1. | 4 | Riley Flemington | CI Appleby College - Oakville (Oakville) | NT |
2. | 15 | Connor Atkins | CI Crescent School - Willowdal (Toronto) | NT |
3. | 17 | Charlie P. Bunker | CI Crescent School - Willowdal (Toronto) | NT |
4. | 20 | Rj Levitt | CI Crescent School - Willowdal (Toronto) | NT |
5. | 21 | Charlie Liu | CI Crescent School - Willowdal (Toronto) | NT |
6. | 25 | Justin Wee | CI Crescent School - Willowdal (Toronto) | NT |
7. | 26 | Sam Wolfson | CI Crescent School - Willowdal (Toronto) | NT |
8. | 45 | Tom Voss | CI Hillfield-Strathallan-Hamil (Hamilton) | NT |
9. | 51 | Thomas Larson | CI Lakefield College School (Lakefield) | NT |
10. | 73 | Nicholas Choi | CI St. Michael's College- Toro (Toronto) | NT |
11. | 75 | Daniel De Monte | CI St. Michael's College- Toro (Toronto) | NT |
12. | 81 | Kynan Loftus | CI St. Michael's College- Toro (Toronto) | NT |
13. | 82 | Andrew Myers | CI St. Michael's College- Toro (Toronto) | NT |
14. | 83 | Clinton Osawe | CI St. Michael's College- Toro (Toronto) | NT |
15. | 85 | Max Roy | CI St. Michael's College- Toro (Toronto) | NT |
16. | 96 | Julian Kelly | CI Upper Canada College - Toro (Toronto) | NT |
17. | 97 | Francesco Rende | CI Upper Canada College - Toro (Toronto) | NT |
18. | 105 | James Cameron | CO Bayside - Belleville (Bayside) | NT |
19. | 116 | Brendan Woodward | CO Cobourg - Cobourg (Cobourg) | NT |
20. | 123 | Will Bobiash | CO East Northumberland - Brigh (Brighton) | NT |
21. | 127 | Braden Geens | CO East Northumberland - Brigh (Brighton) | NT |
22. | 128 | Carter Henderson | CO East Northumberland - Brigh (Brighton) | NT |
23. | 129 | Caleb Hogan | CO East Northumberland - Brigh (Brighton) | NT |
24. | 136 | Matthew Parker | CO East Northumberland - Brigh (Brighton) | NT |
25. | 143 | Josh Warner | CO East Northumberland - Brigh (Brighton) | NT |
26. | 147 | Jack Bruce | CO Fenelon Falls - Fenelon Fal (Fenlon Falls) | NT |
27. | 148 | Griffin Dewey | CO Fenelon Falls - Fenelon Fal (Fenlon Falls) | NT |
28. | 149 | Ty Finley | CO Fenelon Falls - Fenelon Fal (Fenlon Falls) | NT |
29. | 150 | Curtis Misner | CO Fenelon Falls - Fenelon Fal (Fenlon Falls) | NT |
30. | 151 | David Peterkin | CO Fenelon Falls - Fenelon Fal (Fenlon Falls) | NT |
31. | 152 | Owen Worsley | CO Fenelon Falls - Fenelon Fal (Fenlon Falls) | NT |
32. | 154 | Nick Phippen | CO Haliburton - Haliburton (Haliburton) | NT |
33. | 164 | Noah Elkin | NO Korah CVS (Sault Ste. Marie) | NT |
34. | 168 | Andre Marchand | NO Korah CVS (Sault Ste. Marie) | NT |
35. | 169 | Micah Peake | NO Korah CVS (Sault Ste. Marie) | NT |
36. | 170 | Austin Schwarz-Montgomery | NO Korah CVS (Sault Ste. Marie) | NT |
37. | 171 | Ben Suopera | NO Korah CVS (Sault Ste. Marie) | NT |
38. | 172 | Ethan Graves | CO Lindsay - Lindsay (Lindsay) | NT |
39. | 184 | Dylan Prinzen | CO Quinte - Belleville (Belleville) | NT |
40. | 202 | Luka Bacic | GH Christ the King (Georgetown) | NT |
41. | 203 | Mark Dewmyn | GH Christ the King (Georgetown) | NT |
42. | 204 | Seamus Doherty | GH Christ the King (Georgetown) | NT |
