Meet Info
York Region Indoor Championships
Apr 13, 2016
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Garth Williams
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
07.16
Majeed Zabsonre
St. Brother Andre
NT
07.27
Julian Antonini
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
07.30
Shawn Gilmour
Markham - Markham
NT
07.35
Amaree Rumble
Maple - Maple
NT
07.37
Adrian Clarke
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
07.46
Cameron Searles
Bill Crothers SS - Unionville
NT
07.46
Jordan Taylor
Bill Crothers SS - Unionville
NT
07.50
Kejean Jackson
Woodbridge College Wyverns
07.46
07.50
Danile Guevara-Mann
Sacred Heart - Newmarket
NT
07.54
Jemal Whittle
Maple - Maple
NT
07.62
Naveen Varathan
Bill Crothers SS - Unionville
NT
07.66
Martin Shiu
Unionville - Markham
NT
07.70
Tyrese Smith
St. Brother Andre
NT
07.70
Talik Ehouman
St. Brother Andre
NT
07.70
Waleed Irfan
Tommy Douglas Secondary School
NT
07.73
Connor Craig
Markham - Markham
NT
07.73
Darren Eap
Woodbridge College Wyverns
07.86
07.79
Muhammad Faizan
Maple - Maple
NT
07.81
Chris Mitchell
Bill Crothers SS - Unionville
NT
07.81
Daniel Morris
St. Brother Andre
NT
07.87
Destri Yhap
Thornlea - Thornhill
08.07
07.90
Justin Ng
Unionville - Markham
NT
07.94
Eric Chen
Markville - Markham
NT
07.94
Austin Daya
Bill Crothers SS - Unionville
NT
07.96
Michael Lorenti
Maple - Maple
NT
07.98
Patrick Du
Markville - Markham
NT
07.99
Meet Shah
Markham - Markham
NT
08.00
Aiden Castillo
St. Brother Andre
NT
08.08
Miken Bhavsar
Maple - Maple
NT
08.09
Jimmy Zhang
Unionville - Markham
NT
08.12
Armaan Fallahi
Newmarket - Newmarket
NT
08.19
Daniel Koshy
Woodbridge College Wyverns
NT
08.20
Nicholas Brooks
Tommy Douglas Secondary School
NT
08.23
Jared Sandler
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
08.29
Andy Liu
Markville - Markham
NT
08.37
Keagan Keung
Markham - Markham
NT
08.38
Isa Muhammad
Markville - Markham
NT
08.50
Tomer Shamir
Stephen Lewis - Vaughan
NT
08.52
Tulio Hsu
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
08.58
Brandon Sooman
Woodbridge College Wyverns
NT
08.77
Sam Taghizadeh Nouei
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
08.96
Ricky Tong
Unionville - Markham
NT
08.99
Alex Tong
Unionville - Markham
NT
09.22
Adrian Williams
St. Brother Andre
NT
09.23
Michael Pusateri
Tommy Douglas Secondary School
NT
DNS
Kaleel Williams
St. Brother Andre
NT
DNS
Ilya Kuznetsov
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
DNS
Meet Shah
Markham - Markham
NT
DNS
Oceng Oloya
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Luke Rivers
Markham - Markham
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Garth Williams
Fr. Michael McGivney - Markham
07.16
07.06
10
Majeed Zabsonre
St. Brother Andre
07.27
07.21
8
Shawn Gilmour
Markham - Markham
07.35
07.26
6
Julian Antonini
St. Maximilian Kolbe - Aurora
07.30
07.26
5
Jordan Taylor
Bill Crothers SS - Unionville
07.50
07.39
4
Adrian Clarke
St. Maximilian Kolbe - Aurora
07.46
07.42
3
Amaree Rumble
Maple - Maple
07.37
07.43
2
Cameron Searles
Bill Crothers SS - Unionville
07.46
07.45
1
c
Last updated Wed, 13 Apr 2016 20:02:31
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en