Meet Info
CDS Mini Meet
May 6, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
70
Deji Afolayan
Holy Trinity School
41
Matthew Allen
Country Day School - King City
1
Maria Anathoulious
Bayview Glen School
139
Libby Antunovic
St. John's Kilmarnock
24
Dina Arrigo
Country Day School - King City
104
Eric Asgari
St. Andrew's College - Aurora
83
Kailey Beckwith
Lakefield College School
6
Peter Belesiotis
Bayview Glen School
84
Sydney Belford
Lakefield College School
85
Kaileigh Bennett-Walcott
Lakefield College School
140
Megan Berry
St. John's Kilmarnock
25
Rebecca Bertani
Country Day School - King City
42
Beau Binnie
Country Day School - King City
161
Chelsea Brecher
St. John's Kilmarnock
26
Alia Brown
Country Day School - King City
141
Laurel Buchanan
St. John's Kilmarnock
43
Reid Carpenter
Country Day School - King City
105
Jordan Carter
St. Andrew's College - Aurora
65
Veronicac Cescolini
Holy Trinity School
66
Colli Chan
Holy Trinity School
71
Thivian Chelliah
Holy Trinity School
86
Winnie Chen
Lakefield College School
50
Charlie Chettleburgh
Crescent School - Willowdale
87
Michelle Chiang
Lakefield College School
7
Jason Chigrin
Bayview Glen School
106
Jeremy Chow
St. Andrew's College - Aurora
51
Eric Cislak
Crescent School - Willowdale
150
Damon Crumplen
St. John's Kilmarnock
151
Matias D'Angelo
St. John's Kilmarnock
100
Sam Dalton
Lakefield College School
72
Aiden DeMenegi
Holy Trinity School
107
Mikel Devlin
St. Andrew's College - Aurora
44
David Di Paolo
Country Day School - King City
52
Sam Dobbin
Crescent School - Willowdale
53
Omar Elmor
Crescent School - Willowdale
88
Ilke Ersoz
Lakefield College School
152
Tim Falco
St. John's Kilmarnock
108
JD Falconer
St. Andrew's College - Aurora
142
Ava Favero
St. John's Kilmarnock
109
Jonathan Femi-Cole
St. Andrew's College - Aurora
73
Cole Ferrier
Holy Trinity School
110
Matteo Fina
St. Andrew's College - Aurora
74
Zach Fitzgerald
Holy Trinity School
111
Warren Foegle
St. Andrew's College - Aurora
13
Athena Foo
Bishop Strachan School
27
Beth Fournier
Country Day School - King City
75
William Fu
Holy Trinity School
112
Matthew Galajda
St. Andrew's College - Aurora
61
Nathan George
Crestwood Preparatory Sr
28
Rachel Glynn
Country Day School - King City
143
Lauren Good
St. John's Kilmarnock
113
Quinton Gray
St. Andrew's College - Aurora
2
Sophia Hailemariam
Bayview Glen School
45
Aryan Hakim
Country Day School - King City
114
Ben Harrison
St. Andrew's College - Aurora
67
Kaitlyn Henderson
Holy Trinity School
144
Lauren Hiscock
St. John's Kilmarnock
145
Blayne Hoy
St. John's Kilmarnock
46
Logan Hunt
Country Day School - King City
153
ANdrew Hutton
St. John's Kilmarnock
154
Zach Hutton
St. John's Kilmarnock
89
Youwan Im
Lakefield College School
115
Darren Iwai
St. Andrew's College - Aurora
29
Brittany Jackson
Country Day School - King City
116
Griffin James
St. Andrew's College - Aurora
14
Somerset Jarvis
Bishop Strachan School
90
Evie Jenden-Selway
Lakefield College School
8
Matthew Jennings
Bayview Glen School
117
Jurgen Jentsch
St. Andrew's College - Aurora
91
Denise Jiang
Lakefield College School
76
Evin Joseph
Holy Trinity School
30
Callaghan Jull
Country Day School - King City
118
Andrew Jun
St. Andrew's College - Aurora
68
Emma Kaferowski
Holy Trinity School
119
Ivan Kam
St. Andrew's College - Aurora
120
Matt Kennedy
St. Andrew's College - Aurora
92
Sonia Kiew
Lakefield College School
54
Victor Kobayashi
Crescent School - Willowdale
146
Zoe Kovacs
St. John's Kilmarnock
69
Yavani Kulasingham
Holy Trinity School
47
Shaw Langston
Country Day School - King City
155
Tony Lee