43. | 205 | Nick Evangelho | GH Christ the King (Georgetown) | NT |
44. | 206 | Simon Harris | GH Christ the King (Georgetown) | NT |
45. | 207 | Eric Pundsack | GH Christ the King (Georgetown) | NT |
46. | 208 | Liam Doherty | CW Bluevale - Waterloo (Waterloo) | NT |
47. | 210 | Cade Ferguson | CW Bluevale - Waterloo (Waterloo) | NT |
48. | 211 | Maaz Ghazi | CW Bluevale - Waterloo (Waterloo) | NT |
49. | 212 | Lucas Hallam | CW Bluevale - Waterloo (Waterloo) | NT |
50. | 213 | Sam Lorincz | CW Bluevale - Waterloo (Waterloo) | NT |
51. | 214 | Jay Price | CW Bluevale - Waterloo (Waterloo) | NT |
52. | 229 | Nathan Paul | CW Eastwood - Kitchener (Kitchener) | NT |
53. | 246 | Tristan Bouius | CW John Diefenbaker - Hanover (Hanover) | NT |
54. | 257 | Will Leather | CW Sir J. A. MacDonald (Waterloo) | NT |
55. | 268 | Andrew Burnside | CW Orangeville - Orangeville (Orangeville) | NT |
56. | 270 | Matthew Chirambaguwa | CW Orangeville - Orangeville (Orangeville) | NT |
57. | 271 | Theo De Groote | CW Orangeville - Orangeville (Orangeville) | NT |
58. | 273 | Jack Gillies | CW Orangeville - Orangeville (Orangeville) | NT |
59. | 276 | Gregor Lawson | CW Orangeville - Orangeville (Orangeville) | NT |
60. | 279 | Graham Rooney | CW Orangeville - Orangeville (Orangeville) | NT |
61. | 281 | Owen Wilson | CW Our Lady of Lourdes H S (Guelph) | NT |
62. | 284 | Cohen Martin | CW Sacred Heart - Walkerton (Walkerton) | NT |
63. | 311 | Foster Deighton | SO Dundas Valley (Hamilton) | NT |
64. | 374 | Grayson Ebrahim | EO La Salle - Kingston (Kingston) | NT |
65. | 377 | Sam Steer | EO MacKenzie - Deep River (Deep River) | NT |
66. | 378 | Jack Link | EO North Dundas - Chesterville (North Dundas) | NT |
67. | 391 | Jacob Hill | EO Russell HS - Russell (Russell) | NT |
68. | 393 | Max Benda | EO St. John - Perth (Perth) | NT |
69. | 394 | Cameron Baggs | EO St. Joseph's - Cornwall (Cornwall) | NT |
70. | 395 | Griffin Charlebois | EO St. Joseph's - Cornwall (Cornwall) | NT |
71. | 396 | Jackson Chisholm | EO St. Joseph's - Cornwall (Cornwall) | NT |
72. | 397 | Bennett Lessard | EO St. Joseph's - Cornwall (Cornwall) | NT |
73. | 398 | Ian McCosham | EO St. Joseph's - Cornwall (Cornwall) | NT |
74. | 399 | Isaac Quail | EO St. Joseph's - Cornwall (Cornwall) | NT |
75. | 405 | Shan Dhanoa | EO Thousand Islands - Brockvil (Brockville) | NT |
76. | 412 | Dyllen Hoogwerf | EO Thousand Islands - Brockvil (Brockville) | NT |
77. | 415 | Aidan McFadden | EO Thousand Islands - Brockvil (Brockville) | NT |
78. | 416 | Reilly Nowlan | EO Thousand Islands - Brockvil (Brockville) | NT |
79. | 417 | Nathan Plant | EO Thousand Islands - Brockvil (Brockville) | NT |
80. | 422 | Walter Woloshin | EO Thousand Islands - Brockvil (Brockville) | NT |
81. | 424 | Antoine Martig | LO ES Ronald-Marion - Pickerin (Pickering) | NT |
82. | 425 | William Weist | LO ES Ronald-Marion - Pickerin (Pickering) | NT |
83. | 426 | Gregory Ichim | TD ES Toronto Ouest (Toronto) | NT |
84. | 433 | Will Boate | GB Bearcreek - Barrie (Barrie, Ontario) | NT |
