS - gbel
393
Corey Masters
Huntsville H S - gbhv
244
Bethany Matheson
Bradford D H S - gbbf
247
Brad Matheson
Bradford D H S - gbbf
499
Keenan Matrix
Nantyr Shores S S - gbns
449
Dolena Matthews
Jean Vanier C HS - gbjv
231
Kaitie Mattsson
Bracebridge & Muskoka - gbbm
232
Melissa Maughan
Bracebridge & Muskoka - gbbm
171
Ashley Mavreas
Barrie Central C I - gbbc
705
Logan McCaskill
St. Peter's S S - gbsp
480
Tyler Mcclure
Midland S S - gbmi
698
Kayla McConvey
St. Peter's S S - gbsp
612
Page McCormick
Patrick Fogarty S S - gbpf
203
Sandra McCubbin
Bear Creek S S - gbbr
414
Robyn McCutheon
Innisdale S S - gbid
613
Karen McDonnell
Patrick Fogarty S S - gbpf
394
Nathan McFayden
Huntsville H S - gbhv
727
Lacey McGinnis
St. Theresa S S - gbst
661
Dana McKinnon
St. Joan of Arc H S - gbja
457
Matt McLean
Jean Vanier C HS - gbjv
771
Sydney McMurter
Twin Lakes S S - gbtl
415
Justine McNichol
Innisdale S S - gbid
416
Nicole Meech
Innisdale S S - gbid
395
Chris Merkel
Huntsville H S - gbhv
638
Kyle Merritt
Penetanguishene S S - gbpn
417
Jasmine Mian
Innisdale S S - gbid
690
Joe Micks
St. Joseph's H S - gbsj
537
Trevor Middleton
Orillia District C V I - gbor
277
Ben Mighton
Collingwood C I - gbco
598
Warren Miller
Parry Sound H S - gbpa
538
Josh Milligan
Orillia District C V I - gbor
639
Jonathon Mink
Penetanguishene S S - gbpn
640
Nathaniel Mink
Penetanguishene S S - gbpn
297
Mandy Mitchell
Eastview S S - gbev
553
Melanie Mitchener
Park Street C I - gbpk
204
Ally Mooney
Bear Creek S S - gbbr
641
Billy Moran
Penetanguishene S S - gbpn
434
Jordan Moran
Innisdale S S - gbid
458
Kevin Moran
Jean Vanier C HS - gbjv
740
Ryan Moreau
St. Theresa S S - gbst
383
Aila Morin
Huntsville H S - gbhv
481
Joe Morphet
Midland S S - gbmi
614
Jaymee Morris
Patrick Fogarty S S - gbpf
539
Colton Morrison
Orillia District C V I - gbor
233
Haley Morrison
Bracebridge & Muskoka - gbbm
157
Jeremy Morrison
Banting Memorial D H S - gbba
265
Lindsay Munch
Collingwood C I - gbco
371
Andrew Munro
Holy Trinity H S - gbht
522
Carly Munro
Orillia District C V I - gbor
396
Ben Murat
Huntsville H S - gbhv
318
Andrew Murdoch
Eastview S S - gbev
706
Cole Murdock
St. Peter's S S - gbsp
330
Candice Murray
Elmvale D HS - gbel
319
Tyler Murray
Eastview S S - gbev
139
Jesse Nestler
Almaguin Highlands S S - gbah
158
Christopher Ng
Banting Memorial D H S - gbba
482
Kyle Nicholson
Midland S S - gbmi
159
Graeme Nicol
Banting Memorial D H S - gbba
160
Joey Nieleszeruk
Banting Memorial D H S - gbba
500
Garrett Nikkanen
Nantyr Shores S S - gbns
766
Lydia Noordegraff
Stayner C I - gbsy
654
Wes North
St. Dominic C S S - gbsd
320
Gonzalo Nufio
Eastview S S - gbev
707
Anthony O'Brien
St. Peter's S S - gbsp
708
Daniel O'Brien
St. Peter's S S - gbsp
709
Steven O'Brien
St. Peter's S S - gbsp
655
Rory O'Callaghan
St. Dominic C S S - gbsd
140
Riley O'Donnell
Almaguin Highlands S S - gbah
662
Anne Ouellet
St. Joan of Arc H S - gbja
674
JC Ouellet
St. Joan of Arc H S - gbja
362
Melissa Palermo
Holy Trinity H S - gbht
278
Andrew Palmer
Collingwood C I - gbco
