Meet Info
St. Marcellinus Spirit Classic
May 1, 2014 to May 2, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Deion Barker
St. Marcellinus - Mississauga
10.90
11.10
Brandon Tyrrell
Thomas A. Blakelock - Oakville
00.10
11.33
Daniel Wasik
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.90
11.97
Darnell Bartholomew
David Suzuki SS - Brampton
11.80
11.10
Toney James
St. Marcellinus - Mississauga
11.20
12.03
Regan Botang
Ascension of Our Lord-Miss
11.72
12.10
Travis Sagar
St. Joseph - Mississauga
00.20
12.16
Jerome Green
Ascension of Our Lord-Miss
12.58
12.17
Ryan Leon
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
11.30
12.25
Jay Christie
Turner-Fenton - Brampton
12.50
12.26
Jordayne Henry-Morison
Ascension of Our Lord-Miss
11.71
12.29
Allen Vary
Winston Churchill - St. Cather
11.93
12.30
Shawn Gooden
Notre Dame - Brampton
00.20
12.32
Christian Mariconda
St. Marguerite d'Youville-Bram
11.80
12.33
Josia Amabroesijal
Stephen Lewis - Mississauga
00.30
12.34
Taris Wilson
David Suzuki SS - Brampton
11.80
12.35
George Jeffrey
Thomas A. Blakelock - Oakville
12.60
12.36
Jahnai Walker
David Suzuki SS - Brampton
11.30
12.38
Wayne Sheppherd
St. Joseph - Mississauga
00.20
12.39
Kelvin Adeleye-Apanisle
Notre Dame - Brampton
12.20
12.57
Leaford Allen
Sandalwood Heights - Brampton
12.20
12.62
Pietro Carbone
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.90
12.63
Brandon Fernandes
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.60
12.64
Justin Johnson
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.20
12.64
Akino Pallas
Notre Dame - Brampton
11.70
12.66
Johnny A Nygen
John Fraser - Mississauga
00.20
12.80
KJ Stoddart
Sandalwood Heights - Brampton
12.50
12.88
Brandon Jim
St. Marcellinus - Mississauga
13.89
12.93
Tristian Hylton-Hastings
Sandalwood Heights - Brampton
12.40
12.98
Drew Harshaw
Winston Churchill - St. Cather
12.40
13.03
Marco Figliola
St. Marcellinus - Mississauga
13.95
13.10
Matthew Da Silva
Philip Pocock - Mississauga
12.90
13.13
Jake Spence
Georgetown - Georgetown
12.30
13.20
Brandon Letts
St. Marguerite d'Youville-Bram
00.10
13.36
Romaine McFarlane
Mayfield - Brampton
00.20
13.36
Matt Boardman
Georgetown - Georgetown
12.30
13.51
Tragan Spence
Louise Arbour SS - Brampton
00.30
13.53
Haseeb Chaudhry
Stephen Lewis - Mississauga
00.40
13.77
Jordan Clark
Georgetown - Georgetown
11.80
13.82
Princeton Luong
Turner-Fenton - Brampton
00.30
14.80
Malcolm King
St. Marguerite d'Youville-Bram
11.80
DNS
Kevin Dial
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.20
DNS
Anthony Bailey
Heart Lake - Brampton
13.13
DNS
Danny St. Louis
St. Joseph - Mississauga
12.75
DNS
Nicholas Adeniran
Philip Pocock - Mississauga
11.90
DNS
Ryan Bogatek
Philip Pocock - Mississauga
12.43
DNS
Teslim Adewadu
Philip Pocock - Mississauga
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Deion Barker
St. Marcellinus - Mississauga
11.10
10.84
10
Brandon Tyrrell
Thomas A. Blakelock - Oakville
11.33
11.37
8
Daniel Wasik
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.97
11.70
6
Travis Sagar
St. Joseph - Mississauga
12.16
11.85
5
Toney James
St. Marcellinus - Mississauga
12.03
11.87
4
Regan Botang
Ascension of Our Lord-Miss
12.10
11.88
3
Darnell Bartholomew
David Suzuki SS - Brampton
11.10
11.89
2
Jerome Green
Ascension of Our Lord-Miss
12.17
12.28
1
c
Last updated Fri, 02 May 2014 18:30:45
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en