Meet Info
York Region Indoor Championships
Apr 16, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Joshua Andrade
St. Maximilian Kolbe - Aurora
08.09
07.70
-0.0
Benjamin Pestana
Sacred Heart - Newmarket
NT
07.71
-0.0
Matthew Kiatipis
Sacred Heart - Newmarket
07.70
07.73
-0.0
Wenzell Ortiz
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
07.80
-0.0
Kishan Ravikumar
Stouffville - Stouffville
NT
07.88
-0.0
Isaiah Caruono
St. Maximilian Kolbe - Aurora
08.21
07.90
-0.0
Robert Perruzza
St. Joan of Arc - Maple
NT
07.95
-0.0
Daniel Bilousov
Bill Crothers SS - Unionville
NT
07.95
-0.0
Alan Wrya
Markham - Markham
NT
08.05
-0.0
Lucas Kleine
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
08.09
-0.0
Dane Kerkkamp
St. Maximilian Kolbe - Aurora
08.39
08.11
-0.0
Nathan Henry
Thornlea - Thornhill
NT
08.17
-0.0
Ben Rocheleau
Stouffville - Stouffville
NT
08.19
-0.0
Jeffrey Wong
Markham - Markham
NT
08.34
-0.0
Prashanth Ketheeswaran
Stouffville - Stouffville
NT
08.36
-0.0
Max Brannen
Unionville - Markham
NT
08.51
-0.0
Anthony Picozzi
St. Joan of Arc - Maple
NT
08.55
-0.0
Rhemel Williams
Unionville - Markham
NT
08.59
-0.0
Hanneson Suy
Sacred Heart - Newmarket
NT
08.61
-0.0
Nathan Wilson
Stouffville - Stouffville
NT
08.62
-0.0
Seyon Sriharan
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
08.63
-0.0
Rohit Potluri
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
08.70
-0.0
Laurmar Samuels
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
08.74
-0.0
Kane Chin
Unionville - Markham
NT
08.89
-0.0
Jai Limbani
Markham - Markham
NT
08.89
-0.0
Kogul Prins
Stouffville - Stouffville
NT
09.12
-0.0
Arian Quader
Markham - Markham
NT
09.21
-0.0
Mehmed Abdi
Stouffville - Stouffville
NT
10.35
-0.0
Timothy Cao
Markham - Markham
NT
DNS
-0.0
Andrew Lam
Woodbridge College Wyverns
NT
DNS
-0.0
Noah Sabelli
Woodbridge College Wyverns
NT
DNS
-0.0
Nathan Thompson
Sacred Heart - Newmarket
08.10
DNS
-0.0
Andrew Lam
Markham - Markham
NT
DNS
-0.0
Maximus Coore-Manhu
Markham - Markham
NT
DNS
-0.0
Horace Looi
Unionville - Markham
NT
DNS
-0.0
Avinesh Mohanaranjan
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
-0.0
Giordi Kanellakis
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
DNS
-0.0
Cashey Thomas
Tommy Douglas Secondary School
NT
DNS
-0.0
Mohammed Rassuli
Tommy Douglas Secondary School
NT
DNS
-0.0
Gawshan Sriskantharajah
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
-0.0
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Benjamin Pestana
Sacred Heart - Newmarket
07.71
07.64
-0.0
10
Joshua Andrade
St. Maximilian Kolbe - Aurora
07.70
07.66
-0.0
8
Daniel Bilousov
Bill Crothers SS - Unionville
07.95
07.75
-0.0
6
Matthew Kiatipis
Sacred Heart - Newmarket
07.73
07.77
-0.0
5
Wenzell Ortiz
Fr. Michael McGivney - Markham
07.80
07.85
-0.0
4
Isaiah Caruono
St. Maximilian Kolbe - Aurora
07.90
07.86
-0.0
3
Robert Perruzza
St. Joan of Arc - Maple
07.95
07.89
-0.0
2
Kishan Ravikumar
Stouffville - Stouffville
07.88
07.97
-0.0
1
c
Last updated Fri, 17 Apr 2015 18:05:52
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en