767
Sarah Parry
Stayner C I - gbsy
397
Mike Paton
Huntsville H S - gbhv
220
James Patterson
Bear Creek S S - gbbr
266
Shannon Paulenko
Collingwood C I - gbco
384
Jaime Payne
Huntsville H S - gbhv
699
Halli Pedlow
St. Peter's S S - gbsp
161
Jeff Penny
Banting Memorial D H S - gbba
398
Cameron Pepper
Huntsville H S - gbhv
599
Cory Pepper
Parry Sound H S - gbpa
663
Jelena Percy
St. Joan of Arc H S - gbja
279
Brock Perrault
Collingwood C I - gbco
141
Ben Perry
Almaguin Highlands S S - gbah
566
Adam Perryman
Park Street C I - gbpk
435
Michael Pesce
Innisdale S S - gbid
436
Andrew Petras
Innisdale S S - gbid
347
Mark Phillips
Elmvale D HS - gbel
642
Ryan Phillips
Penetanguishene S S - gbpn
622
Tony Pica
Patrick Fogarty S S - gbpf
710
Markus Pickett
St. Peter's S S - gbsp
772
Sarah Pidgen
Twin Lakes S S - gbtl
437
Taylor Pieprzak
Innisdale S S - gbid
540
Matt Pinnell
Orillia District C V I - gbor
567
Kyle Plummer
Park Street C I - gbpk
418
Suzann Portlock
Innisdale S S - gbid
179
Jen Povey
Barrie North C I - gbbn
501
Chris Preece
Nantyr Shores S S - gbns
221
Tyler Prescott
Bear Creek S S - gbbr
756
Nikki Prince
St. Thomas Aquinas S S - gbta
267
Stephanie Procenko
Collingwood C I - gbco
154
Jasmine Proteau
Banting Memorial D H S - gbba
117
Ashli Putman
Almaguin Highlands S S - gbah
385
Cassandra Quan
Huntsville H S - gbhv
222
Ryan Quann
Bear Creek S S - gbbr
643
Zach Quesnelle
Penetanguishene S S - gbpn
554
Kristine Quinn
Park Street C I - gbpk
600
Justin Rae
Parry Sound H S - gbpa
321
Cole Raikes
Eastview S S - gbev
502
Jordan Rainey
Nantyr Shores S S - gbns
162
Myles Rasmussen
Banting Memorial D H S - gbba
118
Haleigh Reaburn
Almaguin Highlands S S - gbah
632
Jenna Reid
Penetanguishene S S - gbpn
298
Lauren Revell
Eastview S S - gbev
728
Heather Ribout
St. Theresa S S - gbst
142
Eric Rich
Almaguin Highlands S S - gbah
143
Kyle Rich
Almaguin Highlands S S - gbah
523
Sara Roach
Orillia District C V I - gbor
685
Hailey Roberts
St. Joseph's H S - gbsj
223
MacKenzie Roberts
Bear Creek S S - gbbr
205
Rachel Roberts
Bear Creek S S - gbbr
206
Jillian Robertson
Bear Creek S S - gbbr
757
Karline Robinson
St. Thomas Aquinas S S - gbta
163
Landon Robinson
Banting Memorial D H S - gbba
555
Leah Robinson
Park Street C I - gbpk
601
Mitchell Robinson
Parry Sound H S - gbpa
764
Thomas Robinson
St. Thomas Aquinas S S - gbta
399
Ryan Robinson-Hatton
Huntsville H S - gbhv
741
Paul Robitaille
St. Theresa S S - gbst
400
Mitchell Roodovoets
Huntsville H S - gbhv
633
Ellen Ross
Penetanguishene S S - gbpn
729
Jesse Ross
St. Theresa S S - gbst
568
Brent Roubos
Park Street C I - gbpk
569
Jayson Roubos
Park Street C I - gbpk
438
Ben Rowe
Innisdale S S - gbid
187
Nick Rowe
Barrie North C I - gbbn
602
Jeff Rynard
Parry Sound H S - gbpa
401
Lloyd Samuell
Huntsville H S - gbhv
322
Ryan Sanford
Eastview S S - gbev
331
Emma Schepers
Elmvale D HS - gbel
634
Ahlana Scherer
Penetanguishene S S - gbpn
144
Chad Schmidt
Almaguin Highlands S S - gbah
700
Jessica Schmidt
St. Peter's S S - gbsp
623
Ray Schnabel
