Meet Info
Campion Track & Field Invitational
May 7, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 200 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Jillian Catton
Notre Dame - Brampton
26.00
24.92
24.92(24.92)
Kaycee Martin
Loyola CSS - Mississauga
26.50
27.19
27.19(27.19)
Arianna Lee
St. Joseph - Mississauga
27.58
27.26
27.26(27.26)
Franchery Courtar
Applewood Hts - Mississauga
NT
27.53
27.53(27.53)
Shailyn Pierre-Dixon
Mayfield - Brampton
27.80
27.92
27.92(27.92)
Elise Schoenhoefer
Lorne Park - Mississauga
NT
28.05
28.05(28.05)
Alysha Peddie
St. Roch - Brampton
27.75
28.08
28.08(28.08)
Kataya Clarke
St. Edmund Campion
27.00
28.31
28.31(28.31)
Mercy Williams
Iona Catholic - Mississauga
24.90
28.50
28.50(28.50)
Sophie Sullivan
Robert F. Hall - Caledon East
NT
28.59
28.59(28.59)
Megan Fezi
Iona Catholic - Mississauga
25.99
28.68
28.68(28.68)
Gia Clarke-Jolly
David Suzuki SS - Brampton
27.00
28.82
28.82(28.82)
Esose Umolu
Notre Dame - Brampton
NT
29.63
29.63(29.63)
Deandra Turgott
David Suzuki SS - Brampton
27.00
29.65
29.65(29.65)
Kianna Layne
St. Edmund Campion
31.00
30.04
30.04(30.04)
Savannah Garner
St. Marguerite d'Youville-Bram
29.10
30.17
30.17(30.17)
Blessing Ilekhudba
St. Augustine - Brampton
30.90
30.37
30.37(30.37)
Nyssa Duncan
Mayfield - Brampton
NT
30.39
30.39(30.39)
Danikka Scott
David Suzuki SS - Brampton
27.00
30.63
30.63(30.63)
Naomi Lewis
Ascension of Our Lord-Miss
NT
30.80
30.80(30.80)
Sherianne Smith
St. Edmund Campion
31.00
30.82
30.82(30.82)
Lateefah Quadri
St. Augustine - Brampton
NT
31.21
31.21(31.21)
Krystal Melymont
Iona Catholic - Mississauga
26.80
31.22
31.22(31.22)
Kimberly Olumese
Notre Dame - Brampton
NT
31.29
31.29(31.29)
Julia Kipfer-Portt
Applewood Hts - Mississauga
NT
31.32
31.32(31.32)
Kiara McCalla
Bramalea - Brampton
NT
31.44
31.44(31.44)
Elizabeth Wilson
Lorne Park - Mississauga
NT
31.91
31.91(31.91)
Annabelle Teoli-hunter
Bramalea - Brampton
NT
31.94
31.94(31.94)
Kalisha Mills-walters
Bramalea - Brampton
NT
31.95
31.95(31.95)
Veronica Vologoelskaya
Lorne Park - Mississauga
NT
32.13
32.13(32.13)
Rhiannon Krauter
Humberview - Bolton
NT
32.62
32.62(32.62)
Taneajah Paisley
St. Joseph - Mississauga
NT
32.66
32.66(32.66)
Nicola Falcao
St. Joseph - Mississauga
NT
33.09
33.09(33.09)
Jaida Burrell
Ascension of Our Lord-Miss
NT
33.23
33.23(33.23)
Shakira Davis
Robert F. Hall - Caledon East
NT
33.61
33.61(33.61)
Mikaela Mara
Robert F. Hall - Caledon East
NT
34.15
34.15(34.15)
Kayla Walsh
Robert F. Hall - Caledon East
NT
36.02
36.02(36.02)
Vivian Kim
Holy Trinity School
NT
DNS
Kristianne Williams
St. Roch - Brampton
29.50
DNS
Aaliyah William
St. Marguerite d'Youville-Bram
29.00
DNS
Chenelle Imade
Notre Dame - Brampton
NT
DNS
Imose Alexander
Iona Catholic - Mississauga
26.00
DNS
Jada Dyer
Ascension of Our Lord-Miss
NT
DNS
Grace Decoste
St. Paul's - Mississauga
NT
DNS
Madison Brown
Mayfield - Brampton
NT
DNS
Bhakti Patel
North Park - Brampton
NT
DNS
c
Last updated Tue, 14 May 2019 22:46:43
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en