Meet Info
CISAA Sr Indoor
Apr 2, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Michael Liberto
Villanova College
NT
07.97
Lukas Bauer
Hillfield-Strathallan-Hamilton
NT
08.08
Ethan Hill
Villanova College
NT
08.12
Stephen Brade
De La Salle College - Toronto
NT
08.14
Erik Rimer
Crescent School - Willowdale
NT
08.17
Sam Ranjbar
Bayview Glen - Don Mills
NT
08.21
Kenji Marshall
Hillfield-Strathallan-Hamilton
NT
08.26
Tim Falco
St. John's Kilmarnock
NT
08.29
Beau Binnie
Country Day School - King City
NT
08.31
Mitch Lund
Lakefield College School
NT
08.37
Cole Ferrier
Holy Trinity School
NT
08.38
Alex Ng
Hillfield-Strathallan-Hamilton
NT
08.56
Jonathan Ng
Crescent School - Willowdale
NT
08.63
Robbie Luba
Country Day School - King City
NT
08.74
Jason Chigrin
Bayview Glen - Don Mills
NT
08.80
Sam Holzberg
Royal St. George's College
NT
08.83
Seun (Oluwaseun) Orenuga
Ridley College
NT
08.87
Anthony Romeo
Holy Trinity School
NT
08.87
Eric Cislak
Crescent School - Willowdale
NT
08.87
Max Kingsley
Royal St. George's College
NT
08.90
Christian Metivier
Crescent School - Willowdale
NT
08.93
Jonathan Fortini
De La Salle College - Toronto
NT
08.96
Matt Allen
Country Day School - King City
NT
09.03
Andrew Leishman
Royal St. George's College
NT
09.18
Charlie Macdonald
Crescent School - Willowdale
NT
09.56
Ryan Boyd
Crescent School - Willowdale
NT
09.59
Daniel O'Rourke
Ridley College
NT
09.71
Eric Agari
St. Andrew's College - Aurora
NT
09.73
Devin Mutic
Crescent School - Willowdale
NT
10.17
Harrison Gardner
Royal St. George's College
NT
DNS
Dylan Tulett
Royal St. George's College
NT
DNS
Owen Dawson
St. Andrew's College - Aurora
NT
DNS
Hani Ali
Bayview Glen - Don Mills
NT
DNS
Alan Lin
Holy Trinity School
NT
DNS
Daniel Panzures
St. Andrew's College - Aurora
NT
DNS
Nathan Chan
Holy Trinity School
NT
DNS
Aidan Foote
Crescent School - Willowdale
NT
DNS
William Fu
Holy Trinity School
NT
DNS
Oliver Joyce
Country Day School - King City
NT
DNS
Jake Steinberg
Holy Trinity School
NT
DNS
Rees Ferguson
Crescent School - Willowdale
NT
DNS
Aiden DeMenelli
Holy Trinity School
NT
DNS
Kristian Canaris
Hillfield-Strathallan-Hamilton
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Michael Liberto
Villanova College
07.97
07.87
10
Lukas Bauer
Hillfield-Strathallan-Hamilton
08.08
07.96
8
Ethan Hill
Villanova College
08.12
08.06
6
Stephen Brade
De La Salle College - Toronto
08.14
08.13
5
Erik Rimer
Crescent School - Willowdale
08.17
08.18
4
Sam Ranjbar
Bayview Glen - Don Mills
08.21
08.23
3
Kenji Marshall
Hillfield-Strathallan-Hamilton
08.26
08.23
2
Tim Falco
St. John's Kilmarnock
08.29
08.36
1
c
Last updated Wed, 02 Apr 2014 17:33:17
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en