Patrick Fogarty S S - gbpf
207
Jocelyn Schoester
Bear Creek S S - gbbr
711
Kelly Schuh
St. Peter's S S - gbsp
686
Kyah Schumacher
St. Joseph's H S - gbsj
503
Adam Scott
Nantyr Shores S S - gbns
524
Lynleigh Scott
Orillia District C V I - gbor
712
Jason Seeley
St. Peter's S S - gbsp
402
Yotaro Sen
Huntsville H S - gbhv
541
Luke Shakell
Orillia District C V I - gbor
603
Adam Shaw
Parry Sound H S - gbpa
664
Jennifer Shaw
St. Joan of Arc H S - gbja
665
Jessica Shaw
St. Joan of Arc H S - gbja
584
Laura Shaw
Parry Sound H S - gbpa
324
Andrew Sherman
Eastview S S - gbev
323
Taylor Shermans
Eastview S S - gbev
164
Tyler Shibley
Banting Memorial D H S - gbba
624
Tommy Shoniker
Patrick Fogarty S S - gbpf
459
Stephen Shutuc
Jean Vanier C HS - gbjv
713
Adam Silvestri
St. Peter's S S - gbsp
280
Joel Simkins
Collingwood C I - gbco
773
Becke Simpson
Twin Lakes S S - gbtl
268
Kelly Sinclair
Collingwood C I - gbco
403
Levi Sinclair
Huntsville H S - gbhv
419
Shaniel Sinclair
Innisdale S S - gbid
208
Brooke Sirola
Bear Creek S S - gbbr
525
Hannah Skalosky
Orillia District C V I - gbor
542
Sam Skalosky
Orillia District C V I - gbor
450
Amanda Skinner
Jean Vanier C HS - gbjv
354
Shelby Skinner
Nouvelle Alliance E S - gbna
714
Andrew Slusarek
St. Peter's S S - gbsp
386
Chelsea Smales
Huntsville H S - gbhv
504
Myles Smallcombe
Nantyr Shores S S - gbns
644
Graham Smith
Penetanguishene S S - gbpn
209
Melissa Smith
Bear Creek S S - gbbr
224
Michael Smith
Bear Creek S S - gbbr
742
Ross Smith
St. Theresa S S - gbst
165
Matt Snider
Banting Memorial D H S - gbba
145
David Snow
Almaguin Highlands S S - gbah
483
Taylor Sorgini
Midland S S - gbmi
777
Adam Southorn
Twin Lakes S S - gbtl
166
Justin Spalvieri
Banting Memorial D H S - gbba
348
Craig Speers
Elmvale D HS - gbel
420
Kinisha Spencer
Innisdale S S - gbid
167
Sean Spilsbury
Banting Memorial D H S - gbba
404
Landon Stachiw
Huntsville H S - gbhv
325
Jesse Steckley
Eastview S S - gbev
349
Kenny Stephens
Elmvale D HS - gbel
484
Ian Strathearn
Midland S S - gbmi
146
Spencer Sutton
Almaguin Highlands S S - gbah
570
Garrett Swan
Park Street C I - gbpk
350
Brendan Swift
Elmvale D HS - gbel
768
Craig Symons
Stayner C I - gbsy
269
Stephanie Synnott
Collingwood C I - gbco
469
Petra Szkaris
Midland S S - gbmi
363
Amy Szybalski
Holy Trinity H S - gbht
387
Megan Tanzos
Huntsville H S - gbhv
241
Zac Tars
Bracebridge & Muskoka - gbbm
571
Mike Tepera
Park Street C I - gbpk
388
Rebecca Tetreault
Huntsville H S - gbhv
147
Brett Theberge
Almaguin Highlands S S - gbah
505
Ryan Thibeault
Nantyr Shores S S - gbns
604
Falko Thoennes
Parry Sound H S - gbpa
691
Patrick Thompson
St. Joseph's H S - gbsj
485
Jordan Thoms
Midland S S - gbmi
656
John Thomson
St. Dominic C S S - gbsd
543
Kurtus Thomson
Orillia District C V I - gbor
526
Natalie Thomson
Orillia District C V I - gbor
234
Krista Thorpe
Bracebridge & Muskoka - gbbm
730
Jessica Tinney
St. Theresa S S - gbst
544
Isaac Todd
Orillia District C V I - gbor
148
Eddie Tofflemire
Almaguin Highlands S S - gbah
235
Christine Tomlinson