85. | 434 | Ruben Canora | GB Bearcreek - Barrie (Barrie, Ontario) | NT |
86. | 435 | Jackson Cole | GB Bearcreek - Barrie (Barrie, Ontario) | NT |
87. | 437 | Austin Morby | GB Bearcreek - Barrie (Barrie, Ontario) | NT |
88. | 438 | Justin Tate | GB Bearcreek - Barrie (Barrie, Ontario) | NT |
89. | 439 | Caleb Wallis | GB Bearcreek - Barrie (Barrie, Ontario) | NT |
90. | 448 | Ben Cornell | GB Collingwood - Collingwood (Collingwood) | NT |
91. | 476 | Tanner Hueglin | GB Holy Trinity - Bradford (Bradford) | NT |
92. | 505 | Ty Breedon | GB Innisdale - Barrie (Barrie) | NT |
93. | 512 | Liam Hayes-Laverdiere | GB Nouvelle Alliance - Barrie (Barrie) | NT |
94. | 520 | Ryan Campbell | GB St. Joseph's - Barrie (Barrie) | NT |
95. | 521 | Theron Craig | GB St. Joseph's - Barrie (Barrie) | NT |
96. | 523 | Emmett Harrington | GB St. Joseph's - Barrie (Barrie) | NT |
97. | 525 | Joshua Marr | GB St. Joseph's - Barrie (Barrie) | NT |
98. | 526 | Rory O'Connell | GB St. Joseph's - Barrie (Barrie) | NT |
99. | 527 | Nathan Urquhart | GB St. Joseph's - Barrie (Barrie) | NT |
100. | 530 | Jonah Loosemore | GB St. Peter's - Barrie (Barrie) | NT |
101. | 548 | Massimo Montanari | GH Abbey Park (Oakville) | NT |
102. | 557 | Jack Lehto | GH Assumption - Burlington (Burlington) | NT |
103. | 589 | Evan Taylor | GH Milton - Milton (Milton) | NT |
104. | 596 | Sage Sulentic | GH St. Mary's - Hamilton (Hamilton) | NT |
105. | 605 | Owen Brooks | NC John McCrae (Ottawa) | NT |
106. | 607 | Lucas Richardson | NC John McCrae (Ottawa) | NT |
107. | 608 | William Ross | NC John McCrae (Ottawa) | NT |
108. | 609 | Ethan Sendybyl | NC John McCrae (Ottawa) | NT |
109. | 617 | Chase Kuchera | LO Anderson - Whitby (Whitby) | NT |
110. | 633 | Steven Galaston | LO Donald A. Wilson - Whitby (Whitby) | NT |
111. | 634 | Jack Mantifel | LO Donald A. Wilson - Whitby (Whitby) | NT |
112. | 636 | Navan Skinner | LO Donald A. Wilson - Whitby (Whitby) | NT |
113. | 637 | Matthew Williamson | LO Donald A. Wilson - Whitby (Whitby) | NT |
114. | 653 | Josh Pelzowski | LO Notre Dame - Ajax (Ajax) | NT |
115. | 667 | Adam Klimek | LO R.S. McLaughlin - Oshawa (Oshawa) | NT |
116. | 677 | William Cowling | LO Uxbridge - Uxbridge (Uxbridge) | NT |
117. | 683 | Luke Irven | LO Uxbridge - Uxbridge (Uxbridge) | NT |
118. | 686 | AJ Pike | LO Uxbridge - Uxbridge (Uxbridge) | NT |
119. | 693 | Tyler VonDehn | LO Uxbridge - Uxbridge (Uxbridge) | NT |
120. | 695 | Simon Fernandes | RP Mentor College (Mississauga) | NT |
121. | 703 | Tristan Trudel | NC Beatrice-Desloges E S (Orleans) | NT |
122. | 715 | Yannick Meredith | NC De La Salle (Ottawa) | NT |
123. | 725 | Elijah Barrett | NC Glebe - Ottawa (Ottawa) | NT |
124. | 730 | Thomas Fairhead | NC Glebe - Ottawa (Ottawa) | NT |
125. | 747 | Nathan Veysey | NC Glebe - Ottawa (Ottawa) | NT |
126. | 748 | Oliver Waddington | NC Glebe - Ottawa (Ottawa) | NT |
127. | 749 | Eric Weber | NC Glebe - Ottawa (Ottawa) | NT |
128. | 750 | Toby Welburn | NC Glebe - Ottawa (Ottawa) | NT |
