Meet Info
York Region Indoor Championships
Apr 19, 2007
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (177.76 kB)
Media Full Results (59.61 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Laura Crowe
Cardinal Carter S S
08.90
08.45
Dominique Meredith
St. Theresa Lisieux
NT
08.75
Tishanna Moore
St. Augustine CHS
NT
08.76
Jennifer Shtulberg
Richmond Hill H S
NT
08.96
Wini Chow
Sir. William Mulock SS
NT
08.97
Kate Schlussler
Stouffville D S S
NT
09.02
Lauren Riddell
St. Augustine CHS
NT
09.02
Micky Rochon
Stouffville D S S
NT
09.03
Tessa Bartha
Emily Carr Secondary School
NT
09.19
Helen Nguyen
Emily Carr Secondary School
NT
09.20
Laura McMurray
Cardinal Carter S S
09.80
09.22
Emily Chan
Unionville H S
09.20
09.23
Synthia Wou
Richmond Hill H S
NT
09.23
Brena Armstrong-Kennedy
Stouffville D S S
NT
09.25
Krista Griffin
Huron Heights S S
09.00
09.30
Faith Oduwole
Father Michael McGivney C
09.13
09.30
Kelsey Wetheral
Stouffville D S S
NT
09.32
Mana Eynolhagh
Langstaff S S
NT
09.46
Betty Haile
Emily Carr Secondary School
NT
09.59
Janielle Doray
Sir. William Mulock SS
NT
09.63
Keelin Claffey
Dr. John Denison
NT
09.74
Deanna Riches
Dr. John Denison
NT
09.75
Emma Gattoni
Langstaff S S
NT
09.80
Mayada Issa
St. Joan of Arc C H S
NT
09.85
Tamar Wiegner
Westmount C I
NT
09.91
Sarah Ingram
Sir. William Mulock SS
NT
DNS
Turco Carlie
Cardinal Carter S S
NT
DNS
Brianna Moore
St. Augustine CHS
NT
DNS
Katie Leuangthong
Cardinal Carter S S
09.50
DNS
Tynesha Du
Sir. William Mulock SS
NT
DNS
Heather Fraser
Stouffville D S S
NT
DNS
Christina Luangrath
Sir. William Mulock SS
NT
DNS
Shauna Lee
Sir. William Mulock SS
NT
DNS
Cindy Kwok
Unionville H S
09.00
DNS
Aibhlis Reid
Cardinal Carter S S
NT
DNS
Michelle Cicchino
Cardinal Carter S S
NT
DNS
Kate Ryabkova
St. Joan of Arc C H S
NT
DNS
Katie Haynes
Dr. G. W. Williams S S
NT
DNS
Jerelle Jones
Father Michael McGivney C
08.26
DNS
Christie Li
Thornlea S S
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Laura Crowe
Cardinal Carter S S
08.45
07.86
10
Tishanna Moore
St. Augustine CHS
08.76
08.06
8
Wini Chow
Sir. William Mulock SS
08.97
08.24
6
Dominique Meredith
St. Theresa Lisieux
08.75
08.29
4
Kate Schlussler
Stouffville D S S
09.02
08.38
2
Lauren Riddell
St. Augustine CHS
09.02
08.42
1
Jennifer Shtulberg
Richmond Hill H S
08.96
08.44
Micky Rochon
Stouffville D S S
09.03
08.71
c
Last updated Sat, 21 Apr 2007 10:30:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en