Meet Info
CISAA Sr Indoor
Apr 2, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Alexandra Lee
St. Clement's School
NT
08.02
Blayne Hoy
St. John's Kilmarnock
NT
08.52
Savannah Norton
Trinity College - Port Hope
NT
08.57
Erika McAndrews
St. John's Kilmarnock
NT
08.87
Jordan Higa
Trinity College - Port Hope
NT
08.88
Kristina Wagram
Branksome Hall - Toronto
NT
08.96
Nicola Charles
De La Salle College - Toronto
NT
09.02
Tomomi Kadokura
Albert College - Belleville
NT
09.10
Pallavi Singh
Trinity College - Port Hope
NT
09.13
Hanna Meikle
Bishop Strachan School
NT
09.15
Maria Casalino
Villanova College
NT
09.16
Jennifer Liu
St. Clement's School
NT
09.22
Kylie Ito
Trinity College - Port Hope
NT
09.31
Sarah Gerwins
Trinity College - Port Hope
NT
09.32
Woroch Megan
Branksome Hall - Toronto
NT
09.34
Mariah Lykos
Villanova College
NT
09.40
Evie Jenden-Selway
Lakefield College School
NT
09.52
Rachel Cooper
Ridley College
NT
09.59
Madi Verrydt
Trafalgar Castle - Whitby
NT
09.60
Mikaela Liscio
De La Salle College - Toronto
NT
09.63
Waschberg Jackie
Branksome Hall - Toronto
NT
09.66
Yavani Kulasingham
Holy Trinity School
NT
09.68
Sydney Dallas
De La Salle College - Toronto
NT
09.98
Rosie Sun
Branksome Hall - Toronto
NT
10.17
Karina Rebellato
Havergal College - Toronto
NT
10.31
Tanisha Stuart
Trafalgar Castle - Whitby
NT
10.33
Grace Acan
Havergal College - Toronto
NT
10.33
Nirali Patel
Albert College - Belleville
NT
10.50
Ilke Ersoz
Lakefield College School
NT
10.75
Katherine D'elia
Bishop Strachan School
NT
10.78
Emma Senkus
Lakefield College School
NT
10.82
Denise Jiang
Lakefield College School
NT
11.15
Ariana Krissman
Branksome Hall - Toronto
NT
11.15
Kathryn Dawson
Branksome Hall - Toronto
NT
11.80
Lillian Allen
Branksome Hall - Toronto
NT
14.34
Andrea Edan
Branksome Hall - Toronto
NT
DNS
Sophie Stevenson
Branksome Hall - Toronto
NT
DNS
Kaitlin Abma
Branksome Hall - Toronto
NT
DNS
McKerlie Morgyn
Branksome Hall - Toronto
NT
DNS
Natasha Girdharry
Bishop Strachan School
NT
DNS
Sabrina Guglietti
Holy Trinity School
NT
DNS
Sonia Kiew
Lakefield College School
NT
DNS
Polina Makarchuk
Ridley College
NT
DNS
EChin Mak
Ridley College
NT
DNS
Echo Sniderman
Bishop Strachan School
NT
DNS
Kassie Clark
Country Day School - King City
08.63
DNS
Rachel Rosa
Bishop Strachan School
NT
DNS
Bezauit Alemu
Bishop Strachan School
NT
DNS
Natalie Wagner
Lakefield College School
NT
DNS
Andie Mathison
Bishop Strachan School
NT
DNS
Stephanie Colbourne
St. Clement's School
NT
DNS
Jodi Chiu
St. Clement's School
NT
DNS
Madison Martin
Country Day School - King City
09.47
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Alexandra Lee
St. Clement's School
08.02
07.92
10
Savannah Norton
Trinity College - Port Hope
08.57
08.47
8
Blayne Hoy
St. John's Kilmarnock
08.52
08.56
6
Jordan Higa
Trinity College - Port Hope
08.88
08.58
5
Erika McAndrews
St. John's Kilmarnock
08.87
08.74
4
Kristina Wagram
Branksome Hall - Toronto
08.96
08.93
3
Tomomi Kadokura
Albert College - Belleville
09.10
09.04
2
Nicola Charles
De La Salle College - Toronto
09.02
09.05
1
c
Last updated Wed, 02 Apr 2014 17:33:17
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en