Meet Info
Marcellinus NOD Meet
May 6, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (253.02 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Khamica Bingham
Heart Lake - Brampton
11.81
11.81
Jonelle Bell-Spence
Bramalea - Brampton
12.00
12.18
Cassandra Pascal
St. Marcellinus - Mississauga
11.95
12.31
Maryann Dike
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.50
12.84
Janice Russell
Fr Michael Goetz - Mississauga
13.00
13.09
Demi Swann
Georgetown - Georgetown
12.50
13.19
Nicole Thompson
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.00
13.25
Lavenia Prempeh
St. Thomas Aquinas - Oakville
13.20
13.31
Shanice Williams
Meadowvale - Mississauga
12.00
13.35
Rachel Apomah
St. Augustine - Brampton
12.90
13.36
Nana Aidoo
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.40
13.37
Shanay Richards
Lincoln Alexander- Mississauga
13.20
13.39
Montana Crawford
John F. Ross - Guelph
13.00
13.44
Dytria Ruddy
Cardinal Leger - Brampton
14.00
13.46
Tamika Emmanuel
St. Augustine - Brampton
13.50
13.56
Thea Whittaker
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.70
13.91
Megan Wong
Mayfield - Brampton
13:00.00
14.01
Aly Young
Georgetown - Georgetown
13.80
14.10
Erica Hartzenberg
St. Thomas Aquinas - Brampton
13.00
14.12
Amanda Posella
Loyola - Mississauga
16.00
14.14
Kaitlynn Forde
Cardinal Leger - Brampton
14.00
14.16
Esther Ogunlana
Glenforest - Mississauga
13.50
14.28
Calesha Russel
Gordon Graydon - Mississauga
13:01.00
14.39
Christina Borgs
Centennial - Guelph
14.50
14.60
Karolina Fila
Philip Pocock - Mississauga
17.81
14.72
Sherika Todd
Louise Arbour Secondary School
13.00
14.74
Shayeal Phlemba
Fr Michael Goetz - Mississauga
13.00
14.79
Stephanie Ukonga
St. Joan of Arc - Mississauga
13.88
14.92
Briane Arpa
John F. Ross - Guelph
15.00
15.18
Montanna Jones
St. Martin's - Mississauga
13.07
15.45
Jeannie Chen
Lorne Park - Mississauga
15.00
15.84
Allison Gomes
Loyola - Mississauga
16.00
15.96
Camille Passafiume
Philip Pocock - Mississauga
18.00
17.04
Laticia Walker
Robert F. Hall - Caledon East
13.50
SCR
Marta Setnik
St. Martin's - Mississauga
12.84
SCR
Navasha Persaud
Louise Arbour Secondary School
14.00
SCR
Chenel Johnson
Notre Dame - Brampton
12.42
SCR
Elaine Venditti
Notre Dame - Brampton
12.57
SCR
Chelsey Gomes
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
14.00
SCR
Natasha Mackenzie
Mayfield - Brampton
13.40
SCR
Sade Lewis
St. Thomas Aquinas - Brampton
11.99
SCR
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Khamica Bingham
Heart Lake - Brampton
11.81
11.98
10
Jonelle Bell-Spence
Bramalea - Brampton
12.18
12.23
8
Cassandra Pascal
St. Marcellinus - Mississauga
12.31
12.25
6
Maryann Dike
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.84
12.99
5
Nicole Thompson
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.25
13.44
4
Demi Swann
Georgetown - Georgetown
13.19
13.49
3
Lavenia Prempeh
St. Thomas Aquinas - Oakville
13.31
13.66
2
Janice Russell
Fr Michael Goetz - Mississauga
13.09
DNS
c
Last updated Fri, 06 May 2011 22:22:16
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en