Meet Info
St. Marcellinus Spirit Classic
May 3, 2018 to May 4, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jadon Rose
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.13
11.46
Justin Joseph
Loyola CSS - Mississauga
11.60
11.75
Jalon Rose
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.12
12.02
Clinton Bello
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.00
12.12
Luke Durette
Father John Redmond - Toronto
12.88
12.15
Nathaniel Tyszkiewicz
Erindale - Mississauga
13.00
12.18
Stephen Decordova
St. Joan of Arc - Mississauga
13.55
12.19
Matthew Reynolds
Mayfield - Brampton
12.60
12.22
Noah Cabral
Philip Pocock - Mississauga
11.90
12.28
Temitayo John
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.00
12.28
Ben Fudge
Father John Redmond - Toronto
12.97
12.38
Andrew Liou
Abbey Park - Oakville
13.00
12.39
Malcolm Shirley
St. Roch - Brampton
13.00
12.49
Cameron Prabhoo
Glenforest - Mississauga
13.50
12.51
Theofilcar Al-Awosi
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.50
12.54
Zhemarion Simon
Clarkson - Mississauga
12.50
12.56
Nuvjeet Gill
St. Marcellinus - Mississauga
15.00
12.62
Shamar Bernard
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.00
12.67
Malcolm Tran
St Martin CSS - Mississauga
13.00
12.75
Jordan Bogle
Rick Hansen - Mississauga
NT
12.83
Oditha Amarasinghe
Glenforest - Mississauga
14.00
12.83
Eric Sun
Abbey Park - Oakville
15.00
12.96
Justin Mathew
St. Marcellinus - Mississauga
15.00
13.01
Chad Owens Jr.
St. Marcellinus - Mississauga
13.00
13.08
Jarred Cardenas
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.00
13.09
Eric Goldbach
The Woodlands - Mississauga
NT
13.11
Szymon Chlopowiec
Father John Redmond - Toronto
NT
13.12
Ryan Anton
Father John Redmond - Toronto
14.04
13.14
Dennis Ajoku
St. Roch - Brampton
13.00
13.19
Adrian Perugini
St. Marcellinus - Mississauga
14.00
13.21
Keon Brade
Brampton Centennial - Brampton
12.35
13.28
Darsh Mehta
Port Credit - Mississauga
13.00
13.33
Thushen Mohanarajah
St. Marcellinus - Mississauga
16.00
13.48
Kristian Penny
The Woodlands - Mississauga
NT
13.51
Mathew Ferreira
Fr Michael Goetz - Mississauga
15.00
13.51
Nicholas Wellington
Streetsville - Mississauga
13.20
13.59
Jason Fairhart
Clarkson - Mississauga
14.00
13.72
Keyon Johnson Ellis
Erindale - Mississauga
13.00
13.83
Ravi Trivedi
Chinguacousy - Brampton
14.10
13.88
Alen Harembasic
Erindale - Mississauga
NT
13.94
Karim Devries
Stephen Lewis - Mississauga
13.00
13.98
Nasrat Ghibi
Castlebrooke SS - Brampton
13.00
14.00
Tyler Wilkinson
Meadowvale - Mississauga
12.00
14.00
Daniel Chew
St. Marcellinus - Mississauga
15.00
14.01
Matthew Zhang
Abbey Park - Oakville
15.00
14.16
Issey Wu
Rick Hansen - Mississauga
NT
14.17
Siddarth Murakilkrishnan
Meadowvale - Mississauga
12.00
14.45
Adea Caxton-Martins
St. Marcellinus - Mississauga
14.00
15.23
Lasean Cruichshank
St. Roch - Brampton
13.00
15.25
Shrey Dadhania
Chinguacousy - Brampton
13.80
15.30
Aayush Master
St. Marcellinus - Mississauga
17.00
16.21
Arjunaditya Kundu
Meadowvale - Mississauga
12.50
NT
Justin Kodric
Port Credit - Mississauga
13.00
NT
Zaid Irfan
Port Credit - Mississauga
13.00
NT
Miled Nakhel
ES Sainte-Famille - Mississaug
12.40
NT
Ivan Sauve
St. Augustine - Brampton
12.10
NT
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Jadon Rose
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.46
11.41
Jalon Rose
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.02
11.42
Justin Joseph
Loyola CSS - Mississauga
11.75
12.01
Clinton Bello
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.12
12.11
Luke Durette
Father John Redmond - Toronto
12.15
12.34
Nathaniel Tyszkiewicz
Erindale - Mississauga
12.18
12.63
Matthew Reynolds
Mayfield - Brampton
12.22
12.74
Stephen Decordova
St. Joan of Arc - Mississauga
12.19
13.33
c
Last updated Thu, 28 Jun 2018 13:28:43
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en