Meet Info
Sacred Heart/St. Max. Kolbe Invitational
Feb 10, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jean Luc Foudy
Neil McNeil - Toronto
07.70
07.61
-0.0
Quric Quest
Father Henry Carr - Rexdale
07.39
07.63
-0.0
Norico Daley
St. Edmund Campion
08.20
07.79
-0.0
Ethan Bayfield
St. Michael's College- Toronto
NT
07.92
-0.0
Kavell Menzies
Father Henry Carr - Rexdale
07.58
07.98
-0.0
Riley Doig
St. Michael's College- Toronto
NT
08.00
-0.0
Osinakachi Obasi
St. Edmund Campion
08.01
08.01
-0.0
Maxwel Eluehike
Father Henry Carr - Rexdale
07.49
08.04
-0.0
Matthew Orderson
Sacred Heart - Newmarket
NT
08.08
-0.0
Cortez Francis
St. Michael's College- Toronto
NT
08.12
-0.0
Tristan Belaisis
St. Michael's College- Toronto
NT
08.13
-0.0
Jonathan Green
St. Roch - Brampton
08.00
08.18
-0.0
Deryn Armstrong
St. Roch - Brampton
08.00
08.20
-0.0
Lejeu Leon
St. Michael's College- Toronto
NT
08.21
-0.0
Jevonte Fortella
Chaminade College - Toronto
NT
08.21
-0.0
Liam Mendoza
Neil McNeil - Toronto
08.30
08.23
-0.0
Joshua McBain
St. Michael's College- Toronto
NT
08.25
-0.0
Jahvon Hanson
Father Henry Carr - Rexdale
07.75
08.27
-0.0
Samuel Boakye-Danquah
St. Edmund Campion
08.00
08.32
-0.0
Adam Konzelman
Sacred Heart - Newmarket
NT
08.36
-0.0
Aaron Mendoza
Neil McNeil - Toronto
NT
08.36
-0.0
Owen Dobosh
St. Edmund Campion
07.99
08.38
-0.0
Issay Amaha
St. Michael's College- Toronto
NT
08.41
-0.0
Johari Hastings
Chaminade College - Toronto
NT
08.41
-0.0
Joshua Torres
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
08.41
-0.0
Asvin Anton
Francis Libermann- Scarborough
NT
08.42
-0.0
Julian Manahan
Francis Libermann- Scarborough
NT
08.42
-0.0
Bradley Lemieux
Birchmount Park - Scarborough
NT
08.54
-0.0
Malik Clarke
St. Roch - Brampton
08.00
08.54
-0.0
Joema Frith
St. Roch - Brampton
NT
08.56
-0.0
Francisco Ferreira
Chaminade College - Toronto
NT
08.57
-0.0
Michael Oyejepo
St. Roch - Brampton
08.00
08.67
-0.0
Brandon Anderson
St. Edmund Campion
07.90
08.69
-0.0
Khalen Moodie-Powell
St. Roch - Brampton
08.00
08.71
-0.0
Sebastiyan Uzel
Francis Libermann- Scarborough
NT
08.73
-0.0
Andrew Lee
St. Michael's College- Toronto
NT
08.76
-0.0
Ethan Bourdos
St. Michael's College- Toronto
NT
08.79
-0.0
Oluwatoyin Ogunsuyi
St. Edmund Campion
08.20
08.79
-0.0
Noah Cece
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
08.82
-0.0
Ryan Josephs
St. Edmund Campion
08.00
08.95
-0.0
Nathan Passeri
St. Michael's College- Toronto
NT
08.96
-0.0
Andre Bautista
St. Edmund Campion
08.20
08.97
-0.0
Kenneth Ancetta
Chaminade College - Toronto
NT
09.13
-0.0
Phillip Papevengelou
Sacred Heart - Newmarket
NT
09.14
-0.0
Jared Sweerts
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
09.31
-0.0
Gabriel Gonzales
Sacred Heart - Newmarket
NT
09.31
-0.0
Lucas Dold
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
10.33
-0.0
Cassius Smith
Birchmount Park - Scarborough
NT
DNS
-0.0
Sergio Andre
Cardinal Leger - Brampton
NT
DNS
-0.0
Devon-Tay Wilson
Cardinal Leger - Brampton
NT
DNS
-0.0
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Jean Luc Foudy
Neil McNeil - Toronto
07.61
07.41
-0.0
10
Quric Quest
Father Henry Carr - Rexdale
07.63
07.45
-0.0
8
Norico Daley
St. Edmund Campion
07.79
07.79
-0.0
6
Ethan Bayfield
St. Michael's College- Toronto
07.92
07.81
-0.0
5
Osinakachi Obasi
St. Edmund Campion
08.01
07.92
-0.0
4
Kavell Menzies
Father Henry Carr - Rexdale
07.98
08.00
-0.0
3
Riley Doig
St. Michael's College- Toronto
08.00
08.05
-0.0
2
Maxwel Eluehike
Father Henry Carr - Rexdale
08.04
08.09
-0.0
1
c
Last updated Fri, 10 Feb 2017 22:19:08
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en