Meet Info
RCL District E Track and Field Meet
Jun 23, 2007
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
2
Daniel Chan
Bear Creek HS
1
Samantha Loucks
Bear Creek HS
3
Mike Smith
Bear Creek HS
4
Toria Charlebois
Canadian Martyrs
6
Victor Guarino
Canadian Martyrs
7
Alex Rever
Canadian Martyrs
5
Kirsty Robitaille
Canadian Martyrs
11
Stefan Hajgato
Eastview
8
Madison Johnston
Eastview
9
Hayley Kay
Eastview
10
Dani Therrien
Eastview
12
Brett Donnelly
Holy Trinity
132
Mandy Brisbee
Huntsville
1000
Levi Sinclair
Huntsville
134
Steven Campbell
Innisdale
13
Britney Hopley
Lightning TFC
14
Jared D Chapman
Midland Secondary School
15
Kyle Nicholson
Midland Secondary School
137
Olivia Lyle
Mons Castrix
16
Jessica Bennett
Mustang Track Club
17
Sarah Bowden
Mustang Track Club
18
Laura Haliburton
Mustang Track Club
19
Sarah Haliburton
Mustang Track Club
20
Kara McPherson
Mustang Track Club
22
Daniel Bone
Nantyr Shores
23
Blake Gooding
Nantyr Shores
24
Brandon Hawthrone
Nantyr Shores
21
Chloe Major
Nantyr Shores
25
Keenan Matrix
Nantyr Shores
26
Chris Preece
Nantyr Shores
28
Victoria Coates
Newmarket Huskies
140
Andrew Degroot
Newmarket Huskies
29
Caileigh Glenn
Newmarket Huskies
33
Greg Hitchon
Newmarket Huskies
34
Harrison Kane
Newmarket Huskies
139
Thomas Lewis
Newmarket Huskies
35
Josh Meron
Newmarket Huskies
30
Kaitlyn Oliver
Newmarket Huskies
138
Kyle Penny
Newmarket Huskies
31
Katie Pettes
Newmarket Huskies
141
Kirsten Stewart
Newmarket Huskies
27
Kristen Stewart
Newmarket Huskies
32
Meghan Tait
Newmarket Huskies
37
Zachary Buchan
OLAC
38
Elliott Carter
OLAC
39
Jacob Clendenning
OLAC
40
Sean Clendenning
OLAC
41
Jack Finlayson
OLAC
42
Taylor Fox
OLAC
43
Colin McDonald
OLAC
44
Ethan McMortar
OLAC
36
MacKenzie Moore
OLAC
45
Trevor Moore
OLAC
46
Rebecca Goodier
Park Street Collegiate
145
Kyle Harvey
Park Street Collegiate
48
Brent Roubos
Park Street Collegiate
49
Jason Roubos
Park Street Collegiate
50
Chris Steadall
Park Street Collegiate
133
Cheyane Little
Parry Sound
82
Tyson Alexander
South Simcoe Dufferin
51
Maddy Armstrong
South Simcoe Dufferin
52
Justine F Ball
South Simcoe Dufferin
53
Julianna Bergin
South Simcoe Dufferin
54
Jackie Bray
South Simcoe Dufferin
83
Christopher Brown
South Simcoe Dufferin
55
Jenny Campbell
South Simcoe Dufferin
84
Joshua Chase
South Simcoe Dufferin
56
Andrea Chomyc
South Simcoe Dufferin
85
Micheal Connors
South Simcoe Dufferin
57
Jen Corrick
South Simcoe Dufferin
58
Ariana Dalton
South Simcoe Dufferin
86
Thomas Dawson
South Simcoe Dufferin
87
Jim Duffy
South Simcoe Dufferin
88
Callum Flemming
South Simcoe Dufferin
89
Mackenzie Flemming
South Simcoe Dufferin
59
Mel Forget
South Simcoe Dufferin
60
Jenna Freeman
South Simcoe Dufferin
61
Marlee Freeman
South Simcoe Dufferin
90
Corey Graves
South Simcoe Dufferin
91
Dustin Haenni
South Simcoe Dufferin
92
Kyle Harvey
South Simcoe Dufferin
93
John Hunt
South Simcoe Dufferin
62
Rachel Islam
South Simcoe Dufferin
63
Chelsea Jacklin
South Simcoe Dufferin
64
Tannis Jackson
South Simcoe Dufferin
65
Kasey Jones
South Simcoe Dufferin
66
Katie Jones
South Simcoe Dufferin
67
Tristyn Jones
South Simcoe Dufferin
94
Troy Kasper
South Simcoe Dufferin
95
Adam Kovacs
South Simcoe Dufferin
68
Alanna Kovacs
South Simcoe Dufferin
69
Jessie Lang
South Simcoe Dufferin
96
Mitch Leitch
South Simcoe Dufferin
70
Jordan Leonard
South Simcoe Dufferin
142
Alex Madilla
South Simcoe Dufferin
97
Justin Massar
South Simcoe Dufferin
71
Sarah McKeown
South Simcoe Dufferin
72
Justine McNicol
South Simcoe Dufferin
73
Jordon Merkley
South Simcoe Dufferin
98
Joe Micks
South Simcoe Dufferin
74
Carla Monteith
South Simcoe Dufferin
99
Ryan Moreau
South Simcoe Dufferin
75
Candice Murray
South Simcoe Dufferin
100
Tyler Murray
South Simcoe Dufferin
101
Graeme Nicol
South Simcoe Dufferin
102
Micheal Pesce
South Simcoe Dufferin
76
Taylor Phillips
South Simcoe Dufferin
103
Jordan Rainey
South Simcoe Dufferin
104
Tyler Shibley
South Simcoe Dufferin
105
Crispin Steele
South Simcoe Dufferin
106
Patt Thompson
South Simcoe Dufferin
77
Jessica Tinney
South Simcoe Dufferin
78
Amanda Truelove
South Simcoe Dufferin
79
Stephanie Truelove
South Simcoe Dufferin
107
Carlos Vierra
South Simcoe Dufferin
80
Hayley Warren
South Simcoe Dufferin
81
Shannon Wheatcroft
South Simcoe Dufferin
108
Taylor Fox
SSD Select
111
Justin Blandon
St. Ann's School
109
Natalie Dubbuh
St. Ann's School
112
Jordan Falls
St. Ann's School
110
Rachel Mc Hugh
St. Ann's School
113
Ian Walter
St. Ann's School
143
Colin MacDonald
St. Monica's
136
Dustin Cowan
St. Teresa's
135
Hannah Cowan
St. Teresa's
144
Koen Wenneker
St. Teresa's
114
Karlene Robinson
St. Thomas Aquinas
115
Kate Schlusser
Stouffville HS
116
Tameran Defreitas
Trillium Woods
117
Jesse Bond
Unattached
999
Rebecca Linzer
Unattached
118
Olivia Butler
York County Track Club
119
Laura Crowe
York County Track Club
120
Amilia DiChiara
York County Track Club
121
Ariana Jorgensen
York County Track Club
122
Trista Jorgensen
York County Track Club
123
Alexis Joyce
York County Track Club
124
Alysha Joyce
York County Track Club
125
Chelsea Kerk
York County Track Club
126
Rebecca Murray
York County Track Club
127
Kelly Nimens
York County Track Club
128
Sonia Ruffold
York County Track Club
129
Kate Schlussler
York County Track Club
130
Rachel Shiderman
York County Track Club
131
Amy Tahmizian
York County Track Club
Last updated Sun, 15 Jun 2008 19:36:14
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en