trackdatabase.com logo







Senior Boys 60 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Bolade AjomaleAlexander MacKenzie H S06.8606.87
Shemar AnglinBill Crothers - Unionville07.2507.20
Devereaux SeniorRichmond Green - Richmond Hill07.0807.34
Mark MotonSt. Joan of Arc - MapleNT07.43
Alex ManuelBill Crothers - Unionville07.2807.44
Andrew PrempehSt. Joan of Arc - MapleNT07.45
Haider KhanWoodbridge College- Woodbridge07.3007.45
Mikhile JeremiahMarkville - MarkhamNT07.47
Josh AbasWoodbridge College- Woodbridge07.3007.47
Amara EhirimBill Crothers - Unionville07.3007.52
Nikita StrelyannySt. Joan of Arc - MapleNT07.54
Karim AtaollahiRichmond Green - Richmond Hill07.2007.54
Bobby BryceSacred Heart - Newmarket07.5007.54
Sean MittelholzerMarkville - MarkhamNT07.56
Houman TahavoriLangstaff - Richmond HillNT07.61
Mitch HenrySacred Heart - Newmarket07.4507.63
Jonathan MirandaSacred Heart - Newmarket07.8007.66
Simon BurelleBrother Andre - MarkhamNT07.67
Jonathan YueSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT07.75
Arun SithamparapillaiMarkham - MarkhamNT07.75
Devante SmithStouffville - StouffvilleNT07.76
Ryan SalvadorSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT07.77
Benny NgMarkville - MarkhamNT07.78
Giovanni PasqualeSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT07.79
Charles OdenigboSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT07.80
Andy SutherlandMarkham - MarkhamNT07.82
Ammar JessaThornlea - ThornhillNT07.90
Jacky BiMarkville - MarkhamNT07.90
Elvin LuBill Crothers - Unionville07.6807.90
Brandon GryschukHoly Cross - WoodbridgeNT07.96
Rahsean St. LouisHoly Cross - WoodbridgeNT07.97
Paul VinalonSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT08.02
Jerome McCalmonMarkham - MarkhamNT08.11
Andrew ChungSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT08.12
Paul ManikasMarkham - MarkhamNT08.13
Bilal MahmoodThornhill - ThornhillNT08.14
Andrew WilliamsSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT08.18
Shawn GordonBrother Andre - MarkhamNT08.18
Mike RykovRichmond Green - Richmond HillNT08.25
Nick FlorusStouffville - StouffvilleNT08.25
Xiangi MengRichmond Green - Richmond HillNT08.32
Jaewoo AhnSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT08.34
Johnathan TrappMarkham - MarkhamNT08.41
Dennis ZhangMarkville - MarkhamNT08.45
Godswill OmozikuHoly Cross - WoodbridgeNT08.47
Derrick CheungSt. Augustine - MarkhamNT08.55
Ahmed ChelhiRichmond Green - Richmond HillNT08.55
Artiom SceniovSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT08.62
Connor AllenStouffville - StouffvilleNT08.82
Alan ChanRichmond Green - Richmond HillNT09.09
Robert WheeldonSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT09.49
David EkereMaple - MapleNT09.99
Steven MagniWoodbridge College- WoodbridgeNT11.60
Osama SteveodiaseHoly Cross - WoodbridgeNTDNS
Bradley ThompsonMaple - MapleNTDNS
Erich RennieThornhill - ThornhillNTDNS
Andrew Anim-ansahWoodbridge College- WoodbridgeNTDNS
Joshua CunninghamBrother Andre - MarkhamNTDNS
Graeme WardMarkham - MarkhamNTDNS
Tope AdebayoSt. Joan of Arc - MapleNTDNS
Danny LyMaple - MapleNTDNS
Josh AbasWoodbridge College- Woodbridge07.30DNS
Blake CunninghamBrother Andre - MarkhamNTDNS
Jason MetaxasMarkville - MarkhamNTDNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Bolade AjomaleAlexander MacKenzie H S06.8706.7810
Shemar AnglinBill Crothers - Unionville07.2007.168
Devereaux SeniorRichmond Green - Richmond Hill07.3407.246
Alex ManuelBill Crothers - Unionville07.4407.285
Andrew PrempehSt. Joan of Arc - Maple07.4507.294
Haider KhanWoodbridge College- Woodbridge07.4507.363
Mark MotonSt. Joan of Arc - Maple07.4307.362
Mikhile JeremiahMarkville - Markham07.4707.541
Last updated Thu, 19 Apr 2012 19:37:28
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.