Meet Info
LOSSA
Track and Field
May 22, 2003 to May 23, 2003
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (0.72 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Danoy Howard
Dunbarton H S
12.90
12.74
Danielle Blair
Sinclair S S
NT
12.89
Hilary Savin
Pine Ridge S S
13.00
12.90
Jessica Nasmith
Pickering H S
13.50
13.24
Tiffany Shepherd
Sinclair S S
NT
13.34
Gifty Dem
St. Mary's H S
14.20
13.35
Aisha Warthon
Pickering H S
13.50
13.35
Savanah Heathcote
St. Mary's H S
14.50
13.37
Kimone Allen
J. Clarke Richardson Collegia
13.20
13.38
Kristin Etter
Anderson C & V I
14.00
13.48
Kara Duncan
Paul Dwyer C H S
14.00
13.52
Shenicka Hayles
Eastdale C & V I
NT
13.59
Charlotte Bush
R.S. McLaughlin C & V I
13.50
13.72
Holly Graham
Bowmanville H S
14.50
13.74
Caitlin Jordan
Port Perry H S
16.00
13.86
Valerie Bieniara
Sinclair S S
NT
13.91
Skye Oliver
Dunbarton H S
13.30
13.97
Jessica Burke-Trebell
Eastdale C & V I
NT
14.10
Sabrina Ellis
O'Neill C & V I
NT
14.12
Diana James
Fr. Leo J. Austin
NT
14.27
Denise Karikari
St. Mary's H S
15.00
14.41
Carly Boyden
R.S. McLaughlin C & V I
14.50
14.41
Ffiona Barnett
Sinclair S S
NT
14.41
Stacey Newhook
R.S. McLaughlin C & V I
14.10
14.43
Alexandra Narcisco
Ajax H S
NT
14.44
Sharie Campbell
Bowmanville H S
NT
14.61
Courtney Dobbin
Sinclair S S
NT
14.64
Michelle Lawrence
Pickering H S
13.60
14.67
Ashley Sirko
R.S. McLaughlin C & V I
15.00
14.85
Jenna Swann
R.S. McLaughlin C & V I
14.50
14.87
Georgette Ballin
St. Stephen's S S
NT
14.89
Briana Moncrieffe
Ajax H S
NT
14.97
Amy Parsons
Dr. F. J. Donevan C I
NT
14.97
Amanda Fracz
St. Stephen's S S
NT
15.11
Sheffieldann John
Denis O'Connor H S
NT
15.19
Kim Brown
Ajax H S
NT
15.40
Amber Sziklasi
Paul Dwyer C H S
15.40
15.71
Tari Rees
St. Mary's H S
14.00
DNS
Talia Pagniello
St. Mary's H S
NT
DNS
Alex Sponga
Notre Dame C H S
13.70
DNS
Jillian Grosso
Pickering H S
13.50
DNS
Briar Kerber
St. Mary's H S
14.70
DNS
Chelsea Phillips
Courtice S S
14.90
DNS
Ashley Leung
Notre Dame C H S
15.00
DNS
Celina Arsenault
Eastdale C & V I
NT
DNS
Erin Morrison
Courtice S S
13.50
DNS
Katelyn Brock
Bowmanville H S
NT
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Danoy Howard
Dunbarton H S
12.74
12.58
10
Danielle Blair
Sinclair S S
12.89
12.73
8
Hilary Savin
Pine Ridge S S
12.90
13.03
6
Jessica Nasmith
Pickering H S
13.24
13.21
5
Savanah Heathcote
St. Mary's H S
13.37
13.30
4
Aisha Warthon
Pickering H S
13.35
13.58
3
Tiffany Shepherd
Sinclair S S
13.34
13.58
2
Gifty Dem
St. Mary's H S
13.35
13.78
1
c
Last updated Thu, 22 May 2003 20:00:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en