Meet Info
St. Marcellinus Spirit Classic
May 6, 2015 to May 7, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Lamar Rudder
Ascension of Our Lord-Miss
12.21
12.17
Kenneth Miller
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.00
12.27
Gabriel Appiah-Kubi
St. Roch - Brampton
11.82
12.29
Tivon Bryan
St. Marguerite d'Youville-Bram
11.00
12.32
Nicholas Phillip
St. Marguerite d'Youville-Bram
11.00
12.35
Philip Mutumbo
St. Roch - Brampton
11.73
12.41
Remy Pineda
St. Joseph - Mississauga
12.00
12.46
Andre Gordon
St. Roch - Brampton
12.03
12.48
Dustin Javier
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.45
12.53
Levi Smith
Robert F. Hall - Caledon East
13.00
12.55
John De Leon
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
12.00
12.65
Ryan Maharaj
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
12.68
Frank Debartolo
St. Michael C.S.S
12.00
12.81
John Carlo Galarde
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
12.00
12.82
Diallo Eccleston
St. Marcellinus - Mississauga
NT
12.92
Diego Sanchez
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.50
12.96
Nicholas Sampogna
St. Michael C.S.S
12.00
12.97
Tony Ogini
St. Augustine - Brampton
12.30
12.99
Gerald Sales
York Mills - North York
NT
13.01
Kris Lewis
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.80
13.19
Nathan Espanol
St. Marcellinus - Mississauga
12.88
13.19
Corey Harding
St. Augustine - Brampton
12.40
13.19
Leszique Browne
Ascension of Our Lord-Miss
13.86
13.21
Don Eugenio
St. Joseph - Mississauga
12.00
13.24
Callaghan Wade
Thomas A. Blakelock - Oakville
13.00
13.28
Alfonso Dela Cruz
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
12.00
13.38
Sasha Fajardo
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
13.39
Sebastian DeDonato
St. Michael C.S.S
14.00
13.49
Michael Antram
Thomas A. Blakelock - Oakville
13.90
13.54
Innocent Egaru
St. Marguerite d'Youville-Bram
11.00
13.57
Jordan Williams
York Mills - North York
NT
13.67
Milan Ireneus
St. Joseph - Mississauga
12.00
13.73
Varun Khanzode
Thomas A. Blakelock - Oakville
13.50
14.01
Oscar Rivera
John Cabot - Mississauga
13.00
DNS
Hayden Farnum
Cardinal Leger - Brampton
14.00
DNS
Darious Wilson
Ascension of Our Lord-Miss
13.86
DNS
Claudio Gioffre
St. Marcellinus - Mississauga
12.70
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Lamar Rudder
Ascension of Our Lord-Miss
12.17
11.97
10
Tivon Bryan
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.32
12.02
8
Nicholas Phillip
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.35
12.17
6
Philip Mutumbo
St. Roch - Brampton
12.41
12.19
5
Kenneth Miller
Fr Michael Goetz - Mississauga
12.27
12.22
4
Gabriel Appiah-Kubi
St. Roch - Brampton
12.29
12.23
3
Remy Pineda
St. Joseph - Mississauga
12.46
12.26
2
Andre Gordon
St. Roch - Brampton
12.48
12.59
1
c
Last updated Mon, 08 Jun 2015 11:56:48
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en