Meet Info
Legion District K
Jun 16, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (141.64 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
2
Jamahl Falardeau
Ecole publique Renaissance - T
1
Jasmine Groleau
Ecole publique Renaissance - T
3
Curran Richard
Ecole publique Renaissance - T
4
Frederique Alary
Hearst-Kap
5
Megane Alary
Hearst-Kap
10
Regan Belanger
Hearst-Kap
6
Sydnee Belanger
Hearst-Kap
11
Danik Carrier
Hearst-Kap
12
Mats Courchesne
Hearst-Kap
13
Jessy Godbout
Hearst-Kap
7
Naza Grant
Hearst-Kap
8
Audrey Lepage
Hearst-Kap
9
Myriam Lepage
Hearst-Kap
17
Justin Charette
Independent Entries
18
Oscar Clarke
Independent Entries
14
Lauren Deacon
Independent Entries
19
Edan Etheridge
Independent Entries
149
Patrice Lafontaine
Independent Entries
15
Jayme Marcotte
Independent Entries
20
Aidan Purificati
Independent Entries
16
Jade Shalton
Independent Entries
21
Alex Lapointe
Individual
23
Alex Lapointe
Lapointe
22
Gabrielle Lapointe
Lapointe
26
Jamie Brain
O'Gorman - Timmins
27
Dylan Brosseau
O'Gorman - Timmins
28
Jack Buhler
O'Gorman - Timmins
29
Harry Clark
O'Gorman - Timmins
30
John Dube
O'Gorman - Timmins
24
Ava Fregonese
O'Gorman - Timmins
31
Dante Hoksbergen
O'Gorman - Timmins
32
Connor Lahaie
O'Gorman - Timmins
25
Ella McCarty
O'Gorman - Timmins
33
Carter McCormick
O'Gorman - Timmins
34
Noah Rimmer
O'Gorman - Timmins
35
Jason Vien
O'Gorman - Timmins
36
Tyler Whalen
O'Gorman - Timmins
37
Justin Andrews
Ogorman Intermediate Catholic
38
Jordyn Bartolomucci
Theriault - Timmins
44
Eric Boissonneault
Theriault - Timmins
45
Jeffrey Bonsall
Theriault - Timmins
46
Joe Bourdon
Theriault - Timmins
47
Desmond Brazeau
Theriault - Timmins
48
Vincent Chenier
Theriault - Timmins
39
Mikayla Dacosta
Theriault - Timmins
49
Landon Deforge
Theriault - Timmins
40
Maxine Dupuis
Theriault - Timmins
41
Brooklyne Moore
Theriault - Timmins
50
Benoit Morneau
Theriault - Timmins
42
Ashley Robitaille
Theriault - Timmins
51
Tyson Trottier
Theriault - Timmins
43
Macy Turcotte
Theriault - Timmins
52
Emily Chenier
Timmins High
53
Marissa Cierra
Timmins High
56
Corbin Deblois
Timmins High
54
Mackenzie Forest
Timmins High
57
Ian Little
Timmins High
58
Tyler Marcotte
Timmins High
59
Sean Millar
Timmins High
55
Avery Vincze
Timmins High
60
Amaia Aide-Rios
Timmins Porcupine Track & Fiel
61
Maria Aide-Rios
Timmins Porcupine Track & Fiel
86
Gavin Baker
Timmins Porcupine Track & Fiel
62
Raven Baker
Timmins Porcupine Track & Fiel
63
Zoe Brazeau
Timmins Porcupine Track & Fiel
87
Brecken Clark
Timmins Porcupine Track & Fiel
88
Payton Daigle
Timmins Porcupine Track & Fiel
64
Sirela Daniels
Timmins Porcupine Track & Fiel
65
Sydney Delguidice
Timmins Porcupine Track & Fiel
66
Alexi Dupuis
Timmins Porcupine Track & Fiel
89
Olivier Fournier
Timmins Porcupine Track & Fiel
67