129. | 774 | Kyle Porter | NC Sir Robert Borden - Nepean (Ottawa) | NT |
130. | 775 | Russell Niedre | NC South Carleton - Richmond (Richmond) | NT |
131. | 779 | Zachary Sikka | NC St. Paul - Ottawa (Ottawa) | NT |
132. | 795 | Connor Chenier | NE O'Gorman - Timmins (Timmins) | NT |
133. | 798 | Carter Armitage | NE Roland Michener - S. Porcup (South Porcupine) | NT |
134. | 799 | Brecken Clark | NE Roland Michener - S. Porcup (South Porcupine) | NT |
135. | 800 | Micheal Hoven | NE Roland Michener - S. Porcup (South Porcupine) | NT |
136. | 801 | Sam Litt | NE Roland Michener - S. Porcup (South Porcupine) | NT |
137. | 802 | Nathan Lloyd | NE Roland Michener - S. Porcup (South Porcupine) | NT |
138. | 804 | Ryker Naletto | NE Roland Michener - S. Porcup (South Porcupine) | NT |
139. | 808 | Noah Boissonneault | NE Theriault - Timmins (Timmins) | NT |
140. | 844 | Gabriel Cadieux | NO Algonquin E S - North Bay (North Bay) | NT |
141. | 850 | Scott Rienguette | NO Bish Alexander Carter - Han (Hanmer) | NT |
142. | 860 | Owen Roney | NO Chelmsford Valley - Chelmsf (Chelmsford) | NT |
143. | 866 | Ian Mackenzie | NO Confederation - Val Caron (Val Caron) | NT |
144. | 869 | Troy Wilton | NO Confederation - Val Caron (Val Caron) | NT |
145. | 881 | Ethan Lamothe | NO Espanola - Espanola (Espanola) | NT |
146. | 886 | Braden Podlatis | NO Espanola - Espanola (Espanola) | NT |
147. | 887 | Cooper Prior | NO Espanola - Espanola (Espanola) | NT |
148. | 888 | Quinn Sheppard | NO Espanola - Espanola (Espanola) | NT |
149. | 897 | Josh McKay | NO LaSalle - Sudbury (Sudbury) | NT |
150. | 900 | Brandon Radey | NO LaSalle - Sudbury (Sudbury) | NT |
151. | 901 | Ethan Rose | NO LaSalle - Sudbury (Sudbury) | NT |
152. | 903 | Emmet Thomson | NO LaSalle - Sudbury (Sudbury) | NT |
153. | 905 | Travis Annett | NO Lockerby - Sudbury (Sudbury) | NT |
154. | 923 | Gregoire Fleury | NO Lo-Ellen Park - Sudbury (Sudbury) | NT |
155. | 925 | Aidan Kallioinen | NO Lo-Ellen Park - Sudbury (Sudbury) | NT |
156. | 926 | Ryan Kettle | NO Lo-Ellen Park - Sudbury (Sudbury) | NT |
157. | 938 | Jack Moskalyk | NO Lo-Ellen Park - Sudbury (Sudbury) | NT |
158. | 940 | Kai Nener | NO Lo-Ellen Park - Sudbury (Sudbury) | NT |
159. | 949 | Patrick Wiss | NO Lo-Ellen Park - Sudbury (Sudbury) | NT |
160. | 954 | Julian Wemigwans | NO Manitoulin - M'Chigeeng (Assiginack) | NT |
161. | 959 | Kyle Brown | GH Notre Dame (Burlington) | NT |
162. | 960 | Matthew Derks | GH Notre Dame (Burlington) | NT |
163. | 961 | Ryan Donen | GH Notre Dame (Burlington) | NT |
164. | 962 | Aaron Gallichan | GH Notre Dame (Burlington) | NT |
165. | 964 | Alton Gonsalves | GH Notre Dame (Burlington) | NT |
166. | 967 | Kevin Rodriguez | GH Notre Dame (Burlington) | NT |
167. | 976 | Braedon Morin | NO Notre Dame College - Sudbur (Sudbury) | NT |
168. | 989 | Tristan Croxon | NO St.Joseph-Scollard - North (North Bay) | NT |
169. | 1012 | Carter Ambeault | NO Superior Heights (Sault Ste. Marie) | NT |
170. | 1045 | Corbin Riches | NW Fort Frances - Fort Frances (Fort Frances) | NT |