St. John's Kilmarnock
31
Caitlynn Leuopolt
Country Day School - King City
32
Jordyn Levine
Country Day School - King City
3
Noelle Lin
Bayview Glen School
77
Michael Lo
Holy Trinity School
55
Matthew Lu
Crescent School - Willowdale
101
Mitchell Lund
Lakefield College School
162
Kassim M
Lakefield College School
121
Avery Mackenzie
St. Andrew's College - Aurora
122
Hollis Mackenzie
St. Andrew's College - Aurora
123
Mark Mackey
St. Andrew's College - Aurora
9
Brandon Malamis
Bayview Glen School
15
Julianna Manserra
Bishop Strachan School
124
Mike Marcantognini
St. Andrew's College - Aurora
78
Jonathon Markou
Holy Trinity School
33
Madison Martin
Country Day School - King City
16
Andie Mathison
Bishop Strachan School
160
Staples Matt
Country Day School - King City
147
Erika McAndrews
St. John's Kilmarnock
10
Derrick McKee
Bayview Glen School
56
Ryley Mehta
Crescent School - Willowdale
17
Hanna Meikle
Bishop Strachan School
11
Nicholas Molson
Bayview Glen School
34
Emily Moore
Country Day School - King City
18
Jane Morgan
Bishop Strachan School
57
Devin Mutic
Crescent School - Willowdale
4
Shamara Nadarajah
Bayview Glen School
156
Tommy Newton
St. John's Kilmarnock
58
Jonathan Ng
Crescent School - Willowdale
35
Skye Nip
Country Day School - King City
93
Emilie Norris-Roozmon
Lakefield College School
36
Vanessa Nwokolo
Country Day School - King City
37
Nicole Petrovita
Country Day School - King City
125
Will Pidduck
St. Andrew's College - Aurora
126
Elliott Powers
St. Andrew's College - Aurora
38
Shivani Pradhan
Country Day School - King City
159
Shivani Pradhan
Bayview Glen School
127
Angelis Prattas
St. Andrew's College - Aurora
39
Melissa Ramnauth
Country Day School - King City
12
Sam Ranjbar
Bayview Glen School
94
Sequoia Richards
Lakefield College School
79
Anthony Romeo
Holy Trinity School
148
Sarah Rydderch
St. John's Kilmarnock
95
Karen Sanchez
Lakefield College School
149
Saxon Schwarz
St. John's Kilmarnock
128
Conrad Scullion-Smeenk
St. Andrew's College - Aurora
96
Emma Senkus
Lakefield College School
62
Daven Siu
Crestwood Preparatory Sr
59
Caitlin Skain
Crestwood Preparatory Sr
60
Madaline Skain
Crestwood Preparatory Sr
5
Sophie Slovenski
Bayview Glen School
157
Devon Smiles
St. John's Kilmarnock
40
Sara Smith
Country Day School - King City
102
Seamus Smith
Lakefield College School
158
Tom Spencer
St. John's Kilmarnock
80
Sam Speziale
Holy Trinity School
81
Jake Stein
Holy Trinity School
63
Daniel Sugar
Crestwood Preparatory Sr
129
Aaron Sum
St. Andrew's College - Aurora
19
Melissa Taylor
Bishop Strachan School
130
Nick Theodorakakis
St. Andrew's College - Aurora
82
Ben Thomas
Holy Trinity School
20
Catherine Thompson
Bishop Strachan School
64
Kevin Todd
Crestwood Preparatory Sr
48
Jose Torrealba
Country Day School - King City
131
Matt Tse
St. Andrew's College - Aurora
132
Cameron Valardo
St. Andrew's College - Aurora
133
Austin Valjas
St. Andrew's College - Aurora
21
Bryn Vanwinters
Bishop Strachan School
97
Natalie Wagner
Lakefield College School
103
Jake Wahlberg
Lakefield College School
134
Devon Walters
St. Andrew's College - Aurora
22
Yin Wang
Bishop Strachan School
23
Katrina Whittaker-lee
Bishop Strachan School
98
Jessica Williams
Lakefield College School
99
Amber Wilson
Lakefield College School
135
Conor Woodroffe
St. Andrew's College - Aurora
136
Blair Xu
St. Andrew's College - Aurora
137
Roy Xu
St. Andrew's College - Aurora
49
Brandon Yang
Country Day School - King City
138
Joseph Yazdani
St. Andrew's College - Aurora
Last updated Tue, 06 May 2014 22:03:57
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en