Brook Goulet
Timmins Porcupine Track & Fiel
68
Sophie Harterre
Timmins Porcupine Track & Fiel
69
Mackenzie Innes
Timmins Porcupine Track & Fiel
70
Jenna Kim
Timmins Porcupine Track & Fiel
90
Justin Kim
Timmins Porcupine Track & Fiel
71
Chantal Kukulka
Timmins Porcupine Track & Fiel
72
Nicole Kukulka
Timmins Porcupine Track & Fiel
91
Joey Labranche
Timmins Porcupine Track & Fiel
92
Ethan Lacroix
Timmins Porcupine Track & Fiel
93
Nathan Lemire
Timmins Porcupine Track & Fiel
94
Hudson Litt
Timmins Porcupine Track & Fiel
73
Kayley Malo
Timmins Porcupine Track & Fiel
95
Aiden McAuley
Timmins Porcupine Track & Fiel
96
Callum McAuley
Timmins Porcupine Track & Fiel
74
Maia McCord
Timmins Porcupine Track & Fiel
97
Ian McLean
Timmins Porcupine Track & Fiel
75
Lea McLean
Timmins Porcupine Track & Fiel
98
Maxime Morin
Timmins Porcupine Track & Fiel
76
Keenyah Murray
Timmins Porcupine Track & Fiel
77
Julia Picard
Timmins Porcupine Track & Fiel
78
Sydney Picard
Timmins Porcupine Track & Fiel
79
Morgan Rickard
Timmins Porcupine Track & Fiel
80
Ella Rimmer
Timmins Porcupine Track & Fiel
99
Sam Rimmer
Timmins Porcupine Track & Fiel
100
Avery Roussy
Timmins Porcupine Track & Fiel
101
Kyle Roy
Timmins Porcupine Track & Fiel
81
Emily Rusenstrom
Timmins Porcupine Track & Fiel
82
Kendra Rusenstrom
Timmins Porcupine Track & Fiel
83
Paige Svec
Timmins Porcupine Track & Fiel
84
Sara Swartz
Timmins Porcupine Track & Fiel
85
Sienna Therrien
Timmins Porcupine Track & Fiel
102
Nina Anderson
Zone K1
129
Thomas Anderson
Zone K1
103
Rhya Baker
Zone K1
104
Summer Bergeron
Zone K1
105
Destiny Berube
Zone K1
130
Nick Bigras
Zone K1
131
Jayden Brassard
Zone K1
106
Dylan Brownlee
Zone K1
132
Mason Brownlee
Zone K1
133
Kolby Canuel
Zone K1
134
Logan Carter
Zone K1
107
Taylor Chalifoux
Zone K1
108
Megan Davies
Zone K1
135
Braedon Dorrell
Zone K1
136
Mic Doupe
Zone K1
109
Jessie Graham
Zone K1
137
Nate Hamilton
Zone K1
138
Matt Hill
Zone K1
110
Jennifer Huard
Zone K1
139
Will Kensett
Zone K1
140
Hardy Kurz
Zone K1
141
Zakary Lefebvre
Zone K1
111
Lily McBride
Zone K1
112
Madison McNaughton
Zone K1
142
Kevin Mikoritch
Zone K1
113
Grace Millette
Zone K1
143
Kenneth Moore
Zone K1
114
Kaylan Morin
Zone K1
115
Shannon O'Rielly
Zone K1
144
Logan Parker
Zone K1
116
Lauren Paterson
Zone K1
117
Vanessa Paterson
Zone K1
118
Alyssa Peddie
Zone K1
119
Georgia Peters
Zone K1
120
Paris Peters
Zone K1
145
Clayton Quinton
Zone K1
121
Rebecca Ramsay
Zone K1
122
Abby Schill
Zone K1
123
Calire Schill
Zone K1
146
Reid Smith
Zone K1
124
Courtney Stevenson
Zone K1
125
Katelyn Stevenson
Zone K1
147
Brad Taylor
Zone K1
148
Nathan Taylor
Zone K1
126
Kaitlin Thibault
Zone K1
127
Eden Turner
Zone K1
128
Kayla Williamson
Zone K1
Last updated Sat, 16 Jun 2018 16:59:45
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en