171. | 1052 | Ryder Brink | NW Hammarskjold - Thunder Bay (Thunder Bay) | NT |
172. | 1053 | Hyaden Cormier | NW Hammarskjold - Thunder Bay (Thunder Bay) | NT |
173. | 1056 | Theo Hutchinson | NW Hammarskjold - Thunder Bay (Thunder Bay) | NT |
174. | 1057 | Keiran Keagstrong | NW Hammarskjold - Thunder Bay (Thunder Bay) | NT |
175. | 1069 | Adam Blazino | NW St. Ignatius - Thunder Bay (Thunder Bay) | NT |
176. | 1082 | Johnny Faiers | NW Superior CI (Thunder Bay) | NT |
177. | 1093 | Owen Thompson | NW Superior CI (Thunder Bay) | NT |
178. | 1095 | Nicholas Battigelli | NW Westgate - Thunder Bay (Thunder Bay) | NT |
179. | 1098 | Mark Baumgart | TS Richview Collegiate Institu (Toronto) | NT |
180. | 1116 | Jaivir Sandhar | RP Chinguacousy - Brampton (Brampton) | NT |
181. | 1140 | Jaydan Williams | RP Our Lady of Mount Carmel-Mi (MIssissauga) | NT |
182. | 1142 | Robert Bafia | RP Philip Pocock - Mississauga (Mississauga) | NT |
183. | 1145 | Alex Bolovan | RP St. Francis Xavier-Mississa (Mississauga) | NT |
184. | 1146 | Treshan Fernando | RP St. Francis Xavier-Mississa (Mississauga) | NT |
185. | 1147 | Nicolas Maria | RP St. Francis Xavier-Mississa (Mississauga) | NT |
186. | 1148 | Uday Rathore | RP St. Francis Xavier-Mississa (Mississauga) | NT |
187. | 1149 | Jordan Samuel | RP St. Francis Xavier-Mississa (Mississauga) | NT |
188. | 1150 | Daniel Torres | RP St. Francis Xavier-Mississa (Mississauga) | NT |
189. | 1152 | Liam Clarke | RP St. Joan of Arc - Mississau (Mississauga) | NT |
190. | 1164 | Emilio Cortes | RP St. Marcellinus - Mississau (Mississauga) | NT |
191. | 1169 | Frank Marchesan | RP St. Marcellinus - Mississau (Mississauga) | NT |
192. | 1171 | Asher Pereira | RP St. Marcellinus - Mississau (Mississauga) | NT |
193. | 1174 | Owen Rajala | RP St. Marcellinus - Mississau (Mississauga) | NT |
194. | 1176 | Dhruv Sapra | RP St. Marcellinus - Mississau (Mississauga) | NT |
195. | 1178 | Spencer Smith | RP St. Marcellinus - Mississau (Mississauga) | NT |
196. | 1200 | Reese Arnold | SO Blessed Trinity H S (Grimsby) | NT |
197. | 1201 | Evan Beach | SO Blessed Trinity H S (Grimsby) | NT |
198. | 1202 | Marcus Celia | SO Blessed Trinity H S (Grimsby) | NT |
199. | 1203 | Matthew D'Onofrio | SO Blessed Trinity H S (Grimsby) | NT |
200. | 1205 | James Lawson | SO Blessed Trinity H S (Grimsby) | NT |
201. | 1207 | Emanuel Villacorta | SO Blessed Trinity H S (Grimsby) | NT |
202. | 1213 | Adam Kleinsmith | SO E. L. Crossley - Fonthill (Fonthill) | NT |
203. | 1232 | Cooper Norton | SO Orchard Park - Stoney Creek (Stoney Creek) | NT |
204. | 1234 | Owen Munnings | SO Smithville Christ HS -Smith (Smithville) | NT |
205. | 1238 | Mason Petrucci | SO St. Francis - St. Catharine (St. Catharines) | NT |
206. | 1265 | Jeff Dommasch | SO Winston Churchill - St. Cat (St. Catharines) | NT |
207. | 1267 | Alex Hall | SO Winston Churchill - St. Cat (St. Catharines) | NT |
208. | 1272 | Lachlan Nelson | SO Winston Churchill - St. Cat (St. Catharines) | NT |
209. | 1277 | Nate Smyth | SO Winston Churchill - St. Cat (St. Catharines) | NT |
