Meet Info
York Region Finals - 2004
Track and Field
May 11, 2004 to May 12, 2004
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (0.94 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Kesia Broome
Unionville H S
13.00
13.07
Photo
Hailey Toner
St. Augustine CHS
12.10
13.40
Photo
Janelle Chisholm
Father Michael McGivney C
NT
13.79
Photo
Raechel Philbert
Country Day School
14.40
13.90
Photo
Meaghan Annear
Dr. G. W. Williams S S
NT
14.03
Photo
Lisa Fernandez
St. Augustine CHS
13.50
14.23
Photo
Jesse Wilson
Huron Heights S S
NT
14.31
Photo
Shauna LeeRerrie
King City S S
NT
14.32
Photo
Carolyn Travers
Markham D H S
NT
14.36
Photo
Cheryl Lui
St. Augustine CHS
NT
14.45
Photo
Kirstyn Wilkes
Dr. John M. Denison S.S
16.00
14.52
Photo
Stephanie DeSantis
St. Elizabeth C H S
13.50
14.67
Photo
Alayna Kang
St. Robert\'s H S
NT
14.72
Photo
Katie Shotbolt
Country Day School
15.00
14.74
Photo
Tamille Johnson
Vaughan Secondary School
NT
14.75
Photo
Adryanne Queenville
St. Augustine CHS
NT
14.76
Photo
Catherine Pak
Milliken Mills H S
NT
14.78
Photo
Marissa Battaglia
St. Elizabeth C H S
14.75
14.80
Photo
Elizabeth Hill
Unionville H S
15.00
14.81
Photo
Samantha Mello
St. Elizabeth C H S
14.06
14.82
Photo
Alex Walkden
Our Lady of the Lake
NT
14.83
Photo
Nasim Solantpour
Alexander MacKenzie H S
NT
14.84
Photo
Emma Valent
St. Elizabeth C H S
13.90
14.96
Photo
Anastasia Mitrofanova
Thornhill S S
NT
15.08
Photo
Alyssa Terminesi
St. Elizabeth C H S
NT
15.09
Photo
Yulia Privolnev
Sir. William Mulock SS
NT
15.09
Photo
Cynthia Ryan
St. Theresa Lisieux
15.65
15.21
Photo
Steph Andrei
Unionville H S
15.50
15.25
Photo
Angela Chung
Bayview S S
NT
15.30
Photo
Frances Sher
Thornhill S S
NT
15.37
Photo
Kayla Shaw
Our Lady of the Lake
NT
15.51
Photo
Jessica Cheung
Brother Andre C H S
NT
15.53
Photo
Alexia Singh
Vaughan Secondary School
NT
15.56
Photo
Jessie Ha-Kong
Aurora H S
NT
15.58
Photo
Stefania Sebestyen
St. Elizabeth C H S
NT
15.68
Photo
Stephanie Malatesta
St. Thomas of Villanova Colle
NT
15.76
Photo
Lauren Nobre
St. Elizabeth C H S
15.39
15.78
Photo
Gloria Hong
Bayview S S
NT
15.86
Photo
Elyse Mahony
St. Thomas of Villanova Colle
NT
15.87
Photo
Robyn Honsberger
King City S S
NT
15.88
Photo
Heather Edmunds
King City S S
NT
15.93
Photo
Anne Verwey
Unionville H S
16.00
15.93
Photo
Kelly Morrison
Alexander MacKenzie H S
16.00
15.98
Photo
Navroop Singh
Vaughan Secondary School
NT
17.13
Photo
Leslie Cusburn
Country Day School
NT
17.15
Photo
Jennifer Carroll
Stouffville D H S
13.80
DNS
Sarah Schneider
Pickering College
NT
DNS
Lateefa Scott
Our Lady of the Lake
NT
DNS
Sylvie Chung
Unionville H S
15.50
DNS
Shaina Lewin
Bayview S S
NT
DNS
Michelle Poles
King City S S
NT
DNS
Nadine Steenhoek
King City S S
NT
DNS
Clara Barker
Cardinal Carter S S
NT
DNS
Catherine Lancefield
St. Augustine CHS
NT
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Kesia Broome
Unionville H S
13.07
12.88
10
Photo
Hailey Toner
St. Augustine CHS
13.40
13.30
8
Photo
Janelle Chisholm
Father Michael McGivney C
13.79
13.68
6
Photo
Raechel Philbert
Country Day School
13.90
13.92
4
Photo
Meaghan Annear
Dr. G. W. Williams S S
14.03
13.97
2
Photo
Lisa Fernandez
St. Augustine CHS
14.23
14.06
1
Photo
Jesse Wilson
Huron Heights S S
14.31
14.40
Photo
Shauna LeeRerrie
King City S S
14.32
14.46
Photo
c
Last updated Tue, 11 May 2004 17:15:14
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en