Meet Info
Marcellinus Meet 2008
Apr 22, 2008
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (220.27 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Male 3000 Metre Run
Final
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Hussein Hashi
The Woodlands S S
NT
9:18.01
10
Luca Geiser
John Cabot C S S
NT
9:26.47
8
Nathaniel Green
Abbey Park High School
9:20.00
9:33.66
6
Eugene Osei
St Edmund Campion Secondary S
NT
9:50.93
5
Philippe Parrot-Migas
St. Aloysius Gonzaga
NT
9:53.63
4
Jake Wanuch
Glenforest S S
9:50.00
9:56.93
3
Ramzi Abdullah
Heart Lake S S
9:52.41
10:02.50
2
Brendan Neely
Meadowvale S S
NT
10:02.92
1
Lorenzo Grant
Heart Lake S S
10:01.23
10:16.99
Stephen Fattore
St. Augustine S S
9:35.00
10:17.20
Emanuel Tesfai
Lincoln Alexander S S
10:20.00
10:28.55
Fady Sedarous
Glenforest S S
NT
10:29.65
Nathan Wanuch
Glenforest S S
9:50.00
10:33.76
Steven Tran
The Woodlands S S
NT
10:33.97
Adam Maybee
Abbey Park High School
10:00.00
10:35.71
Ian Walker
Heart Lake S S
11:45.56
10:46.83
Max Klaumbaun
Clarkson S S
NT
10:50.98
Thomas Paterson
Thomas A. Blakelock H S
13:02.01
10:54.25
Lucas Jan
Our Lady of Mount Carmel
10:32.00
10:54.91
Shueb Ahmed
Turner-Fenton S S
NT
10:55.67
Mostafa Alabousi
The Woodlands S S
NT
10:59.13
Isaiah Copon
St Marcellinus Secondary Schoo
11:00.00
11:06.47
Matthew Emanuele
St Marcellinus Secondary Schoo
11:00.00
11:09.01
Macius Radon
Loyola C S S
NT
11:16.14
Cameron Moorehead
St Marcellinus Secondary Schoo
12:00.00
11:20.86
Mazen Malawi
St Marcellinus Secondary Schoo
12:30.00
11:24.38
Corey Snelgrove
Brampton Centennial S S
11:00.00
11:28.12
Suraj Shetti
St. Thomas Aquinas
NT
11:37.86
Patrick Sheahan
St Marcellinus Secondary Schoo
11:00.00
11:47.37
Scott Silva
Brampton Centennial S S
12:00.00
12:12.04
Kyle Rachey
St Edmund Campion Secondary S
NT
12:17.12
Samer Seraj
John Fraser S S
NT
12:17.88
Josh Mechler
Meadowvale S S
NT
12:28.06
Tony Lo
Lincoln Alexander S S
12:30.00
12:28.48
Ameek Bali
Sandalwood Heights SS
15.00
12:34.51
Matt Peever
Notre Dame H S
NT
12:47.02
Eric DiMascio
St. Ignatius of Loyola S
NT
14:00.57
Christopher Dulhanty
Loyola C S S
9:30.00
SCR
Patrick Skowron
Philip Pocock S S
NT
SCR
Yama Zamani
Thomas A. Blakelock H S
NT
SCR
Gabriel Rosales
St. Ignatius of Loyola S
NT
SCR
Spencer Giles
Centennial S S
10.00
SCR
Reilly McIlhone
Centennial S S
11:00.00
SCR
Tyler Bredschneider
St. Thomas Aquinas
NT
SCR
Gagan Sodhi
Turner-Fenton S S
NT
SCR
Micheal Jan
Our Lady of Mount Carmel
9:18.00
SCR
c
Last updated Thu, 24 Apr 2008 21:31:52
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en