210. | 1279 | Miles Walker | SO Winston Churchill - St. Cat (St. Catharines) | NT |
211. | 1280 | Janal Williams | SO Winston Churchill - St. Cat (St. Catharines) | NT |
212. | 1299 | Dylan Ferri | GH St. Thomas Aquinas (Brampton) | NT |
213. | 1312 | Noble Stonefish | SW Chatham-Kent - Chatham (Chatham) | NT |
214. | 1319 | Mateo Nepszy | SW Holy Names - Windsor (Windsor) | NT |
215. | 1324 | Julian St. Pierre | SW Kingsville - Kingsville (Kingsville) | NT |
216. | 1374 | Dylan Dupuis | SW St. Patrick's - Sarnia (Sarnia) | NT |
217. | 1375 | Jj Fogarty | SW St. Patrick's - Sarnia (Sarnia) | NT |
218. | 1376 | Liam Goetz | SW St. Patrick's - Sarnia (Sarnia) | NT |
219. | 1377 | Trenton LeBlanc | SW St. Patrick's - Sarnia (Sarnia) | NT |
220. | 1383 | Jack Samson | SW St. Patrick's - Sarnia (Sarnia) | NT |
221. | 1385 | Eman Zanoria | SW St. Patrick's - Sarnia (Sarnia) | NT |
222. | 1387 | Gavin Grundner | SW Tecumseh Vista (Tecumseh) | NT |
223. | 1396 | Mohamad Alkaaby | SW Vincent Massey - Windsor (Windsor) | NT |
224. | 1397 | Shafeen Aziz | SW Vincent Massey - Windsor (Windsor) | NT |
225. | 1398 | Harjashan Bal | SW Vincent Massey - Windsor (Windsor) | NT |
226. | 1399 | Ethan Bradie | SW Vincent Massey - Windsor (Windsor) | NT |
227. | 1403 | Mitchel McKay | SW Vincent Massey - Windsor (Windsor) | NT |
228. | 1409 | Brennan Tedley | SW Vincent Massey - Windsor (Windsor) | NT |
229. | 1411 | Tristan Hanson | SW Walkerville - Windsor (Windsor) | NT |
230. | 1428 | Matthew Manu | TD Cardinal Newman - Scarborou (Scarborough) | NT |
231. | 1438 | Johnny Oliviera | TD Dante Alighiere - Toronto (Toronto) | NT |
232. | 1463 | Matthew Chrzanewski | TD Michael Power/St.Joseph-Eto (Etobicoke) | NT |
233. | 1470 | Simon Louis | TD Michael Power/St.Joseph-Eto (Etobicoke) | NT |
234. | 1472 | Lazar Rajic | TD Michael Power/St.Joseph-Eto (Etobicoke) | NT |
235. | 1474 | David Swiezawski | TD Michael Power/St.Joseph-Eto (Etobicoke) | NT |
236. | 1475 | Adam Szedlok | TD Michael Power/St.Joseph-Eto (Etobicoke) | NT |
237. | 1476 | Leo Yuan | TD Michael Power/St.Joseph-Eto (Etobicoke) | NT |
238. | 1477 | Daniel Ejike | TD Mother Teresa - Scarborough (Scarborough) | NT |
239. | 1484 | Robert De Blasis | TD Neil McNeil - Toronto (Toronto) | NT |
240. | 1485 | Tyson Espirito Santo | TD Neil McNeil - Toronto (Toronto) | NT |
241. | 1490 | Liam McCullagh | TD Neil McNeil - Toronto (Toronto) | NT |
242. | 1492 | Aidan Millar | TD Neil McNeil - Toronto (Toronto) | NT |
243. | 1493 | Liam Patterson | TD Neil McNeil - Toronto (Toronto) | NT |
244. | 1494 | Owen Philips-Grange | TD Neil McNeil - Toronto (Toronto) | NT |
245. | 1507 | Adrian Grocott | TD University of Toronto-Toron (Toronto) | NT |
246. | 1518 | Gaetano Pocchi | TE Wilfrid Laurier- Scarboroug (Toronto) | NT |
247. | 1521 | Alexander Marinkovich | TN York Mills - North York (Toronto) | NT |
248. | 1530 | Willem Duff | TS Humberside - Toronto (Toronto) | NT |
249. | 1531 | Will Goodridge | TS Humberside - Toronto (Toronto) | NT |
