Meet Info
UTTC Mini Meet
May 10, 2022
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
UTTC Mini Meet
Male 800 Metre Run
Performance List
Bib
Name
Team/School
Seed (H/L)
1.
201
John O'Reilly
Upper Canada College - Toronto (
Toronto
)
2:00.00 (1/13)
2.
132
Jackson McQuade
Malvern - Toronto (
Toronto
)
2:12.00 (1/6)
3.
197
Charlie Guilfoyle
Upper Canada College - Toronto (
Toronto
)
2:15.00 (1/3)
4.
128
Gabriel Grennan
Malvern - Toronto (
Toronto
)
2:17.00 (1/2)
5.
203
Oliver Taback
Upper Canada College - Toronto (
Toronto
)
2:20.00 (1/4)
6.
170
Jamie Kauri
Monarch Park - Toronto (
Toronto
)
2:35.00 (1/8)
7.
124
Cameron Biswas
Malvern - Toronto (
Toronto
)
2:42.00 (1/10)
8.
131
Colm Mann
Malvern - Toronto (
Toronto
)
2:45.00 (1/9)
9.
130
Elian Lee
Malvern - Toronto (
Toronto
)
2:49.00 (1/14)
10.
156
Ethan Scott
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (2/8)
11.
150
Miles Lin
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (3/8)
12.
141
James Chen
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (3/6)
13.
154
Jason Patzelt
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (2/1)
14.
198
Alexander Janczewski
Upper Canada College - Toronto (
Toronto
)
NT (3/2)
15.
233
Nathaniel Mercer-Court
Wilfrid Laurier- Scarborough (
Scarborough
)
NT (2/14)
16.
260
Rababb Pannu
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (3/13)
17.
217
Tyler Stinson
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (3/12)
18.
186
Ethan Li
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (2/4)
19.
190
Aditya Raman
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (2/12)
20.
196
Jay Feldberg
Upper Canada College - Toronto (
Toronto
)
NT (3/11)
21.
256
Ryan Liu
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (2/9)
22.
259
Tarandeep Mehta
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (1/12)
23.
84
Rami Darawsha
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (1/7)
24.
182
Matthew Gu
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (2/6)
25.
86
John Dickson
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (1/11)
26.
96
Zev Zabitsky
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (3/9)
27.
216
Angus Scott
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (3/3)
28.
212
Tenlo Lhundup
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (2/7)
29.
215
Sawyer Powell
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (3/4)
30.
209
Ben Keary-Matzner
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (1/1)
31.
207
Evan Hodges
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (2/3)
32.
206
Adam Finlay
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (3/10)
33.
143
Reli Dela Vega
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (2/5)
34.
183
Andrew Karanicolas
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (1/5)
35.
193
David Yang
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (3/5)
36.
178
William Chiu
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (2/10)
37.
188
Elijah Mandelbaum
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (3/1)
38.
180
Nils Emmenegger
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (2/13)
39.
189
Spencer Mason
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (2/2)
40.
181
Adrian Grocott
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (3/7)
41.
261
Arjun Stenger
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (2/11)
Last updated Mon, 16 May 2022 21:56:42
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en