trackdatabase.com logo







Midget Girls 60 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Jenysis GordonBill Crothers - UnionvilleNT08.30
Julia PeacockAlexander MacKenzie H S08.7708.39
Ola EhirimBill Crothers - UnionvilleNT08.51
Altaya AbbaglivoBill Crothers - UnionvilleNT08.57
Maryjo IsipBill Crothers - UnionvilleNT08.58
Natasha KlasiosMarkville - MarkhamNT08.62
Matina ZagasSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT08.66
Olivia DaechselSacred Heart - NewmarketNT08.67
Janel LovellBill Crothers - UnionvilleNT08.70
Britney CampbellSt. Joan of Arc - MapleNT08.80
Anjola AjomaleAlexander MacKenzie H S08.8008.84
Stormm CerrelliStouffville - StouffvilleNT08.86
Julia SteinerSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT08.87
Ashley HamiltonSacred Heart - NewmarketNT08.91
Chelsea AmoahBur Oak S.S.NT09.05
Haley WalshSt. Augustine - MarkhamNT09.10
Ashley McNernDr. G. W. Williams - AuroraNT09.11
Rossetti LIBur Oak S.S.NT09.14
Princess UlonaHoly Cross - WoodbridgeNT09.14
Breanna RoyesDr. G. W. Williams - AuroraNT09.15
Jessica LoLangstaff - Richmond HillNT09.15
Isabella KeshishianBill Crothers - UnionvilleNT09.18
Rusha JeyathavapiriyaBur Oak S.S.NT09.19
Christie CrocketSacred Heart - NewmarketNT09.20
Vanessa HuynhLangstaff - Richmond HillNT09.26
Madison KellySacred Heart - NewmarketNT09.26
Demisha DuberrySt. Joan of Arc - MapleNT09.27
Veronica LeeRichmond Green - Richmond HillNT09.34
Yasmeen LilaLangstaff - Richmond HillNT09.37
Renee LamSt. Augustine - MarkhamNT09.41
Caitlin D'AguiarBrother Andre - MarkhamNT09.41
Laura LouchLangstaff - Richmond HillNT09.47
Rafiah AliMarkham - MarkhamNT09.51
Diana SoungatulinSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT09.70
Rayanne KongMarkham - MarkhamNT09.77
Tamisha JohnHoly Cross - WoodbridgeNT09.78
Michelle WongSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT09.79
Magdalene HoSt. Augustine - MarkhamNT09.85
Hetvi GandhiMarkville - MarkhamNT09.92
Allyssa VasolSt. Joan of Arc - MapleNT09.93
Rima El-HajjSt. Augustine - MarkhamNT09.94
Gill StreickStouffville - StouffvilleNT10.00
Cicely ZhouBur Oak S.S.NT10.02
Allyson LinisSt. Augustine - MarkhamNT10.07
Chloe ClarinSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT10.21
Taylor KrugerSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT10.30
Elizabeth ShimahovskySt.Theresa of Lisieux-RichmondNT10.37
Robyn BellDr. G. W. Williams - AuroraNT10.44
Eman HassanLangstaff - Richmond HillNTDNS
Sarah BraithwaiteBill Crothers - UnionvilleNTDNS
Simone WarkBill Crothers - Unionville08.20DNS
Kayla RanduzzoMarkham - MarkhamNTDNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Jenysis GordonBill Crothers - Unionville08.3008.2610
Julia PeacockAlexander MacKenzie H S08.3908.428
Ola EhirimBill Crothers - Unionville08.5108.466
Natasha KlasiosMarkville - Markham08.6208.555
Maryjo IsipBill Crothers - Unionville08.5808.564
Altaya AbbaglivoBill Crothers - Unionville08.5708.603
Olivia DaechselSacred Heart - Newmarket08.6708.662
Matina ZagasSt. Maximilian Kolbe - Aurora08.6608.671
Last updated Thu, 19 Apr 2012 19:37:28
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.