250. | 1532 | Cavan Kilkenny | TS Humberside - Toronto (Toronto) | NT |
251. | 1533 | Owen Manson | TS Humberside - Toronto (Toronto) | NT |
252. | 1534 | Christian Stefaniw | TS Humberside - Toronto (Toronto) | NT |
253. | 1535 | Badhasa Abbas | TS Jarvis - Toronto (Toronto) | NT |
254. | 1565 | Noah Black | TS North Toronto - Toronto (Toronto) | NT |
255. | 1567 | Matty Graham | TS North Toronto - Toronto (Toronto) | NT |
256. | 1569 | Logan McCulloch | TS North Toronto - Toronto (Toronto) | NT |
257. | 1570 | Adam Pralat | TS North Toronto - Toronto (Toronto) | NT |
258. | 1571 | Eric Swistun | TS North Toronto - Toronto (Toronto) | NT |
259. | 1580 | Eli Voykin | TS Northern - Toronto (Toronto) | NT |
260. | 1604 | Tyler Hinsperger | WO Listowel - Listowel (Listowel) | NT |
261. | 1612 | Jake Jenkins | WO London Central - London (London) | NT |
262. | 1615 | Heath McAllister | WO London Central - London (London) | NT |
263. | 1620 | Thomah Perin | WO London Central - London (London) | NT |
264. | 1623 | Benjamin Shull | WO London Central - London (London) | NT |
265. | 1629 | Gabriel Zou | WO London Central - London (London) | NT |
266. | 1638 | Saleh Kashindi | WO Montcalm - London (London) | NT |
267. | 1645 | Mason Basson | WO Parkside - St. Thomas (St. Thomas) | NT |
268. | 1646 | Vincent Moore | WO Parkside - St. Thomas (St. Thomas) | NT |
269. | 1648 | Max Morton | WO Sir Frederick Banting - Lon (London) | NT |
270. | 1653 | Harrison Belanger | WO St. Joseph's - St. Thomas (St. Thomas) | NT |
271. | 1654 | Aiden Coles | WO St. Joseph's - St. Thomas (St. Thomas) | NT |
272. | 1655 | Tristan Coles | WO St. Joseph's - St. Thomas (St. Thomas) | NT |
273. | 1657 | Brent Haggerty | WO St. Joseph's - St. Thomas (St. Thomas) | NT |
274. | 1658 | Aiden Holder | WO St. Joseph's - St. Thomas (St. Thomas) | NT |
275. | 1714 | Joseph Mclaughlin | YR Markville - Markham (Markham) | NT |
276. | 1736 | Blake Kennedy | YR Newmarket - Newmarket (Newmarket) | NT |
277. | 1738 | Michael Mota | YR Newmarket - Newmarket (Newmarket) | NT |
278. | 1739 | Jeanue Chung | YR Richmond Green - Richmond H (Richmond Hill) | NT |
279. | 1741 | Adam Cadenhead | YR Sacred Heart - Newmarket (Newmarket) | NT |
280. | 1742 | Benjamin Fenninger | YR Sacred Heart - Newmarket (Newmarket) | NT |
281. | 1743 | Matteo Impastato | YR Sacred Heart - Newmarket (Newmarket) | NT |
282. | 1744 | Kaidan McLinden | YR Sacred Heart - Newmarket (Newmarket) | NT |
283. | 1745 | Jeremy Riding | YR Sacred Heart - Newmarket (Newmarket) | NT |
284. | 1765 | Yulai Duan | YR St. Robert - Thornhill (Thornhill) | NT |
285. | 1766 | Jermaine Ferron | YR St. Robert - Thornhill (Thornhill) | NT |
286. | 1767 | Arshia Sharifi | YR St. Robert - Thornhill (Thornhill) | NT |
287. | 1768 | Owen So | YR St. Robert - Thornhill (Thornhill) | NT |
288. | 1769 | Kevin Yu | YR St. Robert - Thornhill (Thornhill) | NT |
289. | 1770 | Daniel Zhu | YR St. Robert - Thornhill (Thornhill) | NT |
290. | 1772 | Matthew Smith | YR Stouffville - Stouffville (Stouffville) | NT |