Bracebridge & Muskoka - gbbm
635
Danielle Toms
Penetanguishene S S - gbpn
506
David Tota
Nantyr Shores S S - gbns
527
Amy Town
Orillia District C V I - gbor
649
Lisa Truchon
St. Dominic C S S - gbsd
149
Derrick Trudel
Almaguin Highlands S S - gbah
119
Korina Trudel
Almaguin Highlands S S - gbah
666
Amanda Truelove
St. Joan of Arc H S - gbja
667
Stephanie Truelove
St. Joan of Arc H S - gbja
605
Chris Trufal
Parry Sound H S - gbpa
528
Jesse Tulipano
Orillia District C V I - gbor
529
Lesley Tulipano
Orillia District C V I - gbor
439
Myles Tyrell
Innisdale S S - gbid
210
Karen Ugarte-Bravo
Bear Creek S S - gbbr
460
Ben Van Adrichem
Jean Vanier C HS - gbjv
451
Anna Van Niekerk
Jean Vanier C HS - gbjv
452
Ellie Van Niekerk
Jean Vanier C HS - gbjv
657
Matt Vandenberg
St. Dominic C S S - gbsd
332
Dakota VanDerGroef
Elmvale D HS - gbel
758
Victoria VanDyk
St. Thomas Aquinas S S - gbta
545
Alex VanLuven
Orillia District C V I - gbor
546
Wes VanLuven
Orillia District C V I - gbor
333
Katie Veenstra
Elmvale D HS - gbel
486
Dirk Vermeulen
Midland S S - gbmi
490
Elizabeth Vey
Nantyr Shores S S - gbns
120
Jordan Vidal
Almaguin Highlands S S - gbah
121
Justine Vidal
Almaguin Highlands S S - gbah
355
Carlos Vieira
Nouvelle Alliance E S - gbna
364
Mary-Ann Villareal
Holy Trinity H S - gbht
440
Quinton Wade
Innisdale S S - gbid
743
John Walsh
St. Theresa S S - gbst
556
Taylor Walters
Park Street C I - gbpk
372
Scott Walton
Holy Trinity H S - gbht
365
Melinda Wasylyk
Holy Trinity H S - gbht
759
Ashlee Watford
St. Thomas Aquinas S S - gbta
650
Braedi Waymouth
St. Dominic C S S - gbsd
421
Kelsey Webb
Innisdale S S - gbid
453
Emma Weel
Jean Vanier C HS - gbjv
150
Justin Weiler
Almaguin Highlands S S - gbah
557
Hayley Wessel
Park Street C I - gbpk
299
Shannan Wheatcroft
Eastview S S - gbev
188
Cameron Wheelan
Barrie North C I - gbbn
744
Andrew White
St. Theresa S S - gbst
326
Jon Whitelaw
Eastview S S - gbev
441
Mike Whiteside
Innisdale S S - gbid
778
Brett Whitfield
Twin Lakes S S - gbtl
151
Cody Whitfield
Almaguin Highlands S S - gbah
334
Julia Whitfield
Elmvale D HS - gbel
152
Jesse Whitney
Almaguin Highlands S S - gbah
422
Lisa Whitwell
Innisdale S S - gbid
625
Dustin Whitworth
Patrick Fogarty S S - gbpf
225
Tyler Wiederhold
Bear Creek S S - gbbr
675
Brian Wilkins
St. Joan of Arc H S - gbja
189
John Williams
Barrie North C I - gbbn
351
Garrett Wilson
Elmvale D HS - gbel
405
David Winch
Huntsville H S - gbhv
122
Leah Wood
Almaguin Highlands S S - gbah
123
Meranda Wood
Almaguin Highlands S S - gbah
281
Jarrett Woodhouse
Collingwood C I - gbco
270
Paula Woodhouse
Collingwood C I - gbco
487
Frank Woodley
Midland S S - gbmi
585
Aislinn Woolner
Parry Sound H S - gbpa
190
Derick Wright
Barrie North C I - gbbn
236
Lindsay Wright
Bracebridge & Muskoka - gbbm
352
Axel Yeo
Elmvale D HS - gbel
507
Jacky Young
Nantyr Shores S S - gbns
701
Danielle Zak
St. Peter's S S - gbsp
180
Megan Zavitz
Barrie North C I - gbbn
Last updated Sat, 26 May 2007 14:11:47
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en