Meet Info
Marcellinus NOD Meet
May 9, 2012 to May 10, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Tameron Defreitas
Bear Creek S.S.
12.30
12.78
Danielle Knight
Notre Dame - Brampton
12.60
12.88
Alisha Williams
St. Joan of Arc - Mississauga
12.68
12.93
Nita Patterson
St. Edmund Campion
12.70
13.00
Anita Nwaghodo
St. Martin - Mississauga
13.00
13.44
Nana Aidoo-Amponsah
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.58
13.44
Cecily Blake
Bear Creek S.S.
13.74
13.50
Madison Cupani
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.34
13.59
Shaniqua Knowles
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.75
13.62
Justine Cooper
Stephen Lewis - Mississauga
13.78
13.71
Thyana Chung
Clarkson - Mississauga
13.50
13.72
Shanay Richards
Lincoln Alexander- Mississauga
13.50
13.81
Keiana Palmer
St. Edmund Campion
12.90
13.88
Sari Williams
Branksome Hall - Toronto
14.00
13.97
Laverne L Amankwah
Ascension of Our Lord-Miss
14.22
14.05
Theadora Whittaker
Our Lady of Mount Carmel-Missi
14.00
14.19
Daina Lewars
Sandalwood Heights - Brampton
13.90
14.22
Corinne Przybyslawski
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
16.00
14.22
Tiyana Cooper
Stephen Lewis - Mississauga
14.08
14.25
Shanelle Dunn
Sandalwood Heights - Brampton
13.70
14.37
Alexia Bowen
Cardinal Leger - Brampton
15.00
14.53
Shereece Mattis
Brampton Centennial - Brampton
14.30
14.56
Jaeann Palmer
David Suzuki Secondary School
14.00
14.75
Leah Gordon
Cardinal Leger - Brampton
18.00
14.82
Carmina Batara
Fr Michael Goetz - Mississauga
13.40
14.97
Devona Christie
St. Augustine - Brampton
13.90
15.00
Amanda Annon
Ascension of Our Lord-Miss
13.34
15.00
Tharushi Wanasundera
Brampton Centennial - Brampton
13.90
15.28
Vicky Fung
Turner-Fenton - Brampton
14.50
15.37
Kiara Francis
David Suzuki Secondary School
14.30
15.38
Gabby Prieto
St. Michael S.S.
14.00
15.50
Rialda Zvrko
Thomas A. Blakelock - Oakville
15.95
15.53
Alysa Hyder
Thomas A. Blakelock - Oakville
15.12
15.69
Olyinda Alabi
St. Thomas Aquinas - Brampton
15.79
15.85
Ana Tominac
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
12.80
16.97
Jamie Jammeh
Brampton Centennial - Brampton
13.50
DNS
Rabia Kamaluddgi
Fr Michael Goetz - Mississauga
13.50
DNS
Demi Swann
Georgetown - Georgetown
13.20
DNS
Anaija Senior
Mayfield - Brampton
13.42
DNS
Angela Baisie
St. Thomas Aquinas - Brampton
17.38
DNS
Cierra Dasilva
Heart Lake - Brampton
12.25
DNS
Khamica Bingham
Heart Lake - Brampton
11.53
DNS
Lauren Rock
Georgetown - Georgetown
13.75
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Tameron Defreitas
Bear Creek S.S.
12.78
12.19
10
Alisha Williams
St. Joan of Arc - Mississauga
12.93
12.30
8
Danielle Knight
Notre Dame - Brampton
12.88
12.65
6
Madison Cupani
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.59
13.29
5
Nana Aidoo-Amponsah
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.44
13.37
4
Cecily Blake
Bear Creek S.S.
13.50
13.41
3
Nita Patterson
St. Edmund Campion
13.00
13.47
2
Anita Nwaghodo
St. Martin - Mississauga
13.44
13.66
1
c
Last updated Tue, 15 May 2012 19:24:18
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en