Meet Info
Timmins High School Track & Field Invite
May 18, 2022
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (46.59 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Timmins High School Track & Field Invite
Male 200 Metre Dash
Performance List
Bib
Name
Team/School
Seed (H/L)
1.
143
Aidan McAuley
Timmins High - Timmins (
Timmins
)
23.50 (1/5)
2.
68
Gerrit Parnell
Roland Michener - S. Porcupine (
South Porcupine
)
24.55 (1/4)
3.
70
Joey Robitaille
Roland Michener - S. Porcupine (
South Porcupine
)
25.48 (1/6)
4.
10
Thomas Beard
O`Gorman - Timmins (
Timmins
)
25.60 (1/1)
5.
47
Curran Richard
Renaissance - Timmins (
Timmins
)
25.60 (1/3)
6.
12
Dalton Cook
O`Gorman - Timmins (
Timmins
)
26.01 (1/8)
7.
24
Gavin Baker
Real North Athletics Club (
TIMMINS
)
26.30 (1/7)
8.
147
Evan Osiowy
Timmins High - Timmins (
Timmins
)
26.47 (1/2)
9.
130
Seth Furtney
Timmins High - Timmins (
Timmins
)
26.50 (2/5)
10.
150
Tyler Santos
Timmins High - Timmins (
Timmins
)
26.50 (2/4)
11.
107
Nathan Malley
Theriault - Timmins (
Timmins
)
26.51 (2/3)
12.
71
Ashton Roussy
Roland Michener - S. Porcupine (
South Porcupine
)
26.99 (2/6)
13.
117
Brennan Roy
Theriault - Timmins (
Timmins
)
27.45 (2/1)
14.
116
Santino Posteraro
Theriault - Timmins (
Timmins
)
28.00 (2/8)
15.
76
Ivo Verbeek
Roland Michener - S. Porcupine (
South Porcupine
)
29.02 (2/7)
16.
61
Reid Lessard
Roland Michener - S. Porcupine (
South Porcupine
)
29.28 (2/2)
17.
88
Nolan Dagg-Labine
Theriault - Timmins (
Timmins
)
31.10 (3/4)
18.
126
Scott Bellehemeur
Timmins High - Timmins (
Timmins
)
32.00 (3/5)
19.
14
Jacob Guillemette
O`Gorman - Timmins (
Timmins
)
32.00 (3/3)
20.
163
Danny Zimmer
Timmins High - Timmins (
Timmins
)
33.00 (3/6)
21.
67
Liam Mousseu
Roland Michener - S. Porcupine (
South Porcupine
)
NT (4/6)
22.
52
Kenny Beerman
Roland Michener - S. Porcupine (
South Porcupine
)
NT (3/7)
23.
7
Kash Lyons
IroquoisFallsSecondarySchool (
Iroquois Falls
)
NT (3/1)
24.
2
Zackary Behm
IroquoisFallsSecondarySchool (
Iroquois Falls
)
NT (3/8)
25.
5
Scott Emmanouil
IroquoisFallsSecondarySchool (
Iroquois Falls
)
NT (4/4)
26.
3
Anthony Coderre
IroquoisFallsSecondarySchool (
Iroquois Falls
)
NT (4/5)
Last updated Mon, 16 May 2022 20:16:02
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en